Skocz do zawartości
Araggorn

Golden State Warriors 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

powoli zaczynało wszystko klikać, pogłoski o śmierci Draymonda okazały się przedwczesne, a tu taki pech. szkoda. oby tylko pozwolili Greenowi grać, bo będzie ciekawy materiał do analizy.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lorak napisał:

powoli zaczynało wszystko klikać, pogłoski o śmierci Draymonda okazały się przedwczesne, a tu taki pech. szkoda. oby tylko pozwolili Greenowi grać, bo będzie ciekawy materiał do analizy.

???? Z całym szacunkiem ale co ci klikało dziś w nocy poza Twoimi paluszkami na klawiaturze?

Warriors przegrali pierwszą kwartę z Phoenix u siebie 34 pkt... Curry był 1/7 za 3 . Rubio robił z nim co chciał a Ty piszesz ,że coś klikało? Bo pokonali beznadziejnych Pelicans a dziś zaliczali łomot od Phoenix

Edytowane przez ely3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Czekałem aż ktoś go tu przywoła, ale nie myślałem, że na dzień dobry trade.

Warriors wzieli co mogli, a mogli tylko DLO, ale to jest beznadziejny fit i nie ma sensu go trzymac na 2020/21 kiedy ten sezon idzie na straty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ely3 napisał:

???? Z całym szacunkiem ale co ci klikało dziś w nocy poza Twoimi paluszkami na klawiaturze?

Warriors przegrali pierwszą kwartę z Phoenix u siebie 34 pkt... Curry był 1/7 za 3 . Rubio robił z nim co chciał a Ty piszesz ,że coś klikało? Bo pokonali beznadziejnych Memphis a dziś zaliczali łomot od Phoenix

nie wiem czy jest sens ci odpisywać skoro jesteś uprzedzony do warriors. tak pojechałeś po Greenie i zaraz po tym zagrał super mecz, a teraz piszesz o byciu najgorszą drużyną w lidze nawet z Currym, mimo że pokonali przecież pelicans, a są jeszcze knicks i kilka innych wynalazków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lorak napisał:

nie wiem czy jest sens ci odpisywać skoro jesteś uprzedzony do warriors. tak pojechałeś po Greenie i zaraz po tym zagrał super mecz, a teraz piszesz o byciu najgorszą drużyną w lidze nawet z Currym, mimo że pokonali przecież pelicans, a są jeszcze knicks i kilka innych wynalazków. 

No ale odpowiedz mi co klikało dziś w Golden w pierwszej połowie?

A Draymond dziś kompletnie sobie nie radził z Baynesem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostali łomot w 1q, ale się ogarnęli i drugą już wygrali. kto wie co by było dalej, szczególnie że Curry słynie z wyczynów w trzecich kwartach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lorak napisał:

dostali łomot w 1q, ale się ogarnęli i drugą już wygrali. kto wie co by było dalej, szczególnie że Curry słynie z wyczynów w trzecich kwartach.

Napisałeś,że już wszystko klikało a Draymond grał dobrze po meczu w którym jak Curry schodził to było bodajże -32 na początku 3 kwarty a Draymond w obronie nie radził sobie chyba nawet z Saricem

Więc powtarzam pytanie na jakiej podstaiwe twierdzisz ,że klikało? Bo zagrali jeden dobry mecz z osłabionym NOP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, lorak napisał:

powoli zaczynało wszystko klikać

2 minuty temu, ely3 napisał:

Napisałeś,że już wszystko klikało

w odstępie 27 minut!

tzw 'ely3 special'

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, lorak napisał:

przecież oni mieli tam -31 litości :D

41 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Czekałem aż ktoś go tu przywoła, ale nie myślałem, że na dzień dobry trade. Curry out i już niektórzy widzą #1 i LaMelo w składzie. Trade Machine jest rozgrzana do czerwoności szukając wymian za Greena, a o biednym all-starku ze wschodu nikt nie wspomni :(

on powinien być do wzięcia z jedynką ale drugiej rundy.

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, julekstep napisał:

w odstępie 27 minut!

tzw 'ely3 special'

2eb236fafe5f764a7b922e5d97fdd277.gif

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.10.2019 o 08:57, allen napisał:

Powinni odpuscic ten sezon ala Spurs.

Curry na lawke i rehabilitacja/odpoczynek. Zjazd na draft a noz sie trafi pick w top5. A to jedyna droga na pozyskanie jakiegos dobrego wysokiego z tak zawalonym salary i powrot w pelnym skladzie na 2020/2021.

Mówcie do mnie od dzisiaj Mr Jasnowidz.  

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Chytruz napisał:

Warriors wzieli co mogli, a mogli tylko DLO, ale to jest beznadziejny fit i nie ma sensu go trzymac na 2020/21 kiedy ten sezon idzie na straty.

A może właśnie lepiej go potrzymać, a latem spakować z pickiem w nadziei na pozyskanie all-stara?

W międzyczasie gwiazdy sobie zrobią rok przerwy, który najwyraźniej bardzo im jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Jendras napisał:

A może właśnie lepiej go potrzymać, a latem spakować z pickiem w nadziei na pozyskanie all-stara?

W międzyczasie gwiazdy sobie zrobią rok przerwy, który najwyraźniej bardzo im jest potrzebny.

Z drugiej strony, przy sytuacji finansowej Warriors, perspektywa zachowania picku i zdobycia wymiatacza na rookie kontrakcie moglaby byc najbardziej kuszaca.

6 minut temu, julekstep napisał:

w odstępie 27 minut!

tzw 'ely3 special'

W ogole ze zespol zlozony kompletnie od zera z niedoswiadczonych graczy na dzien 31 pazdziernika ma problemy ze zgraniem? Niewidziane dotad w swiecie NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że nie cierpię takich historii, ale Warriors nie mają wyjścia. Tu wyjdzie pewnie bilans w stylu 20-62, bo z takim składem personalnym na nic innego ich nie stać. Mimo wszystko mam nadzieję, że Curry wróci jeszcze w tym sezonie, bo jednak złamana ręka to nie jest kontuzja, która wyklucza Cię z gry na cały sezon. Choćby po to żeby się rozgrzać i trochę porzucać 'na luzie'. Szkoda mi trochę, że tak to się wszystko potoczyło, bo w przyszłym roku skończy już 32 lata. Gracze w tym wieku nie powinni przebywać na L4, ale cieszyć nas swoją grą. A już na pewno nie powinni 'odpoczywać' przez całe RS. No ale tak to jest. Natomiast Greena to bym  nie ruszał. Przy wysokim picku mogą zgarnąć kogoś konkretnego, wrócą Thompson i Curry, i będzie dobrze. Ewentualnie zbadałbym jego wartość na rynku. A ta zapewne nadal jest  spora. Każdy team w lidze chciałby mieć takiego gracza, no doubt. I wiele teamów oddało by za niego dużo... ale czy warto go wymieniać?? Jeśli w przyszłym roku mają walczyć o najwyższe cele, to taki Green jest im niezbędny. Szczególnie, że gra tutaj od początku kariery. Za to wymiana Russella w grudniu jest jak dla mnie sensownym ruchem, ale to powtarzam od początku. Teraz powinien zrobić niezłe liczby więc ktoś się na pewno nabierze. Pytanie kto. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za tydzień Draymond kontrolowane out of season i wraca grubszy od Jokicia ;) 

• Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to byłby dla mnie za sezon NBA bez oglądania loteryjnego teamu z Pacific Div. 😂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, lorak napisał:

I odpowiem Ci cytatem.

"nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to,  jak ludzie różnie postrzegają koszykówkę. czy generalnie "życie" ; ]"

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebron sobie zrobił przerwę od PO to GSW też mogą. Curry niech sie wykuruje, Thompson niech wróci na spokojnie po kontuzji, Green pod nieobecność tych dwóch niech sobie kopnie kogoś w jaja dla odmiany i przypomni sobie jak grał kiedyś i za rok wracają walczyć o najwyższe cele. Btw 6 rok z rzędu oglądać warriors w finałach to już idzie oczopląsu dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to sporo osób sobie nie zdaje sprawy jak kiepsko jest Steph obudowany, i próbują go 'weryfikować'. Na dobrą sprawę to jego sytuacja w tym sezonie wyglądało podobnie do serii z Toronto. Brak jakichkolwiek reliable scorerów/strzelców, do tego głębia składu woła o pomstę do nieba. W obecnej sytuacji kadrowej GSW, drużyny ponownie mogły robić 4 man focus na Currym. Kolokwialnie mówiąc - gówno, a nie szansa na zobaczenie prawdziwego Stephena. W serii z Raptors wciąż robił GOAT impact grając w jakiś crazy weak offensive lineupach (jako przykłady podam myślę, że już słynne screeny dla Livingstona).Wpis jak najbardziej nie na temat, ale czuję potrzebę wylania frustracji związanej z błędnymi ocenami gdzieś do internetu.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi