Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kolader napisał:

Jak kupuję lepszy fit pg13 do pozostałej dwójki tak nie kumam oddania Lillarda, który obecnie jest topowym koszykarzem.

nie było możliwości mieć jednego i drugiego :(

Tak czy siak, dziękują za miłą i sensowną opinię, w odróżnieniu od tej powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

nie było możliwości mieć jednego i drugiego :(

Tak czy siak, dziękują za miłą i sensowną opinię, w odróżnieniu od tej powyżej.

 

Można było to inaczej rozegrać i oddać Bookera, który ma na forum mało miłości. Z całym szacunkiem ale gdybyś miał trio Lillard-PG13-Tatum to byłbyś jednym z faworytów do tytułu a tak to tylko jednym z pretendentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kolader napisał:

Można było to inaczej rozegrać i oddać Bookera, który ma na forum mało miłości. Z całym szacunkiem ale gdybyś miał trio Lillard-PG13-Tatum to byłbyś jednym z faworytów do tytułu a tak to tylko jednym z pretendentów. 

Wtedy Longer by nie wziął Bookera i cała wymiana by leżała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Ale kto powiedział że Booker miałby iść do Toronto? Po prostu twierdzę że takich ludzi jak Lillard łatwo się nie oddaje

Jestem takiego samego zdania, szczególnie po takim sukcesie jakim jest WCF i deklaracjach jakie padły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Ale kto powiedział że Booker miałby iść do Toronto? Po prostu twierdzę że takich ludzi jak Lillard łatwo się nie oddaje

No widzisz, sam juz zauwazasz ze musialby byc jakis multiway, a ja i qcin tak srednio to ogarniamy.

Ale tez tak na orawde, obije wierzymy ze Booker to stud. To będzie pierwszy sezon ze bedzie mial w pelni porownywalny support do lilarda. Zobaczymy efekty. Osobiscie wierze w suns i wierze w Bookera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

@Eld o jakich deklaracjach piszesz? 

W kółko to samo. Przecież nawet ktoś w tym tygodniu Ci coś wygrzebał, a jak by się komuś chciało poświęcić więcej niż 15 minut czasu to by tego w cholerę znalazł.

Zresztą - mnie to lotto :). Z przyjemnością będę obserwował FA w wykonaniu Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lillard super gracz :) ale Long term Booker bardziej pasuje do timeline drużyny i fajnie mieć Bookera i Tatuma przez całe ich prime razem :) Lillard dla tego projektu był zwyczajnie za stary :) 

@Eld o jakich deklaracjach piszesz? Tylko Booker i Tatum dostali gwarancje ze nie zostaną oddani, a Finał Konferencji Minnesota zrobiła bez Lillarda który był wówczas kontuzjowany, wiec dziekujemy za wskazanie drogi Zespołowi, ale wierzymy ze George jako 2/3 opcja poprowadzi nas do Tytułu :) 

30 letni Lillard nie wpisuje się w timeline drużyny ale 30 letni George idealnie wpisuje się w timeline drużyny. Ok, kumam to. 

12 minut temu, mac napisał:

No widzisz, sam juz zauwazasz ze musialby byc jakis multiway, a ja i qcin tak srednio to ogarniamy.

Ale tez tak na orawde, obije wierzymy ze Booker to stud. To będzie pierwszy sezon ze bedzie mial w pelni porownywalny support do lilarda. Zobaczymy efekty. Osobiscie wierze w suns i wierze w Bookera.

Lillard dopiero teraz ma support, który daje nadzieje na osiągnięcie sukcesu, bo dla mnie w tym momencie Blazers są 2 siłą na zachodzie (w zdrowiu całej drużyny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin parę minut temu:

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

o jakich deklaracjach piszesz? Tylko Booker i Tatum dostali gwarancje ze nie zostaną oddani

Qcin jakiś czas temu:

W dniu 6.02.2020 o 16:34, Qcin_69 napisał:

Nietykalni Lillard,Booker,Tatum

W dniu 2.09.2019 o 23:40, Qcin_69 napisał:

nie chce go oddać do innej drużyny :) Lillard zostaje w Minnesocie:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

30 letni Lillard nie wpisuje się w timeline drużyny ale 30 letni George idealnie wpisuje się w timeline drużyny. Ok, kumam to. 

Lillard dopiero teraz ma support, który daje nadzieje na osiągnięcie sukcesu, bo dla mnie w tym momencie Blazers są 2 siłą na zachodzie (w zdrowiu całej drużyny).

Pisałem to w odniesieniu do Bookera a nie Georga :) 

George przyszedł ze względu na fit, co tez zauważyłeś ze lepiej pasuje do zespołu niż Lillard :) 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Qcin parę minut temu:

Qcin jakiś czas temu:

 

Stary, ale jak pisałem peany o Drummondzie to tez oznacza ze w międzyczasie nim nie handlowałem?;D Przecież to nie było żadna tajemnica ze Lillard jest w zespole, ale nie skończy w nim kariery, przynajmniej 3 zaawansowane rozmowy z jego udziałem były prowadzone przez niemal rok :P w temacie deklaracji padły tylko i wyłącznie nazwiska Tatuma i Bookera a o Lillardzie nigdy tam nie napomknąłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pisałem to w odniesieniu do Bookera a nie Georga :) 

George przyszedł ze względu na fit, co tez zauważyłeś ze lepiej pasuje do zespołu niż Lillard :) 

Stary, ale jak pisałem peany o Drummondzie to tez oznacza ze w międzyczasie nim nie handlowałem?;D Przecież to nie było żadna tajemnica ze Lillard jest w zespole, ale nie skończy w nim kariery, przynajmniej 3 zaawansowane rozmowy z jego udziałem były prowadzone przez niemal rok :P w temacie deklaracji padły tylko i wyłącznie nazwiska Tatuma i Bookera a o Lillardzie nigdy tam nie napomknąłem

 

No to fit Lillard-PG13-Tatum >Booker-PG13-Tatum

Rób koło pióra nowemu gmowi Minnesoty to na pewno FAsi będą chętnie spoglądać w ich kierunku. Takimi tekstami tylko szkodzisz a nie pomagasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Kogo masz na 30 miejscu w rankingu kultury organizacji? Hawks czy Wolves? Dla mnie Blazers (wiadomo) i Rockets (oddanie Hardena) jeszcze bardzo nisko są.

Ciężko powiedzieć, ale pewnie musiałbym wybierać między Portland Trail Blazers (zespół miał realne szanse na finał konferencji, a został rozsprzedany za picki w trakcie sezonu), a Brooklyn Nets (jedyny zespół w stawce, który przez cztery lata nie podjął nawet najmniejszej próby ataku PO mając możliwości).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ciężko powiedzieć, ale pewnie musiałbym wybierać między Portland Trail Blazers (zespół miał realne szanse na finał konferencji, a został rozsprzedany za picki w trakcie sezonu), a Brooklyn Nets (jedyny zespół w stawce, który przez cztery lata nie podjął nawet najmniejszej próby ataku PO mając możliwości).
 

A jak wysoko są Lakers, którzy płaczą o to żeby ich super prospekt podpisał umowę o 7mln na rok niższa niż ci źli Timberwolves? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Pare stron temu albo w innym topicu byl wstawiony ranking kultur organizacji i w top13 nie bylo LAL a Minny byla w top3.

Szanujmy sie.

Mozna pomyslec nad dalszymi miejscami.

 

Ty, Mac, jak chcesz jakiś abonament na łapu-capu to mów od razu a będę Ci z automatu posty tam cytował.

Sota i top3 w jakichkolwiek rankingach kultury i popularności...

giphy.gif?cid=ecf05e47lihdj233znstgld9o2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Fit Lillard-George-Tatum by robił demolkę przez 2 sezonu, fit Booker-Tatum-Miye Oni będzie ja robił przez dekadę :) 

A któż to się tak szybko rozleci? George czy Tatum?

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ciężko powiedzieć, ale pewnie musiałbym wybierać między Portland Trail Blazers (zespół miał realne szanse na finał konferencji, a został rozsprzedany za picki w trakcie sezonu), a Brooklyn Nets (jedyny zespół w stawce, który przez cztery lata nie podjął nawet najmniejszej próby ataku PO mając możliwości).
 

Dzięki za szczerość. Jedni uważają to za żenadę, inni doceniają to że trzymam się obranego planu i nie zmieniam go dla własnego widzimisię. 

PS W 1 sezonie Nets walczyli o jak najwyższe miejsce (za kadencji crisa), a to, że nie rozsprzedali się z assetów dla pojedynczego dostania się do PO to akurat bardzo dobra sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ty, Mac, jak chcesz jakiś abonament na łapu-capu to mów od razu a będę Ci z automatu posty tam cytował.

Sota i top3 w jakichkolwiek rankingach kultury i popularności...

giphy.gif?cid=ecf05e47lihdj233znstgld9o2 

Moge Ci znalezc ten post z przed kilku dni.

Bylo tam rzetelnie przedstawione top13 kultur beGM. Jakby go dokonczyc to w sumie mozna by powiesic. 

Edit: to byl ranking kultur tylko, nie popularnosci :( minnesota jest tak Tim Duncan, a zatem mimo ze kultura klasa sama w sobie, ultimate pro, poziom sportowy tez top, to niestety niepopularna i niedoceniana.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.