Skocz do zawartości

NBA Playoffs 18/19 For Fun Typer! (4th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Raven2156 napisał:

Według mnie najciekawsze w tym Typerze jest to, że dopiero na koniec poznajemy ostateczny wynik ze zsumowanych wszystkich rund.

a według mnie nie ;] mógłbyś więc podać wyniki? bo jak nie to i tak sobie sam to policzę, ale trochę szkoda mi czasu skoro ty możesz to zrobić kilkoma kliknięciami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

a według mnie nie ;] mógłbyś więc podać wyniki? bo jak nie to i tak sobie sam to policzę, ale trochę szkoda mi czasu skoro ty możesz to zrobić kilkoma kliknięciami ;]

Nie chcę tutaj dzielić ludzi ale Typer organizowany jest od 4 lat i zawsze ostateczne wyniki były podawane na koniec. Tak jak wspomniał @Przemek_Orliński w momencie publikacji wyników na sam koniec daje to na pewno większą satysfakcje z wygranej niż publikowanie ich co każdą rundę tak, że przed Finałem (w którym można zdobyć max 4 punkty) wszystko będzie jasne przedwcześnie.

Jeżeli komuś naprawdę zależy oczywiście, że może to policzyć na własna rękę z tym, że czy aby na pewno jest taki sens i naprawdę wam na tym aż tak zależy? Na to pytanie odpowiedzcie sobie już sami.

Anyway... Pozostaje przy wersji publikowania wyników jedynie za poszczególne rundy a nie tych zsumowanych, które pojawią się dopiero na sam koniec.

P.S. Tego typu wiadomości jak ta którą od Ciebie otrzymałem @kocan23 na priv możesz zostawić dla Siebie - już w tych kilku postach pokazałeś swoją "wyższość". ;) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle za autor tematu ma swoją koncepcje i ma moje poparcie niezależnie od tego merytorycznego dialogu powyżej. 

Nie wiem czy wyniki macie tak słabe jak moje gdzie policzyć sumę mogę na palcach czy mimo wszystko zebraliście punkty dwucyfrowo ale nawet w tym świetnym scenariuszu dodać to do siebie nie jest trudne? 

 

Godzinę temu, kocan23 napisał:

Niestety zgadzam się z lorakiem mimo że go nie lubię. Dawać te wyniki.

Według Ciebie to merytoryczny wpis i prosba równocześnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kocan23 napisał:

Dzięki. Ja takich lamusów jak Ty nie pozdrawiam...

Tylko się nie obraź...

Myśle ze się nie obrazi twórca świetnych wpisów o nba od lat pokazujący pasje do kosza a i mający koncepcje swojej ukochanej ekipy której nikt nie chce na razie realizować ;)))))

Teraz, kocan23 napisał:

Czyli nie podasz wyników teraz , tak ? :)  Szkoda...

Podziwiam konsekwencje i dążenie do celu. 

Gdy spurs tak atakowali kosz tylko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucan23 weź Ty załóż swój własny powerranking. Chętnie zobaczę Twą pracę nad takim projektem. Jak będzie jej choć 1/10 co Raven wkłada co rok to powinno być nieźle.

No i chętnych.

Raven - jak zwykle mega robota. Szkoda tylko, że przegapiłem start. No i ten Orzeł na czele wygląda nienaturalnie 😒.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał:

momencie publikacji wyników na sam koniec daje to na pewno większą satysfakcje z wygranej niż publikowanie ich co każdą rundę

może tobie daje, ale to nie znaczy, że każdemu. poza tym były też inne typery przed twoim i tam publikowano ogólne wyniki co rundę - ludzie nie narzekali ;]

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dlatego obowiazuje netykieta. Przykro mi Panie kocanie, ale musiałem zgłosić tego "pajaca" do zbanowania. Uprzejmie prosze o więcej kultury w merytorycznych i niemerytorycznych wypowiedziach.

Pozdrawiam:)

Czytam 3 tematy na krzyż i muszę załapać się na taką faje jak kocan. Co gorsza trzeba zawracać z jego powodu dupę komuś kto to posprząta.

Nie odpisujcie komuś kogo już nie ma na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL machnalem sie w obstawieniu Raptors - Sixers, bo tam jest  napisane Sixers Raptors a powinno byc Raptors Sixers (kto czytal moje posty na poczatku tej serii wie ze obstgawialem 4-1 dla Raps). Wtedy bym sie nie machnal, i byscie tylko mogli wdychac moje opary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rw30 napisał:

LOL machnalem sie w obstawieniu Raptors - Sixers, bo tam jest  napisane Sixers Raptors a powinno byc Raptors Sixers (kto czytal moje posty na poczatku tej serii wie ze obstgawialem 4-1 dla Raps). Wtedy bym sie nie machnal, i byscie tylko mogli wdychac moje opary.

Skoro pojawiają się takie błędy następnym razem będę zwracał uwagę by zawsze podawać drużynę z wyższym seedem jakoś pierwszą. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem co mam na ten temat powiedzieć. Brak mi słów Panowie.

Prowadzę ten Typer od 4 lat i zawsze starałem się słuchać waszych próśb i pomysłów. Niektóre były lepsze inne gorsze ale większość udało nam się wprowadzić w życie.

Z racji, że ideą tego Typera jest zwycięstwo w ostatecznym rankingu zrozumiałym dla mnie było by nie publikować danych dotyczących zsumowanych rund aby podkręcić rywalizację i by ktoś przedwcześnie nie rezygnował z Typera.

Dzięki waszym pomysłom sprzed lat (do których przeprowadziliśmy ankiety czy większość forum jest za czy przeciw) wprowadziliśmy takie innowacje jak publikacja wyników poszczególnych rund abyście mogli rywalizować ze swoimi znajomymi. To było bardzo fajne, bo przeprowadzone z głową i wybrane przez większość forum.

W tym przypadku otrzymałem informacje od dwóch osób (z czego jedna jest użytkownikiem tego forum od dosłownie jednego dnia), że chcą otrzymać wyniki zsumowanych rund. Oprócz nich nikt nie poparł ich zdania (w tym ja uznałem to za zbyteczne i niszczące zabawę przedwcześnie).

Zostałem więc poproszony o wysłanie danych tak by nie musiały być „przepisywane” ze zdjęcia @lorak. Myślałem nad tym i zdecydowałem, że jak tylko wrócę z uczelni po ważnym kolokwium udostępnię Ci te dane pod warunkiem braku ich publikacji i zachowania tego dla Siebie by nie psuć zabawy innym.

Właśnie wracam z uczelni i po wejściu na forum zobaczyłem co zobaczyłem. Z tego miejsca chciałbym pogratulować wam obu. Dowiedliście swego. Gratuluje, że chciało Ci się to wszystko przepisywać (wystarczy, że ktoś taki jak ja poświecił na to wystarczająco dużo czasu) i, że z taką zaciekłością chciałeś udowodnić swoją rację. Naprawdę wam chłopaki gratuluje.

Z mojego punktu widzenia chcę tylko powiedzieć, że wrzucenie tych wyników publicznie było ciosem dużo poniżej pasa i czuje się zawiedziony. Zdaje sobie sprawę, że z racji tej publikacji bardzo dużo osób zrezygnuje z udziału w kolejnych rundach (głównie te z niższych miejsc) i tym samym Typer będzie cieszył się mniejszą popularnością.

To zawsze był i jest „For Fun Typer” gdzie najważniejsza jest dobra zabawa a nie gra o przysłowiowe „złote gacie”. Niektórzy jednak wzięli te rywalizację za bardzo na serio i tym samym zepsuli ją innym. 

Chce byście wiedzieli, że ja poświęcając czas na tworzenie i prowadzenie tego Typera robię to zupełnie za darmo - dla was wszystkich. Cieszy mnie, że każdy z nas ma możliwość rywalizowania między sobą i im więcej nas jest tym ja czuje, że wszystko co robię naprawdę ma sens sprawiając nie tylko sobie ale i forumowiczom frajdę.

W tym momencie chcę tylko powiedzieć, że się zawiodłem i jeszcze raz gratulacje za zepsucie zabawy wielu osobom (w tym mojej skromnej osobie).

Mamba out

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven2156

Trochę spokojniej, nie fajnie się zachował lorak wg Ciebie, rozumiem to ale mamba out mam nadzieję że nie znaczy że skończysz z typerem

Jak zwykle super robota!

Posty z wynikami zaraz usunę i prześle tabelkę na priv do loraka.

 

2 godziny temu, Eld napisał:

Patrzę na bottom 10 i uwierzyć nie mogę. Moi idole tak cienko? Marcus, Alonzo, DNC, Julek, BaptizIa, Mirwir, Ignazz. Na czym wtopy?

Ziomek ja jestem w top 10 A nie bottom ;)

 

Btw Raven nie pamiętam dokładnie wyników swoich ale nie dałem wszędzie 4-2? A to daje chyba 10 pkt za rundę. Tak tylko grzecznie pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Raven2156 napisał:

Z mojego punktu widzenia chcę tylko powiedzieć, że wrzucenie tych wyników publicznie było ciosem dużo poniżej pasa i czuje się zawiedziony. Zdaje sobie sprawę, że z racji tej publikacji bardzo dużo osób zrezygnuje z udziału w kolejnych rundach (głównie te z niższych miejsc) i tym samym Typer będzie cieszył się mniejszą popularnością.

XD zdajesz sobie sprawę, że co roku z każdą rundą maleje liczba uczestników, mimo że publikowałeś tylko tabele za poszczególne rundy? poza tym skoro to "for fun typer", to na nikogo zbiorcze wyniki nie powinny mieć wpływu.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dnc napisał:

@Raven2156

Trochę spokojniej, nie fajnie się zachował lorak wg Ciebie, rozumiem to ale mamba out mam nadzieję że nie znaczy że skończysz z typerem

Jak zwykle super robota!

Btw Raven nie pamiętam dokładnie wyników swoich ale nie dałem wszędzie 4-2? A to daje chyba 10 pkt za rundę. Tak tylko grzecznie pytam :P

Oczywiście, że nie kończę. Po prostu trochę się zdenerwowałem, bo nie było to honorowe zagranie. Ci co chcieli zdążyli już niestety wyniki zobaczyć.

Ale no trudno Typer będę prowadził dalej i nie martw się dalej będę z Siebie dawał wszystko. :)

A co do wyników to w serii PTB:Denver zagłosowałeś 4:1 co dało Ci tylko 1 punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.