Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Billy był trenerem Bradleya, sam SG Wizards zawsze z wielkim szacunkiem wypowiada się o trenerze, Beal wyraził radość z faktu zatrudnienia Donovana w Chicago, nie od dzis mówi sie o jego chęci odejścia z Wizards i długo łączy się go z Bulls

Beal nigdy nie powiedział, że chciałby odejść z Wizards, więc nie wiem skąd takie info. Beal mówił, że z rodziną czują się świetnie w D.C., że wie, iż NBA to biznes i uszanuje każdą decyzję swojej organizacji, ale gdyby od niego to zależało to chętnie, by spędził całą karierę w Wizards. Do tego pojawiały się raporty, że Wizards nie są chętni, by nim handlować i w dalszym ciągu chcą budować team wokół niego. Tak więc, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd :)

Oczywiście niczego nie możemy być pewni, ale za mocno pchasz tego Bradleya w stronę Bulls, a na ten moment nie ma ku temu żadnych przesłanek ;)

Jak już jesteśmy przy Billym to jest taki jeden ex-Gator, dobry znajomy Donovana, którego obecny team chętnie odda. Za takiego Otto Portera to nawet z pickiem go oddadzą i może jeszcze coś dorzucą w ramach rekompensaty jak Bulls dobrze ponegocjują. Wiesz o kim mówię?? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Beal nigdy nie powiedział, że chciałby odejść z Wizards, więc nie wiem skąd takie info. Beal mówił, że z rodziną czują się świetnie w D.C., że wie, iż NBA to biznes i uszanuje każdą decyzję swojej organizacji, ale gdyby od niego to zależało to chętnie, by spędził całą karierę w Wizards. Do tego pojawiały się raporty, że Wizards nie są chętni, by nim handlować i w dalszym ciągu chcą budować team wokół niego. Tak więc, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd :)

Oczywiście niczego nie możemy być pewni, ale za mocno pchasz tego Bradleya w stronę Bulls, a na ten moment nie ma ku temu żadnych przesłanek ;)

Jak już jesteśmy przy Billym to jest taki jeden ex-Gator, dobry znajomy Donovana, którego obecny team chętnie odda. Za takiego Otto Portera to nawet z pickiem go oddadzą i może jeszcze coś dorzucą w ramach rekompensaty jak Bulls dobrze ponegocjują. Wiesz o kim mówię?? :P

 

Powtórzę się 

Wiesz ilu zawodników w przeszłości mówiło te bajeczki o "chce tu zakończyć karierę"?

Znów się powtórzę 

Wciąż są to tylko pobożne życzenia fana

;)

 

A będąc całkiem poważnym

Oczywiście że chcę Beala w Bulls bo to zawodnik kompletny i w zasięgu Chicago, w przeciwieństwie do top10 graczy ligi

Bradley byłby dobrym początkiem na który czekamy od dłuższego czasu

Nie wierzę w projekt z lavineem jako liderem, nie widzę go jako zawodnika pchającego wózek z napisem Bulls do PO, choć bardzo chłopaka lubię i cenie za profesjonalizm

Wizards to słaba opcja dla kogoś kto chce robić duże rzeczy, poza tym wciąż jest kontrakt walla który blokuje ten team na wieczność 

Oczywiście, co już pisałem, jeśli beal będzie na rynku, z ofertami zgłosi się sporo lepszych opcji dla Wizards 

Ale pomarzyć można, bo dawno już nie wydarzyło się w Chicago tyle dobrych rzeczy jak w ostatnich miesiącach :)

Ja wciąż upajam się poranna wiadomością, która jest o tyle lepsza że to nie d'antoniego zatrudnili bo ciężko by mi było to przełknąć ;)

 

Chodzi ci o Noah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:23, josephnba napisał:

Oczywiście że chcę Beala w Bulls bo to zawodnik kompletny i w zasięgu Chicago, w przeciwieństwie do top10 graczy ligi

Chicago całkiem niedawno miało gracza top 10 lub jak kto woli z pogranicza ale w imię oszczędności postanowili go spakować i zostać razem z Fredem. Największy problem w tamtym czasie polegał na tym, że nie było przekonania, że Butler jest kimś dla kogo warto pewne sprawy podporządkować. Kto wie w jakim miejscu byłyby Byki gdyby do Butlera RONDO i młodego Portisa z #15 dorzucono OG  lub Collinsa, a kibicom zafundowano powrót Rose'a wraz z jakimś charakternym trenerem. Na deser wymiana Borata za późny 1rnd pick i tyle. Kto wie, kto wie, ale zespół nie stał nad przepaścią skoro pod wodzą Rajona rozjeżdżał #1 Celtics!

Co do Lavine'a to niezmiennie wierzę w chłopaka, że może być #1 opcją i nie jestem zwolennikiem wymiany wszystkiego dla Beala, choć kawał z niego grajka.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybać możemy.

No co by było gdyby Branda nie sprzedali do clippers

Artesta do pacers 

Itd

 

Prawda jest taka że wtedy był inny zarząd, inny trener i inna polityka

Tymi 24 milionami dla donovana Bulls mam nadzieję dają jasny sygnał ze Jerry zacznie wreszcie finansować zespół tak aby zaczął generować wygrane i co za tym idzie większe zyski z biletów itp, bo słusznie podejrzewałem iż fakt że coraz mniej kibiców przychodzi do United  spowoduje ból w kieszeni tego pieprzonego kibica baseballu

Ja tam bym szedł all in w Beala bez zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się jaram nowymi Bulls, w sensie zarządem i sztabem że odliczałem już żeby to bankowe badziewie się już skończyło 

Kompletnie nie czułem klimatu tych po w Orlando 

Jakoś tak mdłe to wszystko było, bez polotu

 

Jedyny cel to byle do draftu i offseason 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Chicago Bulls i Michael Jordan, prawdopodobnie nie zainteresowałbym się NBA, więc naturalnie franczyza z Chicago należy do moich ulubionych w lidze i od dziecka trzymam za nich kciuki. Mam nadzieję, że nowy zarząd, Zach LaVine i czwarty pick w drafcie to początek na drodze do budowy mocnej drużyny, ale nawet z jakimś świetnym wyborem nie widzę szans na PO po regularne.

Może warto założyć temat na sezon 2020-21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przewidzieć jaki kierunek obierze nowa ekipa, ale tak życzeniowo bym chciał żeby rozważyli jakieś ruchy pod koszem. Nie jestem przekonany co do WCJ w roli centra i raczej nie ma co się spodziewać, że Gafford w takim krótkim czasie nabierze masy. Nie wiem jakby miała wyglądać taka paczka i na ile jest wyceniany, ale wydaje mi się, że ciekawą opcją byłby Jonas, którego w pakiecie z Joshem widziałbym w barwach Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, BullsFaN napisał:

Hmm to jaka wymiana ma sens dla Byków, okazuje się że chyba żadna? To może w drafcie niech biorą Obiego, przynajmniej od czasu do czasu będzie na co popatrzeć.😎

Ta wymiana jest na zero bo absolutnie w żadnym stopniu nie polepsza rosteru

Holiday to idealny drugi czy trzeci w zespole ale kimś takim jest też lavine

Bardzo chłopaka cenię, ale jemu nie są potrzebne przenosiny z jednego słabego teamu do innego

Za to duet zion-zach to by było coś do oglądania w hajlajtach 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Ta wymiana jest na zero bo absolutnie w żadnym stopniu nie polepsza rosteru

Holiday to idealny drugi czy trzeci w zespole ale kimś takim jest też lavine

Bardzo chłopaka cenię, ale jemu nie są potrzebne przenosiny z jednego słabego teamu do innego

Za to duet zion-zach to by było coś do oglądania w hajlajtach 🙄

Nie wiem jak ty ale ja wolałbym mieć na obwodzie kogoś takiego jak Holiday, Zach mi jakoś średnio pasuje. On by się nadawał do jakiegoś PG z dobrą obroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że holiday jest lepszy w defensywie

Topowy na obwodzie i strasznie niedoceniany.

Ale tak jak pisałem wolę żeby poszedł do jakiegoś teamu gdzie powalczy o tytuł, zasłużył sobie lojalnością

Bulls na tym etapie na jakim są nie gwarantują walki o nic ponad 7my 8my seed

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, josephnba napisał:

Ta wymiana jest na zero bo absolutnie w żadnym stopniu nie polepsza rosteru

Holiday to idealny drugi czy trzeci w zespole ale kimś takim jest też lavine

Bardzo chłopaka cenię, ale jemu nie są potrzebne przenosiny z jednego słabego teamu do innego

Za to duet zion-zach to by było coś do oglądania w hajlajtach 🙄

Zależy jak na to spojrzeć, jeśli jest przekonanie, że White jest w stanie wejść w buty Lavine'a to obecność Holidaya pod względem defensywnym będzie na plus. Zresztą Lavine Lavinem a największym zmartwieniem BYków jest Lauri, który w dalszym ciągu nie potrafi zagrać tyłem do kosza mając mniejszego obrońcę, a o koźle nie ma co mówić....Borat 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot w tym że nie wiemy co lauri potrafi, bo u boylena miał stać za łukiem i rzucać.

A na Koźle to on akurat grał potrafi, co nie raz pokazał 

Czekam na jego grę pod Billym, to będzie decydujący test

 

Gdyby white i lauri pokazali że potrafią zdobywać regularnie po 20 pts, wówczas faktycznie holiday mógłby być idealnym uzupełnienie

Ale ja, myśląc właśnie o nim, wolałbym żeby poszedł gdzieś, gdzie od razu zacznie grać o tytuł

Wszędzie byle nie do Lakers ofkozz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri jakoś wyglądał w pierwszym sezonie, potem można było mieć wrażenie, że im dalej w las tym gorzej. Co do kozła to wiem, że potrafi piłką o parkiet stukać, bardziej chodziło mi o to żeby nareszcie wypracował jakieś akcje na koźle. Niestety ale większość jego akcji wygląda tak jak  10:30, czyli panika jak najszybszy chwyt i podanie. On nawet nie myśli już tak jak kiedyś, warto zwrócić uwagę na jego zachowanie w kontrze 11:01. Być może przesadzam, ale lekko irytuje mnie co się stało z gościem, który potrafił zachwycać jako rookie czy podczas ME.  CO do gry tyłem do kosza to polecam zobaczyć to 12:00! No nic, trzeba czekać.
 

O White'a jestem spokojny, bardziej martwią mnie wysocy, dlatego po cichu liczę na Lamelo, który sporo by ułatwił lub na zwiększenie konkurencji i wybór Wiseman / Obi a z drugiej rundy np. Xavier T.

Lakers nie mają czego i kogo oddać, bo nikt Holidaya nie spakuje za odległe wybory i Kuzme.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.