Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Roger napisał:

Durant, Fox i Tyler Johnson do shavlika

Vuc, Gordon i Hayward do mnie

 

6 godzin temu, ai3 napisał:

Big time

Beda nastepne ruchy za zlamasow czy to byl Twoj jedyny?
A Roger jak co roku rzezbi... tylko coraz wiekszymi ogorami ;->

1 godzinę temu, ai3 napisał:

wy pamietacie ze 1 wrzesnia deadline 460 fp ? ja tu widze zbyt duzo nierozwiazanych sytuacji

 

Godzinę temu, Tecu napisał:

A nie 48h po drafcie?

Wlasnie sie chyba cos ai3 pokielbasilo... pewnie przez trejd ;->

Przeciez w zeszlym sezonie oddawalem Lou za jeden z ostatnich pickow w drafcie by zejsc ponizej limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wiLQ napisał:

A Roger jak co roku rzezbi... tylko coraz wiekszymi ogorami ;->

Nikt nie zaproponował paczki za Duranta, więc poświęcenie Foxa było konieczne żeby pozyskać coś sensownie grającego, na sezon bez własnego picku. W sumie to nie wiem, czy nazwałbym gościa, który właśnie zrobił 67fp i nadal jest porzed 30tką ogórem :] Nie liczę na powtórkę, byłoby to serio dziwne ale Vuc spokojnie jest graczem na 55fp i uważam, że to spoko opcja za 31 letniego Duranta po achillesie. Za to wierzę, że Hayward wróci na poziom +40 skoro zrobił teraz 35 mimo beznadziejnego sezonu, a trochę się miejsca zwolniło w Bostonie.

Co do Gordona, mogę go sprzedać - szukam graczy robiących więcej fp od niego, najlepiej ze znaczkiem G, choć nie jest to mus.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczylem ze mam Fultza Vucevica Isaaca Gordona...gotta have those pokemons

liga sie nie wyklarowala , moglem podejsc do tematu hurraoptymistycznie a moglem podejsc do tematu dlugofalowo 

z jednej strony u mnie kazdy strzalka w gore poza Vucevicem/rookie tbd ; z drugiej strony sklad nie razi - gowno ale rowno - za duzo ciezaru dzwigal Booker i jak mialem obstawic czy

a) Booker zrobi 70 fp/s i reszta bedzie miala strzalke w gore i Fultz wyjebie i TJ Warren zagra 70 meczy 

b) Fox Booker Jaylen Isaac i sit and wait w stosunku do rookich Fultza Knoxa - tema building Jerry West Style 

to sobie mowie let's go szczegolnie ze naprawde jaram sie tym Foxem jak nigdy byle nie ubieral koszulek z Dragonballem ( swoja droga natknalem sie na jakas nowa serie! wtf ?) przed meczem 

rebuild is complete 

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 17:49, Chytruz napisał:

Bulek, bierzesz Moranta?

Już w czerwcu tak zapowiadał ...

W dniu 28.06.2019 o 14:32, bulek napisał:

W Memphis natomiast wyczyscili roster pod kątem Moranta. Nie muszę mówić że pierwsze 2 picki draftu są bezdyskusyjne.

... więc jakby nie patrzeć top3 draftu znamy: Zion, Morant, Barrett. A dalej to już zacznie się prawdziwa zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2019 o 07:43, Roger napisał:

Nikt nie zaproponował paczki za Duranta, więc poświęcenie Foxa było konieczne żeby pozyskać coś sensownie grającego, na sezon bez własnego picku. W sumie to nie wiem, czy nazwałbym gościa, który właśnie zrobił 67fp i nadal jest porzed 30tką ogórem :] Nie liczę na powtórkę, byłoby to serio dziwne ale Vuc spokojnie jest graczem na 55fp i uważam, że to spoko opcja za 31 letniego Duranta po achillesie. Za to wierzę, że Hayward wróci na poziom +40 skoro zrobił teraz 35 mimo beznadziejnego sezonu, a trochę się miejsca zwolniło w Bostonie.

Co do Gordona, mogę go sprzedać - szukam graczy robiących więcej fp od niego, najlepiej ze znaczkiem G, choć nie jest to mus.

To byl bardziej trash-talk niz powazna analiza bo wiadomo, ze sprzedales niegrajacego za grajacego...
ale jednak trzeba przyznac, ze oddales swoje 2 najlepsze klocki za 3 duzo mniej ciekawe dlugoterminowo.

W dniu 28.08.2019 o 10:03, ai3 napisał:

rebuild is complete

Jest? Znaczy za rok contendujesz? Kto bedzie wtedy centrem?

4 godziny temu, Roger napisał:

Pamiętajcie że w niedzielę o 8 rano startujemy z draftem rookie i że czasu na wybór jest 48h.

Tak przy okazji... czy ktos handluje jeszcze jakims pickiem za weterana i/lub moje prospekty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wiLQ napisał:

ale jednak trzeba przyznac, ze oddales swoje 2 najlepsze klocki za 3 duzo mniej ciekawe dlugoterminowo.

Czyli uważasz, że Durant po achillesie wróci do poziomu +60, mając już na karku 32 lata? Większość ligi myśli inaczej, ba część nawet spodziewała się, że Durant pójdzie za max. tego co pozyskał Pe za Walla (czyt. czyli w zasadzie za nic). Foxa szkoda aczkolwiek Sacto tak się napchało zawodnikami, że tam rotacja chyba będzie 12 osobowa, więc nie jestem pewien, czy Fox zrobi aż tak dużo wiecej niż w tym sezonie.

Tak suma sumarum nie pomyślałbym o tym trejdzie gdyby shavlik sam się nie zgłosił z podstawą. Za jednego Foxa pozyskałem 66/46/35, które pewnie zamieni się w tym sezonie na 55/45/40 - not bad at all.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2019 o 14:06, Roger napisał:

Pamiętajcie że w niedzielę o 8 rano startujemy z draftem rookie i że czasu na wybór jest 48h.

Chyba zapomniales otworzyc ten watek... bo technicznie draft juz trwa 3 godziny...

W dniu 30.08.2019 o 07:40, Roger napisał:

Czyli uważasz, że Durant po achillesie wróci do poziomu +60, mając już na karku 32 lata? Większość ligi myśli inaczej, ba część nawet spodziewała się, że Durant pójdzie za max. tego co pozyskał Pe za Walla (czyt. czyli w zasadzie za nic).

Porownania do Walla sa od czapy bo ich gra opiera sie na zupelnie innych fundamentach.
Durant przy istotnej stracie fizycznych mozliwosci bedzie solidniakiem stojac w rogu grajac na PFie, a Wall bez atletyzmu jest... rezerwowym PG? W Chinach?

W dniu 30.08.2019 o 07:40, Roger napisał:

Za jednego Foxa pozyskałem 66/46/35, które pewnie zamieni się w tym sezonie na 55/45/40 - not bad at all.

Teraz to sam policzyles Duranta jako zero ;->
Wg mnie Durant byl w czolowce ligowych assetow razem z Foxem, a cala pozyskana trojka ma meh wartosc handlowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2019 o 11:00, wiLQ napisał:

Wg mnie Durant byl w czolowce ligowych assetow razem z Foxem, a cala pozyskana trojka ma meh wartosc handlowa.

Szkoda że chyba tylko Ty miałeś takie zdanie o Durancie, bo nie dostałem za niego żadnej oferty, a wszystkie oferty które ja złożyłem zostały odrzucone :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.