Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tylko, że wtedy to miało sens, bo omawiana była forma z ostatnich spotkań, a nie kto jest lepszym graczem.

Uwierz mi że dostawałem pmy (od osoby którą poprosiłem o komentarz) w których nie było porównania 'formy' :)

aha - i te pmy leciały jakoś w środku zeszłego sezonu

aha2 - nigdy to nie miało sensu ofc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

Naprawdę uważasz, że wartość Drummonda to Henson+Knight? C'mon.

Uwzględniając całokształt, prawdopodobnie tak, chyba, że zgodzi się na jakieś 52-60/4. Drummond poszedł za frytki dlatego, że nikt nie chce rolesa, który może zażądać kontraktu gwiazdy.

Wiadomo, że się nie zgodzi ocw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Drummond poszedł za frytki dlatego, że nikt nie chce rolesa

Dla ciebie roles, dla Cleveland legenda i wielki autorytet w szatni. Z całym szacunkiem, c***a wiesz o Cleveland.

• Like 2
  • Haha 7
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

Zresztą, to i tak była nieprawdziwa teza, Jokić miał kiepski początek sezonu pod względem scoringu, ale to wciąż elitarny playmaker, więc Nuggets z nim jako głównym kreatorem zrobili w tym okresie jakieś 14-5. 

Nie chce mi się sprawdzać, ale Nuggets wygrywali głównie obroną na początku szeonu, która była chyba koło TOP3 ligi, a Jokic akurat w tym elemencie wyglądał równie fatalnie. Także po za scoringiem to zawalał całkiem sporo.

Wciąż robił dużo, ale argumentowanie tego bilansem, gdzie Drummond za najlepszego gracza miał Luke Kennarda i Langstona Gallowaya brzmi komicznie.

7 minut temu, BMF napisał:

A to, że kibice Pistons przekonywali o jakości Drummonda przez ostatnie miesiące, to przecież fakt - więc zabawnie, że sami Pistons ocenili go jako kompletny balast, a reszta ligi przyznała rację.

Fani Pistons nie muszą się zgadzać z wyceną reszty ligi. I ja jestem podobnego zdania co oni. Ty też nie zgadzasz się z wyceną D'Angelo Russella i Andrew Wigginsa, od tego jest to forum dyskusyjne, byśmy przedstawiali swoje zdanie.

Nic Detroit nie dał ten deal. Po co im ta oszczędność? A skoro Andre jest tak beznadziejny to tanku im też raczej nie psuł. Ja tu nie widzę sensu tego dealu. No chyba, że Andre im powiedział, że i tak tu umowy nie podpisze, bo jest zmęczony tą organizacją i chociaż dał im second picka zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, bulek napisał:

Skąd tezy, że Drumm to roles? W taką stronę poszła NBA, że każdy, kto nie rzuca za 3 jest rolesem?

Nie. Gobert przez swoją elitarna D nie jest rolesem przykładowo

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, julekstep napisał:

Uwierz mi że dostawałem pmy (od osoby którą poprosiłem o komentarz) w których nie było porównania 'formy' :)

aha - i te pmy leciały jakoś w środku zeszłego sezonu

aha2 - nigdy to nie miało sensu ofc

Ja się odnosiłem do tego, co było w okolicach listopada. Gdzieś 5-7 strona obecnego tematu. Nie mam pojęcia co latało na PW. A już ciężko mi uwierzyć, by ktoś w poprzednim sezonie, gdzie Joker był TOP5 ligi pisał, że Drummond jest na jego poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Usunąłem post, bo już zgłupiałem o kim była mowa z tym rolesem, a Chytruz swoim postem mnie zmylił.

Tak czy owak, wiem, jakie otoczenie wokół siebie miał Drumm, ale czy naprawdę tylko otoczenie go wykreowało? Dla mnie to tytan strefy podkoszowej i wciąż niezły defensor.

Co do trejdu to jedynie obawa przed nieprzyjęciem PO usprawiedliwia ten ruch. Ale wcześniejsze słowa Drumma świadczyły, że on jednak chciał zostać w Detroit. A w next year po przyjęciu PO by miał całkiem sporą wartość - nadmiaru klasowych C w lidze nie ma, a w dodatku wygasający kontrakt byłby magnesem.

Zresztą 2 runda 2023 to frytki.

Edytowane przez bulek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja się odnosiłem do tego, co było w okolicach listopada. Gdzieś 5-7 strona obecnego tematu. Nie mam pojęcia co latało na PW. A już ciężko mi uwierzyć, by ktoś w poprzednim sezonie, gdzie Joker był TOP5 ligi pisał, że Drummond jest na jego poziomie :)

Ktos taki byl ❤️

a co do lepszosci Drumma na poczatku tego sezonu - to ja dalej wole grajka w slumpie, ktory nie ma cyferek ale dalej sprawia ze jego koledzy (i co za tym idzie druzyna) graja lepiej od stat paddera, ktrory w danym okresie nabil jeszcze wiecej cyferek (syferek lol) niz zwykle, ale dalej nie przeklada sie to na wyniki druzyny.

2 minuty temu, bulek napisał:

Co do trejdu to jedynie obawa przed nieprzyjęciem PO usprawiedliwia ten ruch. 

Chyba raczej obawa przed przyjeciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie chce mi się sprawdzać, ale Nuggets wygrywali głównie obroną na początku szeonu, która była chyba koło TOP3 ligi, a Jokic akurat w tym elemencie wyglądał równie fatalnie.

Skoro Nuggets byli w ,,top3 obrony'' (mieli najlepszą wg nba.com), to może ich starting center grający +30 minut jednak nie był w niej ,,fatalny''? Jokić to superstar, który miał slump pod względem scoringu, ale to wciąż zajebisty team player w ataku (mocno dodatni gracz nawet bez scoringu), który nie jest ,,fatalny'' w obronie, więc jego team był wciąż mocny, ot co, Ty oferujesz dużo przesadzonego opisu (,,fatalny w obronie'', ,,kiepski w ataku''). 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, julekstep napisał:

Jeju miałem to samo napisać. Boje się że jutro będziemy sobie w słowa wchodzić. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, julekstep napisał:

Kocham deprecjonowanie wartości Drumma.

Niedługo przeczytam, że był cancerem jak Westbrook.

Dla mnie Cavs idą w dobrą stronę. Jeśli uda im się z powodzeniem sprzedać Love'a (a o to łatwo nie będzie) to Drumm +młodzi to może być całkiem ciekawa perspektywa. Pytanie, jak zareaguje teraz na PO Drummond. Choć też nie można wykluczać tematu, że odrzuci PO, po czym podpisze długoterminowy w Cavs, a to już rozwiązanie najgorsze z możliwych dla Pistons, bo wtedy pick 2023 może być jednym z niższych. Istnieje jednak życie po Lebronie.

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o @BMF przechodzi na jasna strone mocy

Najlepszy na swiecie Jokic jest, moj mlody padawanie

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, bulek napisał:

Ze 2-3 dni temu któryś z mistrzów reportingu mówił, że rynek na Drummonda się kurczy, bo pojawiły się obawy, że może nie wziąć opt-outu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę współczuję nadziei na lepsze jutro (i to po LeBronie) w osobie Drummonda, ale cóż, mogę życzyć optymizmu dalszego i cierpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, bulek napisał:

Niedługo przeczytam, że był cancerem jak Westbrook.

Dla mnie Cavs idą w dobrą stronę. Jeśli uda im się z powodzeniem sprzedać Love'a (a o to łatwo nie będzie) to Drumm +młodzi to może być całkiem ciekawa perspektywa. Pytanie, jak zareaguje teraz na PO Drummond. Choć też nie można wykluczać tematu, że odrzuci PO, po czym podpisze długoterminowy w Cavs, a to już rozwiązanie najgorsze z możliwych dla Pistons, bo wtedy pick 2023 może być jednym z niższych. Istnieje jednak życie po Lebronie.

Westbrook jest tez elitarnym stat padderem, ale przy okazji jest (ew byl) b.dobrym grajkiem.

Drummond to po prostu elitarny stat padder.

for the record - nie uważam Drumma za 'cancera' - to po prostu neutralny grajek na maxie, którego przy odrobinie farta można zastąpić (bez strat dla jakości drużyny) jakimś randomem za MLE :) 

Edytowane przez julekstep
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

Skoro Nuggets byli w ,,top3 obrony'' (mieli najlepszą wg nba.com), to może ich starting center grający +30 minut jednak nie był w niej ,,fatalny''? Jokić to superstar, który miał slump pod względem scoringu, ale to wciąż zajebisty team player w ataku (mocno dodatni gracz nawet bez scoringu), który nie jest ,,fatalny'' w obronie, więc jego team był wciąż mocny, ot co, Ty oferujesz dużo przesadzonego opisu (,,fatalny w obronie'', ,,kiepski w ataku''). 

Może nie był, chociaż moim zdaniem wyglądał bardzo słabo i ten początek sezonu przewiózł się mocno na plecach kolegów. Oczywiście jako superstar wciąż dawał dużo, ale bliżej tu było impactu elite-rolesa Drummonda.

Co byś oczekiwał zamiast przesadzonego opisu? Cyferki?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Co byś oczekiwał zamiast przesadzonego opisu? Cyferki?

Odczep się od mojego kolegi jokiciowca BMFa, co? :P 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucas rozczaruję Cię, nie muszę być cierpliwy, żaden ze mnie fan Cavs, podobnie jak każdej innej drużyny w NBA.

Ale może dlatego staram się trzeźwo oceniać sytuacje, bo w przeciwieństwie do niektórych, nie jestem uprzedzony do nikogo.

A Cavs ryzykować nawet nie musieli - jeśli Drumm PO nie przyjmie, a nowego kontraktu też nie podpisze, to tracą tylko szrot w postaci 2 rundy długoterminowego draftu. A jeśli zostanie - tak, na tej bazie da się odbudować Cavs. Nie zamianą Lebrona na Drumma, a bardziej zmianą taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, julekstep napisał:

Odczep się od mojego kolegi jokiciowca BMFa, co? :P 

Wówczas Embiid rzekł do nich: «Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. Lecz gdy powstanę, uprzedzę was do NBA Finals». Odpowiedział Mu BMF: «Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię». Joel mu rzekł: «Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz». Na to BMF: «Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie». Podobnie zapewniali Julius, polishlama i reszta fanów

Edytowane przez Lucas
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

o @BMF przechodzi na jasna strone mocy

Naaah, bardzo lubię oglądać, ale osobiście Nuggets są mi kompletnie obojętni, nic tu się raczej nie zmieni, już pisałem, że jedyny gracz, którego jestem -owcem, to LeBron, ale to jest na swój sposób niesamowicie nudne, a jedyny gracz, którego autentycznie nie lubię, to Durant, ale ... to też jest nudne.  :) 

Ostatnio mnie nawet zastanawiało, czy Wy serio wierzycie w jakichś embiidowców i ,,rivalry'' Embiida czy Jokicia, ale uznałem, że nie będę drążyć, bo tak śmieszniej :D 

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co byś oczekiwał

Nierobienia z niego Drummonda leszcza prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi