Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2020 o 17:54, Vice-kontorezerwowe napisał:

gościu mamy 2020, a nie 2011 rok.

 Chandler najlepiej wygląda gdy jest przyspawany do ławki. Już lepiej ten huerterstein nein czy jak mu tam, ten gestapowiec.

poza tym, centra już majo:

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

jak można awansowywać z sf na centra, to coś chyba jak w boksie z przeskakiwaniem w coraz to wyższe kategorie wagowe :P

Godzinę temu, rw30 napisał:

psy szczekajo, kawarana jedzie dalej

 

image.thumb.png.ff291aa3bd578f21b227b58d399fbb52.png

 

 

dobry mecz, bardziej w sensie emocji niż poziomu gry, ale ostatnia minuta i to jak Rockets dogonili - też niczego sobie. 

tutaj to chyba pasuje jedynie karawan :P plus niczego sobie to był tylko Bojan :) 

38 minut temu, eF. napisał:

Trzeba postawić sprawę jasno - Westbrook od jakiegoś miesiąca jest najlepszym graczem Rockets.

Nie chce być inaczej. Od Stycznia - 33p/8r/7a i 52% z gry.

no bo tutaj akurat jeden, broda brick, klepie kosztem drugiego i na szkodę ekipie w dłuższej perspektywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

jak można awansowywać z sf na centra, to coś chyba jak w boksie z przeskakiwaniem w coraz to wyższe kategorie wagowe :P

Tucker ostatni raz jako nominalny sf grał jeszcze w Suns w 12-13, a@Elwood groził mu wtedy kulą w łeb, przez ostatnie dwa sezony praktycznie w ogóle na trójce nie gra

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 14:35, Mich@lik napisał:

Pytanie dla fanow Houston gdybyście mogli wybierać to budowali byście drużynę wokół Hardena czy Westbrooka? W założeniu ze jeden leci za tydzień w transferze. 

Niedawno trafiłem przez to do łapucapu. Ciekawe czy dziś Wasze typy by się nie zmieniły 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku te oddanie capeli to bylo wtf , koniec lobow a mimo wszytko to byla wazna czesc gry houston  przy podwojeniach/pomocy od C na hardenie .

najlepiej na tym wyszedl westbrook , wreszcie jest otoczony 4 strzelcami , nikt mu nie zabiera miejsca w paint zadnych skomplikowanych piknrolli z centrem, prosta jak cep koszykowka - same drivenkick - punkty albo rozrzucenie - russel to lubi , rw jescze nigdy nie mial tyle przestrzeni wokol siebie do atakowania obreczy.  

 

smieszna sytuacja: westbrook przyszedl jako ten drugi a troche przez przypadek ma prawie idealnie skrojony pod siebie  fit (gdyby tylko nie ten ceglarz harden :) ).

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mich@lik napisał:

Niedawno trafiłem przez to do łapucapu. Ciekawe czy dziś Wasze typy by się nie zmieniły 😉

a ja Ci zadam inne pytanie: czy wiesz który zawodnik jest notorycznie podwajany przez obronę przeciwnika, a który jest notorycznie 'odpuszczany'? I jak myślisz, czy ma to wpływ na ich statsy czy absolutnie nie? 

 

a co do Twojeg pytania sprzed paru tygodni - gdybyś dzisiaj je zadał, znowu wylądowałbyś w łapu capu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rw30 napisał:

a ja Ci zadam inne pytanie: czy wiesz który zawodnik jest notorycznie podwajany przez obronę przeciwnika, a który jest notorycznie 'odpuszczany'? I jak myślisz, czy ma to wpływ na ich statsy czy absolutnie nie? 

No skoro od dłuższego czasu Westbrook jest dużo bardziej plusowy niż Harden, to chyba oznacza, że Westbrook bez Hardena daje lepszy impakt niż Harden bez Westbrooka, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

No skoro od dłuższego czasu Westbrook jest dużo bardziej plusowy niż Harden, to chyba oznacza, że Westbrook bez Hardena daje lepszy impakt niż Harden bez Westbrooka, nie?

yy, no, tak, nie będę kłócił się z faktami (choć może sprawdzenie lineupów rzuciłby jakieś dodatkowe światło).

Co nie zmienia też tego, że gdy obaj są na boisku to raczej Westbrook korzysta na grze z Hardenem niż na odwrót (a gdyby Russel umiał rzucać za 3 to podwajanie Hardena byłoby dużo trudniejsze niż jest, tzn samo podwajanie byłoby takie samo ale kosztowałoby broniący team dużo więcej). 

Co nie zmienia faktu że tak, Harden ostatnich kilkanaście meczy gra kiepsko (nawet z Jazz przestrzelił sporo open looków) albo innymi słowy: nie siedzi mu rzut, a Russel gra lepiej niż by go ktokolwiek 2 miesiące temu o to podejrzewał.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elwariato napisał:

mnie to tam zwisa chodzi mi tylko o drogę jego "awansu" z sf na c :P

aha, no to stało się to najpierw poprzez brak klasowego zmiennika dla Capeli, a potem przez wymianę Clinta i braku zamiennika dla niego

Tucker na C w ogóle nie grał praktycznie, do tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. Właśnie podpisali z Jeffem Greenem, który nie gra od 2 miesięcy i Carollem, który podobny czas jest nieaktywny. A że jeszcze mają na stanie Bruno to wyglądają teraz jak złomiarze. Te piątki z Tuckerem na centrze ostatnio w obronie też nie wyglądają tak super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. Właśnie podpisali z Jeffem Greenem, który nie gra od 2 miesięcy i Carollem, który podobny czas jest nieaktywny. A że jeszcze mają na stanie Bruno to wyglądają teraz jak złomiarze. Te piątki z Tuckerem na centrze ostatnio w obronie też nie wyglądają tak super. 

Tylko od miesiąca?

Co do bycia złomiarzami to masz racje to dziwne, że po trade deadline i nie podpisali kogoś z topu za minimum.

Liczba Green-ów musi się zgadzać.

Będę z utęsknieniem wypatrywał revenge game vs Jazz gdzie Green pewnie będzie miał 8/10 i 6/7 za 3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Houston od miesiąca wywołują u mnie mocny zgrzyt. 

mam raczej wrażenie że od paru sezonów. Choć z wcześniejszych jakoś Cię  nie kojarzę, ale w obecnym wpisujesz się w tym wątku tylko wtedy, jak masz okazję się do czegoś przy***ać (słusznie czy nie słusznie - nieważne)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich sezonach Houston robiło dobre ruchy. Dobre wymiany. Dobre drafty. Ale ogólnie to broniłem tu wymiany za Russella choć nie przewidywałem, że Paul może w zdrowiu grać taki sezon. Niemniej wciąż uważam, że tamta wymiana nie byla zła. Raczej potem Morey stracił czucie. Po prostu nie wiem po co im tacy gracze jak Caroll czy Jeff nie grający od Świąt i będący bez formy. To już lepiej ryzykować z kimś G ligi lub niedraftowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.