Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jack napisał:

No wlasnie, sprawia wrażenie jakby kulał. 

Przynajmniej teraz wiem, że nie mam zwidów, bo oglądałem ich 3 mecze i za każdym razem zastanawiałem się czemu komentatorzy, w każdej chwili gotowi dyskutować czy Zion miał ostatnio dobre stolce, nie zwracają na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś innego zastanawia. Rakiety wychodzą z 1,98 i najwyższy gracz to Tucker i mimo to przez 7 minut nie grają pels ani razu pod kosz na Favorsa którego kryje Gordon. Zero takich ustawionych chodzonych akcji ... 16:7 dla pels mimo to ))))

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.

Williamson w debiucie trafił 4/4 za trzy. Od tamtej pory (7 meczów) oddał zaledwie 5 takich rzutów.

Nie trafił żadnego. Ten debiut to był niesamowity fluke, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 23:54, Chytruz napisał:

Bieganie, to takie szybkie chodzenie.

Podobno bieganie odkrył jakiś typ, który próbował iść dwa razy w tym samym czasie.

Nie, bieganie to nie takie szybkie chodzenie.

Rozumiem żart, ale poprawiam, bo niektórzy faktycznie tak myślą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion dalej kulawy.

Spoko, że zostawili Holidaya zamiast się na siłę odmładzać.

Pelicans na offseason mają dwie ważne rzeczy do załatwienia:

1. Color commentator jest pilnie do wymiany. Pierwsze mecze Ziona chodziły w national TV, więc nie było problemu, ale teraz jak trzeba oglądać Pelicans feed, to ciężko wytrzymać. Gość z głosu czarny i coś parę razy wspominał o graniu, więc się zastanawiałem co to za jeden, aż w końcu podjąłem wysiłek wklepania w google i jest to dawno zapomniany Antonio Daniels.

2. Zion musi grać PF w obronie i C w ataku, więc Pelicans pilnie potrzebują kogoś, kto może grać na odwrót i w miarę dawać radę w obronie, bo Favors, Hayes i Melli to wszystko takie sobie opcje. Nazwiska na FA nie powalają - Gasol, Baynes, Portis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby ruszyć tego Jrue właśnie.

Ten play by play commentator jest za to spoko, nie wali baboli i ma świetny głos, mógłby mi czytać twittera Skipa po meczach LeBrona do snu. 

Daniels za to nawet z perspektywy osoby mocno życzliwej Zionowi jest niemiłosiernie wkurwiający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chytruz napisał:

2. Zion musi grać PF w obronie i C w ataku, więc Pelicans pilnie potrzebują kogoś, kto może grać na odwrót i w miarę dawać radę w obronie, bo Favors, Hayes i Melli to wszystko takie sobie opcje.

Myles Turner pasuje, tylko po co Pacers Jrue ? :D  niby mozna zrobić SnT Ingrama, tylko po co płacić za zmiennika Warrena 20+milionów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BMF napisał:

Mogliby ruszyć tego Jrue właśnie.

Ten play by play commentator jest za to spoko, nie wali baboli i ma świetny głos, mógłby mi czytać twittera Skipa po meczach LeBrona do snu. 

Daniels za to nawet z perspektywy osoby mocno życzliwej Zionowi jest niemiłosiernie wkurwiający.

Potwierdzam, gość komentował kiedyś Lakers i zjadał tego obecnego gościa z Lakers (Macdonalda), chyba jeden z najlepszych o ile nie najlepszy pbp komentator w lidze (oczywiście mówię o tych komentujących jeden zespół i nie liczę Breena)

Nie oglądam za bardzo Pels więc takie pytanie, jak tam Bonzo wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo, abstrahując od znanych mankamentów, denerwuje od czasu do czasu swoim wątpliwym decision making, ale Pelicans mają potencjał na zbudowanie grubego contendera i w tym otoczeniu powinien być bardzo dobrym fitem (Zion z czasem będzie grać dużo więcej z piłką), jeżeli wróci do obrony, jaką swego czasu pokazywał, bo rzutowo te 36% za 3 przy dużym usage to bardzo solidny wynik.

Inna sprawa, czy Pelicans będą uznawali go za ~3. opcję i dadzą mocny kontrakt za rok, czy gdzieś go nie spakują, bo wiadomo, ile w tym momencie mają assetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy z najwazniejszych meczów sezonu dla Pelicans - i jeżeli Blazers będą bez Lillarda, a Lakers zrobią swoje - to chyba (uwzględniając wszystkie czynniki) Pels będą już w oddsach faworytem nr 1 do ósmego seedu na Zachodzie (zresztą już teraz są wg różnych projections). 

Ale nie wiem czy Zion powinien zaczynać karierę od w******u od Davisa w playoffach. :P

Dobry będzie ten wyścig o 8. seed.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy nie widzę szans dla Memphis jeżeli nie wydarzą się kontuzje, ale okej - może nie ma co pompować balonika.

No i Lakers mogą nieoczekiwanie trafić na dosyć trudną pierwszą rundę, to największy minus (ew. plus, kwestia perspektywy) tej całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#overrated

Tak serio, zaczyna pukać do jeszcze wyższego tieru jako prospekt Zion, tzn. do takiego, gdzie wyżej (jako prospekci) byli tylko KAJ i LeBron.

17-14 mają Pels od momentu powrotu Favorsa, niby 6-5 z Zionem, ale cztery z tych porażek to Nuggets, Rockets, Thunder i Bucks (trzy mecze to close games). Nie ogarniam ludzi pasjonujących się wyścigiem po ROTY, ale ciekawe jak to się skończy, jeżeli Pels zrobią kosztem Memphis playoffy. 538 daje im 67% i 7% dla Memphis, i jak sobie analizowałem kalendarze tak to faktycznie wygląda, dużo lepszą ekipą są Pelicans generalnie w tym momencie. Te 4W nic nie znaczą, gdy mają dwa mecze między sobą, a przede wszystkim - Memphis mają 16 meczów z ekipami z dodatnim bilansem i 3 z tankerami... Nawet terminarz (kolejność meczów) źle wygląda dla Miśków, bo Pelicans dostali Blazers bez Lillarda i pewnie niedługo Sotę bez Townsa, a to dodatkowe mecze z leszczami.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.