Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

To kto czyni spurs lepszymi i czemu w argumencie o tej gorszej stronie zespołu ma decydować wybiórczo jeden element gry? Co z atakiem. Co z obrona bliżej kosza. Co z rozciąganiem gry gdy pałuje te rzuty long 2? 

Lebron czyni lakers gorszymi bo łysieje. To taki oziom argumentów. Przecież LMA ma zalety i wady. Suma jest ok

A ty za przykład dajesz jeden element w którym jest skaby rzeczywiście 

I jeszcze dajesz Lylesa gorszego który musi go zastępować 

A ja Lylesa nie mam tak poza tym. I mam innych obrońców obwodowych. Lepszych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

Lakers mogliby byc faworytem do mistrzostwa juz w tym sezonie gdyby zdecydowali sie na deal niepasujacego do lebrona ingrama za kilku swietnych rolesow w typie howarda, housa, czy augustina i pewnie by jeszcze jakis unprotected pick w 1 rundzie przytulili za to ale nie wiem czy znajdzie sie team ktory bylby czyms takim zainteresowany.

Trzecia dziś już oferta za Ingrama wpłynęła do Lakers widzę :D

Ingram obecny świetnie pasuje do LeBrona obecnego. Niech rywale się martwią jak bronić się przeciw tercetowi Butler-Ingram-Bron, przecież to są ludzie podwajani, na których siedzą najlepsi obrońcy oponentów etc, a tutaj rybka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Trzecia dziś już oferta za Ingrama wpłynęła do Lakers widzę :D

Ingram obecny świetnie pasuje do LeBrona obecnego. Niech rywale się martwią jak bronić się przeciw tercetowi Butler-Ingram-Bron, przecież to są ludzie podwajani, na których siedzą najlepsi obrońcy oponentów etc, a tutaj rybka:)

Zazwyczaj podwajani są gracze z piłką, a piłka jest tylko jedna:)

Żadnej oferty nie wysyłam:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

Zazwyczaj podwajani są gracze z piłką, a piłka jest tylko jedna:)

Zgadzam się. Ale tu wtedy w konsekwencji tego dostają piłkę Butler/Ingram/LJ będąc niekrytymi i akcja toczy się dalej już z gigantyczną przewagą drużyny atakującej... :) 

11 minut temu, fluber napisał:

Żadnej oferty nie wysyłam:) 

Nie ma co się trudzić, jest nie do oddania^

Ps : Ponoć Rudy dziś wraca już, zdrowieje biedactwo po ataku wściekłego wieprza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Zgadzam się. Ale tu wtedy w konsekwencji tego dostają piłkę Butler/Ingram/LJ będąc niekrytymi i akcja toczy się dalej już z gigantyczną przewagą drużyny atakującej... :) 

Ehe. Krótki quiz do pozostałych GM-ów. Jeżeli zachodzi konieczność podwojenia, którego z tych graczy odpuścisz w pierwszej kolejności:

1) LeBrona

2) Butlera

3) Dedmona

4) Carsena Edwardsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, january napisał:

Nadrobiłem 1H (drugą widziałem na żywo, wcześniej Raps-Heat oglądałem). Wieprz beznadziejny.

Powoli można robić ankiety:

1. Czy Jokić to jeszcze top100 gracz ligi w tym sezonie?
2. Czy Jokić to najgorszy starter Nuggets w tym sezonie?

sam zjedz c*** Jasiek, specjajnie napisałem, że nie będę Grubego bronił, to się wpierdalasz w temat, choć ja złego słowa o Twoich zawodnikach nie napisałem ani razu

pierdol się Pan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Ehe. Krótki quiz do pozostałych GM-ów. Jeżeli zachodzi konieczność podwojenia, którego z tych graczy odpuścisz w pierwszej kolejności:

Ale wiesz, że to tak nie działa, zarówno przy iso/postup jak i pnr, że możesz sobie wybrać od kogo podwajasz^.^ ? Plus dywagujemy chwilowo o ficie tercetu liderów moich, dołóż tam np Olynyka+Huerterajako shooterów. I próbuj to bronić. :) 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

sam zjedz c*** Jasiek, specjajnie napisałem, że nie będę Grubego bronił, to się wpierdalasz w temat, choć ja złego słowa o Twoich zawodnikach nie napisałem ani razu

pierdol się Pan

Czy ja dostałem od Ciebie zakaz skrytykowania Jokicia w temacie Denver, po meczu z Lakers właśnie na forum? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

choć ja złego słowa o Twoich zawodnikach nie napisałem ani razu

Zaraz January napisze, ze o jego zawodnikach nie da się nic złego napisać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krytykowanie czyiś błędnych tez powinno być normalną częścią dyskusji, ale niestety słabo to wygląda u Nas.

Jak mówiłem, że Butler do Spurs byłem dobry kolega. Jak mówię, że Aldridge jest fatalny to mam picie uryny pelikana. Taka filozofia niektórych.

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że January punktuje słabości Nuggets. Teoretycznie może to zrobić każdy, eMeS czy cvbe i nie mieć w tym żadnego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasiek tylko nieuczciwie gra pod litość wspominając ciągle o rudym chudzielcu, który wpadł pod serbski pociąg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Lucas napisał:

Jasiek tylko nieuczciwie gra pod litość wspominając ciągle o rudym chudzielcu, który wpadł pod serbski pociąg.

Tak teraz myślę: za wyeliminowanie rudego +2 winy(?), za brak rudego w składzie +2 winy(?)? Chyba za bardzo skomplikowane 🤔🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, january napisał:

Ale wiesz, że to tak nie działa, zarówno przy iso/postup jak i pnr, że możesz sobie wybrać od kogo podwajasz^.^ ? Plus dywagujemy chwilowo o ficie tercetu liderów moich, dołóż tam np Olynyka+Huerterajako shooterów. I próbuj to bronić. :) 

No na razie milo by bylo zeby ta piatka byla zdrowa jednoczesnie bo poza tym ze kilku Twoich ludzi zaskoczylo slaba forma to i russell i huerter opuscili wiecej meczow niz zagrali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że January punktuje słabości Nuggets

Nie no bez przesady, że nie można napisać w odpowiednim temacie na forum o fatalnej grze top10 grajka zeszłego sezonu.

12 minut temu, fluber napisał:

No na razie milo by bylo zeby ta piatka byla zdrowa jednoczesnie

No byłoby miło, zgadzam się :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ignazz napisał:

Jesteś świadomy tego że jak pozbędziesz się tak szybko LMA to u wielu będziesz na samym końcu podczas etapów FAs? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko się wyjaśni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak tylko wtrace, ze bede wnosil o veto kazdego tradu, w ktorym Aldridge idzie do Lakers za jakiegos Dedmona i bieda prospecta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, tangiers napisał:

Ja tak tylko wtrace, ze bede wnosil o veto kazdego tradu, w ktorym Aldridge idzie do Lakers za jakiegos Dedmona i bieda prospecta :D

Czemu ;d ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Veto nie zadziała bo jestem stary GM i jasiek tez 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Czemu ;d ?

Bo jest skrajnie nierowny. U Ciebie LMA bylby zbawca, a Spurs pozbycie sie go co ma niby dac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tangiers napisał:

Bo jest skrajnie nierowny. U Ciebie LMA bylby zbawca, a Spurs pozbycie sie go co ma niby dac?

No przecież w SAS tęsknią za Dedmonem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi