Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, BMF napisał:

No poszła, i dlatego łatwiej jest zbudować team wokół graczy jak Giannis czy inny Simmons niż kiedyś. Sam piszesz o 'epickim zestawie shooterów' Bucks, a ten epicki zestaw shooterów jest możliwy właśnie dlatego, że tak wygląda obecna koszykówka. 

 

to pokaż mi inne poważne zespoły typu Milwaukee ( z głównym playmakarem z kiepskim rzutem) skoro tak łatwo budować. 

Co do Sixers, to w ogóle nie podoba mi się pisanie że Sixers zbudowani są wokół niego, podobnie jak z wcześniej przez kogoś wymienianym Greenem - wydaje mi się (na oko, chętnie skonfrontuję z danymi jeśli są jakieś na ten temat) że w PO Simmons w HCO był tam trzecim/czwartym[?] (po Butlerze & Harrisie & Embiidzie) ballhandlerem / playmakerem

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis ma rzut, ale bardzo nieregularny - jednak ten rozwój jest chory (4 meczowe średnie na zdj)

i obudowa go staje się coraz łatwiejsza, ale przydało by się poprawić passing 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie Samie. Nie dałeś się orżnąć na picki Brylantowemu i CP3 zostaje u nas. Nie po to je zbierać aby teraz oddawać. Przezimujemy te 3 lata z CP3 jak trzeba będzie, albo może nawet dwa bo pewnie na spadający kontrakt ktoś się pokusi wtedy.

No i teraz patrzmy:

s5: CP3-SGA-Roberson-Gallinari-Adams

ławka: Noel, Schroeder i grupka młodych wilków ( Ferguson, Diallo, Bazley )

Tu wcale nie musi być aż tak smutno jak się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

No i bardzo ładnie Samie. Nie dałeś się orżnąć na picki Brylantowemu i CP3 zostaje u nas. Nie po to je zbierać aby teraz oddawać. Przezimujemy te 3 lata z CP3 jak trzeba będzie, albo może nawet dwa bo pewnie na spadający kontrakt ktoś się pokusi wtedy.

No i teraz patrzmy:

s5: CP3-SGA-Roberson-Gallinari-Adams

ławka: Noel, Schroeder i grupka młodych wilków ( Ferguson, Diallo, Bazley )

Tu wcale nie musi być aż tak smutno jak się spodziewałem.

Ba. Oni kolo 10tego miejsca na Zachodzie się zakreca, a pisanie ze to nagle lottery team i stawianie ich na samym dnie ligii bylo przedwczesne. Przy obecnej formule loterii naprawdę lepiej przebudowywac się "Soft" aniżeli rozbijać wszystko od nowa bo te nowe, wcale nie musi oznaczać "Zajebiste".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kp11 napisał:

Nie wiadomo czy Roberson nie wyleci z S5. Po takiej przerwie chłop mógł zapomnieć jak się gra. 

On poza elitarną obroną i rzutami z odległości 3 stóp od kosza i tak nie wiedział jak się gra, więc wiesz.

Rzutu zapomnisz, obrony nie. To jest jak jazda na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 17:13, Eld napisał:

O te c***e. Teraz to przegięli.

Godzinę temu, Eld napisał:

Od razu żeby nie było.

To nie ja.

Ale @Eryko był "średnio" zadowolony z oddania Granta.

 

Ekhm ekhm

Ciekawe co ty byś pisał jakby ci syna zabrali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

On poza elitarną obroną i rzutami z odległości 3 stóp od kosza i tak nie wiedział jak się gra, więc wiesz.

Rzutu zapomnisz, obrony nie. To jest jak jazda na rowerze.

Z rzutem chyba nie tak łatwo. Setki tysięcy oddanych rzutów koduje się w organizmie. Tak zwana "pamięć mięśniowa". No ale chociaz w jednym będzie dobry. Zawsze to coś. Lepiej mieć D niż być tyczka lub znakiem drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

tenor.gif?itemid=5070054

Pamiecmiesniowa,robisz coswiele razy i miesnie zapamietujai automatyczniewykonuja czynnosc.

Na pamieci miesniowej bazuja pianisci.Wystarczy pocwiczyc dany utwor kilkanascie razy i bardzo latwo to zauwazyc, kiedy mozg nie pamieta, jak szedl dalej utwor, a miesnie palcow automatycznie kieruje ja we wlasciwym kierunku. W skrocie to jest wlasnie to. Dlatego miedzy innymi ciezko sie zmienia nawyki rzutowe w pozniejszym etapie kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Borys napisał:

Pamiecmiesniowa,robisz coswiele razy i miesnie zapamietujai automatyczniewykonuja czynnosc.

Na pamieci miesniowej bazuja pianisci.Wystarczy pocwiczyc dany utwor kilkanascie razy i bardzo latwo to zauwazyc, kiedy mozg nie pamieta, jak szedl dalej utwor, a miesnie palcow automatycznie kieruje ja we wlasciwym kierunku. W skrocie to jest wlasnie to. Dlatego miedzy innymi ciezko sie zmienia nawyki rzutowe w pozniejszym etapie kariery.

Borysie ja wiem co to jest pamięć mięśniowa.

Wstawiony gif miał być przykładem, że u kogoś ta pamięć mięśniowa chyba trochę zawodzi.

Jak by ktoś się pytał u kogo, to niech spojrzy na gifa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.