Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, ignazz napisał:

With free agency looming next summer, three-time All-Star Draymond Green has agreed to a four-year, $100M maximum contract extension with Golden State, agent Rich Paul of Klutch Sports tells ESPN.

Tanio, szybko i w ciszy. Tak najlepiej wychodzi dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chytruz napisał:

O k****, jak tanio.

Middleton, Simmons, T.Harris dostali  dluzsze & znacznie grubsze kontrakty, Al Horford  nieznacznie wyzszy, Vucevic taki sam. Niezle. 

 

Ktos wie czemu nie poczekal rok & o co w ogole chodzi? czy po prostu spękał się po kontuzjach Klaya & Duranta?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, na które teraz nie znamy odpowiedzi to:

Czy teraz zacznie się odcinanie kuponów od kariery, czy zdobędą się jeszcze na kilka lat wysiłku na najwyższym poziomie.

Bardzo starzy jeszcze nie są. Jordan zdobywał w bardziej zaawansowanym wieku swój drugi tercet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rw30 napisał:

Middleton, Simmons, T.Harris dostali  dluzsze & znacznie grubsze kontrakty, Al Horford  nieznacznie wyzszy, Vucevic taki sam. Niezle. 

 

Ktos wie czemu nie poczekal rok & o co w ogole chodzi? czy po prostu spękał się po kontuzjach Klaya & Duranta?

Był po bardzo dobrych PO i miał niezłą pozycje negocjacyjną (która w przyszłym sezonie nie koniecznie mogla być lepsza, bo wystarczy jakiś fckup z powrotem Klaya i Warriors mogliby mieć zupełnie inną wizje). Te 100/4 to może wydawać się tanio, ale to max i sporo jak na zawodnika, który w ostatnim RS-ie miał  7,4/7,3/6,9 i oszałamiające 28,5% za 3  A te 50 czy 100 mln więcej nie jestem pewien czy dla Greena znalazły by się takie pieniądze po przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

A co to za info ze teraz 118?

Bo extension jak sama nazwa wskazuje to przedłużenie obecnej umowy czyli 18 mln w tym roku plus 4 x 25 dodatkowe( z tym ,że to nie jest po 25)

 

18 minut temu, kolek23 napisał:

Ciekawe czy wpisali w kontrakt podniesienie jego wartości do wyższego pułapu SC, jakby Dray zakwalifikował się na Super-Maxa 🤔

Extension nie ma opcji super max. Na to by musiał zostać wolnym agentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Wow. 

Wydygał po kontuzjach które widział z paru metrów KD i Klaya. Nie ma innej opcji.

 

w sumie pomyslalem chwile i wyszlo mi, ze na wolnym rynku i tak nie dostalby  wiecej a może nawet i tyle by nie dostał (jeszcze by trzeba wiedzieć jak tam salary czołowych drużyn będzie stało za rok, a o tym nie mam pojęcia). Gosc jest fajny, ale mega nietypowy jak chodzi o skille, ponoć mało o siebie dba więc pewnie kiepsko u niego z motywacjo / dyscyplino, do tego trochę headcase.... na FA market pewnie nie dostałby więcej niż 20 na rok, więc stwierdził że nie będzie kusił losu i podpisze 100/4

 

 

a moje porownanie ktore wczesniej rzucilem do simmonsow ,harrisow i vucevicow.... no jakis tam sens ma , ale niewielki, zwlaszcza jak chodzi o przedluzanie wlasnych FAs, to takie sytuacje rzadza sie swoimi, 'lokalnymi' prawami [czytaj: c***owe druzyny czesto przeplacaja c***owych ziomkow bo nie majo wyjscia, a czasem dobre, tak jak Phila w tym roku, tez przeplacajo]

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BMF napisał:

OK, przesadziłem z tym 'cholernie dużo kasy' - ale Green i tak dostałby maxa, jedynym większym nazwiskiem za rok jest AD, który w ogóle może nie być dostępny.

z ciekawosci, bo nie chce mi sie sprawdzac a zdajesz sie byc zorientowany - od kogo potencjalnie moglby go dostac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.