Skocz do zawartości

Preferencje kulinarne użytkowników


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

DeAndre co najwyżej .

 

Dekoracyjny jest najlepszy, być może jeśli chodzi o kanapki czy sałatki to inne majonezy kogą nawiązać rywalizację, ale jeśli mówimy o jajkach z majonezem to Dekoracyjny to prime Lebrona

 

Jest dokładnie tak jak Pan Qcin napisał. Dekoracyjny > cała reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wpadną fani statystyk i pokażą screeny z Excela per48 ilość sprzedanych słoików z okresu sprzed Wielkanocy i się dowiemy :]

to Lorak a następnie wpadnie Rappar z jakimś z dupy porównaniem a julek zada pytanie ;) majonez to ja lubie Roleski :) Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze jest na rynku, ale majonez z firmy "Motyl" też swojego czasu robił robotę.

 

A co do Kieleckiego:

 

 

i elo! :]

 

Na podstawie Jerryego Westa zostało opracowane logo NBA ale czy to oznacza ze West jest lepszy niż Jordan/Lebron/Curry ?

 

Majonez kielecki jest tylko dla majonezowych hipsterow, Dekoracyjny przez swoją powszechność i łatwodostępnosc wiele stracił z elitaryzmu.

 

To dokładnie tak samo jak z Lewandowskim i Piatkiem. Kilka fajnych meczy Piątka i już urabura Lewy na ławkę , ale gdzie Rzym a gdzie Krym .

 

Dekoracyjny ->Ocetix->Kielecki

 

A co do Motyla to majonezu nie miałem okazji spróbować ale jeśli się nie mylę robili tez chrzan i ten mieli najlepszy na rynku, o 2 tiery nad reszta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Lorak a następnie wpadnie Rappar z jakimś z dupy porównaniem a julek zada pytanie ;) majonez to ja lubie Roleski :smile:

 

juz za chwilę w dziale polityka: "spożycie majonezu przez Japończyków i jego wpływ na społeczną degrengoladę, samobójstwa i uzależnienie od gier komputerowych w kontekście 500+ i bezrobocia w Polsce"

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech btw są okropne majonezy i ketchupy, każdy ma jakaś dziwna przyprawę w sobie do której nie idzie za c***a się przekonać. zawsze zabieram z polski zapas dekoracyjny i ketchup pudliszki. W biedronce tez jest zajebisty ketchup włoski się nazywa ale nie pamietam teraz jaki producent i jest tylko w małych buteleczkach ;/

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do preferencji kulinarnych. Nie jem mięsa od jakiegoś czasu i w ogóle mi tego nie brak. Jak sobie człowiek zrobi pasztet veganski (no robi go moja pani, ale trochę pomagam) to wie, co je. Jedyne co nie polecam to veganska parówki.

A majonez to Winiary i jajka żółtkiem do góry. Rekord w Wielkanoc to 16 w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do preferencji kulinarnych. Nie jem mięsa od jakiegoś czasu i w ogóle mi tego nie brak. Jak sobie człowiek zrobi pasztet veganski (no robi go moja pani, ale trochę pomagam) to wie, co je. Jedyne co nie polecam to veganska parówki.

A majonez to Winiary i jajka żółtkiem do góry. Rekord w Wielkanoc to 16 w niedzielę.

 

gratki, zaraz zrobię kolejny off ale wpier... mięcha na niespotykaną skalę jak jest to obecnie, zaje.... niedługo tą planetę, ponad 50% gazów cieplarnianych pochodzi od zwierząt hodowlanych, a te ch. na górze narzucają jakieś bzdety w stylu 40 filtrów w moim deaslu które go, odpukać, niedługo rozwalą. Od jakichś 15 lat próbuje być wege, od kilku veganinem, fakt że z różnym skutkiem ale myślę że ograniczyłem spożycie produktów  pochodzenia zwierzęcego o jakieś 80/90%, gdyby większość ludzi na świecie postarała się zmienić swoje nawyki żywieniowe choć tak aby były one podobne do naszych dziadków, czyli mięso z raz, dwa razy w tygodniu, to jakoś ten świat by jeszcze pociągnął, a tak to niedługo szlag to wszystko trafi. Trzeba się nacieszyć nba, bo to mogą być ostatnie lata patrząc jakiego bata na siebie hamerykańce szykują, jedyne co w tym pocieszającego że może zanim ten kraj zdmuchną huragany albo zaleją powodzie to nba nie dotrwa do poziomu kiedy każdy mecz rs będzie na poziomie asg :P

Czy tez macie wrazenie, ze ten temat w dziale inne to juz nie to samo? :(

 

PS. Karl, przekonales mnie, sprobuje tego Twojego sposobu na jajca w majonezie, chociaz tego nie widze :nevreness:

włąśnie jedyne co @Ely zamordował to temat o gortacie, postuluję aby przywrócić jego oryginalną formę i nie zawacham się "uderzyć" z tym do najwyższych instancji :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.