Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, skoro McGee znowu robi sezon życia mając klasowego pg u boku, jak cp3 to może powiedzcie lepiej jakie staty trzasnąłby jusuf Nurkic przy cp3? 

 

Btw na temat tego o czym piszecie to Moim zdaniem - kontuzja to kontuzja i absencja to absencja - @Tecu ma teraz Irvinga który grałby u niego gdyby nie coś tam w realu ze szczepionkami, jest to nie fair - ale tez miał klaya, który u niego by sie nigdy może nie połamał, prawda ? Ale jednak bierzemy ocenę zespołów ze statystyk z reala, prawda ? Case Ponitka - moim zdaniem moze  by wymiatal w NBA i miał szanse na 6th Man of the year, ale nie mielismy jak ocenić tego bo nie grał w realu nigdy…  @człowiek...morza to tak jakbyś miał w ROTO bena Simmonsa, tez byś wymuszał na Yahoo żeby mu jakieś statystyki wyliczyli ? 

I tak, bez wchodzenia w politykę bym zakończył ten temat.
 

Skoro mamy KONTUZJE jak w realu, jak klay, Kawhi, choć u nas grali innego dnia i o innej godzinie, lub Bealowi babcia teraz umarła i bierzemy wg tego absencje w begm to Czemu mamy nie brać widzimisie c***owych graczy jak Ben Simmons czy Kyrie Irving - jeden nie chce grać po prostu, a drugi nie chce spełnić wymagań żeby grac. To tak jakby lekarze mu zabraniali grac, bo ma coś z sercem. Albo jakby nie chcial

zrobic badan lekarskich. Co wy pierdolicie w ogóle. Ja bena Simmonsa i kyrie nie liczę jako grających i już.

 

wyjatkiem miały być zawsze shutdowny w realu. Jak pisze @cvbe

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Hej, skoro McGee znowu robi sezon życia mając klasowego pg u boku, jak cp3 to może powiedzcie lepiej jakie staty trzasnąłby jusuf Nurkic przy cp3? 

Btw na temat tego o czym piszecie to Moim zdaniem - kontuzja to kontuzja i absencja to absencja - @Tecu ma teraz Irvinga który grałby u niego gdyby nie coś tam w realu ze szczepionkami, jest to nie fair - ale tez miał klaya, który u niego by sie nigdy może nie połamał, prawda ? Ale jednak bierzemy ocenę zespołów ze statystyk z reala, prawda ? Case Ponitka - moim zdaniem moze  by wymiatal w NBA i miał szanse na 6th Man of the year, ale nie mielismy jak ocenić tego bo nie grał w realu nigdy…  @człowiek...morza to tak jakbyś miał w ROTO bena Simmonsa, tez byś wymuszał na Yahoo żeby mu jakieś statystyki wyliczyli ? 

I tak, bez wchodzenia w politykę bym zakończył ten temat

Skonczyłeś dyskusje sprowadzając ją do absurdalnych pytań i porównań oraz siebie do osoby niezdolnej do pomyślunku i intepretacji.

Najs 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, january napisał:

Karpiu gdzie ten Poole w formie co miał być się pytam?

A miło z Twej strony, że się o niego tak troszczysz.

 

18 godzin temu, mac napisał:

Patrząc na to jakis sezon gra GSW, Curry idzie po MVP, Draymond po DPOTY, do tego Lavine super, czy mi się wydaje, czy zeszłoroczne GSW byłoby faworytet na ten moment to tytułu ?

Nie byliby, bo tam były wciąż spore luki w składzie typu Kanter czy Moses Brown grający spore minuty. To dlatego Dubs odpadli w ostatnich PO, a nie dlatego, że ludzie nie cenili Stepha czy Greena. Warto zauważyć jak głębokim zespołem są real Dubs w tym roku w porównaniu do zeszłego i jak bardzo się przez to zmieniły wyniki. Naszym Warriors wystarczyło zrobić to samo - zamienić te wszystkie łajzy z rotacji na dobrych rolesów, co nie byłoby trudne i moim zdaniem właśnie by szli po tytuł. No, ale jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Nie byliby, bo tam były wciąż spore luki w składzie typu Kanter czy Moses Brown grający spore minuty. To dlatego Dubs odpadli w ostatnich PO, a nie dlatego, że ludzie nie cenili Stepha czy Greena. Warto zauważyć jak głębokim zespołem są real Dubs w tym roku w porównaniu do zeszłego i jak bardzo się przez to zmieniły wyniki. Naszym Warriors wystarczyło zrobić to samo - zamienić te wszystkie łajzy z rotacji na dobrych rolesów, co nie byłoby trudne i moim zdaniem właśnie by szli po tytuł. No, ale jest jak jest.

Mieli 7-osobową mocną rotację:
Curry, Lavine, Dort, Green, Ingles, Green, Gibson + powiedzmy na te pare minut Neto, który jest solidny.

W zupełności wystarczająca liczba zawodników do znalezienia odpowiedniego ustawienia i obycia się bez Kantera/Browna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Mieli 7-osobową mocną rotację:
Curry, Lavine, Dort, Green, Ingles, Green, Gibson + powiedzmy na te pare minut Neto, który jest solidny.

W zupełności wystarczająca liczba zawodników do znalezienia odpowiedniego ustawienia i obycia się bez Kantera/Browna.

Nie mieli, bo grali tak:

W dniu 13.06.2021 o 21:02, MMM2121 napisał:

Rotacja

S. Curry 37 Neto 6 Dort 5  
Z. LaVine 36 Dort 8 Danny Green 4  
J. Ingles 21 Dort 12 Danny Green 15  
Dray Green 36 J. Ingles 12    
Taj 28 Draymond Green 3 M. Brown 10 Kanter 7

 

Starting backcourt Steph-LaVine-Ingles aka defensywny samobój oraz Brown z Kanterem grający półtorej kwarty to są powody porażki Dubs, a nie że ludzie nie wiedzą jak dobry jest Steph. Ale najlepiej jest płakać, że nie warto pisać opisów i rozsprzedać świetny zespół, zamiast zastanowić się nad prawdziwą przyczyną, załatać dziury i wrócić silniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kyrie odmówił po prostu zrobienia badan lekarskich to tez ma gra albo nie spełnił jakichkolwiek innych wymagań to to

jest ta sama sytuacja co teraz ze szczepionka, człowiek_morza.Jakby się okazało ze liga zabrania noszenia opasek na głowę i ktoś by się zbuntował i Przestał grac to traktuje to tak samo - gość nie chce grac bo coś jest dla niego ważniejsze, nie ważne co, ale nie spełnia warunków żeby grac i tyle. To

Dla mnie taka sama sytuacja tak Jak pare lat temu Bosh chciał grac a lekarze  mu zabronili. Nie możemy stwarzać wg mnie precedensów w takich sprawach bo za niedługo nie wiem, ktoś może odmówi gry w druzynie, bo drużyna nosi znaczek Nike (Kanter) albo jakieś inne bzdury. I co wtedy? Za każdym razem mam rozstrzygać czy w świecie begm tez byłby buntownikiem czy nie . Tak jak nie rozstrzygamy czy Kelly Olynyk by sie tego Samego dnia połamał w naszym swiecie Tylko wpisujemy mu z automatu te same Absencje co w realu, tak samo musi być niestety z Innymi niż shutdowny powodami.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze zbliża się koniec trymestru skoro January zaczyna się uaktywniać :D 

no GSW szkoda, nie tyle nawet przebudowy- bo była ona w pewien zrozumiała , co tego ze wzięto tam chyba najgorszy możliwy zwrot- czyli drewnianego Ingrama :) 

Stad jak January śmieje się z tych co nie chcieli Curryego, to cóż, nikomu z nas MM nie proponował go za przysłowiowego Winslowa :) 

Zreszta, ze Curry to GOAT wiadomo nie od dziś, jedyny znak zapytania to zdrowie bo - było nie było- to dopiero początek sezonu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karpik napisał:

Nie mieli, bo grali tak:

Starting backcourt Steph-LaVine-Ingles aka defensywny samobój oraz Brown z Kanterem grający półtorej kwarty to są powody porażki Dubs, a nie że ludzie nie wiedzą jak dobry jest Steph. Ale najlepiej jest płakać, że nie warto pisać opisów i rozsprzedać świetny zespół, zamiast zastanowić się nad prawdziwą przyczyną, załatać dziury i wrócić silniejszym.

1. Steph, to nie jest zły obronca, Zacha tez na spokojnie da się ukryć. A za plecami mieli Greena i Taja wiec miał kto koordynować ta defensywę.

2. Ja nie napisze już żadnego opisu, bo są totalnie bez sensu. Po każdym głosowaniu widać, jak lud kupuje narracje od poważanych userow z długim stażem/lub lubianych. Widać to w każdym głosowaniu, w szczególności @Qcin_69 ma zawsze pod górkę bo ani jego opinie nie są specjalnie poważne ani nie jest specjalnie lubiany. 
 

3. Tamten Gameplan był ustawimy pod Ziona, który nie powinien grać bo pewnie był już ułana świnią w tamtym momencie. Podobny case do Klaya. 
 

4. No ale tez nie będę ukrywać, ze już nie wierzyłem w ten zespół, ze jest w stanie cos ugrać i zabrakowalo mi cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jakby kyrie odmówił po prostu zrobienia badan lekarskich to tez ma gra albo nie spełnił jakichkolwiek innych wymagań to to

jest ta sama sytuacja co teraz ze szczepionka, człowiek_morza.Jakby się okazało ze liga zabrania noszenia opasek na głowę i ktoś by się zbuntował i Przestał grac to traktuje to tak samo - gość nie chce grac bo coś jest dla niego ważniejsze, nie ważne co, ale nie spełnia warunków żeby grac i tyle. To

Dla mnie taka sama sytuacja tak Jak pare lat temu Bosh chciał grac a lekarze  mu zabronili. Nie możemy stwarzać wg mnie precedensów w takich sprawach bo za niedługo nie wiem, ktoś może odmówi gry w druzynie, bo drużyna nosi znaczek Nike (Kanter) albo jakieś inne bzdury. I co wtedy? Za każdym razem mam rozstrzygać czy w świecie begm tez byłby buntownikiem czy nie . Tak jak nie rozstrzygamy czy Kelly Olynyk by sie tego Samego dnia połamał w naszym swiecie Tylko wpisujemy mu z automatu te same Absencje co w realu, tak samo musi być niestety z Innymi niż shutdowny powodami.

posługujesz się jakąś dalece bezkontekstową intepretacją, gdy sytuacja wydaje się prosta i wymaga jedynie zamiany "x" z "y"  (jak się mylę, niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu).

w Nowym Yorku Kyrie nie może grać, bo zabraniają mu tego przepisy.

w Philadelphii zaś może grać, bo obowiązuje inne prawo i przepisy mu tego nie zabraniają.

Szukasz jakiś bzdurnych porównań, które nijak mają się do sytuacji.

Jak już szukać jakiś porównań, to w Philadelphii Kyrie ma pozwolenia na pracę, a w Nowym Yorku nie. Skoro u nas zatrudniony jest w Phildelphii, to zabraniając mu gry narażamy się na złamanie tego prawa i konieczność wypłaty odszkodowania.

Ps. Nie liczę, że do ciebie trafię, bo jak widać proste logiczne zadania niestety przerastają.

Ps. 2 Sytuacja Bosha byłaby jednakowa w każdym klubie, dlatego tam nie byłoby miejsca na inny tok rozumowania.

Ps. 3 Te twoje porownania z Kanterem i Olynykiem są tak nieanalogiczne ze ja pierodle.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

 

2. Ja nie napisze już żadnego opisu, bo są totalnie bez sensu. Po każdym głosowaniu widać, jak lud kupuje narracje od poważanych userow z długim stażem/lub lubianych. Widać to w każdym głosowaniu, w szczególności @Qcin_69 ma zawsze pod górkę bo ani jego opinie nie są specjalnie poważne ani nie jest specjalnie lubiany. 
 

 

polać mu! 

zawsze pod górkę a mimo to jedyny nie wypłakany  mistrz w historii beGM! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMM2121 napisał:

 

2. Ja nie napisze już żadnego opisu, bo są totalnie bez sensu. Po każdym głosowaniu widać, jak lud kupuje narracje od poważanych userow z długim stażem/lub lubianych. Widać to w każdym głosowaniu, w szczególności @Qcin_69 ma zawsze pod górkę bo ani jego opinie nie są specjalnie poważne ani nie jest specjalnie lubiany. 
 

Ciekawa opinia, biorąc pod uwagę, że głosami userów wygrał zarówno Konferencję, jak i Finały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

E tam, dalej atakujemy 73W+. Po prostu w pełnym składzie mając dotychczasowego MVP i drugiego gracza z all-NBA 1st w tym sezonie wzmocnionych jeszcze LeBronem 

Nie żartuj. Drugim najlepszym zawodnikiem w NBA z niewielką stratą do Curryego jest Durant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Jak dla mnie Durant drugi ale ofc Jokic bardzo blisko.

zamierzam jutro zrobić temat MVP Race, a póki co radzę spojrzeć na sprawę szerzej - to co Jokić ma obecnie do dyspozycji czyli od jakiegoś czasu max 11 aktywnych graczy gdzie dwóch ostatnich to Bol i Howard, powinno go mocno faworyzować w tym wyścigu, gość crashuje adv stats jak nigdy dotad, bardzo poprawił się w obronie, co jest najistotniejsze

oczywiście mecz z Sixers mocno połozył się cieniem na jego dotychczasowej grze, ale to tylko jeden taki mecz, a w zasadzie słaba 3 kwarta, bo w pierwszej niszczył wszystko, a w 4ej musiał zejść z kontuzja

oczywiście Dubs robiący top2 bilans na zachodzie spowoduja, ze bardzo cieżko będzie o b2b + ta nieszczęsna akcja z Morrisem, która może mieć wpływ na głosy niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.