Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Ostatnio mnie nawet zastanawiało, czy Wy serio wierzycie w jakichś embiidowców i ,,rivalry'' Embiida czy Jokicia, ale uznałem, że nie będę drążyć, bo tak śmieszniej :D 

To jest zabawne, bo oni obaj się lubią i cenią, a fanbase obu graczy raczej sobie dogryza. Choć ja z @polishllama69 to z sympatii czystej ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, julekstep napisał:

Odczep się od mojego kolegi jokiciowca BMFa, co? :P 

Ja się go nie czepiam. Bardziej on mnie ;)

I wciąż nie wiem co Drummond zyskali tym oddaniem. Skoro mieli takie gówno na stole, to lepiej było dalej w Niego inwestować. Umiejętności i znakomitych warunków nikt mu nie odmówi, a w Pistons też byle kim nie był. Dwa razy jeden z najlepszych graczy, który wprowadzał ich do PO, dwukrotny uczestnik meczu gwiazd, nawet miejsce w All-NBA Team raz dostał. Nie widzę korzyści po stronie zysków, bo po prostu cap space wydaje się bezwartościowy. I tak najlepszym graczem jakiego realnie mogą pozyskać będzie zapewne Drummond...

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

To jest zabawne, bo oni obaj się lubią i cenią, a fanbase obu graczy raczej sobie dogryza. Choć ja z @polishllama69 to z sympatii czystej ;)

@polishllama69 to KATowiec

nienawidzę go

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

nienawidzę go

Bardziej Embiidziarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dwa razy jeden z najlepszych graczy, który wprowadzał ich do PO

pls

rok temu to jest 100% zasługa Blejka

15/16 to był ostatni sezon w którym można było się łudzić, że Dre będzie kimś (tak - ja też kiedyś w niego wierzyłem!) + to był dziwny rok gdzie po prostu kilku kasztanów grało basket życia (Dre, Jackson, KCP) + było trochę fajnych bonusów (Morris, Baynes, duża część sezonu Ilyasova)

5 minut temu, Lucas napisał:

Bardziej Embiidziarz

nah, to fanboj KATa - ma jego plakaty (serio)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie widzę co się wydarzyło, niezły szok, Drum oddany za darmo... Cap space tłokom niepotrzebny, więc jedyne sensowne wyjaśnienie to decyzja o wejściu w full tank mode i to na dłużej, więc nie chcieli go trzymać na kolejny rok, a pewnie by wziął player option. Może też wiedzą coś o stanie Griffina, czego my nie wiemy? Tj. że nie wróci w kolejnym sezonie więc i tak będziemy udupieni na maksa. Ech same spekulacje  

Zobaczymy, czy uda się pozbyć jeszcze kogoś przed TD...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Grzechu napisał:

Zobaczymy, czy uda się pozbyć jeszcze kogoś przed TD...

Przed najbliższym? Macie na to rok, więc pewnie tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Lucas napisał:

Bardziej Embiidziarz

i bardziej też Aytonowiec chyba 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Grzechu napisał:

Właśnie widzę co się wydarzyło, niezły szok, Drum oddany za darmo...

A co w tym szokującego? Od miesiąca tu trąbiłem o tym, trzeba było wierzyć i cieszyć się, że bez dopłaty ze strony Pistons.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Przed najbliższym? Macie na to rok, więc pewnie tak 

Shit przegapiłem też, że już po TD 🤔 Człowiek oderwie się na dzień od kompa i życie ucieka 😉

Teraz, january napisał:

A co w tym szokującego? Od miesiąca tu trąbiłem o tym, trzeba było wierzyć i cieszyć się, że bez dopłaty ze strony Pistons

Można też było go zostawić do lata i wtedy coś pokombinować, ale teraz już nie ma co rozważać. W każdym razie rynek zweryfikował jego wartość i wyszło na twoje. Mnie Drummond już wkurzał od dłuższego czasu, a że nie było widoków na poprawę, jakoś bardzo płakał za nim nie będę. Zobaczymy co w lecie z nim będzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dre dzięki za grę, czas na zmianę był, po przeczytaniu ostatnich kilku stron napiszę krótko

Dre nie był tak tragiczny jak spora część forum uważa, nie był tak dobry jak sam uważał...

gdy do swojejgo atletyzmu dołożył twardość zaangażowanie no i osobowościową dojrzałość to naprawdę możnaby mu hajs rzucić, ale jak czytam jego wpis pożegnanlny to jednak widzę, że to dzieciak, któremu uniemożliwiono zabawę w piaskownicy (czyli bycie all time Pistons w dwóch kategororiach)

szkoda że inni nie polecieli, ale ponoć oczekwiania Pistons były zaporowe, dobrej nocki

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, eF. napisał:

Smutny wpis, mi tam szkoda Dre. Życzę mu dobrego teamu w przyszłości.

Serio szkoda ci gościa, dlatego że musi jechać do innego miasta, żeby zarabiać miliony za rzucanie piłką? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, julekstep napisał:

Serio szkoda ci gościa, dlatego że musi jechać do innego miasta, żeby zarabiać miliony za rzucanie piłką? 

Szkoda mi, że odszedł w ten sposób. A tak poza tym, to przecież też człowiek. I uczucia też ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

Szkoda mi, że odszedł w ten sposób. A tak poza tym, to przecież też człowiek. I uczucia też ma. :)

Raczej mało expa w 'normalnym życiu' :P 

Jako fan Pistons powinieneś się cieszyć, że jakikolwiek zwrot za niego dostaliście. W sumie w drugiej rundzie można trafić prawdziwego franchise playera :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lucas napisał:

Tak wyceniła to liga. 

gdzie realnie mogl trafic Drummond? Detroit nie chcialo mu placic, wola teraz jesc z pod siebie majac jeszcze martwego Blejka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, julekstep napisał:

nienawidzę go

gardzę KATem od wczoraj

Godzinę temu, Lucas napisał:

Bardziej Embiidziarz

this

Godzinę temu, julekstep napisał:

nah, to fanboj KATa - ma jego plakaty (serio)

i grupę poświęconą wielbieniu Embiida :D 

54 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i bardziej też Aytonowiec chyba 

lubię go i to nie chodzi o beclown nawet, chociaż zaczyna mnie wkurwiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Grzechu napisał:

Można też było go zostawić do lata i wtedy coś pokombinować, ale teraz już nie ma co rozważać.

No właśnie nie mogę zgodzić się w tej kwestii. Drummonda już nie chcieli (chwała niebiosom dla fanów Detroit - jakieś władowanie się w jego longterm deal to skutkować mogłoby chyba masowym harakiri), więc podjąłby w Pistons te blisko 30 baniek. Dużo negatywów - primo tak naprawdę niech sobie ogrywają Wooda pod koszem ze wszystkich sił, może poza Makerem niech teraz poszukają kogoś w G-League? Naprawdę można. Secundo - marazm z Drummondem był już okropny, on był dla nich negatywnym graczem, blokował wręcz rozwój obwodowych swoją grą - zarówno w kontekście tego jak i przyszłego sezonu lepiej go po prostu nie mieć w drużynie. Tertio - zapewnia to solidne capspace Pistons w przyszłym offseason. Owszem klasa FA jest okropnie pasztetowa, ale ZAWSZE można w jakiś sposób dobrze wykorzystać cap space. Można także kompletnie to spie*dolić, ale zakładanie czegoś takiego to smutna sprawa^ Niemniej jedno mnie niepokoi...

32 minuty temu, Hennenberg napisał:

szkoda że inni nie polecieli, ale ponoć oczekwiania Pistons były zaporowe

Właśnie to. Pistons powinni oddać Rose'a, Morrisa i Gallowaya. Zebrać jakieś picki (choćby bieda picki), poszukać "reclamation project" (Zhaire Smith chociażby). Niewykorzystana szansa imo, błąd pod to na co się zdecydowali.

Chyba, że dalej polują na 8 seed w tym sezonie na tym słabiutkim wschodzie (3W straty do Magic), faktycznie wtedy wymiana Drummonda na Hensona to lekkie wzmocnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

ertio - zapewnia to solidne capspace Pistons w przyszłym offseason. Owszem klasa FA jest okropnie pasztetowa, ale ZAWSZE można w jakiś sposób dobrze wykorzystać cap space. Można także kompletnie to spie*dolić, ale zakładanie czegoś takiego to smutna sprawa

FA jacy przychodzili w ostatnich latach do Detroit to były zwykle totalne fuckupy. No ale w drafcie jest ostanio lepiej to może i na tym polu będzie jakaś poprawa...

Teraz, january napisał:

Pistons powinni oddać Rose'a, Morrisa i Gallowaya. Zebrać jakieś picki (choćby bieda picki), poszukać "reclamation project" (Zhaire Smith chociażby). Niewykorzystana szansa imo, błąd pod to na co się zdecydowali.

Bez dwóch zdań, nie rozumiem, czemu nie udało się nikogo z nich pozbyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, january napisał:

faktycznie wtedy wymiana Drummonda na Hensona to lekkie wzmocnienie.

nie no pls

Henson to też jest kasztan, który dodatkowo długo był poza grą

Wood all the way

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

nie no pls

Henson to też jest kasztan, który dodatkowo długo był poza grą

Zapomniałem tam emotikonki dodać ;) 

Ale Drummond miał koszmarny (poza może last game czy 2) teraz dłuższy okres gry w Pistons.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi