Skocz do zawartości

[08/09] FBL 4B


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem mozemy to juz pwoiedziec oficjalnie, ze wojtekk8 nie zagra w tym sezonie w FBL. Wogole to jakies niedopatrzenie, bo sprawdzilem i ostatnio post napisale on w lutym tego roku, czyli przez całe lato nie napisal, czy gra czy rezygnuje, nie napisal nic, wiec to chyba logiczne, ze nie gra.

 

Maciek sie zglosil i moim zdaniem powinien on szybko dostac namiary na lige, by mogl ustawic swoja liste graczy i ew. (jesli nie grał) poznal podstawowe zasady gry. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wojtekk8 nadal nie dołączył do ligi, a draft już pojutrze, więc najwyższa pora coś zrobić.

 

Pierwszy w kolejności zgłoszeń był kore, ale to Maciek napisał jako pierwszy w tym temacie i wyraził chęć dołączenia do gry.

 

Maciek, hasło do ligi wysłałem ci na PM. Dołącz jak najszybciej, bo muszę jeszcze ustawić kolejność w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę oddać miejsce dla Kore. Sory za zamieszanie, szczególnie, że napisałem, że czekam na decyzję do jutra, a już dziś okazało się, że nie dam rady.

Jeśli nie mógłbym głównie z powodów czasowych, ani brać udziału w drafcie, ani na poważnie z Wami grać, to wole oddać miejsce komuś, kto będzie mógł i się ucieszy.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koncowy casting na zawodnika naszje ligi zakonczyl się wyborem Wirakoczy.

 

Kore jednak z powodu terminu draftu nie zagrac z nami w tym roku, co napisal mi na komunikatzre gg.

 

Czyli jutro draft jest nas 10, nie ma problemu. Bo mogly by byc niesnaski z tym lucky looserem, czy jak tam sie bedzie nazwyac vicelider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lucasso

2. gutticpc

3. cieglo

4. Graboś

5. wojtekk8

6. Antek

7. Wróbel

8. 2k4

9. JaBoOl

10. .KB

 

Tak mieliśmy wcześniej. Wypadł wojtekk8, więc kolejka przesuwa się wyżej a debiutant dostaje 10. pick. Jeśli dobrze kombinuję to będziesz wybierał z numerem 6.

 

Edyta

 

Ostatecznie:

 

1. Lucasso

2. gutticpc

3. cieglo

4. Graboś

5. Antek

6. Wróbel

7. 2k4

8. JaBoOl

9. .KB

10. Wirakocza

 

Komisarzu, jeśli coś pokręciłem - poprawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie dodacdo Paula i Jamesa- Howarda. Moze srednia ma podobna do kilku innych graczy, ale chcialbym zwrocic uwage ze jest to iron man na pozomie Karla Malone'a. Czlowiek maszyna- nie kontuzjujacy sie ... 82 mecze przez 4 sezony, jest ktos jeszce taki ? Choc pamietam ze Iguodala tez mial jakas super serieeee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.