Skocz do zawartości

Utah Jazz 2019/20


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i jak z tym tematem, bo słyszałem już głosy, że to dziecko zaraziło Goberta, inna sprawa, że spora część ludzi dalej zdaje się nie wiedzieć, że to Mitchell był pacjentem zero i robi z Goba ostatniego debila, co oczywiście nie jest prawdą (o ile rzeczywiście nie rozdał autografu już po testach)

Przecież on to rozdał w Bostonie tydzień przed testami

Ogólnie nikt poza dwójką Mitchell -Gobert nie ma pozytywnego wyniku. Z tego co czytałem to Raptors i Thunder też czyści. Co do reszty ekip grających ostatnio z Jazz to nie wiadomo poza tym ,że są w kwarantannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak ta sytuacja pokazuje poziom mediów obecnie, Gob zaraził dziecko celowo wiedząc że jest chory, Gob kolegów w szatni macał, wszystko bujda. Gob zawiesił rozgrywki nba nhl mlb ... cholera w sumie dobrze zrobił zatrzymał tylko chłopina rozwój sytuacji, poraz kolejny trza mu oddać dpoty to jednak dpoty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Tez słyszałem o tym w mediach amerykańskich ze case Goberta to wake-up call dla USA. I ze dla ogółu to dobrze wyszło. 
No ale ciężko bronić Goberta. Słaby zart  w słabych czasach. Nawet jeśli nikogo nie zaraził a sam został zarażony. Natomiast przeprosił i dla mnie koniec tematu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karl napisał:

przeprosił i dla mnie koniec tematu

No widzisz. Ale dla większości przeprosiny to nie koniec tematu :) Nie za wszystko można przeprosić. Jak ktoś odstawia taki numer, to może przeprosić i jeszcze 100 razy, może rozdać na akcje charytatywne kupę kasy, ale nie zmieni to faktu, że nie każdy mu wybaczy i zapomni :) I ma takie prawo każdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zdzich napisał:

No widzisz. Ale dla większości przeprosiny to nie koniec tematu :) Nie za wszystko można przeprosić. Jak ktoś odstawia taki numer, to może przeprosić i jeszcze 100 razy, może rozdać na akcje charytatywne kupę kasy, ale nie zmieni to faktu, że nie każdy mu wybaczy i zapomni :) I ma takie prawo każdy :)

Pokolenie memowe, któremu możesz tłumaczyć, ale ono i tak "nie Wybaczy i nie zapomni". 

 

Przykład dziennikarskiego debilizmu poniżej :

https://m.niezalezna.pl/316322-rudy-gobert-przeprasza-za-kpiny-z-koronawirusa-i-zaraza-innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell się zachowuje jak ostatnia pezda, sam nie wiadomo czy nie rozsiewał syfu ale wszystko zwala na Goba, po tej akcji to chemia w tej ekipie będzie "cmentarna". Czekam tylko żeby jeszcze bardziej hypowali mitchella, przeżył covida teraz samodzielnie zaprowadzi Jazz spokojnie do 2 rd ... z perem na poziomie 8 :P :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, elwariato napisał:

Mitchell się zachowuje jak ostatnia pezda, sam nie wiadomo czy nie rozsiewał syfu ale wszystko zwala na Goba, po tej akcji to chemia w tej ekipie będzie "cmentarna". Czekam tylko żeby jeszcze bardziej hypowali mitchella, przeżył covida teraz samodzielnie zaprowadzi Jazz spokojnie do 2 rd ... z perem na poziomie 8 :P :D  

Jesteś śpóźniony z informacjami o 3 dni i nie jesteś na bieżąco. W tej chwili wszyscy insiderzy piszą ,że emocje opadły i Don już nie ma pretensji. Zaczynają się dogadywać....To była pierwsza reakcja ale to ,że Mitchell nie ma żadnych objawów i gdyby nie wynik testu to by nawet nie wiedział że ma corone. Zresztą wczoraj miał wywiad w TV w którym mówił że już ochłonął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Jesteś śpóźniony z informacjami o 3 dni i nie jesteś na bieżąco. W tej chwili wszyscy insiderzy piszą ,że emocje opadły i Don już nie ma pretensji. Zaczynają się dogadywać....To była pierwsza reakcja ale to ,że Mitchell nie ma żadnych objawów i gdyby nie wynik testu to by nawet nie wiedział że ma corone. Zresztą wczoraj miał wywiad w TV w którym mówił że już ochłonął

aż tak opóźniony jak ci sie wydaje to nie jestem :D albo wypadałoby powiedzieć nie sądź luda swoja miarą :P w tym wywiadzie to tak brzmiało jakby mu wspaniałomyślnie wybaczył, co jest smieszne przy okazji tego, ze sam mógł Goba zarazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ciekaw jestem skąd dokładnie wiedzą co Gobert po francusku powiedział do Mitchella. 

 

 

anyway, jakby się okazało że z Gobertem to coś prawda, to widzę spory potencjał na żarty o tym jak Gobert nie pozwala na deep penetrations  & prevented opposite team from going to the hole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.