Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, eF. napisał:

a ja myślę, że jeszcze zdarzą się mecze, w których Harden odda 40 rzutów, zrobi z tego 45 punktów, a gawiedź będzie się jarała jego średnią 🙃

nie pamiętam bardziej irytującego usera niż cytowany odkąd tu jestem na forum.

Skala pierdół jakie pisze przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dalej nie używasz opcji "ignor" :P ? 

Nigdy nikogo nie ignorowałem, bo uważam, że każdy punkt widzenia może być wartościowy i odkrywczy. Często broniłem nowe głosy w dyskusji, bo nawet taki jadowitazmija, mimo chamskich odzywek wnosił na swój sposób wartość dodaną do dyskusji.

Ale chyba będę musiał pierwszy raz użyć tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

nie pamiętam bardziej irytującego usera niż cytowany odkąd tu jestem na forum.

Skala pierdół jakie pisze przeraża.

No tak, użyj ignora i po sprawie, jeśli nie możesz przeżyć moich postów. Ewentualnie wypunktuj te pierdoły, o których tak chętnie się dzielisz na forum zamiast pisać byle pisać, bo to zwykłe pajacowanie. A jak masz wściekliznę macicy, bo ktoś śmiał zażartować z Hardena, to masz problem. Nie podoba mi się charakter Twojej wypowiedzi, bo jest obraźliwy, i nie poparty żadnymi argumentami. Krzyczysz byle krzyczeć, calm down.

Twoje lowerstwo do Hardena jest przerażające, bo przez to brak tu dystansu.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

nie pamiętam bardziej irytującego usera niż cytowany odkąd tu jestem na forum.

Skala pierdół jakie pisze przeraża. 

Sądzę, ze dużo bardziej irytujący są użytkownicy, którzy nie patrzą na twarde fakty i jarają się samymi cyframi kogoś z sezonu regularnego mając gdzieś, że w obecnej lidze jest dużo słabsza obrona, bo wszystko nastawione jest na ofensywę, szybkie kończenie akcji, a gość odpala po 14 rzutów za 3pkt. Włodarze ligi pozmieniali przepisy, które ograniczyły możliwości defensorom, a fają fory graczom atakującym z konkretnego powodu - nie podobało się im jak wyglądały finały 2003, 2004, 2005 pod względem widowiska czy oglądalności.
Czy chcemy tego czy nie to ma największy wpływ, że wyniki meczów na poziomie 140-160 punktów są na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarcusCamby napisał:

nie pamiętam bardziej irytującego usera niż cytowany odkąd tu jestem na forum.

Skala pierdół jakie pisze przeraża.

LOL , chcialem napisac to samo ale i tak mnie nikt  nie lubi wiec nie chcialem dolewac oliwy do ognia

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Clint zebrał łącznie w ostatnich 5 swoich meczach 101 piłek. Ostatnio taką serię zrobił Ben Wallace w 2003.

W tych jego "dodatkach" do kontraktu ma coś o zbiórkach? 

Drummond od 28.10 do 4.11 zebrał 108 piłek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Clint zebrał łącznie w ostatnich 5 swoich meczach 101 piłek. Ostatnio taką serię zrobił Ben Wallace w 2003.

Patrzac przez pryzmat pace (ligowy i samych druzyn w ktorych grali) to nie wypada w jednym zdaniu pisac o tym ogorze i Wielkim Benie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał:

Capela zbiera na ~poziomie tamtego Wallace'a (na razie) bez względu na jakiś pace. 

No ma podobne (ale jednak nizsze patrzac na wspomniany 2003) % grajac mniej minut (czyli majac wiecej sily do skakania).

Dodatkowo nie blyszczy jesli chodzi o box outy (majac dwoch swietnie zbierajacych guardow). W PO tez Ogor odstaje od Bena (przed 30tka :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.