Skocz do zawartości

Playoffs 2019 EAST 1st round: (4) Boston Celtics vs (5) Indiana Pacers


Gość eF.

Kto awansuje?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Celtics vs Pacers

    • Celtics w 4
      3
    • Celtics w 5
      5
    • Celtics w 6
      6
    • Celtics w 7
      1
    • Pacers w 4
      0
    • Pacers w 5
      0
    • Pacers w 6
      0
    • Pacers w 7
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DaFlooou napisał:

No i proszę. Boston po cichu robi 3:0 i właściwie jest już po serii. Nie mogę się doczekać na Bucks-Celtics. Zapowiada się zajebiście.

Żeby zapowiadało się zajebiście, to Boston musi wejść na poziom wyżej w ataku. Rzucając 95 punktów na mecz, z Bucks są bez szans, a obrona Bucks jest dużo lepsza od obrony Pacers. Ja jestem zaskoczony, jak słabo, poza początkiem G1, prezentują się Pacers, nawet bez Oladipo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Ja jestem zaskoczony, jak słabo, poza początkiem G1, prezentują się Pacers, nawet bez Oladipo

Oni bez Oladipo mieli bilans 23-23, nie mają jakiegokolwiek star power, a Boston świetnie broni - kompletnie bez zaskoczenia, że zderzyli się ze ścianą, pisałem w czasie RS jeszcze, że Pacers będą łatwym rywalem w PO jak na swój seed i to nie była przesadnie ambitna opinia.

Bardziej ciekawe czy Boston w innym matchupie będzie w stanie pograć sensowną koszykówkę w ataku, bo tutaj poza Irvingiem, może Tatumem i pojedynczymi przebłyskami innych graczy to wygląda mizernie, a Bucks są raczej nie do powstrzymania samą obroną.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Żeby zapowiadało się zajebiście, to Boston musi wejść na poziom wyżej w ataku. Rzucając 95 punktów na mecz, z Bucks są bez szans, a obrona Bucks jest dużo lepsza od obrony Pacers. Ja jestem zaskoczony, jak słabo, poza początkiem G1, prezentują się Pacers, nawet bez Oladipo. 

Też jestem zaskoczony, ale oni są faktycznie upośledzeni ofensywnie w tej serii. Postawiłem 4:3, a tu zapewne się skończy na 4:0.

Jak tak myślę o Pacers, to nawet nie wiem kogo można wyróżnić. Chyba nikogo. Za to taki Sabonis jest fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Bardziej ciekawe czy Boston w innym matchupie będzie w stanie pograć sensowną koszykówkę w ataku, bo tutaj poza Irvingiem i pojedynczymi przebłyskami innych graczy to wygląda mizernie, a Bucks są raczej nie do powstrzymania samą obroną.

No i to jest nasz najwiekszy problem.
Niby Irving, niby Hayward, niby Tatum. To wszystko na papierze wyglada zajebiscie. 
A potem jest pol kwarty palowania ISO i ceglenia. 

Mam nadzieje ze troche Hayward sie obudzi w drugiej rundzie. Seria z Bucks to na bank bedzie min. 6 spotkan. Nie widze innej opcji. 
Maja swietnego trenera jak juz zostalo wspomniane, maja najlepszego zawodnika na parkiecie, ktory jest nie do zatrzymania. 

Licze ze w obronie po prostu skupimy sie na calej reszcie bucks, i Giannis zwyczajnie zajedzie sie grajac na wysokich obrotach cala serie bez supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BMF napisał:

Oni bez Oladipo mieli bilans 23-23, nie mają jakiegokolwiek star power, a Boston świetnie broni - kompletnie bez zaskoczenia, że zderzyli się ze ścianą, pisałem w czasie RS jeszcze, że Pacers będą łatwym rywalem w PO jak na swój seed i to nie była przesadnie ambitna opinia.

Ja typowałem, Celtics w 5, ale spodziewałem się lepszej gry po obu stronach. Pacers są w tych play-offs trzecim zespołem pod względem liczby oddanych wide open trójek, ale trafiają je tylko na 31% skuteczności i jednocześnie oddali najmniejszą liczbę trójek tight i very tight ze wszystkich play-off teamów ( tylko 6), więc ta obrona Celtics wcale nie jest jakaś zabójcza, przynajmniej na obwodzie. Jednocześnie Celtics w tych dobrze krytych przez Pacers trójkach ( tight i very tight) trafiają 47%, więc to niemożliwe, żeby to utrzymali. Tutaj muszą się pojawić usprawnienia w ataku i to poważne. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Bux 4-0, 4-1 jest tu bardziej prawdopodobne niż 6 spotkań.

Jeżeli oba zespoły będą w takiej samej formie jak są teraz, to pewnie tak. Tylko trzeba pamiętać, że rok temu tez większość typowała wyniki w stylu 1-4 przeciwko Celtics w 2 rundzie, a pamiętamy jak to się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli oba zespoły będą w takiej samej formie jak są teraz, to pewnie tak. Tylko trzeba pamiętać, że rok temu tez większość typowała wyniki w stylu 1-4 przeciwko Celtics w 2 rundzie, a pamiętamy jak to się skończyło.

z 76ers czy z Bucks w pierwszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Skąd ta pewność?

Bo zadna z tych druzyn nie jest pseudozespolem, ktory dobrze wyglada tylko na papierze.

Mysle ze nie ja jeden spodziewam sie tutaj fajnego pojedynku, a nie 4:0;4:1 dla jednej z druzyn. 

Rok temu super zhypeowani (i dobrze wygladajacy na papierze) 76ers mieli sie po nas przejechac, MIELI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Indiany za walkę. Nawet bez go-to guy'a ładnie przeciwstawili się Celtics. Z całym szacunkiem do Bojana, ale to nie jego izolacje chce się oglądać w PO.

Wiem, że musztarda po obiedzie, ale mam nadzieję, że Matthews za to zagranie ma teraz "kocówkę" w szatni. Nie wiem czy zmieniłoby to obliczę serii, ale zapewne byłoby ciekawiej :]  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.