Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kcp78 napisał:

a jest ktos ciekawszy w tym drafcie od pana fvv?...

W tym drafcie nie..., zależnie od loterii brać trzeba bpa mimo mizerii draftowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Hennenberg napisał:

W tym drafcie nie..

Ano jest ciekawy prospect na PG, Tyrese Haliburton 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Grzechu napisał:

A co jakby była szansa na Wisemana? Brakuje nam C, a chłopak ma duży potencjał. Wtedy bym mógł nawet przeboleć ewentualne przepłacenie FVV,  s5 - Wiseman/Griffin/Doumbouya/Kennard/VanVleet + Wood (widziałbym w nim startera, ale jak Griffin będzie zdrowy to nie ma opcji), Brown, Rose z ławki i jakoś by to zaczęło wyglądać. Potraktujmy to na razie jako 'gdybanie', ale taki scenariusz nie jest nierealny, bo gramy coraz gorzej, więc mam nadzieję, że w końcu i do nas uśmiechnie się szczęście w drafcie.

Edit - Wisemana widziałem ze trzy razy, zresztą nie jestem ekspertem od NCAA, ale wydaje mi się, że jakby była szansa na tego człowieka, to nie powinniśmy się nawet zastanawiać. Niby nie rzuca za trzy, ale jest kurewsko skuteczny, mobilny, w przyszłości może być mocny.

Może @ignazz by napisał o nim coś więcej. Jak widzisz tego gracza, gdzie jest jego sufit? A jeśli Pistons mieliby na niego szansę, to czy powinni iść vabank, czy jednak odpuścić i wydraftować kogoś innego?

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Ale po kolei. 

1. Draft 2020:

- do niedawna Wiseman produkt stanu Elvisa był dla mnie w tym wyrównanym ale jednak słabym drafcie kandydatem do jedynki. Od dawna preferowałem talenty wysokich gdzie ryzyko busta jest raczej większe ale właśnie wchodzące młode pokolenie rozgrywających combo sprawiło ze niezależnie od zespołu wybierającego chłopak z Nashville to jest dobry wybór. Sytuacje komplikuje jednak kwestia ze sam gracz po 3 spotkaniach i zawieszeniu o którym za chwile zrezygnował z Un Memphis. Wiec jego akcje spadają bo nie gra w NCAA. 

2. NCAA

- gracz został ukarany za to ze Penny Hardaway trener Memphis pomógł finansowo ( zakazane w jakiejkolwiek formie) rodzicom na przeprowadzkę z Nashville do Mem aby umożliwić grę w tutejszej drużynie. 11.500$. 
kara było zawieszenie do połowy stycznia i zwrot pieniędzy ( których chyba nawet po przeprowadzce nie mieli) na charytatywny cel. Siedząc karnie gracz powiedział. Po co mi to?  Decyzja mimo ze niecierpliwa broni się na tle konkurencji gdzie dwóch innych graczy leczy kontuzje także. 
co by nie pisać to w NCAA go nie zobaczymy. 

3. Draft 

Obecny sezon wypromuje zapewne 5-10 zawodników wraz z biegiem spotkań ale nie zmienia to faktu ze to talent top#5. Każdy inny późniejszy wybór to raczej zysk zespołu on clock. 
Pistons ma swoje zagrywki od lat pod centra wiec jest to pomysł. 

4. Upside 

gość wymaga szlifów bo dalej słabością IQ boiskowe gdzie lotnika można mu zrobić  

wymiary i atletyzm świetny ale co lepsze on teraz nie był mierzony ( ostatni pomiar 7”1 7”6 wingspan) 

szybkie nogi pozwalają mi zmieniać kierunek i pomoc na weakside 

świetny nad obręczą bardzo mobilny moim zdaniem niepotrzebnie porównywany do DeAndrzeja  taki Hassan bardziej 

najmniej wiadomo o jego rzucie bo brak po prostu mu gry obecnie co by nam podpowiedziało coś więcej o tym  choć gra tyłem do kosza i potrafi polhakiem rzucić lub z półobrotu fade awaya to na pewno nie ma zasięgu  co robi problemy w dzisiejszej nba  

5. szanse Pistons - kłopotem jest fakt ze Golden mając niskie pozycje obsadzone może się po niego zgłosić jeżeli pomiary i pokaz potwierdzi nba ready ciało i umysł  - od jego wyboru może uchronić zapuszczona forma ( wątpię) lub nieprzydatność w systemie  Golden ( beznadziejne %AS ratio)  

jeżeli zostanie to brać nie pytać  

o NCAA to bardziej @january

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 10.11.2019 o 00:53, eF. napisał:

Co masz na myśli pisząc o grubej wymianie? Jakieś pomysły??

W dniu 10.11.2019 o 01:17, kcp78 napisał:

jax + gallo + fillery za jakiegos klasowego pg + fillery; jrue?!...

pozdrawiam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Grzechu napisał:

A co złego w Haliburtonie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gerard napisał:

A co złego w Haliburtonie? 

Chyba niewiele, z tego co mi się w oczy rzuciło, dosyć dziwaczny rzut z dystansu, trzeba będzie mu to na nowo ustawić? Ogólnie wygląda na fajny prospect, bdb warunki fizyczne. Nie żebym jakoś się w nim zakochał, wskazałem go w odpowiedzi na post, że nie ma opcji na ciekawych PG. I tak lepiej brać BPA w sytuacji, jak jest tyle dziur do zatkania w składzie...

5 godzin temu, eF. napisał:

Wiseman/Griffin/Doumbouya/Kennard/VanVleet

Z Griffina to już mogą zostać tylko zwłoki, a co do Kennarda, z tego co czytam, może być już na wylocie i dlatego nie gra... A jeżeli to tylko plotki i faktycznie mu kolana siadły, też to dobrze nie wróży. Także na szybką odbudowę w przyszłym sezonie bym zakładów nie obstawiał 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pozdrawiam

Proszę mnie w to nie mieszać, c'mon / a tak poza tym kcp chciał dobrze, nie ma co hihać

@Grzechu

Skąd info o Kennardzie? BTW - Poraża mnie Twój optymizm. Pierdolę, idę pić.

Edytowane przez eF.
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, eF. napisał:

Proszę mnie w to nie mieszać, c'mon / a tak poza tym kcp chciał dobrze, nie ma co hihać

rozumiem, że mam Ciebie w to nie mieszać, choć gość chciał dobrze? zupełnie jakbym słyszał dyskusje o MB ;)

ja też chciałbym pozyskać grajka pokroju top25 za darmo, no, ale jakoś wiem, że to niezbyt realne i się takimi fantazjami tutaj raczej nie chwalę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka

W sensie, że to nie ja pisałem o tej wymianie. Oczywiście z chęcią bym przywitał Jrue w Detroit, ale fakty są takie, że

-----> Nie ma Jrue, jest Brandon Knight. I trzeba z tym żyć. :P

ps. szacun za odkopanie tych postów z początku Listopada, bo tutaj się sporo dzieje w tym temacie, i nie zawsze jest kolorowo, hehe

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, eF. napisał:

Skąd info o Kennardzie? BTW - Poraża mnie Twój optymizm. Pierdolę, idę pić.

Lepiej podejść do tematu realistycznie i najwyżej się przyjemnie zdziwić niż odwrotnie 😉

O Kennardzie tak spekulują , bo siedzi od dłuższego czasu na ławce, niby problemy z kolanami ale w sumie nie wiadomo o co chodzi. No i ostatnio były już plotki że miał iść do Suns 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo ,halo fani Pistons. 

Oprócz tego, że jest tank pełną gębą, to mecz z PTB był całkiem fajny. Po fatalnej 1q wróciliśmy do gry, i choć porażka jest obecnie wkalkulowana w koszta, to jednak nie ma się czego wstydzić. Przede wszystkim - Christian Wood. Tym razem - 26 punktów, 9 zbiórek, 9/15 z gry, 2/4 za trzy, +30. Ten gość jest świetny. Na drugim biegunie - Sekou Doumbouya. Młody miał kilka dobrych występów, ale z każdym kolejnym meczem jest gorzej. Już nie chodzi mi o jego statsy, które notabene są słabe, ale o to, że nie wiele daje drużynie. Do tego był -23 w tym meczu (najgorzej w drużynie). Jasne, że chłopak ma czas, ale z drugiej strony to jest ten czas, kiedy powinien się pokazać z jak najlepszej strony, ehh. Daleki jestem od pesymizmu jeśli chodzi o jego osobę, jednakże jego "forma" może zacząć zastanawiać. No nie błyszczy.

Ps. Miałem nie oglądać Pistons, wiem, ale jednak spojrzałem. Głównie dla Wooda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eF. napisał:

Przede wszystkim - Christian Wood

Niewątpliwie wykorzystuje szansę. Co ciekawe jest aktualnie najlepszym wysokim, a zagrał z ławki ale Casey ma swoje dziwactwa (w S5 Thon...). W sumie w tank mode to i tak bez różnicy. Co do Sekou to czas na martwienie się przyjdzie najwcześniej po kolejnym sezonie. Na razie to jeszcze dziecko wśród dorosłych. Siakam też nie był gwiazdą Toronto po kilkunastu występach 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Grzechu napisał:

Niewątpliwie wykorzystuje szansę. Co ciekawe jest aktualnie najlepszym wysokim, a zagrał z ławki ale Casey ma swoje dziwactwa (w S5 Thon...). W sumie w tank mode to i tak bez różnicy. Co do Sekou to czas na martwienie się przyjdzie najwcześniej po kolejnym sezonie. Na razie to jeszcze dziecko wśród dorosłych. Siakam też nie był gwiazdą Toronto po kilkunastu występach 😉

ale wiesz, że on jest niewiele młodszy od Williamsona? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, eF. napisał:

No i co w związku z tym? Przecież to było oczywiste, że Zion to gotowy produkt a Sekou będzie potrzebował tych 2-3 sezonów na osiągnięcie potencjału (Giannis, Pascal)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eF. napisał:

Za Zionem specjalnie nie przepadam i myślę, że jego kariera długo nie potrwa... Za kilka lat może tak być, że nikt o nim nie będzie pamiętał, a SD będzie śmigał w najlepsze po boisku 😉

W przypadku Sekou poza kwestią wieku jest jeszcze problem z przejściem do życia w innym świecie, kwestia języka... Duża i szybka zmiana jak na takiego dzieciaka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ozzy110

Ano nic. Po prostu nie ma sensu robić z niego dzieciaka wśród dorosłych, bo to całkiem dojrzały człowiek jak na swój wiek. Tak czy siak - w kilku meczach pokazał potencjał. Myślałem, że odpali już teraz, ale to tylko fluke.

Takie tam nadzieje fana DP. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.02.2020 o 18:52, ignazz napisał:

o NCAA to bardziej @january

Ogólnie mogę się oczywiście mylić, ale jakbym był fanem Pistons i poszedł tu Wiseman po tym jak finalnie udało się wypier*olić gdzieś tego wafla Drummonda to bym się mocno wkurzył:)

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg

Andre Drummond
124
16.40
116.02
99.61
Andre Drummond

121
-27.60
102.71
130.31

Złoty chłopak w tym Cleveland, @memento1984 pewnie szczęśliwy^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Ogólnie mogę się oczywiście mylić, ale jakbym był fanem Pistons i poszedł tu Wiseman po tym jak finalnie udało się wypier*olić gdzieś tego wafla Drummonda to bym się mocno wkurzył:)

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg

Andre Drummond
124
16.40
116.02
99.61
Andre Drummond

121
-27.60
102.71
130.31

Złoty chłopak w tym Cleveland, @memento1984 pewnie szczęśliwy^

Jakaś cholernie mała próbka to musi być, bo to jakaś masakra jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Eld napisał:

Jakaś cholernie mała próbka to musi być, bo to jakaś masakra jest. 

No mała, 5 spotkań, ale na razie w Stanach więcej zgonów od następstw coronavirusa nastąpiło po samobójstwach kibiców Cavs, gdy oglądali Drummonda na parkiecie w ich barwach.

Wiseman ma dość dużo cech, które Dre przypominają (tych negatywnych głównie przecież oczywiście, na czele z przekonaniem jak dotychczas o swojej zajebistości wbrew faktom), więc jakbym miał wybrać 1 prospecta, od którego Pistons powinni uciekać to właśnie Wiseman:)*

*Ogólnie bardzo nie podoba mi się Wiseman jako prospect, nawet w tym drafcie.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi