Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, cvbe napisał:

Co tu bronić, tylko superstarzy się liczą a ja, Ronnie i Emes nie mamy żadnych więc zabieraj nam po jednym i dawaj do Wizards, tam przecież sielanka :D

Uf cieszę się, ze rozumiesz. 
12-12, które dałem jest imho surowe, zwłaszcza patrząc na formę liderów i jednak Nance i Smart teoche pograli. 
 

w drugim trymestrze bez Nanca będzie dużo gorzej, a on jeszcze trochę nie wróci przez kontuzje. Ogólnie przed Wizards stoi sporo problemów do rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Uf cieszę się, ze rozumiesz. 
12-12, które dałem jest imho surowe, zwłaszcza patrząc na formę liderów i jednak Nance i Smart teoche pograli. 

Noooo, i kto tam jeszcze pograł przypomnij mi? :D Czy tu gramy w 3x3 basket, to w sam raz z jednym rezerwowym idealnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Noooo, i kto tam jeszcze pograł przypomnij mi? :D Czy tu gramy w 3x3 basket, to w sam raz z jednym rezerwowym idealnie :D

Meh ma jescze jakiegoś Pata czy Shameta. 
Ja tam jestem w stanie sobie wyobraźnie, ze przy Hardenie Ci gracze cos tam pokazują. W końcu to fantasy i trzeba jednak zwracać uwagę na otoczenie, a nie robić kalkę 1:1 z NBA, jak to jeden z wielkim mędrców Begm powiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Meh ma jescze jakiegoś Pata czy Shameta. 
Ja tam jestem w stanie sobie wyobraźnie, ze przy Hardenie Ci gracze cos tam pokazują. W końcu to fantasy i trzeba jednak zwracać uwagę na otoczenie, a nie robić kalkę 1:1 z NBA, jak to jeden z wielkim mędrców Begm powiedział. 

Nie no luz, po prostu trochę się wkurwiam, bo wydaję 2x2nd na jakiegoś Kenricha Williamsa, żeby nie mieć żadnej dziury w rotacji a tu mógłbym wystawić Maćka Lampe i nie miałoby to żadnego znaczenia dla bilansu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Noooo, i kto tam jeszcze pograł przypomnij mi? :D Czy tu gramy w 3x3 basket, to w sam raz z jednym rezerwowym idealnie :D

Mnie najbardziej bawi, że Mitchell/Gobert miażdżą aktualnie w NBA mając bilans 24-5 (później jest dopiero drużyny z LA - Lakers (22-7) i Clippers (21-9), a u nas Mitchell w Orlando i Gobert w Sacto mają aktualnie taki sam bilans 12,83-11,17 :) Mnie tam juz nie denerwuje, a bawi to ocenianie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Meh ma jescze jakiegoś Pata czy Shameta. 
Ja tam jestem w stanie sobie wyobraźnie, ze przy Hardenie Ci gracze cos tam pokazują. W końcu to fantasy i trzeba jednak zwracać uwagę na otoczenie, a nie robić kalkę 1:1 z NBA, jak to jeden z wielkim mędrców Begm powiedział. 

Nom, shamet odkąd gra w rl z hardenem to wszedł na kosmiczny poziom:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Nie no luz, po prostu trochę się wkurwiam, bo wydaję 2x2nd na jakiegoś Kenricha Williamsa, żeby nie mieć żadnej dziury w rotacji a tu mógłbym wystawić Maćka Lampe i nie miałoby to żadnego znaczenia dla bilansu :D 

Źle robisz. Oddaj wszystko za Hardena, czy innego Irvinga i dokoptuj im 13 kasztanów. Playoffy masz na bank, a mysle, ze spokojnie stajesz się contenderem. Drużynę z zawodników chcesz budować? Niepoważny jesteś.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Źle robisz. Oddaj wszystko za Hardena, czy innego Irvinga i dokoptuj im 13 kasztanów. Playoffy masz na bank, a mysle, ze spokojnie stajesz się contenderem. Drużynę z zawodników chcesz budować? Niepoważny jesteś.. 

Obawiam się, że Sylwek by nie sprzedał bo z moimi 10 graczami by miał ten sam bilans więc mu się nie opyla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MMM2121 napisał:

Uf cieszę się, ze rozumiesz. 
12-12, które dałem jest imho surowe, zwłaszcza patrząc na formę liderów i jednak Nance i Smart teoche pograli. 

Ile dałbyś teamowi tatum, Brown, kemba, smart, theis i wszystkiemu co mają nasi wizards od 6 gracza w dół? :)

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

 

Odkąd Harden wziął się za rozgrywanie a nie Irving to Shamet gra lepiej.

Jak są razem na parkiecie to Nets mają def rating powyżej 120, o atak bym się w tej konfiguracji nie martwił bo kogokolwiek kto rzuca 35 procent za 3 obok Hardena nie postawisz będzie w porządku ale ten duet na obwodzie bedzie mijał każdy a nie wiem co na to tony Bradley pod koszem;) 

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

 

imho w tym trymestrze starpower stał się trochę niedoceniony. 

Drugi pod względem rozegranych minut w Wizards po hardenie w tym trymestrze jest tony Bradley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

Mnie najbardziej bawi, że Mitchell/Gobert miażdżą aktualnie w NBA mając bilans 24-5 (później jest dopiero drużyny z LA - Lakers (22-7) i Clippers (21-9), a u nas Mitchell w Orlando i Gobert w Sacto mają aktualnie taki sam bilans 12,83-11,17 :) Mnie tam juz nie denerwuje, a bawi to ocenianie :) 

XDDDDD 

Dość pokraczny argument delikatnie mówiąc. 
 

a co do Wizards to tam chyba Nance bardzo dobrze wyglądał defensywnie, póki był zdrowy ofc. 
 

@cvbez ciekawości dopytam na jaki bilans liczyłeś? 14-10, które np. Ja ci dałem wydaje się dość okej, w odniesieniu do innych teamów. Nie uważam, żeby to cię jakoś spejcjalnie krzywdziło. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Hardenie, a nie właśnie Irvingu to nawet mój Bruce Brown wygląda na legit opcję w ataku. Przynajmniej tak dziś wyglądał w 1Q, ale skisłem po pierwszej połowie bo słabe widowisko jak dla mnie. LeBron swój 35 tysięczny punkt zdobywa z FT, po czy na uczczenie drugiego nie trafia. 

Ktoś wie czy coś się stało Wesleyowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MMM2121 napisał:

 

z ciekawości dopytam na jaki bilans liczyłeś? 14-10, które np. Ja ci dałem wydaje się dość okej, w odniesieniu do innych teamów. Nie uważam, żeby to cię jakoś spejcjalnie krzywdziło. 

Bilans konkretny mnie w ogóle nie interesuje, bardziej chodzi mi o przewagę nad innymi teamami - myślę, że tak średnio licząc powinienem być max około 3-5 miejsca w tabeli wschodu a jestem chyba na 8-mym :) Coś około Hawks i Bucks, z lekką przewagą nad Pacers (których choć lubię to właśnie troszkę nie widzę tego ataku w ich wykonaniu, ale spoko trymestr i przyzwoity terminarz więc blisko mnie i Hawks), minimum 2W nad Magic i Hornets i ze 4W nad Wizards :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Bilans konkretny mnie w ogóle nie interesuje, bardziej chodzi mi o przewagę nad innymi teamami - myślę, że tak średnio licząc powinienem być max około 3-5 miejsca w tabeli wschodu a jestem chyba na 8-mym :) Coś około Hawks i Bucks, z lekką przewagą nad Pacers (których choć lubię to właśnie troszkę nie widzę tego ataku w ich wykonaniu, ale spoko trymestr i przyzwoity terminarz więc blisko mnie i Hawks), minimum 2W nad Magic i Hornets i ze 4W nad Wizards :)

No i chyba się dogadamy bo tobie i Wizards dodałem po jednym, a Magic zabrałem dwa :) 

Tym samym daje jeszcze tobie znać @Eld, że wprowadziłem zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Jest na średnich piąty ale na totalach drugi bo smart, Durant i nance opuszczali a Bradley zagrał wszystkie mecze:) 

Shamet i Connaughton zagraliby chociażby we wszystkich meczach drugiego trymestru. Nie ładnie fluber tak manipulować.

4 minuty temu, cvbe napisał:

 i ze 4W nad Wizards :)

Dlatego dla wyrównania szans dałeś między naszymi drużynami 6 Winów różnicy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Shamet i Connaughton zagraliby chociażby we wszystkich meczach drugiego trymestru. Nie ładnie fluber tak manipulować.

No ale piszemy o pierwszym i o minutach które podales w opisie według którego Bradley gra więcej niż shamet i więcej niż connaughton więc na czym polega manipulacja kiedy piszę że Bradley zagrał więcej niż shamet i connaughton??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.