Skocz do zawartości

NBA Playoffs 18/19 For Fun Typer! (4th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwile obecną udział w Typerze wzięło zaledwie 26 osób co przy rokrocznym rosnącym zadowoleniu i 78 osobach które zagłosowały na pierwszą rundę rok temu wynikiem raczej poniżej oczekiwań haha.

Wierzę, że na forum jest jeszcze bardzo dużo ludzi którzy czekają do ostatniej chwili by być pewni swoich wyborów! :smile:

Nie zapomnijcie tylko zagłosować przed Sobotą, 13 Kwietnia, Godzina 20:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy formularz zostanie zamknięty (z racji rozpoczęcia pierwszego meczu Playoffs).

Oddawać swoje głosy możecie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSCC2PgM-nk74Sy9lIDdR4bG3NicG8sIpuCSJAQdmlQGaXow/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do końca głosowania na pierwszą rundę tegorocznych Playoffs zostały niecałe 2 godziny więc jeżeli nie oddaliście jeszcze swoich głosów to jest to ostatnia szansa.

 

Z doświadczenia wiem, że nie wzięcie udziału w którejkolwiek z rund (a tym bardziej pierwszej w której do zdobycia jest najwięcej punktów) uniemożliwia końcowe zwycięstwo.

 

W chwili obecnej jest was aż 65 co jest bardzo dobrym wynikiem!

 

Osoby które jeszcze nie głosowały mogą swój głos oddać tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSCC2PgM-nk74Sy9lIDdR4bG3NicG8sIpuCSJAQdmlQGaXow/viewform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie głosowanie na pierwszą rundę tegorocznych Playoffs zostało zakończone.

 

W tym roku zagłosowało aż 77 osób!

 

Dzięki wielkie za zainteresowanie Typerem. Im nas więcej tym lepsza jest rywalizacja i lepsza zabawa!

 

Liczę, że tak wysoka liczba uczestników utrzyma się również w kolejnych rundach.

 

Jutro wrzucę głosy wszystkich forumowiczów celem jeszcze większej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi użytkownikami.

 

Dzięki wielkie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Lashley napisał:

Po skończeniu na pewno całej 1 rundy bo przecież nie skończyła się seria Denver i GSW jeszcze ;) 

Tylko, że druga runda zacznie się szybciej niż 1 skończy, to chyba oczywiste 😆 Gdy seria trwa 7 meczy, a inne pierwszorundowe pary grały po 4-5 meczy

Edytowane przez Eliasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cA4tGwG.png

Wybaczcie, że post pisany z lekkim opóźnieniem ale no nie jestem obecnie w domu więc piszę z laptopa.

Z racji, że rozpoczęcie pierwszego meczu drugiej rundy (a tym samym całej rundy) jest nam znane zatem nie mamy już zbytnio czasu i musimy rozpocząć głosowanie na kolejną rundę.

Zdaje sobie sprawę, że poprzednia nie zakończyła się jeszcze w całości stąd głosowanie będzie obejmowało wszystkie możliwe rozwiązania (proszę żadnego nie pomijać) a w ostatecznym rozrachunku będę zliczał punkty jedynie z prawidłowych serii.

Wiem również, że czasu jest mało dlatego proszę o sprawne oddawanie głosów, ponieważ termin składania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z Soboty na Niedzielę, 27/28 Kwietnia o godzinie 01:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy pomiędzy Philadelphia 76ers vs Toronto Raptors.

Do końca głosowania zostało zatem jedynie nieco ponad 30 godzin dlatego zapraszam do głosowania już teraz!

Oddawać swoje głosy możecie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0KBF49VYTDsjkD1p2f5RTTWAvKuRY_8KSJdw2ufFxh0ypzA/viewform?usp=sf_link

P.S. Wyniki pierwszej rundy pojawią się po jej zakończeniu tak szybko jak uda mi się je opracować. Zrobię co w mojej mocy by było to jak najszybciej.

Tymczasem życzę powodzenia i dobrej zabawy!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat

Dzięki uprzejmości użytkownika ptak udało nam się podpiąć ten temat (za sprawą forumowej administracji) tak by zawsze był łatwy w znalezieniu (widoczny u góry forum). Wielkie dzięki!

P.S. Do końca głosowania na drugą rundę tegorocznych NBA Playoffs pozostało niecałe 7 godzin, bo już dzisiejszej nocy o godzinie 1:30 czasu polskiego zmierzą się Philadelphia 76ers i Toronto Raptors.

Na chwilę obecną otrzymałem jedynie 42 głosy a wiem, że na pierwszą rundę było ich dużo więcej także wszystkich zainteresowanych udziałem, którzy jeszcze nie oddali swoich głosów zapraszam do wzięcia udziału w zabawie już teraz, bo czasu jest naprawdę mało.

Swoje głosy możecie oddawać tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0KBF49VYTDsjkD1p2f5RTTWAvKuRY_8KSJdw2ufFxh0ypzA/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.