Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

13 absencji twoich najlepszych graczy + wypad na prawie caly trymestr white'a. 

u mnie 15.

wiec gdzies po rowno

dlatego obaj powinnismy skonczyc gdzies z 18:6, tylko ze u ciebie bylo bardzo duzo zmian w off-season wiec na 1-2 w powinno to sie jeszcze odbic

Nom, tyle ze u nas wypada ~Tatum, to zastępuje go George, a u Ciebie jak wypada Irving to wskakuje Burke ;) 13 absencji na 24 mecze, szpital xD 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

giphy.gif

Z takim Jokiciem to rl Denver pewnie dominują w lidze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nom, tyle ze u nas wypada ~Tatum, to zastępuje go George, a u Ciebie jak wypada Irving to wskakuje Burke ;) 13 absencji na 24 mecze, szpital xD 

c***owa logika. 

i nie wprowadzaj ludi w blad z absencjami xd

KOMUNIKAT PAP Irving gral w 16/24 spotkan 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nie nie, nie doszukuję się absolutnie złej woli - nikt nie krzywdzi mnie tu specjalnie przecież - po prostu jestem zawiedziony bo jednak po coś zachowywałem tych samych graczy i po coś poszerzałem rotację, żeby nie mając superstara, mieć argumenty w stabilizacji i rotacji (+doszła mega forma akurat na farcie i brak kontuzji) :)

czasem jeden trymestr to za mało by osiągnąć zamierzony cel, ja dwa lata kopałem się z Holidayem po czole, moje argumenty o tym, że przecież jest w zupełnie innej drużynie nie za bardzo trafiały do ogółu, a wszystko co najlepsze zawdzięczam Jokiciowi i jego PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie to ty upraszczasz i myslisz, ze bede sie bawil w twoja gre. a mam to w dupie :P

Zapomniałeś dodać se c***a się znam, byśmy mieli klasyczna wymianę zdań 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chcesz się bić?

pochwal się bilansem Tatuma może

Może porównamy tez bilanse Conleya,Bookera i Georga do bilansów Jrue i Granta :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niby Wolves mają mieć lepszy bilans 16-8 jak tam gracze z pozycji 3/4 łatają dziury na pozycji SG?

Ten roster jest źle zbudowany pod rotacje, zwłaszcza jak wypadł Derrick White i Devin Booker.

W sumie jak się nad tym zastanowić to może nawet powinienem odjąć jeden W Wolves i dodać Lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak niby Wolves mają mieć lepszy bilans 16-8 jak tam gracze z pozycji 3/4 łatają dziury na pozycji SG?

Ten roster jest źle zbudowany pod rotacje, zwłaszcza jak wypadł Derrick White i Devin Booker.

W sumie jak się nad tym zastanowić to może nawet powinienem odjąć jeden W Wolves i dodać Lakers...

Spokojnie, wszystko zostało zoptymalizowane przed 2 trymestrem :) 

No i zakładam ze jednak Conley,Booker,George,Tate,Miye Oni to jednak wystarczająca głębia na 1-2 na tle rywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak niby Wolves mają mieć lepszy bilans 16-8 jak tam gracze z pozycji 3/4 łatają dziury na pozycji SG?

Ten roster jest źle zbudowany pod rotacje, zwłaszcza jak wypadł Derrick White i Devin Booker.

W sumie jak się nad tym zastanowić to może nawet powinienem odjąć jeden W Wolves i dodać Lakers...

jop

@karpik zaskoczyl glosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wszyscy mi dali 11W do tej pory, a ty tylko 10. Myślałem, że jesteś przyjacielem Pelikanów :(

mozesz przedstawic swoje racje. mzoe cos przeoczylem.

ale rudzielec w fatalnej formie, burks i wall wypadli. do tego krotkie wypady rolesow. no gdzies tam musialo sie odbic

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nieprzypadkowo zdarzało mi się kopiować głosy od Karpika, w mojej ocenie najrzetelniejszy Sędzia 

tez tak czasem robilem a ptoem male zmiany tam gdzie mnie cos razilo xd

no tutaj wolves rażą niestety

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czyli przyznajesz, ze głosy Karpika najlepiej oddają faktyczny stan rzeczy. 
 

czesto zgadzam sie z tym uzytkownikiem. ale jak wspomnialem, co do wolves prrzykladowo nie

co do beasley'a kategorycznie nie. no ale to karpiu wyraznie nie oglada, stad takie bledne tezy :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.