Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jako trzeci center. Obstawiam minimum bo mówi się że OKC nie ma planu wydawać Taxpayer MLE ponieważ kosztowałoby to ich 5,7mln. Ciekawa jest sytuacja Noela który wczoraj zgodził się pozostać lecz po jakimś czasie poprosił o czas na przemyślenie tej decyzji. Oby pozostał. Ja osobiście liczę na Wesa Matthewsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dannygd napisał:

Muscala to za PPata?  Bo kompletnie się gubię w ich pomysłach ;)

No racja też nie wiem po co nam Muscala. Możliwe, że podpisali go z obawy o utratę Nerlensa co jestem w stanie przełknąć. Natomiast jeśli był to ruch na backup 4 to średnio mi pasuje. Rozumiem, spacing to spacing, ale na to miejsce można było pozyskać lepszych zawodników, do tego Mike chyba nie jest nawet przeciętnym obrońcą. Nie rozumiem tego ruchu. 

 

5 minut temu, TripylDabyl napisał:

Pewnie jako trzeci center. Obstawiam minimum bo mówi się że OKC nie ma planu wydawać Taxpayer MLE ponieważ kosztowałoby to ich 5,7mln. Ciekawa jest sytuacja Noela który wczoraj zgodził się pozostać lecz po jakimś czasie poprosił o czas na przemyślenie tej decyzji. Oby pozostał. Ja osobiście liczę na Wesa Matthewsa.

Jak okaże się, że tylko Oklahoma zaproponowała ofertę Nerlensowi to będę bardzo zdziwiony. Przecież on się fituje z wieloma drużynami, jest tani, a do tego bardzo produktywny. Intrygujące. A cd. Wes'a. Liczyłem na niego po tym jak został zwaivowany, nie udało się, ale jest szansa teraz. To jest solidny 3&D jakiego nam potrzeba.

Do tego liczę na Wilsona Chandlera, Ellingtona, Curry'ego, Ekpe Udoh (plan awaryjny), może Markieff. Tak czy siak szans na duże wzmocnienia nie mieliśmy i nie będziemy mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markieff nie. Wyląduje w Lakers. Zresztą już padło info że odpadł. Na Currego nie będzie nas stać. Na Ellingtona też bym za bardzo nie liczył. 

Zdziwię się jak by się okazało, że Muscala złapał się za minimum. Zabezpieczenie może nie tyle z odejściem Noela, co trajde Adamsa i wtedy Noel w s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja pojawiła się wczoraj w nocy

1 minutę temu, Eld napisał:

Markieff nie. Wyląduje w Lakers. Zresztą już padło info że odpadł. Na Currego nie będzie nas stać. Na Ellingtona też bym za bardzo nie liczył. 

Zdziwię się jak by się okazało, że Muscala złapał się za minimum. Zabezpieczenie może nie tyle z odejściem Noela, co trajde Adamsa i wtedy Noel w s5.

Musicali nikt by więcej nie dał. W jego przypadku minimum to max (tak wiem niefortunne zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TripylDabyl napisał:

Ty masz te piosenki przygotowane na każdą okazję? XD

No ba! Ty wiesz jak to na laski działa? 😏

Rzuć jakąś frazę, nastrój a ja Ci w 5 minut znajdę kawałek i napiszę historię do niej aby pasiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będziemy się ekscytować podpisaniem Burksa? C'mon. 

Jeśli faktycznie ma dojść do wymiany Adamsa, to jestem ciekaw co możemy za niego dostać, jaka jest jego wartość. On raczej został mocno zweryfikowany pod koniec sezonu/podczas PO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eryko napisał:

Panowie, będziemy się ekscytować podpisaniem Burksa? C'mon. 

Jeśli faktycznie ma dojść do wymiany Adamsa, to jestem ciekaw co możemy za niego dostać, jaka jest jego wartość. On raczej został mocno zweryfikowany pod koniec sezonu/podczas PO

 

Ale Adams jest jeszcze w ciul młody i to może być jego ogromną wartością. Presti nigdy się z trejdami nie śpieszył a jak padło info to wszyscy szczęki z ziemi zbierali.

Poczekajmy.

I tak, ja się będę cieszył Burksem bo to nie jest zły grajek, sypie za trzy, całkiem nieźle broni co się świetnie w nasz styl gry wpisuje i zagra na dwóch pozycjach gdyby np Roberson był tragedią po kontuzji.

Uśmiechnij się Eryko. Ciesz się z małych rzeczy! 

( i cyk znów utwór muzyczny co by stron w temacie nabić! )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

No ba! Ty wiesz jak to na laski działa? 😏

Rzuć jakąś frazę, nastrój a ja Ci w 5 minut znajdę kawałek i napiszę historię do niej aby pasiła.

Zapamiętam ten kontakt. Nie wiem czemu ty jeszcze tracisz czas na forum. Ktoś tu się minął z powołaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie kumam tego. Noel zagrał naprawdę dobry sezon, dając ekstra zmiany dla Adamsa a podpisał za minimum z OKC. Czyli wychodzi, że po prostu nikt go inny nie chciał.

Taki Boban dostał 7/2, Kanter 10/2, Looney 15/3, Thomas Bryant 25/3 a dzik w D pomalowanego ledwo minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sprawy pozasportowe czy coś.

Pamiętam że  zachodziłem w głowę, czemu Matt Barnes prawie całą karierę grał na jednorocznych kontraktach. Żaden elitarny zawodnik, ale fajny roles, wydawał się w dobrej formie fizycznej (czyli dbał o siebie), no nie wiem, na oko ok.

Kiedyś [w sumie całkiem niedawno] przypadkowo wyczytałem,  że Matt Barnes jest wielkim orędownikiem legalności marihuany wszędzie i dla wszystkich i w ogóle lubi spalić kilka blantów dziennie i robił to przez całą karierę.  Zagadka rozwiązana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TripylDabyl napisał:

Może po nieudanych pobytach w Philadelphi i Dallas wreszcie się tu odnalazł i chce się odwdzięczyć. Tak naprawdę to nie wiadomo ale opcji jest wiele

Nie ma za bardzo się za co odwdzięczać, a jak teraz nie nastuka kasy to tym bardziej nie zrobi tego za 5 lat będąc po trzydziestce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.