Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

Hawks, Raptors, z tych mniej hot - Cavaliers, Hornets, Memphis, Knicks, kilka (Heat chyba mają kontrakt Johnsona non-guaranteed, Pelicans, jacyś Spurs) pewnie mogłyby zrobić miejsce na maxa, gdyby mieli na kogo tego maxa wydać.

Mało hot opcje dla Greena być może, ale gdyby chciał koniecznie maxa, to by go dostał, gdyby chciał wymusić na Warriors wyższy kontrakt, to pewnie by mu się też udało, nie biorąc teraz extension. Ale Green to podobno bardzo inteligentny koleś, więc jakoś się nie dziwię, że nie chciał.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę

Najlepszy jest mirvir i jego bol dupy za wpierdol jaki obskakiwali Cavs 

Ludzie to jest czołowy defensor ligi, czołowy energizer i ja czytam o kłopotach z motywacją (rw szacunek).

Koleś potrafi się mobilizować na najważniejsze spotkania, potrafi wejść na superstar level w po a ja czytam że pewnie by 100 nie dostał? Wysoki z bardzo wysokim IQ, bardzo wszechstronny, potrafiący bronić każdą pozycję? W czasach kontraktów dla śliwek czy vucevicow?

A prawda jest taka że Greena chciałby każdy trener w lidze a za tę kasę też każdy gm!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę

Najlepszy jest mirvir i jego bol dupy za wpierdol jaki obskakiwali Cavs 

Ludzie to jest czołowy defensor ligi, czołowy energizer i ja czytam o kłopotach z motywacją (rw szacunek).

Koleś potrafi się mobilizować na najważniejsze spotkania, potrafi wejść na superstar level w po a ja czytam że pewnie by 100 nie dostał? Wysoki z bardzo wysokim IQ, bardzo wszechstronny, potrafiący bronić każdą pozycję? W czasach kontraktów dla śliwek czy vucevicow?

A prawda jest taka że Greena chciałby każdy trener w lidze a za tę kasę też każdy gm!

Widzę, że jesteś internetowym proktologiem. Gratuluje. Tylko diagnoza nietrafiona.

Jak byś doczytał dokładnie to może byś zrozumiał, że chodziło o extra 100 mln względem tego co dostał. Czyli kontrakt na poziomie 200 mln, a to zupełnie inna para kaloszy niż 100/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę

Najlepszy jest mirvir i jego bol dupy za wpierdol jaki obskakiwali Cavs 

Ludzie to jest czołowy defensor ligi, czołowy energizer i ja czytam o kłopotach z motywacją (rw szacunek).

Koleś potrafi się mobilizować na najważniejsze spotkania, potrafi wejść na superstar level w po a ja czytam że pewnie by 100 nie dostał? Wysoki z bardzo wysokim IQ, bardzo wszechstronny, potrafiący bronić każdą pozycję? W czasach kontraktów dla śliwek czy vucevicow?

A prawda jest taka że Greena chciałby każdy trener w lidze a za tę kasę też każdy gm!

LOL stary

raczej staram sie tobie nie odpisywac, bo to jak rzucanie grochem o ścianę  i ograniczam się do ikonki 'confused', ale tym razem odpiszę:

no wieć jeśli uważasz że gość, który gra w zespole który walczy o mistrza, orientuje się w lutym że jednak waży za dużo i przechodzi wtedy na dietę, nie ma problemów z motywacją....

[link dla ciebie https://heavy.com/sports/2019/05/draymond-green-weight-loss-diet-eat-how-much/ ] 

...albo że skoro potrafi się zmobilizować na 'najważniejsze mecze w PO'  ( a teraz pomyśl, ile ważnyych / na wysokim poziomie rozgrywek - takim do jakiego przyzwyczajony był w GSW - meczy w PO rozegrają drużyny wymienione wcześniej przez @BMF z dużym cap space w 2020) to też nie ma problemów z motywacją (a kiedy miałby się mobilizować jak nie wtedy???!!!), to spoko

widzisz, jak idziesz do drużyny na dorobku, z młodymi zawodnikami itp itd to oczekiwania wobec max playerów są trochę inne, czyli np takie, że będą świecili przykładem, będą zapieprzali na treningach cały rok a nie tylko tuż przez PO i w ich trakcie (przy czym sporo zespołów, zwłaszcza tych z cap space wymienionych przez BMFa w ogóle najprawdopodobniej nie wejdzie  do PO w najbliższym czasie - ciekawe jakie wtedy byłoby nastawienie Greena), że rzeczy takie jak candy, potato chips, wine and all forms of liquor (wrzuć sobie w translator jeśli nie rozumiesz), nie będą dla nich nieodpartą pokusą

 

więc możesz się upierać do końca świata, że wszyscy GMowie by go chcieli za te pieniądze, ja natomiast tak nie sądzę, akurt nigdy tego nie sprawdzimy. 

I uważam że Green to świetny gracz, natomiast ma swoje problemy, te o których pisałem wyżej, te o których pisał mirwir (trójka, która spadła w RS w ciągu ostatnich 4 lat o ok. 10%, a w PO, na które tak się spina, jeszcze bardziej), to że jest torchę headcasem (co jest ok w teamie z innymi mocnymi leaderami / współleaderami jak Curry czy Klay, ale niekoniecznie sprawdziłoby się w innym środowisku), za rok będzie miał 30 lat,  więc nie, nie uważam by czekało na niego na rynku sporo ofert w pobliżu maxa. Powiem więcej, gdyby tak było, to spodziewałbym się że GSW właśnie rozmawialiby w tej chwili z innymi teamami nt. jego trade'u, po to by za rok nie stracić go za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że 100 mln to du,o za kogoś takiego? Że 29 innych teamów nie dałoby tych 100 bądź 100+ zielonych greenowi kiedy taki vucevic czy śliwka dostali mnóstwo kasy?

Serio uważasz że to za dużo na gracza kalibru Greena który był x-factorem kilku jak nie większości serii jakie gSW grało w ostatnich latach

Mówimy o 100mln w cztery lata! Nie wspomniałem o żadnym maxie

Chłopak zdecydował się na mega obniżkę w stosunku do tego co mógłby zarobić za rok bo jak powtarzam (i potwierdza to jego zachowanie) jest lojalny i tym jednym ruchem to udowadnia! 

Takich graczy, z takim podejściem do drużyny jest już niewielu w lidze, więc tym bardziej należy mu się szacunek

Bo ma trzy tytuły, ma renomę, mógłby teraz wziąć najwyższa ofertę i pierdziec w stołek

 i jestem na 100% pewny że za rok (o ile ominęły by go kontuzje ofkoz) mógłby przebierać w ofertach zdecydowanie powyżej 100 mln w 4 lata

To co zrobił i na co się zgodził to był ukłon w stronę GSW

 

I być może masz rację pisząc że w większości zespołów które nawet o po nie mają co marzyć mógłby źle wpływać na zespol- tego się nie dowiemy bo nigdy nie był w sytuacji gdzie musiał przez cały rs ciągnąć team. W Warriors miał od tego trzech gości, po to żeby właśnie w najważniejszej części sezonu zrobić różnicę

Tego nie wiemy- być moze, a znając to jaki Green jest ambitny, uważam że prędzej w słabszym zespole starałby się bardziej, żeby ten zespół jednak wszedł do po

Sprawę powinien wyjaśnić najbliższy sezon, bo Warriors bez Duranta, Klaya, Iggyego i Shauna to właśnie może być team z miejsc 6-10 na zachodzie i właśnie teraz Dray będzie musiał pokazać że gra od początku, inaczej Warriors nie wejdą do po

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wziął kasę, by tak jak ostatnie 2 lata odcinać kupony i nie musieć się w CY starać. W PO był genialny, ale w dwóch ostatnich RS nie był wart nawet tych 25mln. Ma spore problemy z etyką pracy, może jest lojalny, a może po prostu zamiast pracować nad sobą cały rok woli regularnie dobrze zjeść i walnąć piwko zamiast dodatkowego treningu. Nie winie go, bo zarabiając taką kupę pieniędzy jest ustawiony na długo i zamiast odmawiać sobie przyjemności, woli z tego życia korzystać. Każdy ma prawo sam decydować jakie życie woli, tak jak w życiu niektórzy rezygnują z wyścigu korpo-szczurów ciesząc się tym co mają. Inni będą zawsze chcieli więcej.

Nie jest to gracz z jakimś wszechstronnym skillsetem. W momencie kiedy traci na agresji, a jego forma jest niska, jego wkład do drużyny jest niewielki.

Ja bym mu maxa nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek jak zwykle krzyczy na chmury i nie rozumie pewnych rzeczy. Draymond to dzik, ale od dwóch lat prześlizguje się w RS, aby stawić się w PO. Mając koło siebie Curry'ego, Klaya i Duranta można sobie pozwolić na granie na pół gwizdka. Kiedy trafiłby do jakieś drużyny bez tych gwiazd, i w dodatku z maksymalnym kontraktem, to inne leszcze mogłyby się opierdalać, a on musiałby za nich nadrabiać jako gwiazda w czasie sezonu regularnego, bo nie wiadomo czy weszliby do PO, a gdyby weszli, to nie wiadomo też czy miałby siłę na grę na takim poziomie jak w GSW. Czy mu się chce? Lepiej zostać tutaj, gdzie wiesz czego do ciebie oczekują niż zgrywać bohatera w innej drużynie.

A on sam nie pociągnie zespołu, bo jest elitarnym rolesem, a nie graczem jak LBJ czy Kawhi. I on raczej o tym wie, że jest uzupełnieniem. Dodatkowo wyjmując go z ekosystemu GSW nie masz pewności, że będzie dawał taki impakt w innym systemie opartym na innej myśli trenerskiej. Czy te 100 mln to mało? Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, które rw30 i Marcus wypisali powyżej, to jest cena wręcz idealna.

Dodatkowo może trochę się przestraszył? Durant i Klay doznali kontuzji przed wielką wypłatą. Może się bał, że spotka go podobny los? Trochę przesiedział na ławce z powodu urazów. Strzelec w tej lidze zawsze dostanie kasę, a czy gracz mający prawie 30 lat, który był wykorzystywany do czarnej roboty, mający problem z utrzymanie formy i "lekkim bałaganem na strychu" też dostanie wszystkie pieniądze świata? Dodatkowo oddanie Andre też mogło go trochę przestraszyć, bo niby też x-factor w PO, a pożegnali się z nim bez mrugnięcia okiem, kiedy trzeba było zrobić miejsce w kasie.

I najlepsze jest to, że pod nieobecność Klaya i po pożegnaniu Duranta, teraz będzie musiał zarobić na te pieniądze jako drugi najważniejszy gracz obok Curry'ego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest w mojej ocenie wart maxa ale jednocześnie jestem przekonany że znalazłby się klub który by mu tego maxa chciał dać

Dużo gorsi gracze na przestrzeni ostatnich 3 lat zgarnialy Maxy lux coś blisko nich więc all-star z dpoty impctem tego maxa by od jakiegoś Dolana dostał, a jak nie maxa to na pewno ofertę większa niż 100/4

Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko @josephnba dyskusja z toba jest dokladnie taka jak sie spodziewalem. Czyli zupelnie nie odpowiadasz na moje argumenty (np o 3pt % lecącym na łeb na szyję, a jego słaba trójka była  jednym z głównych powodów dal których Raptors mogli skupić sie na Currym i Thompsonie w obronie, w wyniku czego GSW przerzneli serie. A warto zwrócić że np w G7 2016 Green miał 7/7 za trzy), swoich nie podajac tylko takie ze Green jest super i na pewno by dostal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam polemizować ze statystyka słabej dyspozycji za trzy, przecież i Ty i ja to widzelismy

Co miałem napisać? Że miał dobrą trójkę?

Jeśli Ci to potrzebne do szczęścia to owszem miał słabszą trójkę! 

Napisałeś że dzięki jego słabej dyspozycji za trzy Raps wygrali serię co jest oczywistą nieprawda bo gsw przegrało przez kontuzje dwóch czołowych graczy i kurewskie krótką ławkę 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 16:41, josephnba napisał:

Chłopak zdecydował się na mega obniżkę w stosunku do tego co mógłby zarobić za rok bo jak powtarzam (i potwierdza to jego zachowanie) jest lojalny i tym jednym ruchem to udowadnia! 

nie, najprawdopodobniej zdecydował się na lekką obniżkę (a być może żadną / minimalną), bojąc się że skończy z kontuzją  i kontraktem o kilkadziesiąt baniek niższym bądź żadnym. Trzech jego teammates było ostatnio w podobnej sytuacji, z czego dwóch (Durant & Thompson) to gwiazdy o nieposzlakowanej opinii i etyce pracy (w przeciwieństwie do Greena) i i tak skończyli z maxami, jeden (Cousins) tuła się od klubu do klubu za drobniaki. Warto też zwrócić uwagę że wbrew temu co piszesz: 

 

W dniu 4.08.2019 o 16:41, josephnba napisał:

mógłby teraz wziąć najwyższa ofertę i pierdziec w stołek

on właśnie wziął najwyższe możliwe extension. Żadnej zniżki, żadnego niczego, latem 2019 nie mógł podpisać kontraktu wyższego niż ten, który właśnie podpisał

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

Napisałeś że dzięki jego słabej dyspozycji za trzy Raps wygrali serię co jest oczywistą nieprawda bo gsw przegrało przez kontuzje dwóch czołowych graczy i kurewskie krótką ławkę 

przypomnę, bo z pamiętaniem tego, co przeczytałeś kilka minut temu widzę słabo: 

 a jego słaba trójka była  jednym z głównych powodów

czyli było kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rw30 napisał:

no spoko @josephnba dyskusja z toba jest dokladnie taka jak sie spodziewalem. Czyli zupelnie nie odpowiadasz na moje argumenty (np o 3pt % lecącym na łeb na szyję, a jego słaba trójka była  jednym z głównych powodów dal których Raptors mogli skupić sie na Currym i Thompsonie w obronie, w wyniku czego GSW przerzneli serie. A warto zwrócić że np w G7 2016 Green miał 7/7 za trzy), swoich nie podajac tylko takie ze Green jest super i na pewno by dostal.

 

W 2017 i 2018 Green tez kaleczyl trojki w finalach.

Jego dyspozycja zza luku to byl najmniejszy problem GSW w serii z Raptors lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, josephnba napisał:

A co mam polemizować ze statystyka słabej dyspozycji za trzy, przecież i Ty i ja to widzelismy

Co miałem napisać? Że miał dobrą trójkę?

 

aha, czyli jest super ambitny i waleczny i dałby wszystko w innym zespole, ale rzucanie za 3 to akurat go po prostu nie interesuje i to jest spoko, tak? i olanie jednego z najważniejszych skilli we współczesnej koszykówce nie  miałoby wpływu na ewentualną wysokośc kontraktu który mógłby dostać w 2020, tak? chyba trochę nie doceniasz GMów w NBA.

przecież nawet z nadwagą mógł trójkę trenować, o ile kontuzja Duranta była nieoczekiwana, o tyle gdyby wypadł Curry to nikt by w ogóle zaskoczony nie był, a wtedy sytuacja Greena w ataku byłaby podobna / identyczna jak przy wypadnięciu Duranta .  Więc mógł pomyśleć o tym wcześniej .

9 minut temu, julekstep napisał:

W 2017 i 2018 Green tez kaleczyl trojki w finalach.

 

tak, tylko wtedy mógł kaleczyć ale że byli Curry i Durant, więc nikogo to wielce nie mierziło. w 2019 już tak .

Co nie zmienia faktu że w ujęciu całych PO (nie podam statsów z samych finałów) trójka idzie mu z roku na rok mocno w dół:

image.png.cde6038a28ee657a448b1848ca89e7d8.png

 

w RS też, właściwie wygląda jakby od przyjścia Duranta do GSW stwierdził szkoda mojego czasu na trenowanie trójki, niech się Kev ze Stephenkiem tym zajmo:

 

image.png.aaea15adc75922e8904350bc77d41e0c.png

9 minut temu, julekstep napisał:

Jego dyspozycja zza luku to byl najmniejszy problem GSW w serii z Raptors lol.

to że Iguadola i Green mogli być kryci na radar było tam  zayebistym problemem, lol, nie wiem w ogóle jak można twierdzić inaczej. Oglądałeś mecze? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rw30 napisał:

to że Iguadola i Green mogli być kryci na radar było tam  zayebistym problemem, lol, nie wiem w ogóle jak można twierdzić inaczej. Oglądałeś mecze? 

Jak w kontekście tego, że:

1 - połamał się Durant

2 - połamał się Klay

3 - Iggy miał problemy ze zdrowiem

4 - drużyna była ogólnie zajechana 

można stwierdzić, że jednym z głównych powodów porażki GSW była trójka Draya.

big lol

to w sumie tak jakby stwierdzić, że jednym z głównych powodów było to, że Steph nie zatrzymał w D Leonarda.

Godzinę temu, rw30 napisał:

A warto zwrócić że np w G7 2016 Green miał 7/7 za trzy)

To w sumie jest jeszcze większy lol, że na poparcie tezy "trójka Draya niezbędna do zwycięstw GSW" podajesz przykład meczu, gdzie Dray zagrał w tym elemencie mecz życia (6/8 nie 7/7 tak btw) a i tak GSW przerżnęli.

Dobra trójka u Greena to jak dobra obrona u Stepha - miły dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.