Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, SlaKB napisał:

@Eld

Picki dalej dostępne

Nie bo Ci Kemba za szybko ozdrowieje ;).

Chyba, że Cię Lopez swędzi i szukasz skrzydłowego na milusim kontraktcie, grającego nieźle w wąskiej rotacji po team - Powell. A pick I rundy raczej mi nie rzucisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tangiers

Westbrook juz nie wroci do formy z mvp sezonu i potrzebuje specjalnego systemu zeby byc pozytecznym i rzeczywiscie pewnie u mnie zamiast ceglic za 3 bedzie wiecej ceglic z poldystansu, niemniej system ma skrojony pod siebie i genialna forme calej reszty graczy wokol siebie. Na playoffs to spokojnie wystarczy ale chyba rzeczywiscie wyzej 5 a po powrocie Twojego teamu do zdrowia 6 miejsca nie podskocze. No i jak w playoffs nagle nie stanie sie cud albo ktoraj z gwiazd moich potencjalnych rywali sie nie polamie to czeka mnie bolesny wpierdol w 1 rundzie:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Westbrook to trochę zaoranie tych Hornets long term, ale na ten sezon będzie miał minimalny wpływ: tzn. Hornets skończą tam, gdzie mieli, czyli 1 runda. No i chyba nie kręci takiego złego boxa bez Hardena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2019 o 20:31, january napisał:

O impakcie wielkiego LeBrona, który ciągnie do góry każdą łajzę od Rondo po Davisa to widzę będę musiał osobno napisać, byś zrozumiał, że przykładowy lineup Brona z Bruce Brownem, Jerome Robinsonem, Robinem Lopezem i Chandlerem Hutchisonem i tak da radę :) To nie jest łajza-lider jak pelikański Griffin, to jest wielki Bron i się pokłoń pokornie!

Każdą to chyba nie...

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2018-19,2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627742,2544

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Każdą to chyba nie...

Po pierwsze co to za pomysł na poziomie gwiazdbasketu by tu zrobić łączone 2 sezony, gdzie w drugim są w innych drużynach? To już wyższy rodzaj skretynienia (jak coś nie wiem kogo obrażam, bo dostałem ten link 2 min temu od innej osoby :P).

Po drugie - Ingram jest innym graczem niż rok temu, zarówno pod względem poziomu jak i fitu (gra bez piłki). LeBron jest innym graczem niż rok temu (poziom gry w tym RS >>>>> zeszły sezon, zwłaszcza w D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie przesadzaj january, LeBron w tym sezonie gra świetnie, ale poprzedni pokazał, że Ingram kompletnie do niego nie pasuje. Ty oczywiście będziesz wkręcał, że teraz będzie inaczej ale to nie jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Już nie przesadzaj january, LeBron w tym sezonie gra świetnie, ale poprzedni pokazał, że Ingram kompletnie do niego nie pasuje. Ty oczywiście będziesz wkręcał, że teraz będzie inaczej ale to nie jest prawda.

W poprzednim to Ingram był troszkę innym graczem, skoro nie grał bez piłki i nie rzucał właściwie za 3, a teraz gra i rzuca za 3 zajebiście. Dość istotna różnica:).

No i LJ też gra znacznie lepiej, jak ktoś przy opisach poda konkretne wątpliwości poza "rok temu nie działało" to postaram się wtedy wytłumaczyć co i jak. Ale efektywny scorer z każdego miejsca na parkiecie (off i on ball - a takim kimś stał się BI) w minutach przy Bronie to raczej problem dla oponentów, a nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli zostając u Ciebie Ingram się zatrzymał w rozwoju z zeszłego roku? Bo to rl Pels go uwolnili. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2019 o 21:05, Qcin_69 napisał:

Kot !

14 zbiórek dziś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mecz z Denver chyba nie wysyłamy drużyny, Buddy jak zobaczył Harrisa naprzeciwko to od razu obsrał zbroję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.11.2019 o 12:57, LeweBiodroSmoka napisał:

iksde

Marcus, pytałem o Harrisa...

Słabo moim zdaniem wygląda w ofensywie.

Pamiętasz pewnie, że w rankingu flubera stawiałem go na półce gracza z TOP50. Tak więc oczekiwania mam dużo większe wobec Niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Słabo moim zdaniem wygląda w ofensywie.

Pamiętasz pewnie, że w rankingu flubera stawiałem go na półce gracza z TOP50. Tak więc oczekiwania mam dużo większe wobec Niego.

bo  zapewne mało go oglądałeś, @Lucas potwierdzi, że to nasz absolutnie topowy grajek w tym sezonie, top5 plastrów w lidze

jak nie lepiej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Harris jest znakomity. Nie ma takich przebłysków dużo jak w 1 połowie z Kings, bo ma inną rolę i przede wszystkim ora w defensywie co wychodzi mu świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, cvbe napisał:

Na mecz z Denver chyba nie wysyłamy drużyny, Buddy jak zobaczył Harrisa naprzeciwko to od razu obsrał zbroję.

Dobra, wypuścimy go na ostatnie 3 minuty+OT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu Goldstein?

Chociaż w sumie tylko obecność Cody Zellera mnie dziwi w tym zestawieniu. Nie ma opcji, bym się zgodził na tak rzekomo jego ujemny impact w Hornets. Bardzo dobry gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo już lepszy Goldstein niż suchy boxcore ;)

Wszystko trzeba brać oczywiście względem kontekstu, ale większość nazwisk tu jednak pasuje. Taki George to efekt tego, że mało zagrał na razie :P

Mnie dziwi, że Lauro jest tak mało minusowy. Cody jak oglądałem Hornets raczej wyglądał solidnie i dość kontrowersyjnie tu wygląda, ale jak to stat, nie ma idealnych i wszystko trzeba z pewnym dystansem przyjmować. 

Zresztą @MarcusCamby jeśli dosłownie jedno nazwisko Ci nie pasuje to chyba nie wygląda to źle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Lucas napisał:

Imo już lepszy Goldstein niż suchy boxcore ;)

Nie na tyle lepszy, by non stop to wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Lucas napisał:

Zresztą @MarcusCamby jeśli dosłownie jedno nazwisko Ci nie pasuje to chyba nie wygląda to źle?

Ujdzie w tłoku, chociaż nie jestem fanem Goldsteina.

Na pewno lepsza ta tabelka niż wyliczenia kontraktów, którymi raczyłeś nas latem przy Bogdanovicu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja z oceną Denver i Lakers mam największy problem chyba, bo w Denver te zjazdy są niepokojące a w Lakers fit jest straszny i nikt mi nie wmówi, że LBJ Butler Ingram i potencjalnie Russell jakkolwiek fituje, zwłaszcza, że najlepszym obrońcą jest LBJ (który im dalej w las w meczu tym broni gorzej), ale jednak mają sporo talentu 

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znowu Goldstein?

Chociaż w sumie tylko obecność Cody Zellera mnie dziwi w tym zestawieniu. Nie ma opcji, bym się zgodził na tak rzekomo jego ujemny impact w Hornets. Bardzo dobry gracz.

słaby rim protector, to robi robotę :D a jeszcze bardzo dobry Bis i masz to co widzisz

12 minut temu, Lucas napisał:

Mnie dziwi, że Lauro jest tak mało minusowy.

bo gra sporo w tym mocnym S5 to robi robotę

w zasadzie to tak działa :) 

image.png.d537a038b5f9a63d992e2c0079056a46.png

Cody jest fajny, ale jest słaby w obronie pomalowanego (pewnie sporym powodem są jego warunki) i też słabo zbiera a to jest głowne zadanie po tej stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi