Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, antek napisał:

Ps, wilq czekam na propsy 😉

Troche ciezko bedzie o wymiane, w ktorej obaj probujemy zejsc z pensji... ale oczywiscie cos sprobuje sklecic.

6 godzin temu, piotreksuper napisał:

Wymiana z Krzemo:

Do Krzemo -> S.Adams+E.Payton

Do mnie-> R.Westbrook+11 pick

To ciekawe... obie strony watpily w swojego PG? ;->

2 godziny temu, piotreksuper napisał:

W KINGS DO ODDANIA:

Pick 11 oraz pick 2020 Kings. Pick 11 niewiele gorszy od 9 o który tak walczyliście więc słucham ofert.

Ale do oddania za weteranow?
Poza tym jestes grubo powyzej limitu, wiec to wcale nie jest podobna sytuacja.

55 minut temu, bulek napisał:

Jest trejd po długich negocjacjach.

John Wall do mnie

Will Barton do PeWee

Pytanie brzmi dlaczego trwaly dlugo skoro wyglada dosyc lopatologocznie... pewnie PeWee sie musial zlamac, ze tylko tyle dostanie?

38 minut temu, Krzemo napisał:

Bulek w sumie nic nie ryzykuje. A rynek brutalnie wycenił połamanego Walla, bo Barton to poziom tego co leży obecnie na FA.

Ryzyko jest, ze to bedzie zmarnowany slot i martwa pensja, ktora bedzie mozna lepiej wykorzystac, ale za taka cene to faktycznie trzeba sprobowac.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał:

To ciekawe... obie strony watpily w swojego PG? ;->

Być może :)

Westbrooka w mojej sytuacji SC oraz w jego nowej rzeczywistości klubowej nie było łatwo wytrejdować. W sumie dogadaliśmy się z @piotreksuper szybko, więc obie strony są póki co zadowolone. Ja zyskałem drugiego C, odmłodziłem kadrę, co prawda nie zszedłem z FP, ale w razie czego chyba łatwiej będzie mi dalej trejdować z obecnego stanu.

11 minut temu, wiLQ napisał:

Ryzyko jest, ze to bedzie zmarnowany slot i martwa pensja, ktora bedzie mozna lepiej wykorzystac, ale za taka cene to faktycznie trzeba sprobowac.

Patrząc na roster bulka to cięzko mówić o ryzyku, stać go na taki ruch i tak na razie nie gra o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzemo napisał:

Być może :)

Westbrooka w mojej sytuacji SC oraz w jego nowej rzeczywistości klubowej nie było łatwo wytrejdować. W sumie dogadaliśmy się z @piotreksuper szybko, więc obie strony są póki co zadowolone. Ja zyskałem drugiego C, odmłodziłem kadrę, co prawda nie zszedłem z FP, ale w razie czego chyba łatwiej będzie mi dalej trejdować z obecnego stanu.

Jasna sprawa, a piotreksuper zamienil 2 monety na jedna o wiekszym nominale, ma sens.
Co prawda moznaby sie czepnac, ze Adams nie byl oglaszany... ale pewnie nikt lepszy od Russa nie poleci w takim trejdzie, wiec tu rozumiem.

Swoja droga, piotreksuper planuje jakis monopol na PG?

Cytat

Patrząc na roster bulka to cięzko mówić o ryzyku, stać go na taki ruch i tak na razie nie gra o zwycięstwo.

W tym roku jest spory wybor zlamasow z czolowki, wiec o ile nie skupi wszystkich wlasnie dokonal wyboru na czyja przyszlosc postawil.

P.S. Roger edytowal dzisiaj sklady i juz sa nieaktualne...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, GeDDo napisał:

Jeśli właściciele Duranta, Nurkica, Oladipo czy Klaya wyciągną więcej za nich, to będę pełen podziwu.

 

12 minut temu, bulek napisał:

Bez przesady. Cena Duranta, Oladipo czy nawet Klaya jest o wiele większa. Nie popadajmy w skrajność.

 

10 minut temu, Krzemo napisał:

Jak jest większa, to się szybko nie sprzedadzą. Albo wcale.

Celem tych wymian nie jest ich jak najszybsze klepniecie ;-> Wg mnie spokojnie pojda za wiecej bo Wall zapowiada sie najgorzej z tej ekipy.
Wrecz troche zaluje, ze nie mam teraz starego skladu bez perspektyw jaki przejalem bo to bylby idealny moment ich wszystkich kupic ;->

6 minut temu, GeDDo napisał:

Przyzwyczajaj się, bo Ty za Alda i to w dodatku zdrowego mniej dostaniesz :)

Niz nijaka 30stka? To by fatalnie o Was swiadczylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż Duranta za coś pokroju Bartona = wyrzucenie go na fa, a chyba nie spodziewacie się, że Durant poleci na fa. Kwestia cierpliwości, jednemu z drugim nie będzie szło przez pierwsze 2 tygodnie, to szybko zapalą się lampki z napisem tank i wtedy wartość Duranta szybko wzrośnie. Zresztą nawet nie wiem jaką ma wartość obecnie, bo nie miałem czasu na sondowanie rynku. Mam pewien pomysł na trejd, dzięki któremu byłbym instant contender ale za wcześnie na pójście all in.

btw. jak ktoś się dobrze zakręci, to w ewentualnej wymianie pod Duranta może pozyskać Foxa/Sabasa jako sweetenery. Oczywiście cena wtedy jak w delikatesach, a nie jak w dyskoncie.

ps. nie jestem zainteresowany Aldridgem, chyba że za Mirotica ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roger napisał:

Sprzedaż Duranta za coś pokroju Bartona = wyrzucenie go na fa, a chyba nie spodziewacie się, że Durant poleci na fa. Kwestia cierpliwości, jednemu z drugim nie będzie szło przez pierwsze 2 tygodnie, to szybko zapalą się lampki z napisem tank i wtedy wartość Duranta szybko wzrośnie. Zresztą nawet nie wiem jaką ma wartość obecnie, bo nie miałem czasu na sondowanie rynku. Mam pewien pomysł na trejd, dzięki któremu byłbym instant contender ale za wcześnie na pójście all in.

btw. jak ktoś się dobrze zakręci, to w ewentualnej wymianie pod Duranta może pozyskać Foxa/Sabasa jako sweetenery. Oczywiście cena wtedy jak w delikatesach, a nie jak w dyskoncie.

zagłosuj za IL slotem to sobie go tam wrzucisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemo ostro zakasal rekawy do roboty, z mistrzowskiej druzyny zostali mu juz tylko Lamb, Grant, Connaughton, Beverley, McGee, Brown [z czego 2 ostatnich tymczasowo].

 

2 godziny temu, Roger napisał:

ps. nie jestem zainteresowany Aldridgem, chyba że za Mirotica ;]

Zabawne jest to, ze miesiac temu bym na to poszedl z pocalowaniem reki ;->

13 minut temu, mac napisał:

zagłosuj za IL slotem to sobie go tam wrzucisz ;)

Nie jest problemem brak slota, a martwe 65 w salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do oddania:

5 Josh Richardson 26 42,65

6 Tristan Thompson 28 42,05

7 Dario Saric 25 30,00

8 Damyean Dotson 25 27,55

9 Mario Hezonja 24 23,40

10 Rodions Kurucs 21 22,25

13 Jordan Bell 24 15,55

Mogę przyjąć graczy starszych, ale by gwarantowali więcej fp.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.