Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tego nie pamiętam. Ale pamiętam, że miał dać wsparcie LeBronowi, a został właściwie wykluczony z rotacji, bo woleli nawet grać dziadkiem Calderonem i był w cieniu Jordana "game changera" Clarksona i legendarnego JR Smitha. I do jakieś dymy na ławce robił. Pewnie @memento1984 lepiej to pamięta.

Także czas w Cavs miał totalnie zmarnowany i to nawet wtedy, gdy miał obok siebie LeBrona i dość mocny zespół.

@karl

hood byl totalnym niewypalem w cavs. Efektywny energizer na co Piate spotkanie, w PO przy Lebronie zniknal totalnie. Burks to samo jako gracz z lawki. Po Lebronie nie bylo zadnego systemu wiec pewnie obaj wygladali slabiej ale nadal Clarkson przy nich wygladal Jak legitny Lou Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dapunk20 napisał:

Chyba jesteś jedynym fanem na świecie który uważa że Teague jest jeszcze wartościowym graczem, w dodatku z takim kontraktem

Jaki kontrakt? On ma zajebisty spadający kontrakt... a tak w ogóle proponuję zerknąć na ost. mecz.

Gość na razie ma wyższy PIPM niż Ben Simmons, Embiid, Lowry czy Trae ;) i jak sam mówi, nie czuje sie w 100% sprawny po kontuzji... Mega underrated rozgrywający. Liczę, że te 2 mecze bez KAT-a będą przyczynkiem do breakout na jaki zasługuje. Tylko niech ktoś Wigginsowi piłkę zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Konfidel napisał:

Jestem nowy witam

Postawiłem ostatnio w sts 6000zl na to że golden nie wejdzie do Play offs. Po 3 tyg.info że Carey złamał dłoń.  Co sądzicie o tym zakładzie?

Wolał bym chyba na dziwki puścić niż stresować się cały rok a później i tak z moim szczęściem zaliczyć wtopę jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Konfidel napisał:

Jestem nowy witam

Postawiłem ostatnio w sts 6000zl na to że golden nie wejdzie do Play offs. Po 3 tyg.info że Carey złamał dłoń.  Co sądzicie o tym zakładzie?

Jeśli jakiś Carey złamał dłoń, to sprawdź na jaki team postawiłeś te 6000 ;) 

A tak w ogóle to witamy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Konfidel napisał:

Carry

Ja gram zawsze na długo.dalem też 1000zl że minesota wygra swoją grupę oraz 500zl że milwuake wejdzie do finału. Na codzień gram na how. Nie takie kwoty się wygralo/przegralo

Nie krytykuję. Zarabiasz, więc masz prawo wywalać kasę na co Ci się podoba i nikt nie ma najmniejszego prawa tego krytykować.

Poza mną, kiedy moja różowa kupuje sobie 56 parę butów której już nawet nie ma gdzie upchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Konfidel napisał:

Carry

Ja gram zawsze na długo.dalem też 1000zl że minesota wygra swoją grupę oraz 500zl że milwuake wejdzie do finału. Na codzień gram na gpw. Nie takie kwoty się wygralo/przegralo

@MVPrzemek Twój kuziol chyba założył sobie wreszcie konto na e-nba. Poopowiadaj mu trochę o tych grupach i o Careyu u wujasa na urodzinach czy u ciotki na obiedzie, bo jeszcze widać ma braki tu i ówdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Konfidel napisał:

Postawiłem ostatnio w sts 6000zl na to że golden nie wejdzie do Play offs. Po 3 tyg.info że Carey złamał dłoń.  Co sądzicie o tym zakładzie?

jim-carrey-ginger-gonzaga.jpg.e593f2dd3feec4cd8cfa7e1ff7128fc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Cześc Konfidel, jestem Krzysio i tez mam 11 lat:)

To nie było nawet wcześniej, aż tak małe prawdopodobieństwo, że mogą mieć kłopoty być w ósemce zachodu.
Nawet Barkley zanim złamał rękę Curry wykrakał im brak awansu, bo wychodziło mu, że tam nie ma kto zdobywać punktów :)
K.Thompson miał wrócić dopiero w połowie lutego i nie wiadomo w jakiej formie, a Curry grając bez K.Thompsona i K.Duranta też było wiadomo, że tego wózka sam nie pociągnie przez ponad 3 i pół miesiąca bez K.Thompsona.
Russell to nie jest pełnoprawny allstar.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rodman91 napisał:

Nawet Barkley zanim złamał rękę Curry wykrakał im brak awansu, bo wychodziło mu, że tam nie ma kto zdobywać punktów :)

nie masz lepszych autoryteów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

nie masz lepszych autoryteów ?

Ciekawe, gdzie ty wyczytałeś, że to dla mnie w jakimkolwiek stopniu autorytet :)  Zacytowałem go i tyle, bo widziałem jego wypowiedź, gdzie rozmawiał z K.Thompsonem o tym sezonie GSW. Powinno dać Tobie do myślenia "nawet Barkley", że niezbyt poważnie traktuje go.
Chyba, że dla ciebie dopisek "nawet" oznacza piedestał.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.