Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a dotson ostatnie 4 spotkania 13.75 pkt i 5.75 asyst srednio

przyznaje, kreatora nawet ja w nim nie specjalnie nie widzialem. Rozwija sie z kazdym dniem najwyrazniej

Kyrie daje mu jeszcze dodatkowa przestrzen do gry. Prawdziwy lider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tangiers napisał:

S5 wyglada dobrze, ale lawka jest slaba. Jak ja troche wzmocnisz to nie powinno byc problemu

Holiday i Galloway raczej solidnie, Campazzo liczę ze się rozkręci. Lonney lekko zawodzi. Brakuje mi klasycznego PF-a zdecydowanie, ale Keldon gra tam minuty na pf z rezerwowym unitem jak narazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Holiday i Galloway raczej solidnie, Campazzo liczę ze się rozkręci. Lonney lekko zawodzi. Brakuje mi klasycznego PF-a zdecydowanie, ale Keldon gra tam minuty na pf z rezerwowym unitem jak narazie. 

Brakuje ci scorera z lawki, a na pozycje az tak bym nie patrzyl, bo lawka i tak w calosci ze soba razem nie gra, tylko zazwyczaj jest stagerowana z S5. Fit tez nie jest szczegolnie doceniany w naszej grze. Jest bardzo dobry kreator Paul, jest dobry zestaw pod koszem Turner-Aldridge plus wystrzelil 1 wing. Powinno to dac niski seed jesli nie bedzie jakis kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotson wczoraj słabiutki, nie to żeby jakoś wyraźnie słabszy od reszty Cavs, ale jednak jak wyjaśnia cię Miye Oni to wiesz ze coś poszło nie tak w twojej karierze.

Mial jedno bardzo fajne podanie na obwód po penetracji, ale nieszczęśliwie trafiło w trybuny zamist do Osmana albo innego kasztana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Yo to co pacers w tym roku wchodzą znowu do PO, czy nie ? Rotacja 
Paul-Hardaway-Keldon-Aldridge-Turner
Campazzo-Galloway-Nwaba-Holiday-Looney wyglada legitnie, nad takim Orlando mam już lekko z 3W przewagi. 

Co tak skromnie? Myślę, że na 10 rozegranych meczy, Indiana ma nad Orlando przewagę co najmniej 15 z takimi liderami punktowym jak Timem Hardewayem Jr. (18,4) i Aldridgem (15,3), którzy dają Tobie do tego  fantastyczną defensywę ;) 

A tak poważnie - to o playoffy możesz jak najbardziej powalczyć, Paul i Campazzo jakoś by tą ofensywę napędzali :) 

 

@Lucas

Oglądałem ten mecz - I połowa rewelacja, ale w drugiej miał tylko jeden ze swoich słynnych dunków :) W ońcówce niezłe było to wybicie piłki Brogdonowi i wygrany chalange, ale było już trochę za późno by cos to dało. Jednak gra coraz lepiej co mnie cieszy. 

11 minut temu, january napisał:

O co chodzi z tym chwaleniem Dotsona? Zerknalem w staty a tam 28% za 3, chcesz by to był Twój playmaker czy co xd?

W highlightach są tylko te trafione przecież :P ze względu na dużą konkurencję w drużynie, tych nietrafionych nie oddaje z powodu ograniczonej ilości posiadań w meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

O co chodzi z tym chwaleniem Dotsona? Zerknalem w staty a tam 28% za 3, chcesz by to był Twój playmaker czy co xd?

mysle, ze z czasem rzut sie ogarnie.

ale przede wszystkim daje swietna obrone. 

co do asyst, waidomo, ze liczby wymuszone z uwagi na braki kadrowe w cavs. niemniej pokazuje to, ze dotosn to nie tylko 3 kozly i glowa w parkiet.

jedyne co robi w tym sezonie to utwierdza w przekonaniu, ze powinien miec stale minuty w jakiejs lepszej druzynie. cechy dobrego rolesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Co tak skromnie? Myślę, że na 10 rozegranych meczy, Indiana ma nad Orlando przewagę co najmniej 15 z takimi liderami punktowym jak Timem Hardewayem Jr. (18,4) i Aldridgem (15,3), którzy dają Tobie do tego  fantastyczną defensywę ;) 

A tak poważnie - to o playoffy możesz jak najbardziej powalczyć, Paul i Campazzo jakoś by tą ofensywę napędzali :) 

 

@Lucas

Oglądałem ten mecz - I połowa rewelacja, ale w drugiej miał tylko jeden ze swoich słynnych dunków :) W ońcówce niezłe było to wybicie piłki Brogdonowi i wygrany chalange, ale było już trochę za późno by cos to dało. Jednak gra coraz lepiej co mnie cieszy. 

W highlightach są tylko te trafione przecież :P ze względu na dużą konkurencję w drużynie, tych nietrafionych nie oddaje z powodu ograniczonej ilości posiadań w meczu. 

Alonzo ale wiesz ze Turner gra u mnie od początku kariery i u mnie by robił 25-15-5 bo stabilizacja jest? ;) 

 

a tak powaznie wiadomo chyba ze moi tacy keldon czy thj maja większa role w ataku niż w realu i dostaną więcej rzutów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka Turner LMA i Keldon mogą się wzajemnie uzupełniać choć KJ nie jest aż tak silny i wysoki aby zapewnić Ci pod koszem spokój na każdy matchup. 
LMA grał 4 wraz z Poeltlem i wtedy obrona wyglądała dobrze wiec to ze rzuca dużo za 3 obecnie pomaga w przepchnięciu tezy o PF. Korzystniejsze jest moim zdaniem rozdzielenie Turnera i LMA na dwa osobne units. Będzie to raczej z korzyścią dla liczby głosów na tak. 
Dodatkowo LMA zjawił się na preS z potężna nadwaga i jeszcze się Tobie spłaci ta inwestycja. On w pewnym momencie jak to było w 5 z 6 ostatnich sezonów zacznie grać na 20/10 

Na razie jest ciężki wolny i pasywny. To normalne u niego w 1T
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Trójka Turner LMA i Keldon mogą się wzajemnie uzupełniać choć KJ nie jest aż tak silny i wysoki aby zapewnić Ci pod koszem spokój na każdy matchup. 
LMA grał 4 wraz z Poeltlem i wtedy obrona wyglądała dobrze wiec to ze rzuca dużo za 3 obecnie pomaga w przepchnięciu tezy o PF. Korzystniejsze jest moim zdaniem rozdzielenie Turnera i LMA na dwa osobne units. Będzie to raczej z korzyścią dla liczby głosów na tak. 
Dodatkowo LMA zjawił się na preS z potężna nadwaga i jeszcze się Tobie spłaci ta inwestycja. On w pewnym momencie jak to było w 5 z 6 ostatnich sezonów zacznie grać na 20/10 

Na razie jest ciężki wolny i pasywny. To normalne u niego w 1T
 

Keldon na PF może grac jedynie z Looneyem albo Turnerem z tyłu jako C, inaczej z Aldridge na C zrobią mi jesień średniowiecza pod koszem. Zobaczymy jak to rozłożę, no i mam nadzieje ze masz racje z tym LaMarcusem w 1T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Davis i Kawhi tam są również w Top 10 po wyjęciu Cameron Payne Boucharda i Diallo. Nie wiem czemu ten Davis tak wysoko bo mało oglądam Lakers. Ale trzech Jazzmanów conley Clarkson i Gobert w TOP 20 a Gobert najlepszy obrońca ligi

8 minut temu, january napisał:

To w tej statystyce Batum jest 4 jakoś xd?

Jest 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.