Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zwrocilem uwage na ten szczegol, wiec ze tak dopytam...
Czy moze mi ktos wyjasnic dlaczego otwarcie pobran bylo tylko na 48 godzin i do tego w weekend?

Jakby ktos gdzies wyjechal to moglby przegapic cale... pytam jako zaniepokojony GM dla kolegi, a nie dlatego, ze dokladnie to sie stalo u mnie...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał:

Dopiero teraz zwrocilem uwage na ten szczegol, wiec ze tak dopytam...
Czy moze mi ktos wyjasnic dlaczego otwarcie pobran bylo tylko na 48 godzin i do tego w weekend?

Jakby ktos gdzies wyjechal to moglby przegapic cale... pytam jako zaniepokojony GM dla kolegi, a nie dlatego, ze dokladnie to sie stalo u mnie...

No ja w fbx3 przegapiłem ale w fbx2 zostawiłem po prostu otwarte, nie wiem po co utrudniać - zamknę za parę dni rynek ale kto chce sobie pozrzuca graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wiLQ napisał:

Dopiero teraz zwrocilem uwage na ten szczegol, wiec ze tak dopytam...
Czy moze mi ktos wyjasnic dlaczego otwarcie pobran bylo tylko na 48 godzin i do tego w weekend?

Jakby ktos gdzies wyjechal to moglby przegapic cale... pytam jako zaniepokojony GM dla kolegi, a nie dlatego, ze dokladnie to sie stalo u mnie...

Ankieta dotycząca tego wisiała od 16 czerwca do 26 czerwca, rynek otwarty był od 27 do w zasadzie 29 czerwca do 09:00. Na 25 głosów ponad połowa była z fbx1, więc większość wiedziała jakie są zasady otarcia rynku fa, a pomimo tego z dobrodziejstwa skorzystały bodajże 3 osoby.

Nie wiem, ja tu nie widzę nic niepokojącego :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNOŚĆ DRAFTU dla 396 gier 
PICK   TOTAL     TEAM
1   15462.70   Seattle SuperSonics - GeDDo 
2   15538.45   Charlotte Hornets - Lu
3   15767.75   New York Knicks - Lorak
4   16552.55   Boston Celtics - wiLQ
5   16718.85   Detroit Pistons - Regis 
6   16814.40   Phoenix Suns - Bulek 
7   17072.90   Memphis Grizzlies - Wirakocza 
8   17079.65   Los Angeles Clippers - ai3 
9   17160.50   Houston Rockets - Antek
10   17360.30   Milwaukee Bucks - obi
11   17508.95   Denver Nuggets - Gerard 
12   17660.40   Orlando Magic - Krzemyk
13   18564.15   San Antonio Spurs - PeWee
14   18716.35   Dallas Mavericks - Roger
15   19518.50   Philadelphia 76ers - Chytruz 
16   19822.40   Chicago Bulls - Mar 
17   20355.95   Sacramento Kings - piotreksuper
18   20761.80   Miami Heat - kolek23 
19   21013.10   Indiana Pacers - LeweBiodroSmoka
20   21158.90   Los Angeles Lakers - Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lu- napisał:

To się okaże. Pewnie za wcześnie dywagować przed real draftem, ale są jakiekolwiek szanse (oprócz season ending injury), że nie weźmiesz Edwardsa? 

Jeszcze wiele może się zmienić, szczególnie, że na dzień dzisiajeszy zastanawiam się jeszcze nad jednym gościem. Wiele będzie zależało kto do jakiej organizacji trafi i jak zaprezentuje się w 'summer league' (jeśli takowe będą). Myślę, że będę decydował tuż przed samym draftem. 

No ale również mogę rozważyć deal jak coś, jeśli bardzo chcesz wybierać z nr 1 :)

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GeDDo napisał:

No ale również mogę rozważyć deal jak coś, jeśli bardzo chcesz wybierać z nr 1 :)

Nie jaram się Edwardsem, naprawdę. Nie jaram się też Wisemanem, ani tym bardziej LaMelo. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to:

1/ jeśli weźmiesz Edwardsa, to biorę Wisemana, 

2/jeśli weźmiesz Wisemana, to biorę Edwardsa. 

Wtedy mam zajebisty core ekipy. Collins + Edwards / Wiseman i brakuje jeszcze tylko jedenastu. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Lu- napisał:

Nie jaram się Edwardsem, naprawdę.

Rozumiem, że nie jarasz się nim na tyle, aby powalczyć o wyższy pick? Aczkolwiek jakbyś miał nr 1, to Edwards byłby Twoim nr 1? Pytam, bo wiesz ...

3 godziny temu, Lu- napisał:

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to:

1/ jeśli weźmiesz Edwardsa, to biorę Wisemana, 

2/jeśli weźmiesz Wisemana, to biorę Edwardsa. 

... jest jeszcze opcja 3/ jeśli wezmę Lamelo

 

No ja strasznie ubolewam, że w tym drafcie nie ma drugiego Ziona i ten draft jest taki przeciętny. Mam tylko nadzieję, że typek który zostanie przeze mnie wybrany, nie okaże się drugim A. Bennettem.

aaa i nie jest powiedziane, że jeśli Edwards złapie poważną kontuzję ...

7 godzin temu, Lu- napisał:

Pewnie za wcześnie dywagować przed real draftem, ale są jakiekolwiek szanse (oprócz season ending injury), że nie weźmiesz Edwardsa? 

...  to i tak go nie wybiorę z nr 1 ;). Tak jak pisałem, wiele zależy od tego kto gdzie trafi, na ile minut będzie mógł liczyć i jak zaprezentuje się w ewentualnym SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GeDDo napisał:

 

Rozumiem, że nie jarasz się nim na tyle, aby powalczyć o wyższy pick? Aczkolwiek jakbyś miał nr 1, to Edwards byłby Twoim nr 1? Pytam, bo wiesz ...

... jest jeszcze opcja 3/ jeśli wezmę Lamelo

LaMelo nie weźmiesz, bo ma za dużo red flags. 

Nie będę ściemniać, bo po co? Z jedynką bym brał Edwardsa, bo jest młody i najpewniejszy. W potencjał poszedłem za czasów Marvina Williamsa i o mało co bym się nie wjebał ponownie w przypadku Tyrusa. 

Wiseman powinien też kręcić cyfry, ale jest bardzo unproven. Poza tym wysocy potrzebują jednego, dwóch sezonów żeby się przestawić na męskie granie. Fajnie by było, gdyby nie okazał się drugim Aytonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.