Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Pepis21 napisał:

Do Tokio to każden jeden by chciał jechać a jak na MŚ to się wszyscy dupskiem wypięli ot co.

Ale fakt Curry'emu złota olimpijskiego brakuje w gablocie, dwa razy był na MŚ ale na IO ani razu.

Ciekawe skąd może występować ta różnica - IO > MŚ.

Z drugiej strony Curry ostatnimi czasy przygasł, bo reflektory nie są już sztywno skierowane na ekipę Warriors. Igrzyska to idealna okazja by znów "zabłysnąć". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chce tu za bardzo się znęcać nad GS bo swoje już wygrali i lepiej żeby już innym dali wygrywać w następnych latach ale GS zjebało to po całości. Naprawdę. Okazali się niecierpliwi jak dzieciaki mimo tego że Klay i Stef nic w tym roku już nie uratują więc nie ma co się spieszyć. Myslałem że bedzie jeden dobry gracz i wysoki pick a wzięli jednego chwasta z potężnym zawalaczem salary blokującym ruchy  i wysoki pick. W sumie to i tak swoje wygrali i mogą być w dalszych latach takimi Jazz ale rozwiązali to bardzo źle. Dobrze w sumie dla Minnesoty i może z korzyścią dla ligi ogólnie. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest looney, w drafcie pewnie beda polowac na Wisemena, wiec faktycznie na papierze wyglada spoko. Problem w tym ze Splash brothers beda mocno zardzewiali (choc po 5 letnim runie do finałów, może wyjsc na plus), impact greena jest coraz mniejszy, a na SF z trio Barnes-Igoudala-Durant nagle zostaje nierowny i slabo broniacy Wiggins. Miami mocno GSW oslabili podebraniem Iggiego. 

Co do AW, on potrafi grac bez pilki w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Eld napisał:

Oladipo też był śmieciem dla wielu.

Oladipo był przepłaconym rolesem, który w tamto offseason (2017) niesamowicie wziął się za siebie, zrobił sobie jakąś fizycznę transformację* i przeskoczył półkę wyżej. I typek sprawia wrażenie jakiegoś inteligentnego gościa, co raczej wzmacnia rzadkość takiej sytuacji. Piszę to po raz n-ty, ale raczej nie robiłbym z Oladipo przykładu ,,patrzcie, skreślaliście go, a typek został gwiazdą''.

Wiggins gra to samo od drugiego sezonu w lidze, za dwa tygodnie skończy 25 lat i albo jest antytalentem koszykarskim, że niczego się z grubsza nie nauczył, albo ma wyjebane. Nie jest niemożliwe, że weźmie się za siebie, ale to ,,winning culture'' i inne takie jest raczej drugorzędne, gdy ktoś dostaje 30 milionów rocznie za coś, co go chyba nie do końca w sumie kręci.  

*tzn. z reguły jest śmiech z tych reportów z offseason, że ktoś jest ,,better than ever'' - ale on faktycznie był, są nawet na necie zdjęcia jak się ,,wyżyłował''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Oladipo też był śmieciem dla wielu. Nie to żebym bronił Wigginsa bo ostatni jestem do tego ale kto wie...

Jakie towarzycho teraz: Curry-Klay-Wiggins-Draymond-kloc. To wcale nie musi się nie udać. 

+ top 3  w drafcie 2020

+ top 4-8 w drafcie 2021 

zdziwię się, jeśli się nie uda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie Wiggins dużo lepiej pasuje do GOlden State i akurat potrzebny im jest SF, anie rozgrywający, mówię o perspektywnie kolejnego sezonu.

DAR to dla mnie to samo co Wiggins, tylke, że i w Nets i Lakers mógł robić co chciał, także mógł sobie nabijać cyferki. Wiggins może dać więcej zespołowi, w ogólnym rozrachunku, zakładając, że obydwaj Panowie sa w formie, a do tego przygarnęli jeszcze parę assetów. win-win dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

Jeśli Wiggins nie ogarnie się w GSW, to już nic z niego nie będzie. Co nie zmienia faktu, że chłopak przez całą karierę jest mocno c***owy (to gdzie trafił to inna kwestia), więc jeśli chodzi o niego, to lepiej trafić nie mógł. Tylko w tym momencie Russell to grajek, który ma o wiele większą wartość. Jednakże GSW zyskali przy tym trejdzie także 2 picki, więc w ogólnym rozrachunku zapewne wygrają ten deal w przyszłości. A jeśli Wiggins zrozumie gdzie jest i o co gra, to jeszcze może ludzi zdziwić. Poczekajmy z osądem do następnego RS, ale też skłaniam się ku win-win (z przewagą GSW in the future).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Tak tylko za DLO oddali latem pick, więc wzięcie Wigginsa z tak mała dopłatą jest dziwne. 

Zapomniałem o tym fakcie, heh. Tylko czy w ostatnich latach jest lepsza organizacja od GSW?

Mam wrażenie, że oni doskonale wiedzą co robią, a tak jak pisałem wyżej - Wiggins w GSW może nas zaskoczyć in plus. Russell i tak by był u nich rezerwowym, a tak zyskali wciąż młodego SF, w którym widocznie widzą coś czego my nie możemy dostrzec #StevieWonder. Sezon 20/21 da nam odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Zapomniałem o tym fakcie, heh. Tylko czy w ostatnich latach jest lepsza organizacja od GSW?

Mam wrażenie, że oni doskonale wiedzą co robią, a tak jak pisałem wyżej - Wiggins w GSW może nas zaskoczyć in plus. Russell i tak by był u nich rezerwowym, a tak zyskali wciąż młodego SF, w którym widocznie widzą coś czego my nie możemy dostrzec #StevieWonder. Sezon 20/21 da nam odpowiedź.

Spróbują podbić jego wartość przez najbliższy rok i poleci gdzieś dalej w przyszłym roku. Nie będzie dużo gorszy niż taki Barnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Tak tylko za DLO oddali latem pick, więc wzięcie Wigginsa z tak mała dopłatą jest dziwne. 

Przecież tak naprawdę to oddali swój drugorundowy wybór z 2025. No i to była opcja tracić Duranta za darmo czy dopłaci mocno chroniony fałszywy wybór pierwszorundowy i mieć Russella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą, wybaczcie za kolokwializm, ale jak GSW wybiorą w drafcie Edwardsa to na c*** im Russell?

W przyszłym sezonie cena za Russella mogłaby spaść, bo nie grał by tylu minut co teraz. I na pewno nie nabijałby takich liczb jak teraz, bo szpital. A tak wzięli Wigginsa, którego mogą naprostować, i do tego mają swój pick. W sumie im więcej o tym dealu myślę, tym bardziej rozumiem co robią GSW. To elita NBA, no doubt.

Oni za chwilę wrócą do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ely3 napisał:

Przecież tak naprawdę to oddali swój drugorundowy wybór z 2025. No i to była opcja tracić Duranta za darmo czy dopłaci mocno chroniony fałszywy wybór pierwszorundowy i mieć Russella

Biorąc pod uwagę co mieli pozyskać za Russella to chyba coś poszło nie tak.

W sumie to "oddali" Duranta za Wigginsa.

Stracić za darmo czy pozyskać Wigginsa.

Wybór Zofii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał:

Muszą wypełnić sklad. Na razie mają 12 umów plus dwie 10 dniowe

Wiem, wiem, ale trochę śmiesznie wygląda powrót już dosyć wiekowego Pargo do ligi po tylu latach. Niemniej, jeśli dostanie szansę gry to w tym marazmie Warriors może parę widowiskowych akcji pokazać :)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu powiedzieć, w Minnesocie nie poznali się na jego talencie ;)

Steve Kerr praised Andrew Wiggins for his work on the defensive end of the floor since joining the Warriors.
"We’ve been able to plug him in on the opponent’s best player," Kerr said. "That alone just allows us to set up our defense better. Because of his size and length, you can put him on the opponent’s best guy and match up from there." Wiggins was never a plus-defender in Minnesota, but he's been averaging an uncanny 2.3 steals and 1.7 swats over his first three games in Golden State to go with a plus-4.3 plus/minus rating.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.