Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jedne źródła podają że jego status to day to day, inne two weeks out. Dla pocieszenia:

Fajna statystyka apropos Pelicans. Zespołowy PIPM za ten sezon a w nawiasie za zeszły:

Jrue: -0.62 (+3.96)
Ingram: +1.13 (-1.44)
Lonzo: -0.67 (+0.45)
Hart: +0.28 (-0.53)
Favors: +1.29 (+1.29)
Kenrich: -0.80 (-1.02)
Jaxson: +0.45 (N/A)
NAW: -1.87 (N/A)
Frank: -4.04 (-3.49)
Melli: -2.56 (N/A)
Redick: +0.37 (+0.56)
Moore: -0.54 (-1.79)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże, @january bardziej epickiego wyjaśnienia dyskusji Ingram czy Tatum, nie mogłem sobie wymarzyć. 
 

Az mi trochę przykro ze tak to się potoczyło, to już nie jest gwałt, to nekrofilia. Bardzo mi smutno, serio, bez ironii, liczyłem na jakiś fajny matchup czy coś... a tu takie coś... rozumiem jak nie ogladales, ponoć nawet powtórek ma nie być jutro w telewizji bo Silver musiałby zablokować filmik dla osób poniżej 21 roku życia, a no cóż, takie osoby stanowią jakieś 99,999(99) % osób które uważały ze Ingram >Tatum. 
 

Rzez, Tatum zatańczył na zwłokach tego Twojego Snajpera, i było to tak bezczelne, ze w ramach długoletniej przyjaźni Lakers-Sota ukarze go srogo, na następny mecz będzie miał zakaz przekraczania 35 punktów, z szacunku Jasiek,

 

trzymajcie się tam w tym Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

A kuzma, rondo i howard rozlozyli thunder:) kto by pomyslal:)

Dzisiaj w rl Lakersach to każdy miał dzień konia i swoje 5 minut. Cook 2 trójki, Caruso 3. Kuzma to już w ogóle. Jak się trafia 9 trójek na cały mecz to nie ma co się dziwić, że jest w papę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

Na szczęście Tucker jest podobno ok bo byłby spory kłopot w ocenie naszych Knicks

to nie jest problem skoro jest wielki Juancho a zawsze za plecami czeka wielki DJ Wilson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho o Chicago a tu w tym trymestrze na ten moment dzieje się bardzo dobrze.

jesli lonzo utrzyma formę, to nagle te klocki zaczynają się układać i moze nam sie wlaczyc kolejny gracz do walki o PO

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Trae gra rl Atlanty nieistnieje. 
choc promyczkiem nadziei na lepsze jutro jest występ Reddisha który uzbierał 20 oczek 4/8 za trzy i jeszcze podparł się 5 przechwytami. Jedyny przyzwoity występ zespołu ( nie tragiczny byli Bembry plus Len ) Reszta? Praktycznie pozostali gracze od Huntera przez Huertera po Collinsa zagrali słabo. Mocno niepokoi mnie postawa szczególnie Huntera mojego ulubionego rookie mnie dołuje. Nie spodziewałem się aż takich no name występów ...  w co oni grają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jednym miejscu. W słowach poliszlamy ze jest przereklamowany. To jedyny przejaw przereklamowana. ;)))))

Rozumiem ze każdy kibic to wybitny znawca statystyk zaawansowanych oraz obowiązkowy rozliczeniowiec defensywnej strony parkietu ale w obecnie grze DDR widać więcej plusów niż minusów a odnośniki do blamażu vs Lbj w PO nie powinny przesłaniać jego gry. Nad wyraz dobrej mimo nienajlepszych warunków. 

Dyskretnie dodam ze w czapę dostał W San Antonio ABC z Bucks a Boston i Toronto u siebie ( dwa wyjazdy) oraz było blisko na wyjeździe w Milwaukee. Tam s5 było lepsze. 

Nasze Chicago obecnie gra dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

James Johnson (świetne ostatnie mecze) posadził na ławce K. Olynyk? Stały trend czy chwilowo? 

Kończył też ostatni mecz kosztem M. Leonarda. 

W naszych Lakersach ogólnie jest bieda z głębią a na pozycji 5 to już w ogóle. Meyers 80% czasu biega na PF, Olynyk biega z ręcznikiem i dresów nie zdejmuje, DLO raz jest, raz go nie ma, Nic Claxton zagrał 1,5 minuty w T2. Robinson ogony. Korver trójkę trzyma ale najgorszy sezon ma w minutach i ppg od rookie year, Dedmon wiadomo, Lopez mało kiedy gra dwie kwarty, Huerter jak by stanął w rozwoju a Carsen Edwards to z Taco Fallem 'żywe cygara zwycięstwa' w rl Bostonie.

Oj ciężki T2 w Lakersach się szykuje. Trzy jasne punkty to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

W naszych Lakersach ogólnie jest bieda z głębią a na pozycji 5 to już w ogóle. Meyers 80% czasu biega na PF, Olynyk biega z ręcznikiem i dresów nie zdejmuje, DLO raz jest, raz go nie ma, Nic Claxton zagrał 1,5 minuty w T2. Robinson ogony. Korver trójkę trzyma ale najgorszy sezon ma w minutach i ppg od rookie year, Dedmon wiadomo, Lopez mało kiedy gra dwie kwarty, Huerter jak by stanął w rozwoju a Carsen Edwards to z Taco Fallem 'żywe cygara zwycięstwa' w rl Bostonie.

Oj ciężki T2 w Lakersach się szykuje. Trzy jasne punkty to za mało.

Tutaj bilans na poziomie 13-12 nie powinien być zaskoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tutaj bilans na poziomie 13-12 nie powinien być zaskoczeniem

No niestety muszę się zgodzić. Śmiejemy się z Knicków że gra Dotsonami tej ligi, a tu na zachodzie nasz contender przymulił. Biodro sobie przynajmniej firepower na ławkę ściągnął i tylko kontuzja Jrue psuje mu perspektywy na jakieś 21-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.