Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Braveheart22 napisał:

@ely3

A co powiesz o tym, że w beGM Dillon Brooks może grać jeszcze dwa lata na minimalnej umowie, bo ktoś mu kiedyś rzucił 4 lata po stashu? Czy Dillon po rookie sezonie podpisałby na 4 lata za minimum? :)

Jokic podpisał 4 letnią umowę, Czy Jokić podpisałby po RL umowę 4 letnią za minimum?

A Tucker podpisał z Jazz z G-Ligi bo ci mu zaproponowali cokolwiek gwarantowane na kolejny rok... I w sumie dobrze dla niego bo już go nie ma w lidze dlatego każdy niewybrany w drafcie wybierze dłuższy kontrakt ponad krótszy bo wie ,że po 1 roku już go może ni być w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ely3 napisał:

Jokic podpisał 4 letnią umowę, Czy Jokić podpisałby po RL umowę 4 letnią za minimum?

A Tucker podpisał z Jazz z G-Ligi bo ci mu zaproponowali cokolwiek gwarantowane na kolejny rok... I w sumie dobrze dla niego bo już go nie ma w lidze dlatego każdy niewybrany w drafcie wybierze dłuższy kontrakt ponad krótszy bo wie ,że po 1 roku już go może ni być w lidze

Yup dla takiego gracza czasem jakieś złamanie nogi i out na 4-5 miesięcy oznacza koniec kariery w NBA bo na jego miejsce jest już trzech innych chętnych grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Yup dla takiego gracza czasem jakieś złamanie nogi i out na 4-5 miesięcy oznacza koniec kariery w NBA bo na jego miejsce jest już trzech innych chętnych grać. 

A czasem wzięcie dłuższego oznacza utratę kilkunastu-kilkudziesięciu milionów.

Zaraz dojdziecie do tego, że Derrick White wcale nie został okradziony z kilkunastu milionów, tylko eMeS zrobił mu przysługę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Wygląda, na to że wstępnie Lakers to po cichutku u nas znacznie wzmocnili, a nie osłabili ławkę.

Dozier w pełni zastąpić powinien Browna, a nawet potencjalnie dać więcej.
Oddanie Huertera mnie strasznie boli, ale liczę na starszego Aarona Holidaya w tej roli, choć pozycję niżej.
Korvera i Connaughtona wymieniłem na McLemore'a i Glenna Robinsona III, Edwardsa na Muldera.
Wśród wysokich pewne rozczarowania ostatniego sezonu (Dedmon, Robin) pożegnali się z Lakers. Zamiast nich i maskotki mojej kochanej Pau gambluję z młodymi przy walce o miejsce trzeciego big mana - Morgan, Richards i niestety kontuzjowany Claxton. Właśnie połamał się w RL Hornets Zeller, ciekawe czy Nick Richards dostanie minuty.

Ale największy smaczek to Batum, strasznie mi rok temu brakowało takiego zawodnika do rotacji, a wygląda wybornie na starcie sezonu.

o widze juz propaganda wjezdza.

lawke masz do dupy, tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ale największy smaczek to Batum, strasznie mi rok temu brakowało takiego zawodnika do rotacji, a wygląda wybornie na starcie sezonu.

Miej odrobinę przyzwoitości i chociaż ludzi nie denerwuj. Pewnie należysz do ludzi, co się chwalą, że im kasjer za dużo reszty wydał zamiast od razu mu zwrócić różnicę. Hańba Ci.

Swoją drogą nie powstał, ani jeden power ranking w tym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Knicks maja nawet lepsza lawke od Lakers, a to wiele mowi

To fakt

.. ale s5 pasuje do siebie jak pięść do nosa. 

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą nie powstał, ani jeden power ranking w tym roku :(

ja robiłem w 2 ostatnich sezonach, ale zawsze było więcej obrażonych niż lajków, zatem szkoda czasu.. 

a no.. i każda dyskusja kończyła się tym, ze Oubre jest ch$#wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ten Power Ranking, na razie wszyscy co się znają na koszykówce dają Minnesote na 1 miejscu :) 

a rozmowa na temat ławki Lakers to dobra beka jest, bo nie wiem czy jest tam chociaż jeden gracz z top200 ligi, może Batum a tak to w większości gracze którzy albo za rok będą poza liga :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Tangiers był na mnie z półtora roku obrażony jak zacząłem podsumowywać 3 pierwsze sezony teamów w BeGM ;) 

Bylo zawieszenie broni na czas draftu, od wczoraj znowu wojna. Nie wiem czemu az tak nienawidzisz Heat, ja wiem ze sie czaisz na stanowisko, ale spokojnie Pat jest ze mnie zadowolony.

Tier 1 jest jasny:

Knicks, Minnesota, Heat - grono bliskich przyjaciol, ktorych laczy jedna pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no Tangiers mocno wyczylony na swoim punkcie :P

Byłem tu świeży i rozpatrywałem naszych Heat z punktu widzenia rl Heat ;) 

Teraz Tangiers ma nazwę Miami Heat, ale bardziej do jego teamu pasuje polityka rl Dallas pod Doncicia - uświadomiłem to sobie teraz podczas FA, jak pisał o europejskich graczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Tangiers był na mnie z półtora roku obrażony jak zacząłem podsumowywać 3 pierwsze sezony teamów w BeGM ;) 

Ja też działam na Niego jak płachta na byka, gdy poruszam ten temat.

Gość wytarł podłogę Pat Rileyem i tym co budował w Miami Heat, a na koniec i tak powie, że przecież ma Doncica, więc jebać Rileya i całą tą kulturę organizacji :(

Przy czym ja mogę zrozumieć, że czasem lepiej zaorać wszystko i mieć te mocne assety z tanku, ale czemu nie rozumieją, że ten medal ma dwie strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.