Skocz do zawartości

Reprezentacja e-nba w LOLa


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Rappar ciągle nie może otrzymywać wiadomości to napiszę tak:

@lorak @Borys @MVPrzemek @RappaR

Kilka osób wstępnie zadeklarowało chęć do grania, więc warto byłoby dogadać szczegóły - co i jak :)

Pytania:

1.  macie konto na EUW, EUNE? (u mnie EUW)

2. Jakie godziny/dni pasują? U mnie optymalnie są zazwyczaj dni tygodnia  kiedy pracuję z domu - praktycznie zawsze poniedziałki + często wtorki, czwartki i piątki (zazwyczaj 2/3 dni w tyg robię z domu) - wtedy w godzinach 10-14 mogę rezać prawie bez oporów. Dodatkowo wieczory w tygodniu (po 22 - chyba że mała szaleje, to czasem później), wtedy ofc dużo ciszej :). Weekendy w moim przypadku to duży random (ale wieczory zazwyczaj wolne).

Role itp można dogadać, to mało istotne imho.

jbc mój 'nick' na EUW - BoostedAnimal0 

podajcie swoje to będzie łatwiej się złapać (już od 3 osób można grać flexy, więc to fajna sprawa w sumie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, julekstep napisał:

1.  macie konto na EUW, EUNE? (u mnie EUW)

 

EUNE.

13 godzin temu, julekstep napisał:

 2. Jakie godziny/dni pasują? U mnie optymalnie są zazwyczaj dni tygodnia  kiedy pracuję z domu - praktycznie zawsze poniedziałki + często wtorki, czwartki i piątki (zazwyczaj 2/3 dni w tyg robię z domu) - wtedy w godzinach 10-14 mogę rezać prawie bez oporów. Dodatkowo wieczory w tygodniu (po 22 - chyba że mała szaleje, to czasem później), wtedy ofc dużo ciszej :). Weekendy w moim przypadku to duży random (ale wieczory zazwyczaj wolne).

 

Weekendy, w tygodniu 16-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.