Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za koleś/źródło

ale wolę jego niż VVN

The Orlando Magic and Detroit Pistons had interest in trading for Spencer Dinwiddie, league sources told Ian Begley of SNY.

Begley adds that teams around the league think highly of Dinwiddie, who is on a three-year, $34.4 million deal. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Grzechu napisał:

Wczoraj Rose wygrał nam mecz z Phoenix. Że oni przegrali z zespołem z jednym legit starterem w składzie, to dopiero dziady są 😂

Z dwoma. Nie zapominaj o Woodzie, który od dłuższego czasu  gra jak legitny starter. 😛

No i Brandon Knight zrobił różnicę z ławki. 50% z gry, 5/11 za trzy. Szach mat.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał:

OK racja, Wood powiedzmy już zasłużył na miano startera. Mimo tego dalej nie zmieniam opinii o PHX 😉

Mam wrażenie, że Phoenix kogo by nie sprowadzili do składu oraz na ławkę to i tak będą dziadować. Strasznie ciężko być ich kibicem od 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qbajag napisał:

Mam wrażenie, że Phoenix kogo by nie sprowadzili do składu oraz na ławkę to i tak będą dziadować. Strasznie ciężko być ich kibicem od 10 lat.

No, w ostatniej dekadzie grają chyba jeszcze niżej niż Pistons 😐

Teraz mają niby kilku grajków z draftu, kilku ściągnęli a dalej d... Ech przebudowa to nie jest łatwe zadanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix to faktycznie dziwny team, a potencjał jest. All-Star Booker, przyszły All-Star Ayton, bardzo solidny Bridges, profesor Rubio, Baynes z ławki. Plus Oubre, który ma mecze gdzie wygląda jak All-Star. Na papierze wyglądają naprawdę solidnie. 

Szczerze? Oni mają o wiele lepsze perspektywy jak Pistons, ale fck this shit. My mamy Makera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie warto śmieszkować z Phoenix, bo tak jak napisał @eF. tam na ten moment perspektywy znacznie lepsze, niż w Detroit. Przykra prawda o Tłokach. Żeby prawdziwych śmiechów nie było latem jak Suns jeszcze oskubią Pistons, bo Wood jest UFA (absolutny obowiązek dla Tłoków, aby wywalczyć jego pozostanie, ale...), a w Phoenix spada kontrakt Tylera Johnsona i robi się sporo miejsca, a PF tam poszukiwany. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Panowie, nie warto śmieszkować z Phoenix, bo tak jak napisał @eF. tam na ten moment perspektywy znacznie lepsze, niż w Detroit. Przykra prawda o Tłokach. Żeby prawdziwych śmiechów nie było latem jak Suns jeszcze oskubią Pistons, bo Wood jest UFA (absolutny obowiązek dla Tłoków, aby wywalczyć jego pozostanie, ale...), a w Phoenix spada kontrakt Tylera Johnsona i robi się sporo miejsca, a PF tam poszukiwany. 

Jak ja się cieszyłem, że nie zrobili jakiegoś dziwnego ruchu z Griffinem albo z Love. W tym sezonie i tak by chyba za wiele nie pomogli, a kontrakty by poblokowali i spadek kontraktu Johnsona by nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qbajag napisał:

Jak ja się cieszyłem, że nie zrobili jakiegoś dziwnego ruchu z Griffinem albo z Love. W tym sezonie i tak by chyba za wiele nie pomogli, a kontrakty by poblokowali i spadek kontraktu Johnsona by nie pomógł.

Życzę powodzenia. W sumie to mam sentyment do Phoenix Suns, ale na Wooda to nawet nie patrzcie.

Ten gracz musi zostać w Pistons. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, eF. napisał:

Życzę powodzenia. W sumie to mam sentyment do Phoenix Suns, ale na Wooda to nawet nie patrzcie.

Wood musi być nasz i koniec! Jak go wypuszczą to się poddaję 😉

@Qbajag Może powinieneś stworzyć wątek o Suns, bo chyba nie ma. Tutaj wystarczy jedna ekipa looser'ów 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grzechu napisał:

Wood musi być nasz i koniec! Jak go wypuszczą to się poddaję 😉

@Qbajag Może powinieneś stworzyć wątek o Suns, bo chyba nie ma. Tutaj wystarczy jedna ekipa looser'ów 😂

 

Ziom, ale Phoenix ma swój temat. Nie rób z nich aż takich przegrywów. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu Pistons kogoś postraszyli wygraną, tym razem OKC. A bez Rose'a to już zdecydowanie zespół ze składem na poziomie G-League. Wood daje czadu, 29 pkt, skuteczność 12/16 w tym 5/6 za trzy. Pracuje chłop uczciwie na nowy kontrakt 😉 Reszta mocno zaangażowana i to się liczy! Lepsze to niż głupkowate miny Drummonda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość CW35 z każdym kolejnym meczem rośnie. Chłopak ciężko pracuje na solidny kontrakt. Coś czuję, że będziemy musieli się trochę nagimnastykować, aby go podpisać, bo chętnych nie zabraknie. To jest potencjał na startera w dobrym teamie, i na gwiazdę w takim teamie jak nasz. Jeśli po podpisaniu kontraktu nie zwolni, to w niedługim czasie może zagrać w ASG. I mam nadzieję, że tak się stanie, ale w barwach Pistons.

A czy wspominałem już, że Wood w ostatnich tygodniach jest po prostu znakomity? Hehe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, eF. napisał:

Coś czuję, że będziemy musieli się trochę nagimnastykować, aby go podpisać, bo chętnych nie zabraknie.

Na szczęście mamy pełno kasy więc przynajmniej finansowo możemy wszystkich przebić. Tyle, że przy długim kontrakcie wzrośnie ryzyko, jakby Wood sobie odpuścił. Nie sądzę, bo wygląda na zaangażowanego w grę, ale z drugiej strony w tankującym zespole pewnie ciężko o motywację w długim terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzechu napisał:

Wczoraj znowu Pistons kogoś postraszyli wygraną, tym razem OKC. A bez Rose'a to już zdecydowanie zespół ze składem na poziomie G-League. Wood daje czadu, 29 pkt, skuteczność 12/16 w tym 5/6 za trzy. Pracuje chłop uczciwie na nowy kontrakt 😉 Reszta mocno zaangażowana i to się liczy! Lepsze to niż głupkowate miny Drummonda...

Tu wychodzi Drummond i z głupią miną pyta:

- To ile Pistons wygrali meczów od mojego trejdu? 

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.