Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dwa razy jeden z najlepszych graczy, który wprowadzał ich do PO

pls

rok temu to jest 100% zasługa Blejka

15/16 to był ostatni sezon w którym można było się łudzić, że Dre będzie kimś (tak - ja też kiedyś w niego wierzyłem!) + to był dziwny rok gdzie po prostu kilku kasztanów grało basket życia (Dre, Jackson, KCP) + było trochę fajnych bonusów (Morris, Baynes, duża część sezonu Ilyasova)

5 minut temu, Lucas napisał:

Bardziej Embiidziarz

nah, to fanboj KATa - ma jego plakaty (serio)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę co się wydarzyło, niezły szok, Drum oddany za darmo... Cap space tłokom niepotrzebny, więc jedyne sensowne wyjaśnienie to decyzja o wejściu w full tank mode i to na dłużej, więc nie chcieli go trzymać na kolejny rok, a pewnie by wziął player option. Może też wiedzą coś o stanie Griffina, czego my nie wiemy? Tj. że nie wróci w kolejnym sezonie więc i tak będziemy udupieni na maksa. Ech same spekulacje  

Zobaczymy, czy uda się pozbyć jeszcze kogoś przed TD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Przed najbliższym? Macie na to rok, więc pewnie tak 

Shit przegapiłem też, że już po TD 🤔 Człowiek oderwie się na dzień od kompa i życie ucieka 😉

 

Teraz, january napisał:

A co w tym szokującego? Od miesiąca tu trąbiłem o tym, trzeba było wierzyć i cieszyć się, że bez dopłaty ze strony Pistons

Można też było go zostawić do lata i wtedy coś pokombinować, ale teraz już nie ma co rozważać. W każdym razie rynek zweryfikował jego wartość i wyszło na twoje. Mnie Drummond już wkurzał od dłuższego czasu, a że nie było widoków na poprawę, jakoś bardzo płakał za nim nie będę. Zobaczymy co w lecie z nim będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dre dzięki za grę, czas na zmianę był, po przeczytaniu ostatnich kilku stron napiszę krótko

Dre nie był tak tragiczny jak spora część forum uważa, nie był tak dobry jak sam uważał...

gdy do swojejgo atletyzmu dołożył twardość zaangażowanie no i osobowościową dojrzałość to naprawdę możnaby mu hajs rzucić, ale jak czytam jego wpis pożegnanlny to jednak widzę, że to dzieciak, któremu uniemożliwiono zabawę w piaskownicy (czyli bycie all time Pistons w dwóch kategororiach)

szkoda że inni nie polecieli, ale ponoć oczekwiania Pistons były zaporowe, dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

Serio szkoda ci gościa, dlatego że musi jechać do innego miasta, żeby zarabiać miliony za rzucanie piłką? 

Szkoda mi, że odszedł w ten sposób. A tak poza tym, to przecież też człowiek. I uczucia też ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Szkoda mi, że odszedł w ten sposób. A tak poza tym, to przecież też człowiek. I uczucia też ma. :)

Raczej mało expa w 'normalnym życiu' :P 

Jako fan Pistons powinieneś się cieszyć, że jakikolwiek zwrot za niego dostaliście. W sumie w drugiej rundzie można trafić prawdziwego franchise playera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

@polishllama69 to KATowiec

nienawidzę go

gardzę KATem od wczoraj

Godzinę temu, Lucas napisał:

Bardziej Embiidziarz

this

Godzinę temu, julekstep napisał:

nah, to fanboj KATa - ma jego plakaty (serio)

i grupę poświęconą wielbieniu Embiida :D 

54 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i bardziej też Aytonowiec chyba 

lubię go i to nie chodzi o beclown nawet, chociaż zaczyna mnie wkurwiać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

ertio - zapewnia to solidne capspace Pistons w przyszłym offseason. Owszem klasa FA jest okropnie pasztetowa, ale ZAWSZE można w jakiś sposób dobrze wykorzystać cap space. Można także kompletnie to spie*dolić, ale zakładanie czegoś takiego to smutna sprawa

FA jacy przychodzili w ostatnich latach do Detroit to były zwykle totalne fuckupy. No ale w drafcie jest ostanio lepiej to może i na tym polu będzie jakaś poprawa...

 

Teraz, january napisał:

Pistons powinni oddać Rose'a, Morrisa i Gallowaya. Zebrać jakieś picki (choćby bieda picki), poszukać "reclamation project" (Zhaire Smith chociażby). Niewykorzystana szansa imo, błąd pod to na co się zdecydowali.

Bez dwóch zdań, nie rozumiem, czemu nie udało się nikogo z nich pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 

Właśnie to. Pistons powinni oddać Rose'a, Morrisa i Gallowaya. Zebrać jakieś picki (choćby bieda picki), poszukać "reclamation project" (Zhaire Smith chociażby). Niewykorzystana szansa imo, błąd pod to na co się zdecydowali.

 

jak mozesz pisac, ze cos bylo beldem, gdy nie wiesz, jakie propozycje byly na stole?! to jest jakis absurd. juz pomijam, ze czlowiek - chyba, i wciaz - tez sie liczy. rose wybral pistons [a mial w czym wynierac, bo chcialo go pol ligi] i jest z ta decyzja mocno szczesliwy. wytlumacz mi, prosze, po c***a oddawac bdb grajka, na przyjaznym kontrakcie, za jekis bieda picki?! potrafisz taka decyzje uzasadnic?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał:

niby nie do mnie, ale odpowiedź jest prosta:

'aby maksymalizować szansę na poprawę wyników sportowych w przyszłości'

bieda picki vs weteran dajacy doswiadczenie i jakosc na poziomie all stara [w limitowanych minutach]. hm...chyba masz racje. tak, w kontekscie 'maksymalizacji szans' to brzmi 'rozsadnie'. dobrze, ze jestes, julek, bo twoje blyskotliwe dojasnienia pomagja mi lepiej rozumiec swiat. dzieki!...

20 minut temu, january napisał:

Nie wiem jakie były propozycje, ale za Rose'a wołali lotto pick według doniesień, a ileś ekip było nim, Gallowayem i Morrisem zainteresowanych.

Pistons powinni naprawdę w tym sezonie już grać Brownem, Bone, Svi na obwodzie heavy minutes, trio Rose-Jackson-Galloway de facto tu przeszkadza. Zarówno w ilości minut dla młodszych, jak i w tym że mogą mimo wszystko nabić kilka zbędnych, przez co Pistons będą np wybierać z 11, a nie z 5 pickiem (co nawet w tak ciulatym drafcie jest różnicą).

Wreszcie - Pistons są na początku rebuildingu, a Rose miał peak obecnej możliwej wartości, to był bardzo dobry moment by go sprzedać. A potem będzie jęczenie jak przy Drummondzie, kiedy nie wyczuło się dobrego momentu na sell-high?

Picki i assety wbrew pozorom nie rosną na drzewach, a za wymienione wyżej trio (plus można było nawet rozważyć różne machinacje z przyjęciem longterm złych umów za assety) można było opylić  obecnie.

Rose nie wybrał Pistons za nic, dostał sowity hajs. Drummond też płakusia w mediach, bo nie dostał tego co chciał (mega extension) i go wysłali na jeszcze gorsze "NBA-zadupie" niż Detroit, a zapomina jak to potrafi się ileś spotkań kompletnie opierdzielać.

I Pistons są na początku przebudowy (oby, mam nadzieję, że nikt tam nie wpadnie na pomysły ataku PO w przyszłym sezonie), a jak się jest na początku mocnego tanku to się właśnie takie rzeczy powinno robić.

Plan: draft '20, '21, '22 + rozwój młodych, zbieranie młodych, zbieranie assetów - powinien być oczywisty. Nie widzę w tym miejsca na to co zrobili.

rozumiem, ze lotto pick [w przypadku slabego draftu, i jakiejs 'protekcji'] to zbyt wiele za kogos takiego jak rose?!...

graja duze minuty brownem i svi w tym sezonie. a kennardem casey gral nawet zbyt duze minuty [i sie chlopak 'przeciazyl']; bone sie w nba raczej nie odnajdzie. predzej king...

o drummonda jecza tylko idioci. udalo sie uzyskac spadajace kontrakty + bieda pick, i jakis pieniadz zaoszczedzic [1,5 melona bodaj], wiec jest ok. wiadomo, ze jak 'sprzedajesz', to nie liczysz na ekwiwalent w jakosci sportowej. licza sie jeno pieniadze; najwiekszym naszytm 'klopotem' jest blake, a drumm jeno oberwal 'odlamkowym'...

czyli, ze w innym miejscu w nba rose kasy by nie dostal. interesujace. szczegolnie, jesli wezmiesz pod uwage, ze decydowaly tu przede wszystkim wzgledy osobiste...

taki plan na zbieranie assetow i rozwoj mlodych ma sporo bieda organizacji w nba. jest tylko jeden feler - nigdy nie starcza im czasu, bo jak juz 'wyhoduja' sobie jakiego grajka typu 'future all star', to grajek ow 'spierdala' w pierwszym swoim okienku FA, bo nie chce mu sie grac - co zrozumiale, jesli ma jakies ambicje sportowe - z innymi mlokosami; 'talenty' knicks pozdrawiaja!...

 

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kcp78 napisał:

bieda picki vs weteran dajacy doswiadczenie i jakosc na poziomie all stara [w limitowanych minutach]. hm...chyba masz racje. tak, w kontekscie 'maksymalizacji szans' to brzmi 'rozsadnie'. dobrze, ze jestes, julek, bo twoje blyskotliwe dojasnienia pomagja mi lepiej rozumiec swiat. dzieki!...

co do wyjaśniania świata - ciągle czekam na wyjaśnienie czemu center klasy all-nba poszedł za 2nd round pick + 2 szroty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.