Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 West 2nd Round] (2.)Denver Nuggets - (3.)Houston Rockets


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, january napisał:

Nie wiem skąd bierzesz dane, ale z CC mieli vs dubs 114 drtg w tym sezonie, a bez niego 108. Rok temu ustawał na switchach, w tym nie bardzo. Ofensywnie to upoś, który oczywiście nie pokaże GS.

Źle napisałem, 114 Drtg byli overall. Biorę z nba.com/stats, ale jak patrzę, to tam jest jakiś grubszy błąd, bo Drtg z Capelą jest 113,5, bez niego 108, a overall 114. Rok temu było 108 z Capelą, 106 bez niego,  a 110 overall. Wygląda jakby czegoś nie liczyli (nie wiem, FT w trakcie zmian zawodników?). Niemniej jednak pokazuje to to samo, co mówi mój eye test - Capela wcale rok temu nie był aż tak dobry i ogólnie wyglądał słabo, w tym roku jeszcze słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, karpik napisał:

Źle napisałem, 114 Drtg byli overall. Biorę z nba.com/stats, ale jak patrzę, to tam jest jakiś grubszy błąd, bo Drtg z Capelą jest 113,5, bez niego 108, a overall 114. Rok temu było 108 z Capelą, 106 bez niego,  a 110 overall. Wygląda jakby czegoś nie liczyli (nie wiem, FT w trakcie zmian zawodników?). Niemniej jednak pokazuje to to samo, co mówi mój eye test - Capela wcale rok temu nie był aż tak dobry i ogólnie wyglądał słabo, w tym roku jeszcze słabiej.

To gdzie byłeś rok temu jak pisałem to samo, jak ludzie cmokali nad tym overrated Capelą?! :)

Wciąż trzymam się tezy, że dobry ofensywny center to największy potencjalny ofensywny x-factor na Warriors, co jest naturalną konsekwencją tego, że GSW brakuje centymetrów i kilogramów pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał:

Capela rok temu nie był problemem Rox w D, w tym roku już tak. A vs GS ze względu na swoją ułomność nie dodaje wiele po stronie ofensywnej, no ale niewielu mamy takich słabych C w PO w ofensywie.

Był problemem, tylko w tym roku był większym.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

To gdzie byłeś rok temu jak pisałem to samo, jak ludzie cmokali nad tym overrated Capelą?! :)

Wciąż trzymam się tezy, że dobry ofensywny center to największy potencjalny ofensywny x-factor na Warriors, co jest naturalną konsekwencją tego, że GSW brakuje centymetrów i kilogramów pod koszem.

Ogólnie się zgadzam, problem tylko jest taki, że chyba nie ma kogoś takiego w lidze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Towns, Davis, Embiid. Znalazło by się pewnie jeszcze kilka nazwisk mniej znanych np. Valanciunas.

Davis jest chyba najbliżej, ale rok temu, jak miał okazję, to tego nie zrobił. 

Embiid jest raczej za ciężki, nie wiem czy by na przestrzeni serii dał radę dominować po obu stronach.

Z Townsem daj spokój.

Drugiego zdania udam, że nie doczytałem :P

@ignazz siebie pytasz? 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło Jrue by w ogóle móc podbijać, szkoda, ale plan minimum na ten sezon wykonany. Harden był zbyt dobry w drugiej rundzie, Capela może i grał słabiej, ale w serii z Jokiem grałoby mu się na pewno łatwiej, miałby więcej z gry. Za mało talentu w ofensywie by nawiązać walkę stąd brak opisu, ale też dlatego, że jestem tym sezonem przemęczony i mam na jakiś czas dość NBA.

pozdrawiam, aha, no i wyczyściłem skrzynkę jbc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zabrakło Jrue by w ogóle móc podbijać, szkoda, ale plan minimum na ten sezon wykonany. Harden był zbyt dobry w drugiej rundzie, Capela może i grał słabiej, ale w serii z Jokiem grałoby mu się na pewno łatwiej, miałby więcej z gry. Za mało talentu w ofensywie by nawiązać walkę stąd brak opisu, ale też dlatego, że jestem tym sezonem przemęczony i mam na jakiś czas dość NBA.

pozdrawiam, aha, no i wyczyściłem skrzynkę jbc

No i świetnie. Nie ma sensu się kopać z koniem jeśli sam uważasz naprawdę, że nie powinieneś awansować, jak chyba Camby, który raczył nas 2 tygodnie gadką o wielkich ptakach, a na końcu gdzieś stwierdził, że miał słabszą drużynę od Lakers. Choć oczywiście ostateczny wynik w rękach wszystkich głosujących i tak, ale fajne podejście. 

Bardzo ładny post, o takie beGM nic nie robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zabrakło Jrue by w ogóle móc podbijać, szkoda, ale plan minimum na ten sezon wykonany. Harden był zbyt dobry w drugiej rundzie, Capela może i grał słabiej, ale w serii z Jokiem grałoby mu się na pewno łatwiej, miałby więcej z gry. Za mało talentu w ofensywie by nawiązać walkę stąd brak opisu, ale też dlatego, że jestem tym sezonem przemęczony i mam na jakiś czas dość NBA.

pozdrawiam, aha, no i wyczyściłem skrzynkę jbc

@LeweBiodroSmoka nawet nie wiesz jak to szanuję.

Mega doceniam coś takiego zamiast "nooo, eeee, 4:3, bo, hmmm, wiadomo... O, Malik Beasley by zamknął Hardena i.... No ten... Jokic przeciwko Capeli 50ppg bo Clint to lamus, głosujcie na mnie!"

... A potem obrona tego przez 17 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A dla mnie właśnie odwrotnie Tomek. Ciekawe czy gracze NBA oraz management tez tak sobie myślą jak graja w takich Pistons i maja grac przeciwko takim Bucks.. 

Jak dla mnie słabe podejście ;) cvbe wiedzial ze nie ma szans ale wysilił się na coś chociaż ...

Wolę to co zrobił LBS niż świrowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Wolę to co zrobił LBS niż świrowanie :P

No przecież nie świrowales.... 

 

I żeby nie było, nie chodzi mi o to ze LBS miał wmawiać wszystkim  ze wygra tą serie z palcem w nosie  tylko o sam opis jak będą grac. Jak dla mnie brak opisu psuje zabawę i tyle... wychodzi na to ze w tej zabawie najbardziej chodzi o okresy transferowe i fa a gdy pojawiają się playoffs nic nie trzeba robić bo przecież skład sam zagra za ciebie. Przypominam tylko ze ta gra miała pierwotnie przypominać trochę all-time fantasy gdzie chodziło tylko i wyłącznie o dyskusje i opisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że koszykówka, to taka dyscyplina sportowa, gdzie gramy do samego końca. 

Przed playoffs wszyscy chcieli grać z real Portland i nikt nie przejmował się, czy są rozstawieni, czy nie, a oni doszli do Finału Konferencji. Jako, że śledzę serie Bucks-Raptors, to nawet na jej przykładzie widać zmianę nastrojów. Czyli co Jokic wybrany do All First Team nie czyni drużyna lepszą? 

Drużyna dla mnie to tylko nazwiska. Jej sercem jest GM i jak dla mnie ma to przełożenie na atmosferę w drużynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomek9248 napisał:

 

Dokładnie o to chodzi w budowaniu dobrej drużyny. Chyba każdy gm w lidze się zgodzi :)

Tylko ze to miało być tez coś alltime fantasy. Opisy i twarde dyskusje na statystyki i inne mankamenty. Ja osobiście nie brałem udziału w ATF ale bardzo mi się to podobało i dlatego właśnie zdecydowałem się dołączyć do beGM gdy to powstawało. A ty swoja postawą promujesz nic nie robienie w temacie opisów co mi się nie podoba bo nie tak miało to wyglądać, i takie jest moje zdanie. Może trzeba było odejść i dać komuś innemu druzyne jak się wypaliłeś...

 

Btw jak dla mnie trzeba głosować na lakers żeby spotkali się z knicks i wyszła z tego dyskusja, w której pewnie Wooden merytorycznie pokaże klasę bo jak finał begm ma wyglądać tak jak drugie rundy to słabo bardzo dla naszej gry... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Btw jak dla mnie trzeba głosować na lakers żeby spotkali się z knicks i wyszła z tego dyskusja, w której pewnie Wooden merytorycznie pokaże klasę bo jak finał begm ma wyglądać tak jak drugie rundy to słabo bardzo dla naszej gry... 

Wolny kraj. Można głosować na Lakers żeby spotkali się z Knicks, można też się postarać i zbudować drużynę, która awansuje do playoffs raz na 2 lata. Nikt nikomu niczego nie może zabronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Btw jak dla mnie trzeba głosować na lakers żeby spotkali się z knicks i wyszła z tego dyskusja, w której pewnie Wooden merytorycznie pokaże klasę bo jak finał begm ma wyglądać tak jak drugie rundy to słabo bardzo dla naszej gry... 

Właśnie pisałem na PW jednemu GMowi, że to co tu przed chwilą przeczytałem, przekonuje mnie do głosowania na Lakers. ;) a byłem baaaardzo blisko do oddania głosu na Łorjorz. GM, podobnie jak drużyna chyba faktycznie sie już wypalili. Powszechnie trwają dyskusje, gdzie trafi Durant. Taka drużyna raczej mentalnie nie jest nastawiona na sukces. Mam nadzieję, że nowy GM Warriors wniesie tam powiem świeżości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Właśnie pisałem na PW jednemu GMowi, że to co tu przed chwilą przeczytałem, przekonuje mnie do głosowania na Lakers. ;) 

Niezmiernie mnie to cieszy w takim razie, że zakończę już udział w zabawie gdzie punkty przyznawane są za zachętkę, bo ktoś się bardzo starał i chciał, tylko nie potrafił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.