Skocz do zawartości

Reprezentacja e-nba w LOLa


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest sprawa - do wygrania miliony bucksow i milosc Koreanek!

 

Zgadalem sie z lorakiem a propos lola i poszedl pomysl, ze moze udaloby sie zebrac na forum kilka osob do gierek 5v5 (zdecydowanie najlepszy sposob na granie w te gre).

 

W gre wchodza serwery EUW (optymalny) i EUNE (ewentualnie).

 

Piszcie kto chetny i jaka rola/serwer!

 

Poko co mamy:

 

lorak - LESNIK (uwielbiam to tlumaczenie :P) z kontami na EUW i EUNE.

julekstep - rola 'fill', ale pewnie chcielibyscie mnie na topie (support i jungle w miareeee ogarniam, adc od biedy tez, na midzie mnie nikt nie chce widziec - serio). Mam konto na EUW, ale od biedy moge zalozyc smerfa (:D) na EUNE (zakladam, ze po zmianie systemu run ogarniecie nowego konta pod sensowne granie to nie jest wielki problem).

MVPrzemek - CARRY ONLY! (wszystkie serwery)

 

Polecam!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie grao troche.

Glownie las ale pojedyncze picki na adc mid top tez ujdzie.

Unranked w ostatnim i tym sezonie niestety, wczesniej platyna przez pare lat takze szalu nie ma

 

Serwer eune ale euw tez coś mam ale na pewno nie 30 lvl

 

Od zioma moge w sumie konto wziac

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sprawa - do wygrania miliony bucksow i milosc Koreanek!

 

Nienawidzę Cię, Julku.

 

Dawno temu, jeszcze w LO chyba, grałem z kilkoma znajomymi z neta całymi wieczorami. Po czym rzuciłem to w cholerę, bo przecież na co komu marnować czas przy głupiej grze. Niedługo później zapisali się na jakieś raczkujące wtedy mistrzostwa polski czy coś w ten deseń, zajęli 16(?) miejsce. Gdybym wiedział tylko... Tyle Koreanek poszło się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie grao troche.

Glownie las ale pojedyncze picki na adc mid top tez ujdzie.

Unranked w ostatnim i tym sezonie niestety, wczesniej platyna przez pare lat takze szalu nie ma

 

Serwer eune ale euw tez coś mam ale na pewno nie 30 lvl

 

Od zioma moge w sumie konto wziac

lvl 30 jest dalej wymogiem do czegokolwiek (po reformie run)?

LOL

no przeciez nie dota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie grao troche.

Glownie las ale pojedyncze picki na adc mid top tez ujdzie.

Unranked w ostatnim i tym sezonie niestety, wczesniej platyna przez pare lat takze szalu nie ma

 

Serwer eune ale euw tez coś mam ale na pewno nie 30 lvl

 

Od zioma moge w sumie konto wziac

jestes dorzucony do listy true gejmerow w 1szym poscie :D

Nic mi o tym nie wiadomo, chyba że mówimy o czasach WoWa, bo nawet micro nie mam od tamtego okresu.

mmorpgs najgorsza rzecz ever - graj w lola :P Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstydzicie się, że w to gracie? żaden pojazd, tylko ciekawość, bo mi to się ta gra kojarzy z gimnazjalistami, którzy chodzą na wagary i koksują w tym czasie postacie

lol to nie mmorpg, zeby koksowac postacie

 

NOOBIE FEEDERZE

 

a na powaznie to granie w gry to imho maly przypal na forum gdzie ludzie zarywaja noce dla spoconych murzyniakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstydzicie się, że w to gracie? żaden pojazd, tylko ciekawość,

nie bardziej niż tego, że oglądam facetów próbujących wrzucić piłkę do kosza.

 

bo mi to się ta gra kojarzy z gimnazjalistami, którzy chodzą na wagary i koksują w tym czasie postacie

to nie ten typ gry. w lolu liczy się przede wszystkim inteligencja, teamwork oraz mechanika. w sumie dlatego tak azjaci tutaj dominują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w tego lola nie grałem, ale cukierkowa kanciata grafika a la WOW mnie skutecznie odrzuca (nie chodzi o jakość grafy bo lubię np. indie pixelozę, ale taki styl "karykaturalne fantasy dla dzieci z wielgachnymi mieczami")

no widzisz - moje ulubione gry to m.in lol, ck2, football manager (obie prawie bez grafy jako takiej), nie jaraja mnie za to 1st person shootery (poza mass effectami), gdzie ta grafa zazwyczaj jest topowa - rozne priorytety.

 

A LOL idealnie wyciaga i boostuje to co najlepsze w takim wowie (teamplay,pvp) bez koniecznsci spedzania 90% czasu w grze na grindzie (koksowaniu) + od pewnego poziomu swietnie laczy wymog ogarniania mikro (jak robic) i makro (co robic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz - moje ulubione gry to m.in lol, ck2, football manager (obie prawie bez grafy jako takiej), nie jaraja mnie za to 1st person shootery (poza mass effectami), gdzie ta grafa zazwyczaj jest topowa - rozne priorytety.

 

 

 

tez lubię FMa i wiele godzin przepierniczyłem tam od czasu cm 01/02

 

ale grafika nie jest u mnie priorytetem tylko grywalnośc i tzw. replayability dlatego najbardziej lubię wszelkie roguelajki od niezależnych developerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.