Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 West 2nd Round] (1.) Golden State Warriors - (5.) Los Angeles Lakers


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

No jak liczy produkcję boxscorową to Bruce Brown naprawdę nie może dobrze wyglądać :) 

Liczy produkcje boxscore, bo ona też jest ważna i potem nie ma jakiś wniosków ala dapunk, że DeRozan i Aldridge to najbardziej minusowi gracze w piątce Spurs.

ale też bez przesady co pokazał przykład Jarrett Allena, który ma wysokie produkcje, dobre staty wg BBRef, a w 82games został zniszczony.

GOAT strona i bardzo zgodna z moim eye-testem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

No i wyglądał bardzo dobrze przecież do ostatniego sezonu o co chodzi?

Najlepszy sezon w karierze zagrał w jazz.

Jego styl gry w jazz spokojnie pokazuje, że mozesz go łączyć z irvingiem i leonardem.

Co więcej,  wprowadza on więcej powiewu do ataku, prowokuje go (atak) do większego ruchu. 

+ czytanie gry, przewidzenie reakcji obrony, trzech podań w przód, łamanie linii obrony, czyli cos co robi bdb, wysoce lepiej od dangelo

od dangelo, który przejawia spore checi do gry 1 na 1 i pałowania głupich rzutów. 

d'angelo co do ktorego nie wiemy czy z owych glupich posiadan jest w stanie zrezygnowac (koszykarskie DNA). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Najlepszy sezon w karierze zagrał w jazz.

Jego styl gry w jazz spokojnie pokazuje, że mozesz go łączyć z irvingiem i leonardem.

Co więcej,  wprowadza on więcej powiewu do ataku, prowokuje go (atak) do większego ruchu. 

+ czytanie gry, przewidzenie reakcji obrony, trzech podań w przód, łamanie linii obrony, czyli cos co robi bdb, wysoce lepiej od dangelo

Rubio miał genialny jeden trymestr ( trafiał też nieziemsko za trzy co nie jest normalnym poziomem podobnie jak Marcus Morris trafiający na chorych procentach w PO ) , ale ogólnie jego pobyt w Jazz jest rozczarowaniem. Widać to po podejście ely3, który kochał Rubio, a teraz jest na wylocie i Jazz szukają innych rozwiązań.

Rubio to wizjoner gry, w Wolves był dużo lepszy mimo znacznie gorszych partnerów. On powinien w tym momencie czekać na jakiś kontrakt w okolicy spokojnie 20mln za sezon, a pobyt w czas tylko odbił się na jego wartości. Kiepsko fitował z Mitchellem i podobnie by było z Irvingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Rubio miał genialny jeden trymestr ( trafiał też nieziemsko za trzy co nie jest normalnym poziomem podobnie jak Marcus Morris trafiający na chorych procentach w PO ) , ale ogólnie jego pobyt w Jazz jest rozczarowaniem. Widać to po podejście ely3, który kochał Rubio, a teraz jest na wylocie i Jazz szukają innych rozwiązań.

Rubio to wizjoner gry, w Wolves był dużo lepszy mimo znacznie gorszych partnerów. On powinien w tym momencie czekać na jakiś kontrakt w okolicy spokojnie 20mln za sezon, a pobyt w czas tylko odbił się na jego wartości. Kiepsko fitował z Mitchellem i podobnie by było z Irvingiem.

zupełnie się nie zgodzę, z prostej przyczyny.

 irving to dużo lepszy kreatori i rzucający od mitchella.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mnie wnerwia cały sezon narracja Jaśka niczym propaganda pana G i mam trudność w ocenie jakości gry Papy LBJ to daleki jestem od odwetowego głosowania. 

Znikanie Tomka choć może usprawiedliwione jest dramatycznie regularne niestety co martwi. ( może powinien być pomagier w awaryjnych sytuacjach po prostu odciążający szefa?) 

mnie to trochę zaczyna martwić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakimś cudem wyjdzie mi 2:3 w pierwszych pięciu to chyba skłonie się do wyniku o który mnie nie podejrzewacie ;) 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Irving to żaden kreator niestety. Nawet Lillard go zdystansował poprawiając się w tym elemencie.

Nic odkrywczego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Irving to żaden kreator niestety. Nawet Lillard go zdystansował poprawiając się w tym elemencie.

wyolbrzymiasz. 

i odszedłeś od porównania z mitchellem.

ale że kreatorem zarówno irving jak i leonard nie są dobrymi i mają inklinacje do zatrzymania piłki, stąd pojawia się miejsce dla rubio jako antidotum na w/w. 

i jest to lepszy fit od dannego greena dla atakuu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

wyolbrzymiasz. 

i odszedłeś od porównania z mitchellem.

ale że kreatorem zarówno irving jak i leonard nie są dobrymi i mają inklinacje do zatrzymania piłki, stąd pojawia się miejsce dla rubio jako antidotum na w/w

Gdzie jest miłość do Bogdanovica, którego jeszcze niedawno sprzedawałeś mi na PW jako lepszego gracza od Hielda? :)

Forbes miał chore liczby za trzy w PO. Obaj gdzieś schowani w wielkiej rotacji Knicks.

Bardzo lubię Rubio ( tego z okresu Wolves ), ale w Knicks mi nie klika.

Mitchell to też bardzo słaby kreator, dlatego Alonzo cierpiał katusze u mnie za robienie z Niego głównego PG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie Ci nie sprzedawalem bogdanovicia jako lepszego gracza od hielda.

abstrahujac od tego, ze cenie bogdanovicia i milosc do niego zywie.

a forbes jest poszkodowanym zbyt duzej i lepszej konkurencji.  pokazuje to przy okazji sile druzyny. 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Bardzo lubię Rubio ( tego z okresu Wolves ),

a ja wolę rubio z jazz.

bo dominacja piłki przez jednego gracza z reguły jest zła dla ataku. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ponowię pytanie - jakim cudem GSW mają ze mną wygrać według Ciebie g7 bez Durexa. To zresztą pytanie ogólne do wszystkich jest (wliczając g6 i końcówkę g5 w sumie).

Curry, Harris, Crowder(?), Green, Ibaka vs Russell, Shumper, Butler, LeBron, Favors.

Jak? Przecież Butler na Kurze, a w drugą stronę GS mają gigantyczny problem w obronie Brona i Butlera.

Szczerze?

Nie chcę tu za nikogo budować narracji ale, proszę chcesz 4-3 to masz:

1-1 w Oakland

1-1 w LA

1-0 w Oakland i w trakcie meczu na 3-2 Warriors wypada KD

0-1 w LA i mamy 3-3

I masz teraz G7 przeciwko bardzo dobrej defensywnie drużynie która przeciwko Twojej piątce może stanąć w 4 w paint z jednym obrońca na Jamesie i jednym gościem uważającym kątem oka na DARa.

Dodatkowo nieszczęśliwie dla Ciebie Ibaka zagrał najlepszy mecz od ASG w RL G7.

Ta drużyna ma gracza który potrafi pójść w tryb supernova przeciwko każdemu obrońcy w lidze i widzieliśmy to w RL G6 i 23 pkt w jednej kwarcie.

To sprawia że ten mecz to coin flip przy czym jeśl masz zamiar grać taką piątką to Warriors grając 5-0 mogą spokojnie szukać Twojego heavy switchu tak żeby na Stephie wylądował każdy poza Jimem.

Bruce Brown? Proszę Cię, gość miał dużo więcej spotkań gdzie ktoś go orał jak chciał już tych gdzie był świetny w obronie. Jeśli w G7 BB na Currym to Twoje usprawnienie to mam 4-3 dla Warriors. Też w sytuacji jeśli choć sekundę kryje go DAR.

Czy powinieneś wygrać taki mecz? Tak. Masz tak z 55-65% szans w nim dla mnie.

Ale ja przypadkowo jestem dużym fanem Curry'ego i nie podobają mi się Twoje założenia na tę serię. IMO są niespójne z Twoją wcześniejszą rotacją i nie dostosowane do warunków serii.

IMO powinieneś to wygrać 4-2, 4-3 ale na razie przekombinowujesz.

 

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

.

Chociaż z drugiej Wooden i człowiek morza mogą celowo chcieć słabszego rywala na finał.

proszę mi nie insynuować takich pobudek. 

jesteś ponad to

rok temu w finale tez chcialem slabszego rywala na final za rok? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Ja naprawdę mam przypominać o 41% Klaya i 48% Iguodali za 3 w tej serii z RL? Ich nie ma...

Joe Harris rzucał w tym sezonie lepiej niż Thompson, a Crowder lepiej niż Iggy, więc jest prawdopodobne, że mogliby mieć w tej serii nawet lepsze procenty.

Swoją drogą cholera, gdzie są Ci, którzy jeszcze w lutym/marcu kłócili się ze mną, że Crowder jest lepszy od Iguadoli. Pochowali się do mysiej dziury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.