Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, marceli73 napisał:

Po co nowy temat ?

Zdanie "co wy żeście najlepszego zrobili?! " będzie aktualne jeszcze ze 3 lata

 

jesli to zdanie dobrze opisuje co dzieje sie w Houston to nie wiem jakich slow uzyc na to co dzieje sie w San Antonio. Może 4 wesela i pogrzeb

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał:

 

jesli to zdanie dobrze opisuje co dzieje sie w Houston to nie wiem jakich slow uzyc na to co dzieje sie w San Antonio. Może 4 wesela i pogrzeb

Who cares. ja znalazłem się w sytuacji że mam w SA 2-ch graczy z 5 których najbardziej nie cierpię wiec przytyki już na mnie tak nie działają. SA spieprzyło z KL nie da się ukryć ale DeRozen nie jest takim strasznym balastem jak Paul "płaćcie mi za nic 120 baniek frajerzy"  

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul nie jest zadnym MVP, ale poki co w tym roku potrafil grac na poziomie na ktorym DeRozan nigdy nie byl. Wiec ciesze sie ze znajdujesz pozytywy w sytuacji Spurs, ja bym na Twoim miejscu wolal miec problemy takie jak Rockets, but ofc: 

 

image.png.2437c0ee07a8efc22e92bccb44e9abd9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest i tak nic przy hornets i ich perspektywach - jedyna organizacja, która sprawia, że jest mi raźniej, gdy myślę o rosterze i payrollu pistons

jeszcze im psikus zrobili z wybraniem Kemby do all-nba, bardzo czarne czasy się szykują w sumie niezależnie co zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rw30 napisał:

Chris Paul nie jest zadnym MVP, ale poki co w tym roku potrafil grac na poziomie na ktorym DeRozan nigdy nie byl. Wiec ciesze sie ze znajdujesz pozytywy w sytuacji Spurs, ja bym na Twoim miejscu wolal miec problemy takie jak Rockets, but ofc: 

Derozen dał dokładniej tyle lub więcej co Paul (a kosztował znacznie mniej, tzn jego kontrakt (nie mówmy o tu Leonardzie bo tu cena była bardzo duża)) ale szczerze mówiąc nie oglądałem SA chociaż pod koniec sezonu zaczęli ładnie grać (jak na swoje możliwości). 

A ja wole jednak te mistrzostwa przez lata chociaż Houston też coś tam ugrało i NY i te 25 klubów byłoby bardzo zazdrosne. 

Problem Houston To Harden w mega formie w prime ze spierdolonym payrolem który sobie sami załatwili. 

PS. Coś ostatnio oglądałem i pojawiła się idea żeby trade Harden-James zrobić. Jestem za ale ze względu na Hardena :). Ze starzejącym się  Houston i tak już nic nie da rady zrobić a Lebron  na ten rok dwa lepszy fit :). Niemniej przyszłościowo to Houston nie postawi w dobrej sytuacji ale i tak to zespól na straty przez 3 najbliższe lata.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 15:55, ignazz napisał:

Wesele i 4 pogrzeby raczej. 

Ale zobaczysz za dwa lata gdy spurs będą mieć czyste sałary i młody core:

 

Murray White Walker Poeltl i 2x SF 2019 

uuu widze, ze Ignas sie przeprosil z dryblasem z Austrii, ba nawet nim teraz straszy w perspektywie 2 lat : )))))))))))

osoba ktora zalozyla tytul zrobila calkiem dobry myk - Houston w drodze po tytul, ale nie wiadomo czego : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dalej podchodzę z dystansem do tych reportów, że Chris Paul chce odejść, ale to byłby wybitny niezamierzony trolling gdyby Paul podpisał nietrejdowalny kontrakt, pokłócił się z Hardenem, zażądał wymiany i popsuł ostatnią szansę na mistrzowski run Rockets, który Houston chyba jednak posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko i na dziś widzę tylko dwóch gości, którzy mogą pójść w trejdzie za CP3: Wall i Wiggins. Żaden nic nie daje Rockets

Nie mam pojęcia jak Rox planują go opakować, ale nie widzę też żadnego możliwego transferu, w którym sportowo by zyskali (nawet pomimo tego, że od dawna twierdzę, że CP3 nigdy nic nie wygra). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.