Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2021 o 22:05, Eld napisał:

 

Zachód:

Nie będę się bawił w seedowanie, ale HCA jak dla mnie mają pewne dwie drużyny. Są to Denver i Wolves z wskazaniem na tych pierwszych na 1st. Tier 2 do HCA do Lakers ale jednak LBJ nie grający do tej pory w 18 meczach to dużo za dużo aby myśleć o wyższym seedzie. Niby Butler i Capela robią co mogą, Ingram niewyraźny, ale ta ławka...nie zdziwię się jak przy tak małych różnicach Lakers stracą HCA. Lakers tu mogą być do podgryzienia.

 

Lebron nie gra, Ingram tez już nie gra, ławka krótka, rolsi cegła za 3(Batum i Theis) tutaj rzeczywiście może być bardzo ciężko utrzymać pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i do tego gdybym wiedział, że Allonzo Trier ze mną nie przedłuży, to brałbym wtedy zamiast Sirvydisa Dorta :D - a tak wziąłem gracza z założeniem stashowania go 🙃

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dobra mina do zlej gry

Świetnie Bama bronił tym swoim olbrzymim torsem :) On powinien grać obok jakiegoś ofensywnego centra (np KATa), a w Bostonie nie bardzo ma jak pokazać swoje możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber kto ma lepszego pg ?
polecam mecz vs Portland. 

 

image.thumb.png.c448a70cc15738a51eb833a6301ab2a5.png

Z całym szacunkiem Ronnie, ale gdyby wyjąć z Twojego składu Paula to w takiej bańce jak rok temu zrobiłbyś 0-8 a nie 8-0 jak rl Suns:) także nie rób z supportu Paula w rl NBA jakichś niemot. Thunder do posadzenia połowy składu też wyglądali z sga i horfordem całkiem legitnie w tym sezonie:) 

Bardzo dobry mecz Chrisa Paula naturalnie ale Westbrook w 3t jest zwyczajnie lepszy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Raczej wszyscy z miejsc 3-6 w tym trymestrze mają problemy, więc może być ciasno.

Też o tej ławce przesada, niektórzy z oponentów to się tu jarają jako głównym podkoszowym Tajem Gibsonem, który byłby u mnie 4 wysokim bez szans na minuty ^.^

Przypomnij mi proszę kto u ciebie lata na pozycjach 1-3 w rezerwowej 5 w tym trymestrze? :) 

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluberWyjmuj sobie do swoich hipotez Cp4 ale fakty są takie ze CP3 jest zdrów jak ryba oraz skończy pewnie w top5 głosowaniu do mvp. Ma impakt na grę większy  niż każdy z takich naszych knicks, czy Magic.  Jesli jego drużyna bedzie musiała się w jakims play-in zmagać o wejscie do PO, to to będzie pogarda głosujących dla Chrisa. Nie uważasz ? 
Hornets chyba tez powinni się do top6 załapać, ale mam nadzieje ze nie kosztem pacers. 
Wiem ze wypadł Turner i ciężko bez prawdziwego centra ale chciałbym zauważyć tez ze procz paula Hardaway jr, Green, Campazzo, Niang oraz Martin jr. Graja bardzo dobre trymestry a Holiday jest ostatnio znowu chociaż przyzwoity w ataku, a wtedy jest bardzo plusowy bo w obronie robi dużą robotę. Te 0-8 hipotetyczne to przesada stary.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@fluberWyjmuj sobie do swoich hipotez Cp4 ale fakty są takie ze CP3 jest zdrów jak ryba oraz skończy pewnie w top5 głosowaniu do mvp. Ma impakt na grę większy  niż każdy z takich naszych knicks, czy Magic.  Jesli jego drużyna bedzie musiała się w jakims play-in zmagać o wejscie do PO, to to będzie pogarda głosujących dla Chrisa. Nie uważasz ? 
Hornets chyba tez powinni się do top6 załapać, ale mam nadzieje ze nie kosztem pacers. 

No nie uważam że to będzie pogarda dla Chrisa bo w t3 po wypadnięciu na cały trymestr mylesa Turnera i lamarcusa aldridga masz na każdej pozycji poza ( poza Paulem) graczy o dwa poziomy niżej niż rl suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No nie uważam że to będzie pogarda dla Chrisa bo w t3 po wypadnięciu na cały trymestr mylesa Turnera i lamarcusa aldridga masz na każdej pozycji poza ( poza Paulem) graczy o dwa poziomy niżej niż rl suns. 

Nie na cały trymestr, obaj zagrali po kilka meczy. Mam świetnych Campazzo, Hardawaya i Martina jr w tym trymestrze oraz reszta gra przyzwoicie. Nie sadze tez, żeby taki Crowder na pf był o dwie klasy lepszy od takiego Justina Holidaya..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.