Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Panowie, nie warto śmieszkować z Phoenix, bo tak jak napisał @eF. tam na ten moment perspektywy znacznie lepsze, niż w Detroit. Przykra prawda o Tłokach. Żeby prawdziwych śmiechów nie było latem jak Suns jeszcze oskubią Pistons, bo Wood jest UFA (absolutny obowiązek dla Tłoków, aby wywalczyć jego pozostanie, ale...), a w Phoenix spada kontrakt Tylera Johnsona i robi się sporo miejsca, a PF tam poszukiwany. 

Jak ja się cieszyłem, że nie zrobili jakiegoś dziwnego ruchu z Griffinem albo z Love. W tym sezonie i tak by chyba za wiele nie pomogli, a kontrakty by poblokowali i spadek kontraktu Johnsona by nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Qbajag napisał:

Jak ja się cieszyłem, że nie zrobili jakiegoś dziwnego ruchu z Griffinem albo z Love. W tym sezonie i tak by chyba za wiele nie pomogli, a kontrakty by poblokowali i spadek kontraktu Johnsona by nie pomógł.

Życzę powodzenia. W sumie to mam sentyment do Phoenix Suns, ale na Wooda to nawet nie patrzcie.

Ten gracz musi zostać w Pistons. 😛

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, eF. napisał:

Życzę powodzenia. W sumie to mam sentyment do Phoenix Suns, ale na Wooda to nawet nie patrzcie.

Wood musi być nasz i koniec! Jak go wypuszczą to się poddaję 😉

@Qbajag Może powinieneś stworzyć wątek o Suns, bo chyba nie ma. Tutaj wystarczy jedna ekipa looser'ów 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Grzechu napisał:

Wood musi być nasz i koniec! Jak go wypuszczą to się poddaję 😉

@Qbajag Może powinieneś stworzyć wątek o Suns, bo chyba nie ma. Tutaj wystarczy jedna ekipa looser'ów 😂

Ziom, ale Phoenix ma swój temat. Nie rób z nich aż takich przegrywów. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, eF. napisał:

jo, Suns na wschodzie zrobiliby PO z palcem w tyłku 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, eF. napisał:

O, faktycznie istnieje taki temat. A teraz dzięki nam został podbity i wypłynął z dna oceanu 😆 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj postraszyliśmy trochę Kings. Wynik końcowy pozytywny (w kontekście tankowania...). Knight dalej szaleje, 5/10 za trzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj znowu Pistons kogoś postraszyli wygraną, tym razem OKC. A bez Rose'a to już zdecydowanie zespół ze składem na poziomie G-League. Wood daje czadu, 29 pkt, skuteczność 12/16 w tym 5/6 za trzy. Pracuje chłop uczciwie na nowy kontrakt 😉 Reszta mocno zaangażowana i to się liczy! Lepsze to niż głupkowate miny Drummonda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wartość CW35 z każdym kolejnym meczem rośnie. Chłopak ciężko pracuje na solidny kontrakt. Coś czuję, że będziemy musieli się trochę nagimnastykować, aby go podpisać, bo chętnych nie zabraknie. To jest potencjał na startera w dobrym teamie, i na gwiazdę w takim teamie jak nasz. Jeśli po podpisaniu kontraktu nie zwolni, to w niedługim czasie może zagrać w ASG. I mam nadzieję, że tak się stanie, ale w barwach Pistons.

A czy wspominałem już, że Wood w ostatnich tygodniach jest po prostu znakomity? Hehe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, eF. napisał:

Coś czuję, że będziemy musieli się trochę nagimnastykować, aby go podpisać, bo chętnych nie zabraknie.

Na szczęście mamy pełno kasy więc przynajmniej finansowo możemy wszystkich przebić. Tyle, że przy długim kontrakcie wzrośnie ryzyko, jakby Wood sobie odpuścił. Nie sądzę, bo wygląda na zaangażowanego w grę, ale z drugiej strony w tankującym zespole pewnie ciężko o motywację w długim terminie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Grzechu napisał:

Wczoraj znowu Pistons kogoś postraszyli wygraną, tym razem OKC. A bez Rose'a to już zdecydowanie zespół ze składem na poziomie G-League. Wood daje czadu, 29 pkt, skuteczność 12/16 w tym 5/6 za trzy. Pracuje chłop uczciwie na nowy kontrakt 😉 Reszta mocno zaangażowana i to się liczy! Lepsze to niż głupkowate miny Drummonda...

Tu wychodzi Drummond i z głupią miną pyta:

- To ile Pistons wygrali meczów od mojego trejdu? 

😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gerard napisał:

😉

A ile spotkań wygrali Cavaliers po jego przyjściu?

Ok

1-9 do 4-6 

Brawo Dre xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Gerard napisał:

No tak, z Drummondem zamiast 1-9 byłoby pewnie 2-8 po ciężkich bojach 😉  

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat nie ma co patrzeć na bilans, bo tutaj nie chodzi o wygrywanie, a o szansę na wyższy pick.

Zresztą z Drummondem też nie było wyników, dlatego też postawiono w końcu na TANK.

Nigdy nie byłem fanem takich rozwiązań, ale w tym przypadku nie ma wyjścia. Czas na zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 godziny temu, eF. napisał:

Akurat nie ma co patrzeć na bilans, bo tutaj nie chodzi o wygrywanie, a o szansę na wyższy pick.

O to też mi chodziło. Z Drummondem byłaby dalej mizeria i minusowy sezon, a jakby jeszcze dostał w lecie maxa, to byłby mega balast na kolejne lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny mocny mecz Christiana Wooda. (w Jazz brylował zwłaszcza Bogdanović, świetny gracz)

Wprawdzie nie siedziała mu trójka, ale i tak zrobił 30 punktów na 55% z gry i zebrał 11 piłek. Najs.

No i trzeba wspomnieć o drugim meczu Jordana McRae, który zdobył 13 punktów. Mamy POTĘŻNY SKŁAD!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, eF. napisał:

No i trzeba wspomnieć o drugim meczu Jordana McRae, który zdobył 13 punktów. Mamy POTĘŻNY SKŁAD!

Ta, sami mocarze w składzie 😉 Skąd oni tego McRae wytrzasnęli?

Wczoraj kolejny raz o dziwo dosyć wyrównana końcówka i Jazz musieli grać do końca. Widać, że zaangażowaniem można sporo osiągnąć mimo tego, co jest w składzie. Oby więcej takich meczów, powinny procentować na przyszłość 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Grzechu napisał:

Ta, sami mocarze w składzie 😉 Skąd oni tego McRae wytrzasnęli?

Wczoraj kolejny raz o dziwo dosyć wyrównana końcówka i Jazz musieli grać do końca. Widać, że zaangażowaniem można sporo osiągnąć mimo tego, co jest w składzie. Oby więcej takich meczów, powinny procentować na przyszłość 

Dlatego napisałem, że potężny skład. Nie ma co się oszukiwać, że tak nie jest. :D

McRae grał solidne minuty w Wizards, następnie kilka meczów w Nuggets, gdzie grał ogony i go zwolnili, więc przyjęli go Pistons. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

McRae, Jordan, Bryant.

Trzech wielkich z three peatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Eld napisał:

McRae, Jordan, Bryant.

Trzech wielkich z three peatem.

No to jesteśmy w dobrych rękach, uff. A to nie przypadkiem McCaw ma three peat? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi