Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

czytałem, jest mocno tendencyjne pod postawioną tezę co zresztą wytknąłem, przypadkiem zwyzywałem jeszcze Drummonda, ale to swoją drogą

zresztą u mnie biega z nim anioł stróż, który pozwala mu trzymać tak ładne cyferki i o którego tak zaciekle mnie wkurwiasz ;) dodatkowo jeszcze bardzo dobry rim protector obok jakim jest PJ i nawet czasowe collapse nie są problematyczne, bardziej martwiłbym się białym mistrzem półdystansu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, polishllama69 napisał:

czytałem, jest mocno tendencyjne pod postawioną tezę co zresztą wytknąłem, przypadkiem zwyzywałem jeszcze Drummonda, ale to swoją drogą

zresztą u mnie biega z nim anioł stróż, który pozwala mu trzymać tak ładne cyferki i o którego tak zaciekle mnie wkurwiasz ;) dodatkowo jeszcze bardzo dobry rim protector obok jakim jest PJ i nawet czasowe collapse nie są problematyczne, bardziej martwiłbym się białym mistrzem półdystansu ;) 

Woźny na propsie od 2013, „optymistyczny scenariusz to Andre Drummond”- uwielbiam jak osoby spoza tego forum orają tutejsza religie :) Zwłaszcza ze Woźny to nie pierwszy lepszy typ z gwiazdbasketu, tylko easy top3 w PL jeśli chodzi o analizę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Woźny na propsie od 2013, „optymistyczny scenariusz to Andre Drummond”- uwielbiam jak osoby spoza tego forum orają tutejsza religie :) Zwłaszcza ze Woźny to nie pierwszy lepszy typ z gwiazdbasketu, tylko easy top3 w PL jeśli chodzi o analizę :) 

jestem dokładnie po przeciwnej stronie jeśli chodzi o opinie o polskich analitykach, chociaż on jest i tak najbliżej rzetelności z tych co o NBA próbują pisać, top3 w PL z udzielających się to i tak nie jest wyczyn ;) zresztą on mówi o nawykach, które są różne, a to cyferki stoją póki co na po stronie Aytona ;) a Andre cóż może nauczy się kiedyś znaczenia słowa box-out, kontestować rzut to wtedy będzie coś znaczył, bo póki co to kasztan, którego nie chcą przepłacić rl Knicks

tak w ogóle w tej "analizie" jako sytuacja nie właściwa jest pokazany faul gwizdnięty Mikalowi na Meltonie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

To nie jest uniwersalny (nie ma zastosowania do każdego) fakt (bardziej trend), ale on po prostu istnieje. Nie mówiąc, że odnosisz się do dwóch najgorszych teamów w jakich grał LeBron przez ostatnie 15 lat.

Contender+star power wybacza obecność Olynyków, Dotsonów, Cole'ów, Anthonych, Dellavedovów, Shumpertów, Fisherów, Chalmersów z istotnymi rolami w rotacji, tyle.

Aczkolwiek obrona begmowych Lakers to pewnie takie ~top10-15 ligi.

Czyli umówmy się, że jest to fakt, który nie ma zastosowania do każdego i nie zawsze. To sprawia, że nasza dyskusja o tym, że Lebron z Hrycaniukiem itd też by wygrali, jest bezsensu, bo nie jest wiadomym czy akurat to dotyczyłoby się Hrycaniuka :)

Nie zrozum mnie źle, nie neguję tezy, neguję to, że jest ona uniwersalna, zawsze i wszędzie.

Czy odnoszę się do dwóch najgorszych teamów w jakich Lebron grał? Może, choć polemizowałbym, że Hueghes, Gibson itd byli lepsi niż Ingram, Ball. Bardziej chodziło mi, że to były dwa ostatnie pełne sezony Lebrona, więc wnoszę uwagę o tym, że upływ czasu może mieć na skuteczność tej tezy znaczenie. Może ten trend nie jest już tak mocny jak kiedyś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

no qcin tez nim handluje na lewo i prawo.

ale poki co zaden jelen sie nie znalazl

Hihihi, hohoho, huhuhu oj Rybaku Rybaku, jakby dzisiaj wysłać Twój poziom żartu rakieta w celu spotkania z poziomem ego to WOŚP przestanie grać a rakieta wciąż będzie w trasie

18 minut temu, polishllama69 napisał:

Hawks rezygnują z Drummonda, bo nie chcą mu płacić 20+M na sezon, nawet tam się nie dają na niego nabrać

To akurat smutna wiadomość dla Minnesoty, ale my jesteśmy cierpliwi :) 
No i, btw, nie stawiaj znaku równości przy „nie chcą mu płacić 20+mln” do „nie dają się na niego nabrać” 

Ja tam jestem mocno spokojny o Andre, zwłaszcza jak patrzę na resztę centrów którymi dysponują topowe zespoły to próba dewaluacji Drummonda wyglada komicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Przecież była narracja, że Lillard i Drummond to przyjaciele razem tu sprowadzeni, no to byłby trade request Lillarda, jakby teraz Drummond (u nas na 100% bierze PO) został chamsko sprzedany.

Drummond nigdzie się nie rusza, wiec nie wiem co to za insynuacje :) nie było nigdzie narracji ze to przyjaciele a jedynie zw grali wcześniej wiec jest lepsze zgranie, ni ale jooo January nie sieje propagandy :D 

a to u nas bierze PO to jest w ogóle beka wszechczasow jeśli w realu z tej opcji zrezygnuje, bo widzę ze raz mamy wcielać się w role graczy podczas takich głosowań, a innym razem mamy pobproatu wykańczać finansowo konkurencje :) Drummond dostanie ode mnie ofertę kontraktu latem jeśli odrzuci PO :) i tyle w tym temacie, fajna macie koalicje LA-NYK, strzelajcie śmiało :)

A na i dojebke, January piszący o chamskim sprzedawaniu kogokolwiek, podczas gdy w ciągu 3 miesięcy najpierw pozyskał Marca Gasola a potem dopłacił żeby go oddać za spadające umowy to jest przecież ukryta kamera, bo inaczej tego się nie da wytłumaczyć ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No i, btw, nie stawiaj znaku równości przy „nie chcą mu płacić 20+mln” do „nie dają się na niego nabrać” 

skoro to taki gracz to dlaczego Hawks co wszystko pierdolą ostatnio nie chcą mu tyle dać ? Ja liczę na Knicks, w końcu jak nie oni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

skoro to taki gracz to dlaczego Hawks co wszystko pierdolą ostatnio nie chcą mu tyle dać ? Ja liczę na Knicks, w końcu jak nie oni 

Nie wiem czemu, może Pistons wołali za dużo, może uznali ze lepiej go wziąć na FA i nie tracić assetow, a może jeszcze zmienia zdanie- Hawks akurat nie był moim „wymarzonym beGMowym kierunkiem”- no ale w porównaniu do tego gdzie jest teraz to i tak byłby mega ruch dla Minnesoty. 
 

Drummond to nowy Nurkic, w opinii tego forum :) ja jestem spokojny, najwyżej podpisze go taniej latem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Drummond to nowy Nurkic, w opinii tego forum

XD

topowy rim protector vs szmata do wycierania podłogi pod koszem

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ja jestem spokojny, najwyżej podpisze go taniej latem :)

już mówię, że jak nie padnie jakaś deklaracja o hajsie od kogoś to klepię opt in (chyba że nie będe już grał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Obiecałem mu walkę o zaszczyty, a tu po kontuzjach Butlera etc nie chciałem mu marnować kariery i zacnie wysłałem go do PO teamu...

btw

Drummonda nikt nie chce, bo ponoć już są pierwsze plotki, że jednak tę opcję będzie brał (na swoje szczęście), a przy tym jakim jest już cancerem w 2T to nie dziwota, że strach, iż mógłby to podjąć:) Parsons za Drummonda miało być, ale Detroit chyba nie chciało dopłacać xD

oiwrwszy akapit- proszę Cię ;) nie dość ze plagiatujesz moja narracje z Rubio, to jeszcze robisz to chwile po tym jak sie obrażasz za nazywanie siebie propagandzista :D❤️ 

drugi- miało być tak, miało być srak :P ja spokojnie sobie czekam, odrzucalem już oferty z pickami za Drummonda i zamierzam robić to dalej :) 

 

@polishllama69 huehuehue, cofnij się do opinii na temat tej wymiany do czasów gdy ona miała miejsce, i do opinii jaka miał Nurkic :) no i pisanie o Drummondzie w tym tonie jest zabawne, Woźny ładnie to wyjaśnił, ja nie mam co dodawać do mądrzejszych ode mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@polishllama69 huehuehue, cofnij się do opinii na temat tej wymiany do czasów gdy ona miała miejsce, i do opinii jaka miał Nurkic

zawsze miałem go za przynajmniej dobrego rim protectora a cofał się nie będę bo co mnie to

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no i pisanie o Drummondzie w tym tonie jest zabawne, Woźny ładnie to wyjaśnił, ja nie mam co dodawać do mądrzejszych ode mnie :) 

punktować też trzeba umieć, highlight z faulem innego gracza, ponadto

image.png.b95880dec897697a228fde0073ffc685.png

statystyki podawać też trzeba umieć 

image.png.b207241fae68735e26aa5bec600cf9ec.png

image.png.7c94489c2101c32e987bbae79abd44d8.png

 

Cytat

Nie jest też tak, że wszystko w wymienionych elementach wygląda źle – dobre posiadania w obronie również się zdarzają, tak jak i całe mecze, jak ten niedawny przeciwko Orlando Magic. Należy dodać, że poczyniony postęp od przyjścia do ligi jest ogromny, zważywszy, że na początku kariery w defensywie Ayton prezentował się katastrofalnie.

słowa autora z przytoczonego artykułu i coś się tam niby przygotował, ale tej końcówki i tak nikt nie przeczyta

Sam widziałem wszystkie mecze Suns w 2020 i moje oko co do Aytona podpowiada mi inne rzeczy, zresztą potwierdzi np. Kellan Olson - gość będący przy Suns w Arizona Sports (normalnie posłużył bym się the Athletic, ale Gina Mizell jest c***owym analitykiem i nie pisze ciekawie, więc meh) a żaden polski analityk nie jest blisko tych ludzi co siedzą tam ;)

Normalnie jestem pokojowym człowiekiem, ale z Drummondem radzę nie zaczynać, bo metryki są wszystkie przeciw niemu o eyeteście nie mówiąc a z chęcią poczytam coś pozytywnego o nim napisane rzetelnie, bo switchability to jest dodatek, bo jednak rim protection stanowi główne value centra (ok 85%) i dlatego grywalni mocno są takie kasztany jak Allen, Zubac, Plumlee etc w połączeniu z dobrą walką na własnej desce, zgadnij ile założeń wypełnia Drummond 

żeby nie było Ayton jest lekko ponadprzecietną wśród C obecnie pod względem defensywy i korzysta na obecności Bridgesa, który jest fantasyczny w obronie a i tak jeszcze nie do końca korzysta ze swojego wingspanu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

W '96, być może tak. 

w defensywie ciągle nie jesteś w stanie żyć bez rim protectora na wysokim poziomie, ale faktycznie % trochę za duży, bo jeszcze walka na deskach jest, ta mobilność to tylko dodatek (patrz Embiid, Gobert ->tutaj akurat mega poprawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz nawet wygrywać tytuły bez typowego rim protectora i tworzyć dynastie, jak masz zamiast tego graczy z innymi elite skillami. Gdyby rim protection i walka na deskach miały takie znaczenie, to Whiteside nie miałby wartości cap relief, a McGee nie grałby za drobne. 

To właśnie stereotypowe spłycanie roli centra w defensywie, przez które ludzie myślą, że np. Jordan czy Drummond to świetni obrońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.