Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

Ogólnie to co wypisujesz to są argumenty za zjazdem Lakers z 20-4 Na jakies 17-7 co rozumiem. Nie na 14-10. W tym jest problem.

20-4 Lakers to .833.

Zeszły sezon Lakers skończyli 54-17, czyli .760 i to nie mający wielkich problemów ze zdrowiem oraz ogarniętą kuwetę pod koszem. 17-7 które "rozumiesz to" .708.

O jakim zjeździe Ty mówisz jak a chyba nikt w historii beGM po RS nie miał <.800 po RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na problemy w przyszlym trymestrze zaczely mnie denerwowac te glosy na 17-7.

knicks w tym treymestrze to easy druzyna na min. 60 W, zatem prosze laskawie uczciwie dorzucic jedno zwyciestwo. 18-6 to minimum.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Było trochę inaczej, ale musiałem gdzieś tam odjąć/dodać, ofiarą tego padli Knicks, więc może faktycznie coś tam im zmienię i np Hawks/Warriors coś utnę.

Ale nawet jak nie zmienię to i tak masz CM drugi bilans na Wschodzie u mnie, wiec zluzuj tam :P

no ale co to za tok myslenia, ze drugi bilans. mam dziekowac za to?

dla mnie knicks w tym trymestrze byli easy druzyna na minimum 60 W w normalnym sezonie, wiec matematyka jest prosta. 18-6 to minimum, niektorzy moga uznac ze zasluguja na wiecej, ale ponizej nie powinni zejsc

btw to statystkyi mojego 12-14 zawodnika w rotacji

18f846a1e5499.png

ciekawe kto "cierpi" na takie bogactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Było trochę inaczej, ale musiałem gdzieś tam odjąć/dodać, ofiarą tego padli Knicks, więc może faktycznie coś tam im zmienię i np Hawks/Warriors coś utnę.

Ale nawet jak nie zmienię to i tak masz CM drugi bilans na Wschodzie u mnie, wiec zluzuj tam :P

Myślałem, ze jesteś wrogiem Golden. Jest dość zaskoczony tym oczywiście słusznym bilansem. 
 

btw chyba dodam ten jeden W Knicks, ale to musze się zastanowić komu odebrać. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no ale co to za tok myslenia, ze drugi bilans. mam dziekowac za to?

 

Ja już tyle razy tłumaczyłem, bo kiedyś z tym problem miał Alonzo, u mnie te bilanse są dość ciasne + Wschód jest mocniejszy niż Zachód, więc może jakoś Ci tam na te 17-7 znajdę, ale więcej na pewno nie, bo nie byłeś najlepszy na Wschodzie w tym trymestrze, a maks co dałem na Wschodzie to 18-6.

Kolejność w power rankingu > bilans u mnie, tyle.

Teraz, MMM2121 napisał:

Myślałem, ze jesteś wrogiem Golden. Jest dość zaskoczony tym oczywiście słusznym bilansem. 

Ja nie jestem niczyim wrogiem wbrew teorii niektórym :) No Warriors przyznaję, że przed sezonem mnie nie przekonywali specjalnie, ale coś tę ligę oglądam i uważam, że Twój zespół ma sens, więc "stać mnie" na przyznanie się do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja już tyle razy tłumaczyłem, bo kiedyś z tym problem miał Alonzo, u mnie te bilanse są dość ciasne + Wschód jest mocniejszy niż Zachód, więc może jakoś Ci tam na te 17-7 znajdę, ale więcej na pewno nie, bo nie byłeś najlepszy na Wschodzie w tym trymestrze, a maks co dałem na Wschodzie to 18-6.

Kolejność w power rankingu > bilans u mnie, tyle.

no w tym trymestrze nie byl taki mocny, bo wiele mocny teamow okazalo sie slabsyhc niz zakladano

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no w tym trymestrze nie byl taki mocny, bo wiele mocny teamow okazalo sie slabsyhc niz zakladano

Miałeś u mnie lepszy bilans, ale musiałem coś pociąć, a że to nie zmieniało kolejności rankingowej to tak zostawiłem, moze tam zmienie, zebys wrocil do tego 17-7 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja już tyle razy tłumaczyłem, bo kiedyś z tym problem miał Alonzo, u mnie te bilanse są dość ciasne + Wschód jest mocniejszy niż Zachód, więc może jakoś Ci tam na te 17-7 znajdę, ale więcej na pewno nie, bo nie byłeś najlepszy na Wschodzie w tym trymestrze, a maks co dałem na Wschodzie to 18-6.

teraz widze, ze mnie i hawks/bucks dzieli 1W. 

no przeciez to jakis zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szulim napisał:

@cvbe przy tym terminarzu wydaje mi się rozsądny

bardziej dziwi mnie że niektórzy mi nadal dają powyżej 10 W :D 

Mam 8 meczów z tankerami. Uważasz, że tym składem który mam, w tej formie w której są moi gracze, wygrałbym 4 z pozostałych 16 meczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

teraz widze, ze mnie i hawks/bucks dzieli 1W. 

no przeciez to jakis zart

Hawks ze zdrowym Jamalem byliby lepsi od Knicks w tym trymestrze :P No ale zmienie potem -1 Hawks, +1 Knicks, bo ten Jamal nie grał zdrów i grał z urazami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Hawks ze zdrowym Jamalem byliby lepsi od Knicks w tym trymestrze :P No ale zmienie potem -1 Hawks, +1 Knicks, bo ten Jamal nie grał zdrów i grał z urazami :P 

a bucks to co?

kemba i gallianriego polowy tryemstru nie ma a jaka sa to w kiepskie formie. 3 zawodnikow do granai reszta kasztany lol.

zawazyles ich znacznie, knciks zanizyles o co najmniej 2 W

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a bucks to co?

kemba i gallianriego polowy tryemstru nie ma a jaka sa to w kiepskie formie. 3 zawodnikow do granai reszta kasztany lol.

zawazyles ich znacznie, knciks zanizyles o co najmniej 2 W

Bucks mają całkiem niezłą rotacje mimo dwóch dużych absencji. Zdrowi byliby na poziomie Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bucks mają całkiem niezłą rotacje mimo dwóch dużych absencji. Zdrowi byliby na poziomie Heat. 

taka maja rotacje, ze nikt poza trojka giannis-lopez-hayward  ( przy wylaczeniu gallo i walkera) nie mialby u mnie miejsca w rotacji

zbior kasztanow totalnych

a obnizenie bilansu bucksw realu nie beirze sie znikad tylko wlasnie dlatego ze minuty dostlai ludzie typu forbes, portis

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra edytowałem, bo w sumie Lakers za wysoko dałem, więc Knicks dostali 1W od nich, Hawks zostalo, a Warriors wyprzedzili Lakers w tabeli Zachodu. HCA z takim DLO i bez Butlera w wielu meczach to byłaby przesada, a nawet bardzo dobry LeBron tego nie nadrabia, tak samo jak Biid w Philly.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Powiedział GM grający ponad 30 minut PJ Tuckerem. 

Reggie Jackson >>> Trey Burke 

Bazemore gra bardzo dobry sezon. Byłby u Ciebie starterem. 

zalozyles juz swoj osciol teorii z dupy?

ja wiem ze dla ciebie lepiej jakbym gral j.jakcsonem zamiast tuckerem ale nie tedy droga. zachowuje realizm i tyle

a to ze inni potem beda zbijac kapital na tym ,ze barrett jest all-staem mimo, ze grali nim 20 minut no coz. wasza glupota i brak wyobrazni

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.