Skocz do zawartości

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors


Chytruz

Raptors vs GSW  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zły mecz, bo nie wykorzystali sytuacji jakie mieli. Pudła z czystych pozycji, głupie faule, nerwowo pod koniec, kontuzje w szeregach rywala, pozwalali im rzucać tony trójek. Muszą wyciągnąć wnioski i poprawić te aspekty. Kawhi dzisiaj słabo, szkoda, że słabszy mecz trafił się akurat teraz. Siakam i Green tak samo. W ogóle porażki z Warriors minimalne, a więc tym bardziej mecze do wygrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant mi cholernie zaimponował. Wrócił, bo chciał pomóc drużynie choć zapewne nie był w pełni sił, a niektórzy i tak nazwą go cipą. No i niestety przypłacił za to wielką cenę. Zerwany Achilles to przerwa od sześciu do ośmiu miesięcy (dobrze szacuje?), damn. Szkoda, że NBA traci takiego gracza na tak długi czas. Po powrocie to może być już trochę inny KD. Inna sprawa, że w tym momencie nie wyobrażam sobie, aby opuścił GSW, bo niby gdzie? Jego kontuzja albo załamie GSW i dostaną lanie u siebie, albo wręcz przeciwnie. PlayOffs w tym sezonie są niesamowite, a game6 będzie meczem sezonu, po prostu. Tylko tego Duranta szkoda, tak po ludzku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto jak Toronto. No ale też zdziwię się jak nie zdobędą misia, bo GSW to już opary same i grają siłą woli.

No ja Pie@#$@@ z Durexem. Z nim nawet po takiej przerwie pewnie nie byłoby takiej nerwowki. Jeśli to serio Achilles to szkoda tego faceta. 

Wychodzi w takim meczu i gra bez kompleksow, gra w sumie jakby opuścił tydzień treningów góra. 

Z nim pewnie i g7 by GSW wzięło. Jak bardzo nienawidzę GSW to jednak mam nadzieję, że jeszcze nie skonczy sie to na g6. 

Durex... Ehhh. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie bardziej boli w tej chwili. Porażka w meczu, który był naprawdę do wyjęcia, zabrakło detali.. czy achilles Duranta 😕 Okropna noc.

3 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

hahaha co za frajerzy, przeciez po tym runie Kałaja wystarczyło ich dobić. 

Jeszcze ten move screen od Kuzyna w prezencie.

Lać ich Warriors w Oracle, i  zamknać im buzie w g7 i 3peat.

Jak to miało być? Najpierw Warriors in 5, potem Toronto in 5, a teraz znowu Toronto frajerzy i Warriors in 7. Ogarnij się chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Durant zepsuł rynek wcześniej podpisując z GS teraz zepsuje nie wchodząc na rynek FA. Drużyna GS odpowiada za jego kontuzje. Kto pozwolił mu z tym ćwiczyć i grac. Noga niezaleczona i osłabiona. Ryzyko odnowienia lub pogłębienia kontuzji ogromne. Teraz powinni mu dać maksa że poświecił zdrowie dla nich. Ale pewnie mu zasugerują wzięcie opcji zawodnika. Ciekawie co zrobi. Nieciekawie dla drużyn z nadziejami. Jak Achilles to nieciekawa historia. 

Srolki dziennikarskie trąbiły "Durant must back" i wrócił na chwilkę.  Ja byłem oczywiście za tym żeby odnalazł swoje klejnoty i wybrał drużynę w której może pokazać jakim jest alfa dogiem. Moje nadzieje tez się rozwiały z ta kontuzją. Mam nadzieje ze to nie Achilles. 

PS. No tak nie przeczytałem. Achilles. ALE GO GS ZAŁATWIŁO

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam NBA od prawie 25 lat, to nie widziałem jeszcze takiego wywiadu. Mieszane uczucia totalnie. To już nie chodzi o to, kto wygra. Po prostu ta cała historia jest wyjątkowa, unikatowa. 

Widzieć GM'a, który płacze na konferencji pomeczowej to nie jest codzienność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

ale wiecie co - Pop teraz siedzi spokojnie w swoim domu, popijając schłodzoną ziołową herbatę i jest dumny z Kawhia. :)  

Kawhi zagrał rozczarowujące spotkanie. miał to zamknąć, a poza fragmentem w 4Q był niewidoczny (jak na superstara).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zwiesiłem, może przez tą pogodę, a może w zadumie. W zadumie nad losem przewrotnym Kevina Duranta. Bez szczegółów, bez zbędnej analizy, gdyby mnie ktoś zapytał przed meczem czy wybieram mistrzostwo dla GSW, czy mistrzostwo dla Toronto ale zerwanego achillesa KD, mimo całej antypatii do niego - wybieram odpowiedź nr 1.

Taki gracz to unikat a po takiej kontuzji wątpliwe aby nim pozostał. Facet ma już prawie 31 lat. Jak wróci, będzie miał 32. 

No i jeszcze jedna myśl - ta kontuzja wywróci FA market i plany zespołów niczym The Decison LBJ lub skokowy wzrost salary cap 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mieli gospodarskie gwizdki, niektóre decyzje sędziów obrzydliwie stronnicze

no i co z tego jak Lowry w kluczowej akcji odpalił cegiełkę, dobrze im tak

niestety GSW to już chyba na takich oparach jedzie, że to były chyba ostatnie konwulsje umierającego, jeśli to wyciągną do game 7 to samo w sobie będzie pokazem niesamowitej  niezłomności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.