Skocz do zawartości
Araggorn

Golden State Warriors 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Czyli ten wielki kozak DAR musi mieć otoczkę lepszych zawodników, żeby Twoja propaganda @january siana przez cały jego pobyt w Nets miała sens? 🙃

Od tego co teraz jest w GS :P ? Na pewno ^.^ Przecież tu trwała dyskusja czy Curry sobie poradzi ;)

Cóż, zobaczymy też jak sobie te Nets bez DLO poradzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Cóż, zobaczymy też jak sobie te Nets bez DLO poradzi

Czyli, że miłość jest ślepa to jednak prawda 😂

• Like 1
  • Haha 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, karl napisał:

jezusie kochany, alec burks w tym skladzie wchodzi z rezerw i jest daleki od bycia najlepszym zawodnikiem w skladzie?!

a mysmy go trzymali w jazz przez tyle lat 😂

kto tam u was jeszcze byl? ja pamietam jak przechwycilismy Hooda i Burka to myslalem ze rozbilismy bank z fartem - a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11 minut temu, memento1984 napisał:

kto tam u was jeszcze byl? ja pamietam jak przechwycilismy Hooda i Burka to myslalem ze rozbilismy bank z fartem - a tu zonk.

zapytaj @kondzio  

pdk

a tak serio, to nie wiem za bardzo o ktorych latach piszesz. a i hood jest calkiem calkiem, nie jako pierwsza opcja, na ktora byl kreowany w jazz, ale jako 3-4 spoko.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, karl napisał:

zapytaj @kondzio  

pdk

a tak serio, to nie wiem za bardzo o ktorych latach piszesz. a i hood jest calkiem calkiem, nie jako pierwsza opcja, na ktora byl kreowany w jazz, ale jako 3-4 spoko.

Burks dopiero wrócił po kontuzji, ale to akurat u Niego nic nowego, bo on albo jest kontuzjowany albo wraca po kontuzji, co pewnie sam dobrze wiesz. I co by nie mówić, to jednak głównie problemy zdrowotne rozwaliły mu karierę. Podobną historię pewnie napisze Exum. Obaj mieli papiery na dobre granie, ale zdrowia za grosz.

Hood w Cavs był totalną porażką, dlatego pewnie memento go tak kiepsko wspomina. Jeszcze chyba były jakieś dramy, że z ławki nie chciał grać. Ale w Blazers się fajnie odbudował. W PO się ładnie pokazał i w ten sezon też wszedł dobrze.

• Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Hood w Cavs był totalną porażką, dlatego pewnie memento go tak kiepsko wspomina. Jeszcze chyba były jakieś dramy, że z ławki nie chciał grać. Ale w Blazers się fajnie odbudował. W PO się ładnie pokazał i w ten sezon też wszedł dobrze.

Jeśli dobrze pamietam, to hoodowi odejście do cavs zgrało się w jednym terminie z jakaś rodzinna tragedia. Rodney w cavs był w całkowitej rozsypce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, polishllama69 napisał:

i już też ma jakieś problemy zdrowotne

Jeżeli martwi Cię to, że niejaki Alec Burks wypada z gry, to wiedz, że masz najgorszy roster w lidze.

No, ale dobra liga ligą, pójdźmy dalej - czy to jest najgorszy roster ever??? Może jakieś typowanko, na co ich stać? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, eF. napisał:

Jeżeli martwi Cię to, że niejaki Alec Burks wypada z gry, to wiedz, że masz najgorszy roster w lidze.

No, ale dobra liga ligą, pójdźmy dalej - czy to jest najgorszy roster ever??? Może jakieś typowanko, na co ich stać? :D

raczej nie będą konkurencją dla Philly jak szli po Simmonsa

a tam myślałem o Hoodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, karl napisał:

Jeśli dobrze pamietam, to hoodowi odejście do cavs zgrało się w jednym terminie z jakaś rodzinna tragedia. Rodney w cavs był w całkowitej rozsypce. 

Tego nie pamiętam. Ale pamiętam, że miał dać wsparcie LeBronowi, a został właściwie wykluczony z rotacji, bo woleli nawet grać dziadkiem Calderonem i był w cieniu Jordana "game changera" Clarksona i legendarnego JR Smitha. I do jakieś dymy na ławce robił. Pewnie @memento1984 lepiej to pamięta.

Także czas w Cavs miał totalnie zmarnowany i to nawet wtedy, gdy miał obok siebie LeBrona i dość mocny zespół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Hancock napisał:

Rossa stałby już u drzwi Myersa z gotową ofertą za DLO, gdyby udałoby mu się znaleźć łosia na kontrakt Wigginsa lub Teague'a lub obu, jeśli Teague nie interesuje Warriors.

Sprzedaż kontraktu Teagua to żaden problem, zapewne kolejka chętnych by się ustawiła, ale sprzedaż jego samego to byłaby głupota. Tam musiałby się Wiggins znaleźć.

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Sprzedaż kontraktu Teagua to żaden problem, zapewne kolejka chętnych by się ustawiła

Chyba jesteś jedynym fanem na świecie który uważa że Teague jest jeszcze wartościowym graczem, w dodatku z takim kontraktem

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dapunk20 napisał:

Chyba jesteś jedynym fanem na świecie który uważa że Teague jest jeszcze wartościowym graczem, w dodatku z takim kontraktem

On nie spada po tym sezonie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Mich@lik napisał:

On nie spada po tym sezonie? 

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tego nie pamiętam. Ale pamiętam, że miał dać wsparcie LeBronowi, a został właściwie wykluczony z rotacji, bo woleli nawet grać dziadkiem Calderonem i był w cieniu Jordana "game changera" Clarksona i legendarnego JR Smitha. I do jakieś dymy na ławce robił. Pewnie @memento1984 lepiej to pamięta.

Także czas w Cavs miał totalnie zmarnowany i to nawet wtedy, gdy miał obok siebie LeBrona i dość mocny zespół.

@karl

hood byl totalnym niewypalem w cavs. Efektywny energizer na co Piate spotkanie, w PO przy Lebronie zniknal totalnie. Burks to samo jako gracz z lawki. Po Lebronie nie bylo zadnego systemu wiec pewnie obaj wygladali slabiej ale nadal Clarkson przy nich wygladal Jak legitny Lou Williams.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecze GSW to jeden wielki garbage, ale to poprawia mi chumor w ten smutny poniedziałek

Obraz może zawierać: tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, dapunk20 napisał:

Jaki kontrakt? On ma zajebisty spadający kontrakt... a tak w ogóle proponuję zerknąć na ost. mecz.

Gość na razie ma wyższy PIPM niż Ben Simmons, Embiid, Lowry czy Trae ;) i jak sam mówi, nie czuje sie w 100% sprawny po kontuzji... Mega underrated rozgrywający. Liczę, że te 2 mecze bez KAT-a będą przyczynkiem do breakout na jaki zasługuje. Tylko niech ktoś Wigginsowi piłkę zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Konfidel napisał:

Jestem nowy witam

Postawiłem ostatnio w sts 6000zl na to że golden nie wejdzie do Play offs. Po 3 tyg.info że Carey złamał dłoń.  Co sądzicie o tym zakładzie?

Wolał bym chyba na dziwki puścić niż stresować się cały rok a później i tak z moim szczęściem zaliczyć wtopę jak w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Konfidel napisał:

Jestem nowy witam

Postawiłem ostatnio w sts 6000zl na to że golden nie wejdzie do Play offs. Po 3 tyg.info że Carey złamał dłoń.  Co sądzicie o tym zakładzie?

Jeśli jakiś Carey złamał dłoń, to sprawdź na jaki team postawiłeś te 6000 ;) 

A tak w ogóle to witamy! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Konfidel napisał:

Carry

Ja gram zawsze na długo.dalem też 1000zl że minesota wygra swoją grupę oraz 500zl że milwuake wejdzie do finału. Na codzień gram na how. Nie takie kwoty się wygralo/przegralo

Nie krytykuję. Zarabiasz, więc masz prawo wywalać kasę na co Ci się podoba i nikt nie ma najmniejszego prawa tego krytykować.

Poza mną, kiedy moja różowa kupuje sobie 56 parę butów której już nawet nie ma gdzie upchać.

• Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi