Jump to content
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Recommended Posts

Teraz, polishllama69 napisał:

kogo ?

Bookera

10 minut temu, polishllama69 napisał:

nie mogę oglądać wielu zespołów to cóż, będę oceniał jak Ty fit Bam - Leonard/Olynyk

Ale nigdy nie krytykowałem tutaj fitu, po prostu ze wględu na specyfikę graczy dużo bardziej pasuje mi Adebayo jako C i biorąc pod uwagę z kim się tutaj paruje, to stawiam, że ta rola power forwarda jest bardzo umowna tutaj.

Teraz, Qcin_69 napisał:

Bookera

bardzo dobry grajek, ale nie posiada takich typowo pure PGs skills, więc musi mieć koło siebie jakiegoś PG, nawet średnio-broniącego tylko po to aby go odciążyć. Generuje spacing na dwóch poziomach, wszyscy ważni z nim rzucają lepiej (poza j*banym Oubre) - Rubio rzuca prawie tak samo jesli chodzi o ilość, ale TS% leci mu na łeb

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale nigdy nie krytykowałem tutaj fitu, po prostu ze wględu na specyfikę graczy dużo bardziej pasuje mi Adebayo jako C i biorąc pod uwagę z kim się tutaj paruje, to stawiam, że ta rola power forwarda jest bardzo umowna tutaj.

jak rozdzielisz to na dwie strony to otrzymasz pełen obraz - w ataku pure C, w obronie switch machine z problemami Draymondowymi, czyli jest trochę za słaby/mały

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

bardzo dobry grajek, ale nie posiada takich typowo pure PGs skills, więc musi mieć koło siebie jakiegoś PG, nawet średnio-broniącego tylko po to aby go odciążyć. Generuje spacing na dwóch poziomach, wszyscy ważni z nim rzucają lepiej (poza j*banym Oubre) - Rubio rzuca prawie tak samo jesli chodzi o ilość, ale TS% leci mu na łeb

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem , przy takim Lillardzie jego zalety byłyby idealnie uwypuklone ? A z nim na parkiecie tak utalentowani strzelcy jak Lillard czy Tatum mogliby osiągnąć historyczne wyniki punktowe. 

Fajny ten Booker 

• Haha 1

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

jak rozdzielisz to na dwie strony to otrzymasz pełen obraz - w ataku pure C, w obronie switch machine z problemami Draymondowymi, czyli jest trochę za słaby/mały

Prawda. Tak to wygląda.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem , przy takim Lillardzie jego zalety byłyby idealnie uwypuklone ? A z nim na parkiecie tak utalentowani strzelcy jak Lillard czy Tatum mogliby osiągnąć historyczne wyniki punktowe. 

Fajny ten Booker 

obrona też byłaby mocniej testowana, ale Lillard rzucałby chyba ciut mniej kosztem lepszej kreacji, Tatum jeżeli więcej by wjeżdzał pod kosz to na pewno by zyskał (w tej strefie notuje się największe progresy grając z Bookerem) tylko z tym centrem to nie wiem czy realne

@MarcusCamby wiem , ze jesteś cichym loverem kasztanów jak Giles czy inny Jones , stad pytanie do Ciebie jako do eksperta w tych kwestiach , czy poza tercetem Butler , Lebron , Ingram i okazjonalnie Olynykiem mamy obecnie w rotacji Lakers grającego gracza , którego chciałbyś pozyskać do wielkich Pelikanów ? 

• Thanks 1

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby wiem , ze jesteś cichym loverem kasztanów jak Giles czy inny Jones , stad pytanie do Ciebie jako do eksperta w tych kwestiach , czy poza tercetem Butler , Lebron , Ingram i okazjonalnie Olynykiem mamy obecnie w rotacji Lakers grającego gracza , którego chciałbyś pozyskać do wielkich Pelikanów ? 

Muszę udzielić odpowiedzi odmownej :)

Aczkolwiek jak wrócą Huerter i Russell sytuacja znacząco się poprawi, bo tych kasztanów cofnie się głębiej lub totalnie posadzi na ławkę.

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

Gdzie jest reakcja na posta "zjedz ch* Qcin" na tym forum, ja się pytam?

A pytanie MC kogo by tam chciał sprowadzić patrząc na jego roster... ekhm :D 

22 minuty temu, january napisał:

Gdzie jest reakcja na posta "zjedz ch* Qcin" na tym forum, ja się pytam?

Nic dziwnego ze Ingram wyglada jak wyglada skoro jego GM w rozpisce żywieniowej umieścił mu takie potrawy , aż dziwne ze się o Howarda nie starałeś latem , sporo byś zaoszczędził 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nic dziwnego ze Ingram wyglada jak wyglada skoro jego GM w rozpisce żywieniowej umieścił mu takie potrawy , aż dziwne ze się o Howarda nie starałeś latem , sporo byś zaoszczędził 

To Ty tam miałeś zatrudnianie Collinsa, więc tylko cytowałem praktyki Minny:) Ponoć basenowy przez to odszedł w zeszłym sezonie:D

11 minut temu, january napisał:

To Ty tam miałeś zatrudnianie Collinsa, więc tylko cytowałem praktyki Minny:) Ponoć basenowy przez to odszedł w zeszłym sezonie:D

Praktyki Minnesoty mogą uchodzić za oryginalne i niesztampowe, ale doprowadziły je w te miejsce które było celem od 1 dnia , podczas gdy Lakersi stanęli w miejscu z rozwojem , a z dnia na dzien ich assety w postaci gwiazd gleagowych boisk na rookie contractach tracą na wartości 

Lakers mogliby byc faworytem do mistrzostwa juz w tym sezonie gdyby zdecydowali sie na deal niepasujacego do lebrona ingrama za kilku swietnych rolesow w typie howarda, housa, czy augustina i pewnie by jeszcze jakis unprotected pick w 1 rundzie przytulili za to ale nie wiem czy znajdzie sie team ktory bylby czyms takim zainteresowany.

• Haha 1

16 minut temu, ignazz napisał:

Wcześniej była potężna porażka z Pistons. A LMA zawsze bardzo dobrze grał vs Rakiety. By grał to by nie było potrzebnej podwójnej dogrywki. 
Jak dla mnie nie ma zbyt dużego związku wygrana a ta nieobecność. Na pewno nie pomogła absencja i wiemy to obaj. Słaba zaczepka. 

Dodatkowo spurs pod koniec potężnie przegrywali i tylko zryw Lonnie pomógł przetrwać 

Ja nie wiem jak Ignazzowi te posty przechodzą przez palce.

Różne tu formy propagandy szły, ale tak mało wyszukanej i bezczelnej jak GM Spurs nikt nie stosował.

Edited by MarcusCamby

Twierdzisz ze spurs są lepszym zespołem bez LMA? 

W dniu 21.01.2019 o 14:42, MarcusCamby napisał:

Aldridge w pierwszym trymestrze był gównem, przykro mi.

Wciąż aktualne, a post z przed roku ;)

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wciąż aktualne, a post z przed roku ;)

Świetna opinia. W ocenie spurs ujmie tak dogłębna analize gry gracza. Jeżeli przyjmując twoje nazewnictwo za gowno wchodzi Eubenks czyli na moje jeszcze większe gowno to zespół gra lepiej? 

Stad wygrana z Rakietami zapewne. Dzięki 

@MarcusCamby a moze post Ignazza trzeba rozumiec inaczej. "By grał to by nie było potrzebnej podwójnej dogrywki." - czyli przegraliby w  czterech kwartach :P

Teraz, ignazz napisał:

Świetna opinia. W ocenie spurs ujmie tak dogłębna analize gry gracza. Jeżeli przyjmując twoje nazewnictwo za gowno wchodzi Eubenks czyli na moje jeszcze większe gowno to zespół gra lepiej? 

Nie, ja nigdy nie uważam, by wejście gorszego gracza za lepszego było wzmocnieniem teamu.

Co nie zmienia faktu, że Aldridge kolejny raz o tej porze wygląda fatalnie. Rok temu ciągnął to DeRozan dając kilka zaskakujących wygranych i utrzymując zespół na poziomie 0,500 W. Teraz i on zawodzi, a Mills z Gay to za mało, nawet na tak dziwnie słaby Zachód.

Ale ty próbujesz chwalić i bronić wiecznie Aldridge przez co stałeś się najmniej wiarygodnym GMem w tej grze moim zdaniem.