Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

A tam przesada. Jak jest tu jakiś GM, którego jeszcze nie zwyzywałem, to trzeba się o niego martwić czy na pewno z nami gra. Nie ma co się lizać po fiutkach.

NO I SAM WIDZISZ JAK CIĘ WSZYSCY KRZYWDZĄ ZA TO NA GŁOSOWANIACH!!!11

:D

Mistrzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie pamiętam takiej sytuacji. Dwa lata przerwy? Przecież nawet zloty były częściej. 

Po za tym jak możesz ocenić zdolności negocjacyjne nie znając przebiegu rozmów? 

Za Davisa dostałem optymalny pakiet i to była najwyższa rynkowa oferta. Natomiast Bagley to może być conajwyzej błędna ocena potencjału, chociaż grubo za wcześnie na to. 

Przecież ten ranking był rok przed Davisem xd byłeś coś koło 20 miejsca chwile po tym co oddałeś Śliwkę z 2 runda za MKG xD a swoją opinie o negocjacjach wyciągnąłem po tym jak z Tobą negocjowałem wiec jakaś tam wiedzę miałem :) 

//

co do Bagleya to chyba nawet Ci pisałem ze wole Bridgesa od niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Powtarzasz się. 

Już parę osób się wypowiedziało, że SGA na play-in będzie u nich grał. 

Poza tym na ten moment Suns muszą odprawić Pelicans, a dopiero później zmierzyć się z kimś z pary Kings - Thunder, a Ty od razu zakładasz, że to "rosnące Suns" będzie ich problemem. A może tak będzie problemem Kings? 

Zresztą w tych rosnących Suns ja widzę 3 zawodników na spoko poziomie, jednego ( Barnesa ) o którym nie wiem co sądzić, JJJ wracającego po ciężkiej kontuzji i w zasadzie tyle. Storpedowany rooster zdemotywowany oddaniem veta Horforda aby mógł grać o wyższe cele ( czyli w Suns się o takie nie gra skoro go oddali ) i to ma być "rosnące" Suns? 

Bez obrazy @Lucas. No offense, ale Jasiek ewidentnie próbuje tu jak tylko może odwracać uwagę od tego, że pewnie straci HCA. 

Wciąż według niektórych jestem jednym z najgorszym GMem i przeprowadzam najgorsze wymiany mimo, że po stokroć piszę, że to są wymiany łączone.

 

Że co?! Z całym szacunkiem ale top8 Zachodu jest znana już serio ktoś musi mieć mocne poczucie humoru by tu wciskać zespoły z miejsc 9-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tucker jest przecież beznadziejny w tym sezonie. Weź edytuj ten post jakoś czy co, podmień go na kogoś innego :D 

Beasley swoją drogą to będzie ciekawy case - też wyglądał dramatycznie po przerwie, kiedy wrócił na kilka spotkań.

Tam jest pomyłka, melo miał przecież obietnice startowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilanse w RL NBA za 3 trymestr:

Wschód:

1. Knicks 17-7, Hawks 17-7, Wizards 17-7

4. 76ers 16-8, Heat 16-8

6. Nets 15-9, Bucks 15-9

8. Celtics 13-11

9. Pacers 12-12

10. Bulls 11-13

11. Raptors 9-15

12. Hornets 8-16

13. Pistons 6-18

14. Cavaliers 5-19

15. Magic 4-20

Zachód:

1. Suns 17-7, Nuggets 17-7

3. Warriors 16-8

4. Jazz 15-9, Clippers 15-9, Mavericks 15-9

7. Trail Blazers 13-11, Grizzlies 13-11

9. Lakers 12-12

10. Timberwolves 11-13

11. Pelicans 10-14

12. Spurs 9-15, Kings 9-15

14. Rockets 4-20

15. Thunder 2-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

@karpik te 14 wygranych to za mało dla Ciebie w tym trymestrze. 

Dlaczego... karpik raczej fajnie patrzy na swój zespół, nie pompuje nadmiernie, widać obiektywne podejście w tych propozycjach. Ale Ty fluber to nieźle odleciałeś z tymi 18W :)

Twoja rotacja to może wyglądała fajnie na papierze przed sezonem o czym sam gdzieś tam pisałem, ale sezon zweryfikował. Nie sama ilość i nazwiska a jakość jest ważna. Szkoda, że się nie zainteresowałeś trochę rl Grizzlies, bo na Twoim miejscu to bym schował beznadziejnego House'a, odsunął całkiem Redicka i dał pograć Koncharowi, który jak dostawał minuty to był naprawdę solidny (wystarczyło podpytać nawet ;)

Graham zagrał kilka fajnych meczów, ale on dalej gra na poziomie poniżej 40%FG i niektóre jego decyzje w trakcie meczów to jest kryminał. Hassan odbił się brutalnie od rywalizacji z Holmesem w SacTo. 

Ta obrona na poziomie średniej ligowej to też życzeniowo. 

Masz świetnego Westbrooka. Jest Sabo. Są może jeszcze z 3-4 nazwiska, które dają radę grać na poziomie i tyle. Przez połowę trymestru w s5 gra tragiczny chłop. Westbrook, Sabo, Kuzma, Graham i piąty powinien powinien być Konchar, a pogra jakieś ogony. Jeszcze Kennard może być na ławce. Dalej szkoda pisać... gdzie ta niby szeroka rotacja? Bo jakości to ja tam dużej nie widzę i te aż 18W mnie rozbawiło :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

@karpik te 14 wygranych to za mało dla Ciebie w tym trymestrze. 

No dla mnie to jest trymestr na 14-15W, fajnie, że Bojan odpalił, ale duet Trae-Zion miałem tylko w 11 meczach, także ciężko wyrzeźbić z tego więcej. Zresztą dla mnie teraz najważniejszym pytaniem jest ile czasu trwałaby absencja Ziona, gdyby real Pels awansowali do PO, bo moim zdaniem to wygląda tak na styk, że by wrócił na start PO, a może by opuścił pierwszy mecz lub dwa. Trochę za dużo gdybania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

 Szkoda, że się nie zainteresowałeś trochę rl Grizzlies, bo na Twoim miejscu to bym schował beznadziejnego House'a, odsunął całkiem Redicka i dał pograć Koncharowi, który jak dostawał minuty to był naprawdę solidny.

Doskonale wiem jak wygląda konchar, już przed poprzednim sezonem miałem go na niegwarantowanej umowie i bardzo go lubie ale dziesiątki razy krytykowałem tu ludzi którzy zmieniają rotacje totalnie w trakcie sezonu bo w rl NBA ktoś ma słabsza formę a kto inny nagle świetna. Nie jestem hipokryta po prostu. 

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Graham zagrał kilka fajnych meczów, ale on dalej gra na poziomie poniżej 40%FG i niektóre jego decyzje w trakcie meczów to jest kryminał. Hassan odbił się brutalnie od rywalizacji z Holmesem w SacTo. 

Graham oddaje jakieś 80 procent rzutów z dystansu przecież więc jego fg nie jest niczym dziwnym. On TS ma na poziomie powyżej 55 procent, najlepsze w karierze. 

Hassan jest słabszy od Holmesa ale fakt ze nie gra z ławki nie wwynika z poziomu sportowego. On nawet w tym trymestrze robi jakieś 20-15-2 per 36 kiedy gra. 

To jest ciągle pytanie czy gramy w roto czy to jest coś więcej bo:

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

Jeszcze Kennard może być na ławce. Dalej szkoda pisać... gdzie ta niby szeroka rotacja? Bo jakości to ja tam dużej nie widzę i te aż 18W mnie rozbawiło :):)

taki kennard kiedy tylko dostawał w Clippers rolę w jakiej grał w rl Pistons to nie zawodzil i statystycznie wyglądał bardzo dobrze

 To nie jest słabszy gracz niż sezon temu, ale statystyki ma gorsze bo gra w bardzo mocnym teamie w mniejszej roli. 

Tak samo Bjelica, jak dostał teraz pod koniec sezonu duże minuty w heat, to też wyglądał dobrze

Jeżeli mamy brać ich staty 1 do 1 to wiadomo ze nie wygląda to tak dobrze jak powinno, ale nie sadze że powinniśmy patrzeć w ten sposób w tej grze. Od tego mamy inne gry fantasy. 

Gdyby ktos Ci powiedział przed trymestrem że Westbrook poprowadzi rl Wizards do najlepszego bilansu w lidze w 3 trymestrze to smialbys się jeszcze głośniej, a jednak to zrobił. Sprawił że gracze wokół niego stali się lepsi. Dlaczego u mnie nie miałby wykręcić podobnego bilansu jak w rl NBA skoro mam lepszy skład niż rl Wizards i mnóstwo innych argumentów ( lepszy fit pod Westbrooka w ataku, lepszy shooting, lepsze zgranie) ? Nie widzę tu teamu z lepszym duetem niż Westbrook i sabonis w 3 trymestrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.