Skocz do zawartości

NBA Playoffs 18/19 For Fun Typer! (4th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, dannygd napisał:

Że jak? Rok temu chyba nawet pisałeś, że najgorszy scenariusz wtedy jest brany pod uwagę, bo inaczej po dobrej 1-2 rundach mogłoby się nie opłacać głosować ;)

Zero punktów to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie i to z kilku powodów.

Po pierwsze uważam, że nikt nie próbuje „oszukać systemu” i pauzować trudną w wytypowaniu rundę by uniknąć ujemnych punktów (co wiąże się też z brakiem możliwości uzyskania dodatnich punktów).

Po drugie z doświadczenia widzę, że często osoby po prostu zapominały i pisały o tym np. 3h po czasie.

Po trzecie z łącznej puli 83 osób regularnie (tj udział we wszystkich rundach) wzięło pewnie ok. 40-50 osób. Dużo aktywności jest w tzw. „kratkę”.

Po czwarte niektórzy użytkownicy dołączają dopiero np. w drugiej rundzie do zabawy. Oczywiście uniemożliwia im to wygraną z racji ogromnej ilości straconych punktów ale nie odbiera przyjemności z zabawy.

Reasumując nie uważam, że brak aktywności (który może być spowodowany osobistymi obowiązkami czy problemami) powinien być karcony ujemnymi punktami. Poza tym prawda jest taka, że tylko regularni „gracze” mają szanse powalczyć o najwyższe pozycje.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Raven2156 napisał:

Już sprawdzone.

Jednak wziąłeś udział ale w tabelce zostawiłem puste pole, bo Twój wynik za rundę Finałów konferencji wyniósł 0 punktów co oznacza, że oba mecze wzajemnie się zneutralizowały.

Co oznacza, że Twój końcowy wynik jest jak najbardziej poprawny i zwycięstwo jest zasłużone. :)

No to  

giphy.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał:

Po pierwsze uważam, że nikt nie próbuje „oszukać systemu” i pauzować trudną w wytypowaniu rundę by uniknąć ujemnych punktów (co wiąże się też z brakiem możliwości uzyskania dodatnich punktów).

Też tak myślałem jak robiliśmy regulamin w keeperze, ale... rzeczywistość szybko zweryfikowała mój optymizm :)

Oczywiście to tylko zabawa, ale takie podejście trochę krzywdzi tych co jednak ryzykują i mają ujemne punkty. Weź to pod rozwagę next year! 

PS. Graty dla całego podium, moje miejsce po marnej 1 rundzie i tak zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1 runda wszystko mi przekreśliła tam najwięcej straciłem bo byłem bardzo daleko. W Dalszych rundach wszystko odrabiałem i byłem bardzo wysoko. Strasznie źle postawiłem na OKC i Boston liczyłem ,że OKC przejdzie Portland a tu mocny minusik poleciał i Biedny Boston który Irving nie podołał liderowania zespołu i przegrana Bucks. Ale Toronto mnie strasznie wysoko poniosło bo im zaufałem od początku do końca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cA4tGwG.png

UWAGA WSZYSCY UCZESTNICY!

Nastąpiła zmiana jeżeli chodzi o pozycję medalową. Najmocniej przepraszam za niedogodności ale obliczając tyle wyników z rzędu i rozdając punkty musiałem się omyłkowo pomylić i niestety za rundę finałową użytkownik @Przemek_Orliński zamiast otrzymać -2 punkty za typ 4:2 dla Warriors otrzymał +2.

Zmiana ta nie ma wpływu na pozostałą klasyfikację a jedynie sprawia, że w Top 3 wystąpiła mała "roszada". Przemek_Orliński spadł na 3 pozycję a Szyszmon i haribo zajęli kolejno 2 i 1 miejsce.

Przepraszam jeszcze raz najmocniej i gratuluje wszystkim!

aYjgG4F.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

To chyba idealny moment, żeby sie przywitać na forum po roku od rejestracji.

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę i przede wszystkim podziękowania dla Ravena za organizacje!
Typ z, z którego byłem najbardziej zadowolony to trafiony wynik w rywalizacji MIL - TOR w finale konferencji(choć po meczach w Milwaukee trochę wątpiłem)

Do następnego, pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat
  • 8 miesięcy temu...

Cześć wszystkim!

Nikogo chyba nie powinno dziwić to, że w tym roku również planuje zorganizować kolejną (już 5'tą) edycję NBA Playoffs For Fun Typera! :D Sam muszę przyznać, że nie mogę się doczekać i już zacieram rączki nie tylko na rozpoczęcie sezonu ale głównie właśnie na Post-Season.

Piszę jednak tutaj do was w innej sprawie... Z racji na to, że Playoffs w NBA wystartują nieco później i mamy na to jeszcze trochę czasu wspólnie z kilkoma osobami stwierdziliśmy (a nie sądzę, że ktoś miałby się o to obrazić), że to jedyny i najlepszy moment aby w pewnym sensie "zareklamować" nasze nowe subforum i tym samym zaprosić was do czynnego udziału w dziale NHL. Pewnie wielu z was zadaje sobie pytanie "To my mamy dział NHL?" - tak mamy i cieszy się coraz większą popularnością na forum! :) Nieco ponad rok temu w mojej głowie narodził się pomysł założenia kącika dla fanów hokeja którego finalnie udało mi się zostać swego rodzaju "Moderatorem". W ciągu ostatniego roku na subforum dotyczącym hokeja zostało napisane blisko 1000 postów co moim zdaniem jest naprawdę dobrym wynikiem!

Wierzę, że większość z was ma nie tylko niedostatek koszykówki ale i sportu ogółem. Jeżeli są więc tu na forum jacykolwiek fani NHL - na śmierć i życie oraz również Ci niedzielni to zapraszam do naszego działu i do wzięcia udziału w pierwszej edycji forumowego NHL For Fun Typera! Link znajdziecie tutaj: 

Playoffs w NHL ruszają już w najbliższą sobotę więc emocji na pewno nie zabraknie! Cały system Playoffs został mocno przebudowany (na potrzeby pandemii) i koniec końców liczba meczów zwiększona - pojawiła się dodatkowa runda kwalifikacyjna, oraz "Seeding Round" dla najlepszych 4 zespołów z każdej konferencji. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Stanley_Cup_playoffs

Nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz zaprosić was do naszego hokejowego kącika - wszyscy są mile widziani! :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.