Skocz do zawartości
mycek

Chicago Bulls 19/20

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, josephnba napisał:

Koszykarski Boże 

Spraw, żeby Bulls szybko zakontraktowali nowego trenera i żeby nie przyszło im do głowy brać d'antoniego!

Amen

Dużo ryzykujesz jeżeli ten Bóg się świetnie zna na koszykówce ale nie zna języka polskiego.  Widzi wpis a rozpoznaje swoje imię we wszystkich językach tylko a tam Bulls obok D’Antoni. Balansujesz. Z drugiej strony nie chciałbyś aby Chicago grali szybko i za trzy? Nie może Tobie niechęć do brody Hardena ( dalej pamiętamy ) przysłonić widoku na lepsze jutro. 😀😀😀

Ps. Modlitwa przed wschodem słońca...

ps2. Może nie znac bo imo Gortat po tych wypowiedziach by miał z marszu zabrany talent koszykarski i warunki fizyczne które zamienił na dobra karierę i niezły zysk. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iggy

Harden to harden

D'antonim gardzę zdecydowanie dłużej 

I nie, nie chcę żeby Bulls grali szybciej i za trzy. Prawdę mówiąc nie chcę żeby ktokolwiek tak grał. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2020 o 11:22, josephnba napisał:

Iggy

Harden to harden

D'antonim gardzę zdecydowanie dłużej 

I nie, nie chcę żeby Bulls grali szybciej i za trzy. Prawdę mówiąc nie chcę żeby ktokolwiek tak grał. 😎

No to masz Donovana, a nie D'Antoniego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i dobrze

Wreszcie jakiś sprawdzony trener

Osobiście jestem zaskoczony, bo w plotkach przewijali się udoka unsled atkinson, nie było nic o trenerze z doświadczeniem w dużej lidze

Może jednak ten klub zacznie pod nowym FO inwestować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to wzięli najlepszego dostępnego trenera na rynku a jeśli nie najlepszego to z top3 co w Chicago oznacza mega postęp 

Wystarczy spojrzeć na ostatnie kilka nazwisk trenerów jakich brali i porównać to z Billym

Rachunek jest prosty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy wybór,  no gorszy od poprzednika nie będzie.

W pierwszej kolejności niech się zajmie Finem 😎

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tym bardziej jeśli udałoby sie tym ruchem przekonać do transferu Beala :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

tym bardziej jeśli udałoby sie tym ruchem przekonać do transferu Beala :)

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BullsFaN napisał:

?

Billy był trenerem Bradleya, sam SG Wizards zawsze z wielkim szacunkiem wypowiada się o trenerze, Beal wyraził radość z faktu zatrudnienia Donovana w Chicago, nie od dzis mówi sie o jego chęci odejścia z Wizards i długo łączy się go z Bulls

Oczywiście wciąż są to tylko pobożne życzenia fana ale nawet przed zatrudnieniem Billyego byłem zwolennikiem walki o Beala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, josephnba napisał:

Billy był trenerem Bradleya, sam SG Wizards zawsze z wielkim szacunkiem wypowiada się o trenerze, Beal wyraził radość z faktu zatrudnienia Donovana w Chicago, nie od dzis mówi sie o jego chęci odejścia z Wizards i długo łączy się go z Bulls

Beal nigdy nie powiedział, że chciałby odejść z Wizards, więc nie wiem skąd takie info. Beal mówił, że z rodziną czują się świetnie w D.C., że wie, iż NBA to biznes i uszanuje każdą decyzję swojej organizacji, ale gdyby od niego to zależało to chętnie, by spędził całą karierę w Wizards. Do tego pojawiały się raporty, że Wizards nie są chętni, by nim handlować i w dalszym ciągu chcą budować team wokół niego. Tak więc, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd :)

Oczywiście niczego nie możemy być pewni, ale za mocno pchasz tego Bradleya w stronę Bulls, a na ten moment nie ma ku temu żadnych przesłanek ;)

Jak już jesteśmy przy Billym to jest taki jeden ex-Gator, dobry znajomy Donovana, którego obecny team chętnie odda. Za takiego Otto Portera to nawet z pickiem go oddadzą i może jeszcze coś dorzucą w ramach rekompensaty jak Bulls dobrze ponegocjują. Wiesz o kim mówię?? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Beal nigdy nie powiedział, że chciałby odejść z Wizards, więc nie wiem skąd takie info. Beal mówił, że z rodziną czują się świetnie w D.C., że wie, iż NBA to biznes i uszanuje każdą decyzję swojej organizacji, ale gdyby od niego to zależało to chętnie, by spędził całą karierę w Wizards. Do tego pojawiały się raporty, że Wizards nie są chętni, by nim handlować i w dalszym ciągu chcą budować team wokół niego. Tak więc, proszę ludzi nie wprowadzać w błąd :)

Oczywiście niczego nie możemy być pewni, ale za mocno pchasz tego Bradleya w stronę Bulls, a na ten moment nie ma ku temu żadnych przesłanek ;)

Jak już jesteśmy przy Billym to jest taki jeden ex-Gator, dobry znajomy Donovana, którego obecny team chętnie odda. Za takiego Otto Portera to nawet z pickiem go oddadzą i może jeszcze coś dorzucą w ramach rekompensaty jak Bulls dobrze ponegocjują. Wiesz o kim mówię?? :P

Powtórzę się 

Wiesz ilu zawodników w przeszłości mówiło te bajeczki o "chce tu zakończyć karierę"?

Znów się powtórzę 

Wciąż są to tylko pobożne życzenia fana

;)

A będąc całkiem poważnym

Oczywiście że chcę Beala w Bulls bo to zawodnik kompletny i w zasięgu Chicago, w przeciwieństwie do top10 graczy ligi

Bradley byłby dobrym początkiem na który czekamy od dłuższego czasu

Nie wierzę w projekt z lavineem jako liderem, nie widzę go jako zawodnika pchającego wózek z napisem Bulls do PO, choć bardzo chłopaka lubię i cenie za profesjonalizm

Wizards to słaba opcja dla kogoś kto chce robić duże rzeczy, poza tym wciąż jest kontrakt walla który blokuje ten team na wieczność 

Oczywiście, co już pisałem, jeśli beal będzie na rynku, z ofertami zgłosi się sporo lepszych opcji dla Wizards 

Ale pomarzyć można, bo dawno już nie wydarzyło się w Chicago tyle dobrych rzeczy jak w ostatnich miesiącach :)

Ja wciąż upajam się poranna wiadomością, która jest o tyle lepsza że to nie d'antoniego zatrudnili bo ciężko by mi było to przełknąć ;)

Chodzi ci o Noah?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Braveheart22 napisał:

Al Horford ;)

Parę lat temu był rozważany jako wsparcie dla Derricka i Bulls

Można tylko gdybać gdzie byliby Bulls z nim zamiast boozera :)

najlepszy przyjaciel Noah ze studiów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.09.2020 o 23:23, josephnba napisał:

Oczywiście że chcę Beala w Bulls bo to zawodnik kompletny i w zasięgu Chicago, w przeciwieństwie do top10 graczy ligi

Chicago całkiem niedawno miało gracza top 10 lub jak kto woli z pogranicza ale w imię oszczędności postanowili go spakować i zostać razem z Fredem. Największy problem w tamtym czasie polegał na tym, że nie było przekonania, że Butler jest kimś dla kogo warto pewne sprawy podporządkować. Kto wie w jakim miejscu byłyby Byki gdyby do Butlera RONDO i młodego Portisa z #15 dorzucono OG  lub Collinsa, a kibicom zafundowano powrót Rose'a wraz z jakimś charakternym trenerem. Na deser wymiana Borata za późny 1rnd pick i tyle. Kto wie, kto wie, ale zespół nie stał nad przepaścią skoro pod wodzą Rajona rozjeżdżał #1 Celtics!

Co do Lavine'a to niezmiennie wierzę w chłopaka, że może być #1 opcją i nie jestem zwolennikiem wymiany wszystkiego dla Beala, choć kawał z niego grajka.

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybać możemy.

No co by było gdyby Branda nie sprzedali do clippers

Artesta do pacers 

Itd

Prawda jest taka że wtedy był inny zarząd, inny trener i inna polityka

Tymi 24 milionami dla donovana Bulls mam nadzieję dają jasny sygnał ze Jerry zacznie wreszcie finansować zespół tak aby zaczął generować wygrane i co za tym idzie większe zyski z biletów itp, bo słusznie podejrzewałem iż fakt że coraz mniej kibiców przychodzi do United  spowoduje ból w kieszeni tego pieprzonego kibica baseballu

Ja tam bym szedł all in w Beala bez zastanowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się jaram nowymi Bulls, w sensie zarządem i sztabem że odliczałem już żeby to bankowe badziewie się już skończyło 

Kompletnie nie czułem klimatu tych po w Orlando 

Jakoś tak mdłe to wszystko było, bez polotu

Jedyny cel to byle do draftu i offseason 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie Chicago Bulls i Michael Jordan, prawdopodobnie nie zainteresowałbym się NBA, więc naturalnie franczyza z Chicago należy do moich ulubionych w lidze i od dziecka trzymam za nich kciuki. Mam nadzieję, że nowy zarząd, Zach LaVine i czwarty pick w drafcie to początek na drodze do budowy mocnej drużyny, ale nawet z jakimś świetnym wyborem nie widzę szans na PO po regularne.

Może warto założyć temat na sezon 2020-21?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko przewidzieć jaki kierunek obierze nowa ekipa, ale tak życzeniowo bym chciał żeby rozważyli jakieś ruchy pod koszem. Nie jestem przekonany co do WCJ w roli centra i raczej nie ma co się spodziewać, że Gafford w takim krótkim czasie nabierze masy. Nie wiem jakby miała wyglądać taka paczka i na ile jest wyceniany, ale wydaje mi się, że ciekawą opcją byłby Jonas, którego w pakiecie z Joshem widziałbym w barwach Byków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.