Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowe pytanie. Jako, że z @Bago jesteśmy kolegami w RL to nie chcemy robić dealu między sobą bez Waszego zatwierdzenia. Czy takie coś przechodzi czy macie wątpliwości?

Aldridge+Smith Jr+Powell+#11+#17+Minnesota 20' <-> Cousins+Isaac+#6

Z założeniem, że Bago chce się pozbyć Cousinsa bo go nie cierpi a zarabia strasznie dużo jak na możliwą produkcję, a u mnie Aldridgem i Smithem (zwłaszcza) jest spore zainteresowanie. Prosiłbym o opinie z wyłączeniem własnych interesów typu "Ej, ja chcę Smitha" :) Btw, jak na kolegów to trochę długo trwały nasze negocjacje bo ze 2 miesiące więc taki wyszedł wniosek jak powyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie ale chyba powinienem za ten sławny deal,nie? :D

Co do trade'u - zależy kto po co idzie - Bago dostaje więcej assetów i solidniejszego PF/C do walki o podium, ja dostaję nadal niestety niepewnego Isaaca i #6 słabego draftu - ogólnie u obu z nas spory element ryzyka ale każdy dostaje jakiś asset na którym mu zależało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wobec braku sprzeciwu ogłaszam trade:

Do Milwaukee: LaMarcus Aldridge+Dennis Smith Jr+Dwight Powell+pick Bostonu 19' (#11)+pick LA 19' (#17)+pick Minnesoty 20'

Do Nowego Jorku: DaMarcus Cousins+Johnathan Isaac+pick Milwaukee 19' (#7)

@Bago potwierdzi.

 

Wszystkie pozyskane przeze mnie assety są dostępne w wymianach, poszukuję zwłaszcza dobrego gracza na pozycję SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tyyyypie, nie mogłeś wcześniej? :D Spoko, to póki co odwołane. A tłumacząc procesy myślowe (moje) - u mnie obliczenia wyglądały tak - #11 i #17 za #7 to w tym drafcie jest okej ale dorzucony ten Twój pick przyszłoroczny. Dalej za Isaaca i Kuzyna - LMA, Smith i Powell. Nie dość że lekkie zejście z salary licząc 2x2, a na pewno pozbycie się szalonego kontraktu, pewnie rezerwowego DMC to jeszcze ten Isaac to bez przesady - jakby był taki perspektywiczny to by Orlando nie podpisywało w jedno okienko Vucevića, Aminu i Okeke :) Spoko Smith zrobi jego poziom pewnie jeszcze ze 2 lata w śmiesznym NYK, ale jeszcze jako "wyrównanie" Powell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, faktycznie, dno, jak mogłeś przyklepać ta wymianę? ;) 

DMC będzie drugi sezon po kontuzji, powinno być lepiej. Nie wazne czy będzie startował czy będzie rezerwowym ważne są minuty, skoro w gsw dostał 27 to i w LA się znajdzie. Wtedy robił 57 fpp ( vs 65 salary).

LMA bez urazu na tym etapie jest praktycznie niewymienialny - 34 lata, w innych ligach za late pick było ciężko go opchnac. Smith? Raczej bust. 30 minut pod koniec sezonu w nyk i porywające 35 fpp. Powell - nie wiem czy 40 stka jak jest porzingis. I do tego swap pickow i Isaac :)

Isaac grywał na 3/4, co ma Vuc do tego, okeke nie zagra cały sezon. Aminu jedynie rotacyjny. 

I bez urazy ale zamiast brać dziadka, busta i rolesa żeby zejść z salary wolałbym wymienić Portisa jako jednego z 7 PF nyk który pewnie będzie grywał po 20 minut i jego net value będzie ujemne bardziej niż Cousa, który i tak zrobi te 55. Plus jest młodszy, ma potencjał na więcej, i tak dalej.

No ale Ty to wszystko dobrze wiesz :)))))

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, evitacre napisał:

 

No to czekaj, nie wymieniłbyś #7 słabego draftu,gdzi obaj wiemy, że godnych uwagi jest 4 może graczy,na #11,17 i Twój przyszłoroczny?

LMA chciały minimum 3 osoby więc chyba nie jest niewymienialny. Isaac jaki ma sufit jako dobry obrońca bez wielkich umiejętności ofensywnych? 45? A Smith ile,45? Więc zostaje LMA i Powell za Cousa, więc zejście z salary i pewne 85 powiedzmy od dwóch gości?

Edit: Plus zejście z salary dla Bago. Jestem na 80% przekonany, że zestaw LMA+Smith+Powell+#11+#17 zrobi w tym roku większe fp niż Cus+Isaac+#7+dwaj dowolni ważacy 15 zawodnicy z FA. A jeśli Bago idzie po mistrza to chyba ważne? Aha a wymienienie Portisa (nawet za 15 fp) plus zrzucenie Hooda i Hernangomeza by Bagowi nie wystarczyło do zejścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, cvbe napisał:

 

Nie rozumiem. Dlaczego w słabym drafcie gdzie można uciułać z 10 gości ogarniętych miałbym wyjść z tego top 10 ? Z powodu mojego picku przyszłorocznego ?

LMA - nie wiem co proponowały  w zamian  te inne osoby wiec nie mogę się ustosunkować. Dla mnie raczej oczywiste ze DMC > LMA 1 za 1 bez dodatków. 

isaac - tak, 45. Jak dołoży jakiś ofens to 50. Smith imo bust, ile by musiał grać na te 45 fpp - 40 minut ? Gdzie tyle dostanie ? 

Ja na 74,5% ;) jestem przekonany ze wolałbym DMC + Isaaca + 7

Bago musi zejść 33? Portis to 25 + 10 Hood + 7 Willy - na oko imo się schodzi

+ ma 10 osobowa rotacje z pickiem 7 jeśli wybierze mądrze albo w dniu draftu zamieni 7 na jakiegoś taniego pewniaka, imo dużo lepsza opcja :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Nie rozumiem. Dlaczego w słabym drafcie gdzie można uciułać z 10 gości ogarniętych miałbym wyjść z tego top 10 ? Z powodu mojego picku przyszłorocznego ?

LMA - nie wiem co proponowały  w zamian  te inne osoby wiec nie mogę się ustosunkować. Dla mnie raczej oczywiste ze DMC > LMA 1 za 1 bez dodatków. 

isaac - tak, 45. Jak dołoży jakiś ofens to 50. Smith imo bust, ile by musiał grać na te 45 fpp - 40 minut ? Gdzie tyle dostanie ? 

Ja na 74,5% ;) jestem przekonany ze wolałbym DMC + Isaaca + 7

Bago musi zejść 33? Portis to 25 + 10 Hood + 7 Willy - na oko imo się schodzi

+ ma 10 osobowa rotacje z pickiem 7 jeśli wybierze mądrze albo w dniu draftu zamieni 7 na jakiegoś taniego pewniaka, imo dużo lepsza opcja :)

 

 

Moim zdaniem jest 4ech takich gości, którzy się przydadzą kontenderowi. Z #11 ma takie same szanse na wylosowanie gwiazdy jak z #7 i dobrze o tym wiesz, a do tego dostaje jeszcze dwa picki.

Za LMA samego nic bo żaden deal się nie kończył na nim więc ciężko to rozdzielić ale za LMA i Smitha miałem bardzo dobre oferty ale za mocno szedłem w górę z salary.

No to IMO, i widocznie wg Baga i jeszcze kilku GMow, Smith również tyle zrobi czyli remis.

Pick 7 pamiętaj że weźmie 25 a 11 tylko 20 więc to dodatkowe 5 oszczędności plus #17 tylko 15 fp bez walki na FA. No i jeśli pick #7 to 25 to chyba nie wystarczy zrzucić Portisa?

Może lepsza taktyka ale nie wg wszystkich. Pamiętasz jak rozmawialiśmy o schodzeniu przez Blau z salary? Że byśmy zrzucili wszystko poniżej Ingrama i grali resztą a się okazało że jego taktyka była lepsza niż nasz pomysł i mu wyszło na dobre :)

Ogólnie to ja się nie spinam na tą wymianę, jestem pod salary,Smitha i LMA lubię, najwyżej zostanę z nimi ale nie bardzo wiem czemu to by było nierówne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz ze jest 4 gości którzy pomogą kontenderowi to chyba lepiej żeby przede mną wybierało tylko 6 a nie 10 graczy ?:) 

LMA - zobacz za co poszedł w fbx 1, a dwa odpowiedz sobie na pytanie co sie stanie jak LMA będzie miał kontuzje na miesiąc ? na kogo go wymienisz ? Jakis Javale best case ? 

Smith vs Isaac zgoda, młodzi gracze, każdy może mieć swoje zdanie, bez sensu się tu spierać bo trochę wróżymy ( sam zakładam ze Isaac się rozwinie a Smith nie).

Jesli z pickiem 7 wybierasz gościa który w realu poszedł z 16 to przecież wazy 15 Fpp. Portis out i gra kapela. I Bago tego gracza nie wybierze bo jak Tecu go nie zgarnie z 6 to Ty to zrobisz :) 

Czyli wg mnie nie dość ze DMC to dużo lepsza opcja niż LMA to jeszcze zwiększasz swoje szanse na jednego spośród tych 4 graczy o których pisałeś.

Jak się dogadaliście na wymianę to spoko,  pisałeś żeby skomentować to napisałem co myśle :)

Z Blau pamietam ze tak rozmawialiśmy, tylko bym musiał sobie przypomnieć co wykombinował żeby skomentować czy imo wyszedł na tym lepiej :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja LMA... a za kogo wymienię kontuzjowanego DMC? Na ten moment LMA jest niezniszczalny a DMC wraca po długiej absencji,jak złapie kolejną kontuzję to nie wymienię go nawet na Javale bo już nie wróci.

Aaa no co do picków to masz rację,zapomniałem że pensje nie zależą od naszych wyborów a od RL NBA, wybacz :) ale, z ciekawości, póżniej podliczę osiągnięcia picków 7,11 i 17 z naszych lig z ostatnich lat i zobaczymy jaka będzie różnica, czy opłacalna dla mnie,czy dla Baga. Poza tym to, że ja uważam że w tym drafcie jest 4 wartych uwagi gości nie znaczy że Bago uważa tak samo, może wg niego 15 i dlatego woli mieć dwóch z nich zamiast jednego? 

Jasne, ja się absolutnie nie obrażam za opinię, bardzo ją cenię i po to właśnie najpierw zapytałem o opinie zanim cokolwiek się zadziało. Blauowi wszystko jedno chyba, ale zatwierdzenie przez Tecu, którego uważam za jednego z top3 ekspertów tej ligi mi wystarczyło do utwierdzenia się w przekonaniu że jest spoko. Jeśli nie jest to deal cofniemy i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cvbe napisał:

Kontuzja LMA... a za kogo wymienię kontuzjowanego DMC? Na ten moment LMA jest niezniszczalny a DMC wraca po długiej absencji,jak złapie kolejną kontuzję to nie wymienię go nawet na Javale bo już nie wróci.

A jaki % graczy łapie achillesa ? Jutro LMA może mieć achillesa i też go nei wymienisz. Ja pisałem o zwykłej kontuzji na 1 miesiąc - DMC jesli będzie grał ok (a powinien, w GSW zaraz po kontuzji grał ok) raczej wyminiesz bo ma 28 lat, LMA ma 34, tacy gracze trochę gorzej się sprzedają wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.