Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

@kcp78

Ja nie piszę, ze Mykhailiuk jest dobry, ale chociażby w tej 'pięknej' 4q pokazał się z dobrej strony, szczególnie w obronie właśnie. Innymi słowy, miał momenty. No i te trójki ładnie mu siedziały więc występ na plus, jak najbardziej. Nie ma co się czepiać chłopaka z głębokiej rotacji za ten mecz.

@Lucas

Też czekam na debiut Sekou. Pamiętaj, że to najmłodszy gracz w drafcie, ale niedługo powinien dostać szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eF. napisał:

@kcp78

Ja nie piszę, ze Mykhailiuk jest dobry, ale chociażby w tej 'pięknej' 4q pokazał się z dobrej strony, szczególnie w obronie właśnie. Innymi słowy, miał momenty. No i te trójki ładnie mu siedziały więc występ na plus, jak najbardziej. Nie ma co się czepiać chłopaka z głębokiej rotacji za ten mecz.

 

ja sie nie czepiam chlopaka, ef., tylko twojego 'komenta'! svi w obronie jest cienki jak dupa weza, niestety. ale daj mu boze, niech tych 'momentow' ma jak najwiecej :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eF. napisał:

Też czekam na debiut Sekou. Pamiętaj, że to najmłodszy gracz w drafcie, ale niedługo powinien dostać szansę.

 

6 godzin temu, eF. napisał:

Lol, musiałem to przegapić

Jak naczelny kibic Pistons mógł przegapić debiut, jednego z niewielu prospectów tej organizacji, może i największej nadziei na przyszłość. Nieładnie 😉. Trzeba oglądać "garbage time" swojej drużyny, właśnie dla takich momentów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Jak naczelny kibic Pistons mógł przegapić debiut, jednego z niewielu prospectów tej organizacji, może i największej nadziei na przyszłość. Nieładnie 😉. Trzeba oglądać "garbage time" swojej drużyny, właśnie dla takich momentów :P

Przepraszam, następnym razem będę czujniejszy, hehe. Akurat końcówkę z Bucks sobie odpuściłem. Jak mogłem?? Oby następnym razem Sekou dostał trochę więcej jak dwie minuty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 03:25, eF. napisał:

Druga sprawa - Mykhailiuk zagrał chyba najlepszy mecz w naszych barwach. Był naprawdę dobry w obronie, zaimponował mi. Może jednak coś z niego będzie?

 

W dniu 26.11.2019 o 11:36, kcp78 napisał:

co do ukrainca - wciaz jest c***owy, nic sie w tej kwestii nie zmienilo! a pisanie o jego dobej obronie mozna wlozyc miedzy bajki. w pierwszej polowie 'objezdzali' go jak chcieli

 

W dniu 26.11.2019 o 12:00, eF. napisał:

ale chociażby w tej 'pięknej' 4q pokazał się z dobrej strony, szczególnie w obronie właśnie. Innymi słowy, miał momenty.

 

W dniu 26.11.2019 o 12:30, kcp78 napisał:

svi w obronie jest cienki jak dupa weza, niestety. ale daj mu boze, niech tych 'momentow' ma jak najwiecej 

https://www.nba.com/amp/pistons/features/pistons-know-svi-can-hit-3-its-playing-d-has-them-excited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

trzeba umiec czytac miedzy wierszami! [sam lid to troche malo!].      ''Svi is a student of the game. Offensively, he’s very good. But it’s just effort, really, on the defensive end. He does things like that, he stays on the floor longer''. - tutaj blake powiedzial - ni mniej, nie wiecej - 'svi mocno sie stara, i jesli bedzie sie mocno starac w przyszlosci, to [zapewne] dostanie wieksze minuty. pojdzmy dalej - “We know who Svi is offensively, but his major challenge has been the defensive end. He still made a lot of mistakes last night, but he made up for it with hard play, compete, just being into (Terrance) Ross. I’ve always told him, take a foul, bump a guy, a physical foul – we’ll take that. And he did that a couple of times. He was being physical, trying to get into Ross. Two weeks ago, he wouldn’t have been touching him. That’s a big first step for him.'' - glownym problemem ['challenge' lol] svi jest defensywa. wciaz jest c***owy ['popelnil sporo bledow,ale sie staral'], ale kilka razy 'dobrze ustal w defensywie', co jest 'zauwazalna poprawa'. no probuja chlopaka 'budowac'. tyle. trza szukac pozytywow, to langlois - ktory w zyciu negatywnego tekstu o pistons nie napisal - 'szuka' lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kcp78 chyba nie sądzisz, że wrzuciłem link, nie przeczytawszy ze zrozumieniem całego artykułu? 😂

Wrzuciłem go tutaj, bo widziałem wcześniej Twoją dyskusję z @eF.(co zacytowałem) :P, a ten artykuł wiele wyjaśnia w tym temacie. Pzdr. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk, że Mykhailiuk to gracz z końca ławki, który od czasu do czasu odpali trójkę, a w meczu z Magic zaprezentował się naprawdę solidnie (w obronie również). Większych nadziei z nim nie wiążę, ale takimi występami może sprawić, że jednak będzie przydatnym rolesem z ławki. Nikt tu przecież nie robi z niego Isaaca.

Btw, źle się dzieje w Pistons, kiedy od kilku postów głównym tematem jest Mykhailiuk, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Braveheart22 napisał:

@kcp78 chyba nie sądzisz, że wrzuciłem link, nie przeczytawszy ze zrozumieniem całego artykułu? 😂

Wrzuciłem go tutaj, bo widziałem wcześniej Twoją dyskusję z @eF.(co zacytowałem) :P, a ten artykuł wiele wyjaśnia w tym temacie. Pzdr. 

nie sadze [nie zastanawialem sie nad tym, bo nie ma tutaj zadnego znaczenia]. uznalem jeno za stosowne, by odniesc sie do tresci artykulu, gdyz ten wyszedl spod piora keitha, i jest typowym, nic niewartym pierdololo :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mich@lik napisał:

Co sie dzieje z tymi pistons? Co idzie nie tak? Zapowiadało sie obiecujaco nawet bez Griffina. A ten bilans to wstyd, gra tez nie wygląda najlepiej. Cos tu sie chyba wypaliło 

Tu sie nie mialo co wypalac bo ta druzyna jest niewypalem od dawna.

Rok temu Blake wlaczyl tryb hero-mode co starczylo na 8th seed na slabiutkim wschodzie. Niestety on z roku na rok jest coraz wiekszym wrakiem.

Patrzac na to, ze:

- Blake ma jeszcze kontrakt na kolejne dwa lata

- Pistons pewnie znow nabiora sie na cyferki Drummonda i znow zawala sobie salary (wczoraj PJ zrobil sobie super rookie highlight dzieki 'obronie' Dre tak btw)

- Brak tam jakichs konkretnych prospektow (niby ten Kennard sie fajnie rozwija - ale mnie np strasznie irytuje tym ile kozluje w miejscu) 

- Zrobia jakis 9/10 wynik na wschodzie (albo znow sie wslizgna do PO), wiec nie bedzie wysokiego picku

To mozna zalozyc, ze to jedna z najmniej perspektywicznych druzyn NBA (co bylo widac w nocy jak grali przeciw Hornets, ktorzy mieli przeciez zakopac sie w gownie a wygladaja obiecujaco). 

Zaorac.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wrócił Griffin mamy bilans 2-5, a sam Blake robi średnio - 20p/5r/3a, 42% z gry, 26% za trzy. No nie wygląda to najlepiej...

Inna kwestia, mając w kadrze takich graczy jak Drummond, Kennard, Brown, Galloway, Rose czy Griffin, nie powinniśmy szorować dna tabeli. Nie jest to wprawdzie idealnie dobrany roster, ale tutaj powinny być PO, i to bez większych problemów. Przynajmniej na papierze. A wiecie co jest w sumie zabawne? Z bilansem 6-13, Pistons mają duże szanse na PO, bo do ósmych w tym momencie Hornets tracą zaledwie dwa mecze. W sumie nie wiem czy to zabawne, czy groteskowe. Jeszcze może się zdarzyć tak, że awansujemy do PO z tego ósmego miejsca z jakimś bilansem w stylu 37-45 i dostaniemy 0-4 od Bucks. To ja już chyba bym wolał powalczyć o wysoki pick. Szczerze, nienawidzę tankowania, ale czasami nie ma wyjścia. A Griffin nie wygląda w tym momencie nawet jak TOP50 tej ligi. Być może przyszedł czas by sprawdzić jego wartość... póki jest czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eF. napisał:

Drummond, Kennard, Brown, Galloway, Rose czy Griffin, nie powinniśmy szorować dna tabeli.

Starter, obiecujący starter, leszcz w ataku, backup guard, backup guard i Griffin, który w sumie bywa bardzo dobry, ale na razie jest słaby.

No, to dokładnie powody dla których Pistons mają bilans 6-13.

W sumie śmiesznie, bo pewnie walka o playoffy rozegra się między Pistons i Magic, a oni są w podobnej sytuacji: rok temu wymęczyli na Wschodzie playoffy, bo Griffin/Vucević zagrali regulary na poziomie top20 ligi, ale to raczej średnio 'sustainable', bo Vucević po prostu nie jest tak dobry, a Griffin jest, tylko było wiadomo, że w miarę szybko zrobi sobie krzywdę. Magic mają bardziej utalentowany roster, ale generalnie podobny tier tu i teraz.

Trochę lepszy roster mają Pistons niż rok temu (rok temu ugraliby może 45 meczów, a nie 41), ale bez Blake'a z impaktem gwiazdy to nie ma znaczenia.

Trzeba było w maju to zaorać, gdy Blake miał najwyższe możliwe value jako asset, bo teraz ludzie pewnie sobie znowu przypomną, że Griffin w ostatnich latach rzadziej bywa allstarem, aniżeli nim jest, a poza Griffinem to tam nie za bardzo jest czym handlować. Może jacyś Kings by się nabrali na Drummonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

No okej, tylko jeden backup robi 12ppg, 41% za trzy i 92%ft, a drugi wykręca 17p/5a na 50/39/87.  Łącznie gwarantują 30 ppg na naprawdę dobrej skuteczności. To jest spory bonus, ale co z tego? Brown będzie fajny, Kennard już jest fajny, do tego gość z potencjałem Superstara, i jeden z najlepszych zbierających ever. Nie wygląda to tak źle jak mówicie, ale bilans mówi co innego. Myślę, ze tu potencjał jest trochę większy, coś ewidentnie nie gra. Btw, z Hornets są już 0-3, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Blake gra słabo, to jest team na 30-parę wygranych. Więc jak twierdzisz, że zamiast 6-13 powinno być 8-11, no to może racja, ale w skali obecnej ligi to jest jakieś bottom10 ligi, taki roster, gdzie nie ma na czym budować czezgokolwiek sensownego (dopóki Blake...). Więc jak chcesz zwalniać trenera, bo robi te 6-13 zamiast 7-12 czy 8-11, to pzdr, nie wiem gdzie Pistons znajdą kogoś lepszego niż ten Casey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.