Jump to content
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Recommended Posts

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie analizowałem tego statystycznie. Ot zwykły eye test na podstawie tego co oglądałem. 

Luz:) Goran miał kilka spotkań na poziomie AS bez wątpienia, przyjemnie się to oglądało, ale też kilka gdzie zawodził, czy był przeciętny/znikał. 

• Like 1

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Do wysokich?

Przecież cała jego dalsza rotacja gra totalne badziewie.

Właśnie ostatnio śmieszkowałem, że Jasiek niby taki spec od draftu, a kolejny sezon się okazuje, że nie ma kim grać.

Co prawda to prawda , ale po co kopać leżącego ? W sumie to zabawne ze rl Lakers wyglądają o niebo lepiej od naszych mimo , ze w międzyczasie Jasiek miał handicap z oddanie Parsonsa i Denga za darmo , a w Lakers GMowal Maagic 

• Like 1

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież cała jego dalsza rotacja gra totalne badziewie.

Tak naprawdę to trzech graczy mnie zawiodło. Dedmon-wiadomo. Korver po problemach zdrowotnych coś kiepsko jak na niego rzuca. No i liczyłem na Edwardsa bardziej (gra, ale słabo). No i niestety mocno w pysk absencjami na obwodzie dostałem.

Nie będę opisywał przed opisami, bo mi się nie chce, ale mocno przesadzasz, zwłaszcza piejąc nad wolvesowymi gówienkami. + ja mam ludzi od wypracowywania tym rolesom idealnych pozycji.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

W sumie to zabawne ze rl Lakers wyglądają o niebo lepiej od naszych mimo

zacznijmy od oczywistego Butler>AD i chcesz dalej rozwijać:) ?

Robin Lopez fatalny, jeszcze gorszy niż dziadek Korver, Brown też daleki od dodatniego impactu. Pau Gasol zakończył karierę.

Olynyk to czwarta opcja, a piąta...chyba właśnie minusowy Bruce Brown. Tragedia.

Zostaje "wicie, rozumicie, LeBron i Butler MVP dajcie 22-24W"...

Nie u Cambeusa...

• Thanks 1

Lakers to największy problem do oceny, bo z jednej strony kapitalni LeBron i Butler, breakout year Ingrama + dobrze grający Olynyk. Z drugiej strony kontuzje i sporo zawodów. No ale tez nie analizowalem az tak mocno kazdej druzyny, przez to tez spora wagę do opisów przykładam, trochę z lenistwa :P

1 minutę temu, Lucas napisał:

Lakers to największy problem do oceny, bo z jednej strony kapitalni LeBron i Butler, breakout year Ingrama + dobrze grający Olynyk. Z drugiej strony kontuzje i sporo zawodów. No ale tez nie analizowalem az tak mocno kazdej druzyny, przez to tez spora wagę do opisów przykładam, trochę z lenistwa :P

Jak Ingram przy Lebronie wyglądał to chyba mieliśmy wystarczająco duża próbkę :P 

zreszta kogo tam obchodzi Ingram jak Winslow jest taki piekny 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jak Ingram przy Lebronie wyglądał to chyba mieliśmy wystarczająco duża próbkę :P 

co do pierwszego zdania, sluszna uwaga.

co do drugiego,  winslow przy lillardzie/bookerze/tatumie/drummondzie to lipa

Edited by człowiek...morza

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Winslow mi jakoś specjalnie z ekranu nie wyskakiwał :(

No Ingram wyglądał do dupy w poprzednim sezonie obok LeBrona i można założyć, że obok LeBrona wygladałby sporo gorzej niż w Pels, ale w tych minutach bez LBJ Lakers u nas nie będą umierać dzięki Ingramowi :P

Teraz, Lucas napisał:

No Ingram wyglądał do dupy w poprzednim sezonie obok LeBrona i można założyć, że obok LeBrona wygladałby sporo gorzej niż w Pels, ale w tych minutach bez LBJ Lakers u nas nie będą umierać dzięki Ingramowi :P

A nie dzieki butlerowi???

Teraz, fluber napisał:

A nie dzieki butlerowi???

A to juz nie wiem jak to ustawi January. Ja pewnie oszczedzalbym duet Butler-LeBron i pykal przełomy kwart Ingram + rolesi, bo Brandon w takiej roli sprawdza się w Pels.

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Robin Lopez fatalny, jeszcze gorszy niż dziadek Korver

Wbiłeś se to do głowy pisząc mi, że źle wygląda przy Giannisie, a problemem Robina tak naprawdę jest właśnie to, że gra mało z Giannisem (+15 net w 122min), a dużo bez niego (+3,5 net w 180 min). Inna sprawa, że przy kreowaniu wysokich (nie Brooka 3pt Lopeza) LJ czy Butler są lepsi niż Giannis.

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Brown też daleki od dodatniego impactu

Bawisz się w to:)? To propsuj mi Jerome'a Robinsona, z którym LAC są +16, a bez niego +5. Elite roles 36 mpg u mnie +5W do bilansu? :) BB ma swoje wady i zalety, ale przynajmniej zaczął open3 trafiać.

28-0 nie będzie, ale na spokojnie do opisów.

12 minut temu, Lucas napisał:

No Ingram wyglądał do dupy w poprzednim sezonie obok LeBrona i można założyć, że obok LeBrona wygladałby sporo gorzej niż w Pels

Nie no Ingram jak zaczął rok temu rzucać za 3 to przy LJ robił przed INJ 27ppg na +60ts. Teraz rzuca za 3 jeszcze lepiej, lepiej gra offball, lepiej dzieli się piłką, a i LJ jest znacznie, znacznie lepszy niż rok temu. Złe założenie, które podsyca tu od dawna przebiegły wilczur, by odsunąć własne problemy na dalszy plan...

12 minut temu, Lucas napisał:

No bo zawalił po powrocie mecz, drugi (z Nets) prawie zawalił, a i z Raps w końcówce odwalał manianę.

Plus musi grać dużo z piłką (więcej niż Butler czy Ingram). Fatalny fit w Wolves, gdzie chyba doszło do tego, że jedynym z 4ki Lillard-Booker-Tatum-Winslow co się zgodzi może na grę bez piłki będzie... Booker. A i Drummond lubi podpierniczać ileś posiadań:)

Edited by january

2 godziny temu, fluber napisał:

Niestety niewiele, dziś w nocy nie oglądałem. Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał Augustin???

dość okej, fajnie grał z Fultzem, ale te jakieś dziwne uniki w powietrzu to kamień w łeb za to, teraz siadło, ale jak by nie siedziało z najgorszą obroną ligi to z kim ma siedzieć, obrona dalej słaba, ale to nie jego rola, dzisiaj mnie zaciekawił Westbrook :) a i propsu za IT, bardzo fajny mecz

Moim zdanie zarówno Winslow jak i Tatum dobrze wyglądają bez piłki. Booker też pokazał, że potrafi ograniczyć rolę ballhoga i dobrze komponuje się z Rubio.

O ile Butler tu nie jest, aż taki problemem* o tyle pogodzenie Ingrama, Russella i LeBrona będzie bardzo trudne. Chociaż wciąż sądzę, że Lakers zdrowi są najlepszym zespołem w lidze.

* - W pewnym sensie jest, bo Butler po sezonie chciałby odejść, a ogólnie znając sytuacje klubową w ogóle nie podpisać tu kontraktu, ale niestety liga kolejny raz zrobiła Jaśkowi laskę.

• Like 2

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

Magic oglądam prawie wszystko, Pistons dość sporo, więc proszę sobie przypomnieć niewiedzę w sprawie Bama i gry Miami :) jestem też jeszcze miły to bomby nie będę cytował ;) 

55 minut temu, Lucas napisał:

Wielkim Goranie Dragiciu

oj nie

49 minut temu, Sylvinho. napisał:

Nie chce mi się za bardzo wrzucać dodatkowych highlightsów bo kto będzie chciał to sobie sam zobaczy, więc napiszę tylko, że Fournier gra kozacko w tym sezonie.

jest piękny w tym sezonie

27 minut temu, Lucas napisał:

fit leży tutaj kompletnie

• Thanks 1

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Moim zdanie Winslow dobrze wyglada bez pilki

coooo

chyba ze masz na mysli obrone

to tak, tu jest top aktualnie

Edited by człowiek...morza

9 minut temu, polishllama69 napisał:

Magic oglądam prawie wszystko, Pistons dość sporo, więc proszę sobie przypomnieć niewiedzę w sprawie Bama i gry Miami :) jestem też jeszcze miły to bomby nie będę cytował ;) 

Ano właśnie, miałem zwrócić na to większą uwagę. Dobry powód, by obejrzeć z odtworzenia Raptors - Heat.

Zwłaszcza, że wreszcie wrócił DJJ

Tak jeszcze co do BB. @MarcusCamby jak Ty śledzisz swoją jedyną gwiazdę :D ? Od momentu, gdy Blake wrócił (choć początek miał daleki od formy), to Pistons w końcu mają kogokolwiek kto potrafi łamać D rywali w jakikolwiek sposób:) I od razu Brown wygląda znacznie lepiej, a gdzie BG do poziomu LJ/Butlera...

To jest coś o czym cały czas piszę. Najlepsi gracze i liderzy to z przeciętnych-słabych teammates wyciągają znacznie więcej, niż gdy ci muszą grać przy jakichś łajzoliderach. A tak się złożyło, że 2 z 5 najlepszych graczy (i liderów) w lidze, w dodatku dokładnie takich co jeszcze zajebiście bronią i nie patrzą na statpadding jest u mnie.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dobry powód, by obejrzeć z odtworzenia Raptors - Heat.

A to akurat jest mustsee game :P 

Ps: Ciekawa będzie ocena NYK za to u nas. Irving wylatuje z Kawhim łącznie chyba niemal na cały trymestr, Davis jako lider na boisku ssie, Kawhi gra tak sobie sezon, Irving też...

Czy tu będzie HCA?

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

poza tym w poprzednim sezonie obejrzałem w samym RS ponad 700 meczów, więc ufam swojemu oku bardzo mocno a że przez pierdy jakie widzę nie mogę oglądać wielu zespołów to cóż, będę oceniał jak Ty fit Bam - Leonard/Olynyk :) 

w tym nie wiem czy widziałem 60-70 meczów, ale to bez znaczenia

Khem Birch w 28 minut -2

Mo Bamba w 16 minut +13

nie oglądałeś meczu a się wymądrzasz, bo pasuje do tezy, dobre minuty dał Augustin to i Mo musi być na plusie, proste jak to, że Wall nie jest top 30 playmakerów od 2000r 

ostatecznie +- z jednego meczu to swietny wyznacznik

Oj będą punkty u Goldsteina... :)

nie wiem dlaczego się go akurat czepiasz, dużo pisałem o wadach tej metryki, ale ma też ona sporo zalet jak uwzględni się tło, jednak rozumiem - VORP lepszy, szanuję, ale proszę się odjebać

bez odbioru

7 minut temu, polishllama69 napisał:

nie wiem dlaczego się go akurat czepiasz, dużo pisałem o wadach tej metryki, ale ma też ona sporo zalet jak uwzględni się tło, jednak rozumiem - VORP lepszy, szanuję, ale proszę się odjebać

Szczerze to kompletnie nie rozumiem czemu powiązałeś z VORPowcami. Chyba po prostu pasuje Ci pod tezę.