Skocz do zawartości

FIBA 3x3


grzehu

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzi ktoś z Was rozgrywki 3x3 pod egidą FIBA? Dla BIG3 jest temat, ale dla tej odmiany streetballa nie znalazłem.

Trwają właśnie Mistrzostwa Świata z udziałem naszej reprezentacji, pod przewodnictwem Michaela Hicksa, to dobry moment aby wejść w temat. Nasza relacja z kolejnych dni turnieju:

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Jutro ćwierćfinały, gramy z Portoryko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ale nie bardzo wiem kto wybierał drużynę, bo poza Hicksem nikt u nas nie potrafi kozłować a najwyższym graczem jest co prawda dobry technicznie ale nie za wysoki Pawłowski. Sroka oddał może z 5 rzutów i wszystkie to airballe, gdyby nie 100-letni Hicks to by nami wszyscy zamietli podłogę :( Oby jutro było lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio widzę ten mecz z USA. Nasi robią mega luki w obronie i dają łatwe punkty rywalom co trzeba potem nadganiać. Cała gra dodatkowo za bardzo opiera się na Hicksie, bez niego jak bez ręki, bez niego zresztą zakończyłoby się to pewno na fazie grupowej. Sroka nie wiem zbytnio co w tej kadrze robi, nieprzydatny jest strasznie.

EDIT: Ale Blamaż, no ale gramy o brąz.

EDIT 2: No jednak Hicks wszedł na swoje obroty, ale za późno, niemniej trochę zmniejszył rozmiar porażki.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz o brąz tylko potwierdza, że gdyby wyjąć Hicksa to ta kadra by dostawała wpieprz za wpieprzem. Brawo za brąz, ale kadrę trzeba od nowa złożyć bazując na Hicksie, Pawłowski może jako 4 zostać, ale Sroka i Zamoj powinni zostać wymienieni.

Swoją drogą nie wiem gdzie tam faul Hicksa był po tym jak bloka dostał, dodatkowo ten magiczny rzut taki kontrowersyjny, raz, że kroki, dwa nadepnął na linię, więc rzut za 1 nie za 2. No ale to 3x3 czyli namiastka streetballu, więc można sędziom błędy wybaczyć. Jeszcze raz gratulacje za brąz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to ze taki Hicks jest najlepszym strzelcem MS pokazuje jaki ogolnie jest tam poziom... i nie zrozumcie mnie zle, ja rozumiem ze to nowa dyscyplina i w ogole, ale jesli nie zmienia niektorych przepisow w ten sposob, by troche bardziej ulatwic gre koszykarzom (bo na razie to ulatwiaja lekkoatletom, koszykarzom jest mysle ciezko), to nie wiem jak to sie ma dalej rozwijac.

Z drugiej moze wlasnie o to chodzi by dyscypliny nie byly zbyt blisko siebie (vide siatkowka plazowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sezon urlopowy... ale już wracamy na obroty. Przede wszystkim nastąpiła zmiana na tronie - mamy nowego Mistrza Polski: http://3x3basket.pl/2019/07/12/nowy-mistrz-polski-w-koszykowce-3x3-studiobudza-3x3-kolobrzeg/

... który jednak uległ staremu mistrzowi w kolejnym turnieju, najwyższym rangą organizowanym do tej pory w naszym pięknym kraju: http://3x3basket.pl/2019/08/04/warsaw-3x3-fiba-satellite-relacja-z-pierwszego-rzedu/

Niesamowicie rozwija się koszykówka 3x3 w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.