Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirwir napisał:

Jacyś są chociaż pewnie będzie trzeba ich szukać po krzakach. 

Ja nie byłem fanem, ale teraz obserwuję uważnie co się u nich dzieje. Lubię takie historie, gdzie jak wygrywali to byli pewni, że znają sekret jak to robić, by wygrywać, a teraz są w dupie i dopiero teraz się okaże czy znają ten sekret czy po prostu byli zarozumiali. Ale oglądam ich nie dlatego. Ciekawi mnie zawsze w takich sytuacjach czy ekipa potrafi się przemodelować, podjąć męskie decyzje i pozbyć się nawet ikon zespołu, wprowadzić jakościową świeżą krew, często zmienić styl. Udawało się to Spurs, gdzie Duncan z Popem wygrywali 5 pierścieni i to na co najmniej 3 sposoby. Oczywiście - Duncan w pierwszych czterech był zdecydowanie najważniejszym graczem (pamiętam o MVPF dla Parkera), a za piątym razem bez niego też by się nie udało, chociaż rola była już mniejsza i po prostu inna. I ciekawi mnie czy ta trójka graczy jest w stanie jeszcze raz wejść na poziom, by wygrywać. A także czy warto ruszyć Greena czy nawet Klaya (w najbliższej klasie draftu może być wysyp PG/SG, więc możliwe że będzie trzeba coś z Klayem lub pickiem zrobić od razu).

Początek sezonu ma to do siebie, że czekam się na niego z utęsknieniem, ale jak już się zaczyna to dochodzę do wniosku, że w sumie to niech sobie grają, ale na poważnie to zacznę to oglądać w marcu. Na poważnie, czyli będę celował w konkretne zespoły i mecze, oglądał na żywo czy w całości. Teraz to tak zobaczę jakiś mecz jak mam czas, ale też jak nie obejrzę to nic straconego. Są ciekawsze mecze, które sobie w wolnym czasie ogarnę, chyba że zacznie mnie nudzić to zdarza mi się wyłączyć. No i czasem jak się obudzę z samego rana to może na żywo coś ogarnę. Chodzi mi o to, że bardziej jarają mnie teraz plotki, ploteczki, dramy, spiny, jakieś naprawdę konkretne mecze, które coś znaczą mimo że to początek, a także oglądam głównie graczy, a nie zespoły. Dlatego ciekawi mnie co u Jokicia, jak w GSW sobie radzą, czy Phila zazębia się, czy Porzingis będzie żywy, kiedy Doncić zdominuje ligę. Nie ciekawi mnie za to, że Young w dwóch meczach zagrał kosmos, że Drummond znowu w CY wymiata na początku czy to że DeRozan dalej ciska półdychę. Dla mnie sytuacja w Warriors jest jedną z ciekawszych na początku sezonu i przez rozwój wypadków w finałach, w offseason i na początku tego sezonu to jestem pewny, że będę oglądał ich mecze, a przede wszystkim śledził doniesienia od nich o wiele bardziej niż w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że sytuacja Warriors wcale nie jest taka zła jak wszyscy rysują. W tym sezonie dobry tank i wysoki wybór w drafcie. Solidny 3&d plus wybór 1 rundy za DLo, który przez 3 miesiące będzie kręcił szalone cyfry. 

Przyszły sezon zaczynają od nowa z corem Curry, Klay, Draymond plus to co dostaną za DLo do tego 2 wysokie wybory w drafcie plus Looney plus ktoś z tych co się otrzaskaja w tym sezonie. Po oddaniu kontraktu Russella będą mieli na podpisanie rolsow. 

Maja nowa hale w cholere kasy więc tax ich tak bardzo nie będzie bolał. 

Przyszły sezon jak to dobrze rozegrają to znowu może być contender. Pomijam już aspekty jak chwilą potrzebnego odpoczynku po tylu sezonach granych do czerwca i zmęczeniu ludzi samymi sobą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, karl napisał:

jezusie kochany, alec burks w tym skladzie wchodzi z rezerw i jest daleki od bycia najlepszym zawodnikiem w skladzie?!

a mysmy go trzymali w jazz przez tyle lat 😂

kto tam u was jeszcze byl? ja pamietam jak przechwycilismy Hooda i Burka to myslalem ze rozbilismy bank z fartem - a tu zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, memento1984 napisał:

kto tam u was jeszcze byl? ja pamietam jak przechwycilismy Hooda i Burka to myslalem ze rozbilismy bank z fartem - a tu zonk.

zapytaj @kondzio  

pdk

a tak serio, to nie wiem za bardzo o ktorych latach piszesz. a i hood jest calkiem calkiem, nie jako pierwsza opcja, na ktora byl kreowany w jazz, ale jako 3-4 spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karl napisał:

 

zapytaj @kondzio  

pdk

a tak serio, to nie wiem za bardzo o ktorych latach piszesz. a i hood jest calkiem calkiem, nie jako pierwsza opcja, na ktora byl kreowany w jazz, ale jako 3-4 spoko.

Burks dopiero wrócił po kontuzji, ale to akurat u Niego nic nowego, bo on albo jest kontuzjowany albo wraca po kontuzji, co pewnie sam dobrze wiesz. I co by nie mówić, to jednak głównie problemy zdrowotne rozwaliły mu karierę. Podobną historię pewnie napisze Exum. Obaj mieli papiery na dobre granie, ale zdrowia za grosz.

Hood w Cavs był totalną porażką, dlatego pewnie memento go tak kiepsko wspomina. Jeszcze chyba były jakieś dramy, że z ławki nie chciał grać. Ale w Blazers się fajnie odbudował. W PO się ładnie pokazał i w ten sezon też wszedł dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Hood w Cavs był totalną porażką, dlatego pewnie memento go tak kiepsko wspomina. Jeszcze chyba były jakieś dramy, że z ławki nie chciał grać. Ale w Blazers się fajnie odbudował. W PO się ładnie pokazał i w ten sezon też wszedł dobrze.

Jeśli dobrze pamietam, to hoodowi odejście do cavs zgrało się w jednym terminie z jakaś rodzinna tragedia. Rodney w cavs był w całkowitej rozsypce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

i już też ma jakieś problemy zdrowotne

Jeżeli martwi Cię to, że niejaki Alec Burks wypada z gry, to wiedz, że masz najgorszy roster w lidze.

No, ale dobra liga ligą, pójdźmy dalej - czy to jest najgorszy roster ever??? Może jakieś typowanko, na co ich stać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Jeżeli martwi Cię to, że niejaki Alec Burks wypada z gry, to wiedz, że masz najgorszy roster w lidze.

No, ale dobra liga ligą, pójdźmy dalej - czy to jest najgorszy roster ever??? Może jakieś typowanko, na co ich stać? :D

raczej nie będą konkurencją dla Philly jak szli po Simmonsa

a tam myślałem o Hoodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karl napisał:

Jeśli dobrze pamietam, to hoodowi odejście do cavs zgrało się w jednym terminie z jakaś rodzinna tragedia. Rodney w cavs był w całkowitej rozsypce. 

Tego nie pamiętam. Ale pamiętam, że miał dać wsparcie LeBronowi, a został właściwie wykluczony z rotacji, bo woleli nawet grać dziadkiem Calderonem i był w cieniu Jordana "game changera" Clarksona i legendarnego JR Smitha. I do jakieś dymy na ławce robił. Pewnie @memento1984 lepiej to pamięta.

Także czas w Cavs miał totalnie zmarnowany i to nawet wtedy, gdy miał obok siebie LeBrona i dość mocny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hancock napisał:

Rossa stałby już u drzwi Myersa z gotową ofertą za DLO, gdyby udałoby mu się znaleźć łosia na kontrakt Wigginsa lub Teague'a lub obu, jeśli Teague nie interesuje Warriors.

Sprzedaż kontraktu Teagua to żaden problem, zapewne kolejka chętnych by się ustawiła, ale sprzedaż jego samego to byłaby głupota. Tam musiałby się Wiggins znaleźć.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.