Skocz do zawartości

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors


Chytruz

Raptors vs GSW  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lorak napisał:

Ja tu nie widzę nic rasistowskiego. Natomiast pan popychacz Stevens dostał bana na rok i 500 tysięcy kary. Zasłużenie, choć normalny kibic dostał by zapewne 'dożywocie'. Nie ma co kręcić afery, bo już po sprawie. Jedynie niesmak pozostał, zachowanie popychacza było wyjątkowo słabe. Gdyby nie kamery, to zapewne dostał by w łeb od Lowry'ego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ale chyba by nie dostał 500k kary, co? :D

No raczej nie, ale gdyby jednak dostał to... musiałby zastawić dom, sprzedać wszystko co wartościowe, ale to by było za mało więc zainteresowałby się dragami, bo to jedyne wyjście w tym momencie. No więc zacząłby tak działać, pieniędzy by przybywało, poczułby do tego żyłkę, że to jest dochodowy biznes i chciałby więcej. Zacząłby produkować własne narkotyki w swojej piwnicy. Uwierzyłby w siebie, w swoje możliwości i krok po kroku budowałby swoje imperium. Po czasie, jego produkt byłby numerem jeden na rynku, a on sam stałby się rekinem wśród płotek. Stałby się kimś kogo nie chcesz spotkać, kiedy ten jest wku*wiony. I teraz nasuwa się pytanie - Hej, panie SIlver, czy zdaje sobie pan sprawę, że przez dożywotniego bana dla tego kibica stworzył pan potwora?... i tak powstał Walter White. A to wszystko przez to, że kiedyś popchnął Kyle'a Lowry na meczu NBA.😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eF. napisał:

No raczej nie, ale gdyby jednak dostał to... musiałby zastawić dom, sprzedać wszystko co wartościowe, ale to by było za mało więc zainteresowałby się dragami, bo to jedyne wyjście w tym momencie. No więc zacząłby tak działać, pieniędzy by przybywało, poczułby do tego żyłkę, że to jest dochodowy biznes i chciałby więcej. Zacząłby produkować własne narkotyki w swojej piwnicy. Uwierzyłby w siebie, w swoje możliwości i krok po kroku budowałby swoje imperium. Po czasie, jego produkt byłby numerem jeden na rynku, a on sam stałby się rekinem wśród płotek. Stałby się kimś kogo nie chcesz spotkać, kiedy ten jest wku*wiony. I teraz nasuwa się pytanie - Hej, panie SIlver, czy zdaje sobie pan sprawę, że przez dożywotniego bana dla tego kibica stworzył pan potwora?... i tak powstał Walter White. A to wszystko przez to, że kiedyś popchnął Kyle'a Lowry na meczu NBA.😄

Chyba Ty coś wciągasz, nie? Takie fantazje odstawiać. A 500k kary dla multimilionera to nie powód do odpału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest w ogóle ciekawy case, bo  czy liga może ukarać osobę  w sumie z zewnątrz grzywną 500K? Takiego inwestora w spółkę nie wiąże przecież CBA, na pewno też takiej kary nie można zastrzec w regulaminie jako cześć umowy związanej z kupnem biletu na mecz. Wiadomo, że USA to dziwny kraj jeśli chodzi o prawo, ale taka grzywna wydaje mi się nie do pomyślenia. To tak jak by mi MPK wlepiło astronomiczny mandat za niegrzeczne zachowanie w tramwaju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

A to jest w ogóle ciekawy case, bo  czy liga może ukarać osobę  w sumie z zewnątrz grzywną 500K? Takiego inwestora w spółkę nie wiąże przecież CBA, na pewno też takiej kary nie można zastrzec w regulaminie jako cześć umowy związanej z kupnem biletu na mecz. Wiadomo, że USA to dziwny kraj jeśli chodzi o prawo, ale taka grzywna wydaje mi się nie do pomyślenia. To tak jak by mi MPK wlepiło astronomiczny mandat za niegrzeczne zachowanie w tramwaju.

 

Może to kara od Warriors? Dostał opcję: 1. dożywotni zakaz 2. roczny zakaz i 500k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Może to kara od Warriors? Dostał opcję: 1. dożywotni zakaz 2. roczny zakaz i 500k?

no właśnie, chętnie bym na ten temat więcej poczytał

jeszcze moze być tak, że inwestorzy posiadający więcej niż X% udziałów muszą podpisać jakiś papier, w którym wyrażają zgodę na CBA i zawarte tam sankcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Alonzo napisał:

No właśnie. Czy to nie jest czasami rasizm? 

Oczywiście, że jest, ale czarnoskórzy odreagowują te lata zniewolenia w ten sposób. Choć najlepsze jest to, że Ci co krzyczą najwięcej są wolni od zawsze. Ja wiem, że w USA rasizm to był wielki problem i zapewne nadal nie jest łatwo, ale każda nacja przykłada do tego cegiełkę. Zamiast starać się naprawiać błędy przeszłości i zacząć się po prostu szanować, to Ci działają na odwrót. Innymi słowy, zachowują  się jak Ci biali rasiści, którzy kiedyś traktowali ich jak swoich niewolników. Nie tędy droga, ale że mają przyzwolenie to wykorzystują to jak mogą. Teraz to biały człowiek jest na celowniku, nawet jeśli nie ma w sobie nic z rasisty. Takie czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wdawac sie w dyskusje o rasizmie, bo bylaby dluga i metna

ale

to co ten kibic (nie pamietam nazwiska) zrobil bylo fc*** glupie, akurat na niego Lowry zupelnie nie spadl. Z cyklu 'WTF'.

Dla mnie to jak to co zrobil Colangelo, jestes jakims waznym gosciem / przedsiebiorco  (byc udzialowcem takich Warriors to nie w kij dmuchal) , a ten sie zachowuje jak gimnazjalista. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

A to jest w ogóle ciekawy case, bo  czy liga może ukarać osobę  w sumie z zewnątrz grzywną 500K? Takiego inwestora w spółkę nie wiąże przecież CBA, na pewno też takiej kary nie można zastrzec w regulaminie jako cześć umowy związanej z kupnem biletu na mecz. Wiadomo, że USA to dziwny kraj jeśli chodzi o prawo, ale taka grzywna wydaje mi się nie do pomyślenia. To tak jak by mi MPK wlepiło astronomiczny mandat za niegrzeczne zachowanie w tramwaju.

 

Nie wiem jak MPK , ale  MTA za niegrzeczne zachowanie może Ciebie wysłać do puszki na 7 lat. Za to nie ma kanarów w autobusach, jak ktoś nie płaci to przeprasza pasażerów i tłumaczy z jakiego powodu go nie stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mayor napisał:

Nie wiem jak MPK , ale  MTA za niegrzeczne zachowanie może Ciebie wysłać do puszki na 7 lat. Za to nie ma kanarów w autobusach, jak ktoś nie płaci to przeprasza pasażerów i tłumaczy z jakiego powodu go nie stać. 

Nie wiem co to MTA, jakaś spółka przewozowa w Stanach? Jak wpisuje w google to mi jakieś mody do grant theft auto wyskakują.

No i na pewno sami do tej puszki nie wysyłają, tylko sąd wyrokiem jeśli już i to też zalezy co rozumiemy przez niegrzeczne zachowanie w danym przypadku.

A mi chodziło o to, że nie bardzo wiem na jakiej podstawie prywatna osoba prawna tj. NBA może komuś sieknąć grzywnę 500 tysi. Bo nie wierzę, że z samego faktu, że kupujesz bilet na mecz, bo to by totalnie naruszało prawa konsumenckie. Więc jeśli już, to ten burak z Oracle musiał się na to zgodzić albo w jakimś settlemencie teraz albo coś podpisał wcześniej jako znaczący inwestor GSW.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mayor napisał:

MTA Metropolitan Transport Authority. Tak jak kupujesz bilet na mecz to się godzisz na regulacje jakie obowiązują na imprezie. Chociaż w tym wypadku to jest bez znaczenia bo nawet na ulicy jak wystartujesz do kogoś z łapami to masz przejebane

jego capneli na 500klockow bo jest inwestorem w GSW. inaczej to mogliby go zbanowac a o kase w dupe pocalowac.

znowu urosl temat "w ameryce bijo murzynow" tym razem bogaci, siwi, w koszulkach polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, The Goat napisał:

Jakie kontuzje? Bogut? Taki z niego game changer? Dopatrywanie się kontuzji Stephena, który potrafił rzucić w meczu 38 pkt? Draymond został zawieszony na 1 mecz (wtedy LBJ i Kyrie rzucili po 41 pkt), wrócił Draymond a LBJ znowu rzucił 41 pkt. Później mieli kolejny mecz z Draymondem, żeby zdobyć ten 4 win. Niestety nie podołali Cavsom, którzy być może byli bardziej zmotywowani i mieli trochę więcej szczęścia w końcówce i tyle.

Ale ten game 5 finałów 2016 właśnie był/mógł być kluczowy. GSW grało u siebie. Bez presji. A tu strata Greena i kloca Boguta, który dobrze blokował wjazdy samą posturą zabierając miejsce. Mogło być gładkie 4-1, a zrobiło się 3-2. A kolejny mecz był już w Clevland. Sądzę, że wykluczenie Greena/kontuzja Boguta i zarazem przegranie game 5 sprawiło, że CC poczuło krew. Wygrali też game 6 u siebie. A potem przy meczu nr 7 już był presja ogromna na GSW. Ale mimo wszystko szacun dla CC się należy, że wyszli z 1-3 po raz pierwszy w historii finałów. A taki Irving nie przegrał matchupu z Currym, który w regularnym przecież swoją grą miażdżył. Więc w tym wielu upatruje,
że nie był w 100% sobą lub nie wytrzymał presji, że nie pokazał pełni swoich umiejętności, gdy trzeba.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moderatorzy

 

witam czy jest opcja usuniecia postow???? jesli tak to prosze o usuniecie postu sugerujacego ze leonard jest overrated. Z GÓRY DZIĘKUJE

 

a tak serio to wychodzi na to ze aby curry był "winnerem" to jednak potrzebuje Duranta ;]

 

w

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.