Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

Trzech w topie jest o podobnej sile i jeżeli inne zespoły wola niższych graczy to można się dogadać. 

Wygrana NY tylko by zamknęła sprawę bo by legendę Ewinga ruszyli. 

Choć i tam potrzeby są na każdej pozycji a młodziak na centrze akurat gra 

Ja już się zastanawiam kto się skusi na LaMelo bo strasznie go promują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

To jest jak najbardziej rozsądne rozwiązanie. Właściwie jaki jest inny wybór? 

Ależ ta kontuzja Currego może być dla niego i całej organizacji bardzo korzystna. Curry i Klay się wyleczą ze wszystkich dolegliwości na spokojnie. Wypoczną, co w ich przypadku jest bardzo pożądane. A klub ma okazje rozsądnie planować budowę zespołu na następny sezon. I po roku przerwy wrócą do roli faworytów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Ależ ta kontuzja Currego może być dla niego i całej organizacji bardzo korzystna. Curry i Klay się wyleczą ze wszystkich dolegliwości na spokojnie. Wypoczną, co w ich przypadku jest bardzo pożądane. A klub ma okazje rozsądnie planować budowę zespołu na następny sezon. I po roku przerwy wrócą do roli faworytów. 

Plus beda mogli handlowac DLO, na co mogliby sie nie zdecydowac gdyby byla presja wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał:

Plus beda mogli handlowac DLO

Czekałem aż ktoś go tu przywoła, ale nie myślałem, że na dzień dobry trade. Curry out i już niektórzy widzą #1 i LaMelo w składzie. Trade Machine jest rozgrzana do czerwoności szukając wymian za Greena, a o biednym all-starku ze wschodu nikt nie wspomni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

powoli zaczynało wszystko klikać, pogłoski o śmierci Draymonda okazały się przedwczesne, a tu taki pech. szkoda. oby tylko pozwolili Greenowi grać, bo będzie ciekawy materiał do analizy.

???? Z całym szacunkiem ale co ci klikało dziś w nocy poza Twoimi paluszkami na klawiaturze?

Warriors przegrali pierwszą kwartę z Phoenix u siebie 34 pkt... Curry był 1/7 za 3 . Rubio robił z nim co chciał a Ty piszesz ,że coś klikało? Bo pokonali beznadziejnych Pelicans a dziś zaliczali łomot od Phoenix

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Czekałem aż ktoś go tu przywoła, ale nie myślałem, że na dzień dobry trade.

Warriors wzieli co mogli, a mogli tylko DLO, ale to jest beznadziejny fit i nie ma sensu go trzymac na 2020/21 kiedy ten sezon idzie na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

???? Z całym szacunkiem ale co ci klikało dziś w nocy poza Twoimi paluszkami na klawiaturze?

Warriors przegrali pierwszą kwartę z Phoenix u siebie 34 pkt... Curry był 1/7 za 3 . Rubio robił z nim co chciał a Ty piszesz ,że coś klikało? Bo pokonali beznadziejnych Memphis a dziś zaliczali łomot od Phoenix

nie wiem czy jest sens ci odpisywać skoro jesteś uprzedzony do warriors. tak pojechałeś po Greenie i zaraz po tym zagrał super mecz, a teraz piszesz o byciu najgorszą drużyną w lidze nawet z Currym, mimo że pokonali przecież pelicans, a są jeszcze knicks i kilka innych wynalazków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

nie wiem czy jest sens ci odpisywać skoro jesteś uprzedzony do warriors. tak pojechałeś po Greenie i zaraz po tym zagrał super mecz, a teraz piszesz o byciu najgorszą drużyną w lidze nawet z Currym, mimo że pokonali przecież pelicans, a są jeszcze knicks i kilka innych wynalazków. 

No ale odpowiedz mi co klikało dziś w Golden w pierwszej połowie?

A Draymond dziś kompletnie sobie nie radził z Baynesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

dostali łomot w 1q, ale się ogarnęli i drugą już wygrali. kto wie co by było dalej, szczególnie że Curry słynie z wyczynów w trzecich kwartach.

Napisałeś,że już wszystko klikało a Draymond grał dobrze po meczu w którym jak Curry schodził to było bodajże -32 na początku 3 kwarty a Draymond w obronie nie radził sobie chyba nawet z Saricem

Więc powtarzam pytanie na jakiej podstaiwe twierdzisz ,że klikało? Bo zagrali jeden dobry mecz z osłabionym NOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lorak napisał:

dostali łomot w 1q, ale się ogarnęli i drugą już wygrali. kto wie co by było dalej, szczególnie że Curry słynie z wyczynów w trzecich kwartach.

przecież oni mieli tam -31 litości :D

 

41 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Czekałem aż ktoś go tu przywoła, ale nie myślałem, że na dzień dobry trade. Curry out i już niektórzy widzą #1 i LaMelo w składzie. Trade Machine jest rozgrzana do czerwoności szukając wymian za Greena, a o biednym all-starku ze wschodu nikt nie wspomni :(

on powinien być do wzięcia z jedynką ale drugiej rundy.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.